KRJ-kouluratsastuskilpailut

kuva

Tervetuloa kilpailemaan Fiktioon 05.11.2016 kouluratsastuksen merkeissä. Kilpailut järjestetään Kouluratsastajat-seuran toimesta Miljan (VRL-00692) hääriessä vastuuhenkilönä. Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella lyhyttä arvontatapaa käyttäen.

Ilmoittautumiset on lähetettävä sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla
Fiktio KRJ 2761-2770 viimeiseen ilmoittautumispäivään, 25.10.2016, mennessä. Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, mutta seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia. Osallistumisen tulee olla seuraavassa muodossa:
Luokka/Luokat
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Osallistumisrajoitukset

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Luokat

Kutsu päivitetty viimeksi: 19.10.2016, klo 16.39
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Siguri (VRL-11290) - A.D. Magic Dream VH13-017-0324
2. Beeko (VRL-10767) - Pohjanpärskäjuuri VH16-018-0943
3. Cannabia (VRL-00033) - Syrjän Viaton Kulkija VH16-018-2100
4. Cannabia (VRL-00033) - Nukkumatti VH16-018-2118
5. Katja H. (VRL-00597) - Gwynedd Twinklegleam VH16-022-0033
6. Siguri (VRL-11290) - A.D. Left4Dungeon VH16-031-0434
7. Katja H. (VRL-00597) - Channel LAC VH16-017-0266
8. Anniina N. (VRL-09182) - Ninetta VH16-018-0993
9. Hapero (VRL-06115) - Sudensielu VH16-018-1590
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Leinikki VH16-018-1070
11. VP (VRL-14355) - Viisikon Arvausleikki VH16-018-1891
12. Cannabia (VRL-00033) - Kuuralehdon Korpisoturi VH16-018-2168
13. Leandra (VRL-01057) - Sinead Dei VH14-017-0592
14. Hapero (VRL-06115) - Aatteenkätkijä VH16-018-1872
15. Melina (VRL-11408) - Härdellin Thor
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Chantael LAC VH15-017-0641
17. Katja H. (VRL-00597) - Gwynedd Ofydd VH16-024-0064
18. Katja H. (VRL-00597) - Runorannan Jasmin VH16-028-0011
19. Creimeide (VRL-06904) - Lannister Gold Brii VH16-017-0328
20. Cannabia (VRL-00033) - Tiilikan Omena VH16-018-2101
21. Milja (VRL-00692) - Fiktion Pipsa VH16-018-1979
22. Creimeide (VRL-06904) - Albertslunds Doctor Doom VH16-017-0239
23. Beeko (VRL-10767) - Felix v.d. Steenwijk VH16-017-0082
24. Beeko (VRL-10767) - Harakanvarvas VH16-018-0942
25. Leandra (VRL-01057) - Idya Ignus VH15-017-0214
26. Kida (VRL-08368) - Magnificent Prime VH16-031-0819
27. Creimeide (VRL-06904) - Valentino's Theodora VH16-017-0135
28. Hapero (VRL-06115) - Vilunkivoitto VH16-018-2103
29. Hapero (VRL-06115) - Death Note HV VH16-017-0486
30. Kida (VRL-08368) - Broadhurst Yosemite VH16-031-0818
31. Creimeide (VRL-06904) - Emil F VH16-017-0342
32. Beeko (VRL-10767) - Fluffy Cloud VH16-017-0081
33. Kida (VRL-08368) - Radagast Prime
34. Melina (VRL-11408) - Naavaneito VH16-018-1409
35. Kida (VRL-08368) - Broadhurst Primavera
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruiskukan Brendan VH14-046-0079
37. Melina (VRL-11408) - Peikkolan Remuaja VH15-018-2574
38. Siguri (VRL-11290) - A.D. Will Valentin VH16-053-0101
39. Siguri (VRL-11290) - A.D. First Fiasco VH13-017-0323
40. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Torpantyttö VH16-018-1770

Luokka 2: Helppo B

1. tvisha (VRL-01671) - Riemu-Ninja VH16-018-2090
2. Ninni H. (VRL-05766) - Hervannan Kuuhvitar VH16-018-2305
3. Leandra (VRL-01057) - Cedion Addiena VH14-024-0269
4. Ninni H. (VRL-05766) - Fiktion Tilmari VH15-018-2330
5. VP (VRL-14355) - Viisikon Arvausleikki VH16-018-1891
6. tvisha (VRL-01671) - Vähäpellon Karkkihirmu VH16-018-2298
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Naskali VH15-018-1759
8. Veera Ruusula (VRL-14299) - Pikkupellon Saphir VH16-023-0018
9. Beeko (VRL-10767) - Hengenvaaran Ginevra VH16-018-0691
10. Creimeide (VRL-06904) - Vuornan Rafflemallow VH15-017-0582
11. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Onnenapila
12. tvisha (VRL-01671) - Rapanhapakko VH16-018-2169
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Sadan Aamulokki VH16-018-1179
14. Creimeide (VRL-06904) - Yentel Jasmiin VH16-017-0268
15. Ninni H. (VRL-05766) - Villahaan Hilperi VH15-018-0231
16. Melina (VRL-11408) - Peikkolan Remuaja VH15-018-2574
17. Creimeide (VRL-06904) - Yentel Starwulf VH16-017-0207
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Vattupuskan Hihittäjä VH16-018-2283
19. Siguri (VRL-11290) - A.D. Discount VH14-017-0110
20. Siguri (VRL-11290) - Different Kind of Snowdrop AD VH14-022-0099
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Katariina
22. Veera Ruusula (VRL-14299) - Pikkupellon Simply the Best VH16-023-0019
23. Kida (VRL-08368) - Radagast Prime
24. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Varamies
25. Beeko (VRL-10767) - Huvitutin Pärsky VH16-018-0688
26. Melina (VRL-11408) - Naavaneito VH16-018-1409
27. Beeko (VRL-10767) - Kaunon Pikkutakiainen VH16-018-0944
28. Kida (VRL-08368) - Magnificent Prime VH16-031-0819
29. Anniina N. (VRL-09182) - Kuuralehdon Zarineo VH16-018-1686
30. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Voimanpesä VH16-018-1491
31. Kida (VRL-08368) - Broadhurst Primavera
32. Kida (VRL-08368) - Broadhurst Yosemite VH16-031-0818
33. Siguri (VRL-11290) - A.D. Dimonan Diminuendo VH06-017-8860
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Katusoittaja VH16-018-2176
35. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Keisarinna
36. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Liljaana VH16-018-0180
37. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Lisäjäbä
38. Creimeide (VRL-06904) - Vuornan Polar Bear VH16-017-0463
39. Siguri (VRL-11290) - A.D. Angelique VH14-024-0078
40. Veera Ruusula (VRL-14299) - Quizle VH16-028-0024

Luokka 3: Helppo A

1. Veera Ruusula (VRL-14299) - Ventoksen Ujo-Huurto VH16-018-1700
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvin Yökyöpeli VH16-018-1301
3. tvisha (VRL-01671) - Vinhapolkka
4. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Helmiina
5. Siguri (VRL-11290) - Nurmisillan Nestori VH16-018-2145
6. Milja (VRL-00692) - Villahaan Suvelma VH16-018-2191
7. VP (VRL-14355) - Hopeasointu VH16-018-2326
8. Veera Ruusula (VRL-14299) - Taavin Tähtinumero VH16-018-1805
9. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Glendon VH16-048-0049
10. Siguri (VRL-11290) - Runon Artanis VH16-018-1843
11. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Voimanpesä VH16-018-1491
12. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Luna VH16-021-0448
13. tvisha (VRL-01671) - Metsänhaltija
14. Melina (VRL-11408) - Runon Batman VH16-018-1658
15. Oresama (VRL-02753) - Enkelinsiipi VH16-018-2350
16. Siguri (VRL-11290) - Tuohitöppönen VH16-018-2157
17. Oresama (VRL-02753) - Wannabe Coca-Cola RR
18. Veera Ruusula (VRL-14299) - Ukon Wilhelmiina VH16-018-1493
19. Ninni H. (VRL-05766) - Villahaan Hilperi VH15-018-0231
20. Ninni H. (VRL-05766) - Fiktion Tilmari VH15-018-2330
21. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Surusävel VH16-018-2332
22. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Liljaana VH16-018-0180
23. Beeko (VRL-10767) - Mörkövaaran Paju VH16-018-0510
24. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matilda
25. Melina (VRL-11408) - Runon Retriikka VH16-018-1832
26. Anniina N. (VRL-09182) - Kuuralehdon Zarineo VH16-018-1686
27. tvisha (VRL-01671) - Vähäpellon Mistelli VH16-018-2325
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuhatkauno VH16-018-1412
29. Veera Ruusula (VRL-14299) - Herra Nestori VH16-018-1807
30. VP (VRL-14355) - Naavakko
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Maksimus VH16-018-1248
32. tvisha (VRL-01671) - Pusuhippa
33. Siguri (VRL-11290) - Viisikon Kinkeri VH16-018-2154
34. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Waterfall VH16-048-0051
35. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Clarina VH16-048-0050
36. Melina (VRL-11408) - Runon Jalmari VH16-018-1908
37. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuunkuje VH16-018-1410
38. Melina (VRL-11408) - Runon Rommi VH16-018-1796
39. VP (VRL-14355) - Tulisuudelma
40. Ninni H. (VRL-05766) - Hervannan Kuuhvitar VH16-018-2305

Luokka 4: Vaativa B

1. Siguri (VRL-11290) - Kalvanto VH16-018-1615
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Koistilan Viluri VH11-018-1112
3. Veera Ruusula (VRL-14299) - Shining Hope VH16-244-0022
4. VP (VRL-14355) - Järämä
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Rönsyrölli VH16-018-1585
6. Cannabia (VRL-00033) - Haihattara VH16-018-2336
7. Veera Ruusula (VRL-14299) - Vislaus-Poika VH16-018-2269
8. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Glendon VH16-048-0049
9. Katja H. (VRL-00597) - Sadan Jukari VH16-018-1238
10. VP (VRL-14355) - Kahvikerma
11. Beeko (VRL-10767) - Charmant LAC VH16-027-0162
12. Siguri (VRL-11290) - Linnavuoren Janet VH16-018-2148
13. Beeko (VRL-10767) - Huvitutin Artturi VH16-018-0941
14. VP (VRL-14355) - Hurppura
15. Veera Ruusula (VRL-14299) - Kreivitär Iltatuuli VH16-018-2074
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Illusionistin Suklaaunelma VH16-018-1449
17. Oresama (VRL-02753) - Touch The Rain
18. tvisha (VRL-01671) - Kuningaskettu
19. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Clarina VH16-048-0050
20. Beeko (VRL-10767) - Kaunon Mielivalta VH16-018-0511
21. Katja H. (VRL-00597) - Tuulenpesän Kultapiisku VH16-018-1241
22. Cannabia (VRL-00033) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
23. Siguri (VRL-11290) - Marmorinen Valotar VH16-018-2153
24. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Ärrinmurrin VH16-018-2260
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Ellenin Sypressi VH03-018-5927
26. Katja H. (VRL-00597) - Peikkolan Harma VH15-018-2548
27. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Luna VH16-021-0448
28. Beeko (VRL-10767) - Runon Roomeo
29. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Viidakkoviikari
30. Katja H. (VRL-00597) - Seljasaaren Sumuriina VH16-018-0185
31. tvisha (VRL-01671) - Hide & Seek Cirein VH16-031-0795
32. Cannabia (VRL-00033) - Mörkövaaran Vallaton VH16-018-2334
33. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
34. Siguri (VRL-11290) - Revontultentuoja VH16-018-2152
35. VP (VRL-14355) - Tervanokka
36. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
37. Melina (VRL-11408) - Runon Leino VH16-018-2086
38. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pääjehu
39. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Waterfall VH16-048-0051
40. Anniina N. (VRL-09182) - Vähäpellon Uskoton VH16-018-1781