KRJ-kouluratsastuskilpailut

kuva

Tervetuloa kilpailemaan Fiktioon 23.12.2016 kouluratsastuksen merkeissä. Kilpailut järjestetään Kouluratsastajat-seuran toimesta Miljan (VRL-00692) hääriessä vastuuhenkilönä. Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella lyhyttä arvontatapaa käyttäen.

Ilmoittautumiset on lähetettävä sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla
Fiktio KRJ 2801-2810 viimeiseen ilmoittautumispäivään, 08.12.2016, mennessä. Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, mutta seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia. Osallistumisen tulee olla seuraavassa muodossa:
Luokka/Luokat
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Osallistumisrajoitukset

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Luokat

Kutsu päivitetty viimeksi: 07.12.2016, klo 21.58
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Veera R. (VRL-10735) - Rudolf
2. Sorel (VRL-00884) - Wyann Tottau VH11-024-0026
3. Melina (VRL-11408) - Härdellin Thor
4. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Cookie Monster VH16-017-0353
5. Sorel (VRL-00884) - Tuiskulan Whistler VH16-046-0104
6. Jannica (VRL-04799) - Delicate Amethyst VH15-029-0651
7. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Kettukarkki VH16-018-2608
8. Milja (VRL-00692) - Fiktion Varjelus VH16-018-1926
9. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Hortensia VH16-017-0410
10. Melina (VRL-11408) - Kuuramaan Hopeaharja VH16-018-2628
11. Creimeide (VRL-06904) - Yentel Vikingr
12. Veera R. (VRL-10735) - Lilymoor Yorick
13. Veera R. (VRL-10735) - Brynhild Hallvardr
14. Jannica (VRL-04799) - Haida Sig VH16-035-0062
15. Sorel (VRL-00884) - Cordeliá VH16-046-0011
16. Uppe (VRL-11253) - Esteliina
17. Jannica (VRL-04799) - Eira Wen Ion VH15-024-0175
18. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Härvääjä VH16-018-2635
19. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kanelikyyhky VH16-018-1932
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Chantael LAC VH15-017-0641
21. Milja (VRL-00692) - Kuuralehdon Asser VH16-018-2360
22. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Janilla VH16-017-0156
23. Veera R. (VRL-10735) - Bärtha Iarri
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Sadan Aamulokki VH16-018-1179
25. Sorel (VRL-00884) - Chavonné Rewa VH16-046-0105
26. Enni (VRL-09601) - Mörkövaaran Routarovio VH16-018-2645
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Vattupuskan Hihittäjä VH16-018-2283
28. Creimeide (VRL-06904) - Lannister Gold Brii VH16-017-0328
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Katusoittaja VH16-018-2176
30. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Ingrid
31. EmmiN. (VRL-03385) - Hallbos Dangerous Cargo VH16-017-0154
32. Creimeide (VRL-06904) - Emil F VH16-017-0342
33. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kuisku
34. Uppe (VRL-11253) - Mäkisuon Hilma
35. Hapero (VRL-06115) - Death Note HV VH16-017-0486
36. Milja (VRL-00692) - Caolaidhe Dei VH16-017-0538
37. EmmiN. (VRL-03385) - Fazerina v.d. Gateaway VH16-017-0119
38. Jannica (VRL-04799) - Kaneli VH16-018-2422
39. Creimeide (VRL-06904) - Albertslunds Doctor Doom VH16-017-0239
40. Hapero (VRL-06115) - Vilunkivoitto VH16-018-2103

Luokka 2: Helppo B

1. yaren (VRL-04468) - Viljo Sälisteri VH16-018-2449
2. Ireth (VRL-03777) - Kuuralehdon Mirkku VH16-018-1694
3. Melina (VRL-11408) - Runon Vienna VH16-018-2068
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Luoteen Muisto VH16-018-2492
5. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Kettukarkki VH16-018-2608
6. Tierra (VRL-02841) - Onneton Blondi VH16-018-1098
7. Eerika (VRL-14392) - Eyeless VH16-017-0555
8. Manaaja (VRL-14336) - Love Of The Sport VH16-035-0064
9. Jannica (VRL-04799) - Mewian Maxwell VH15-024-0176
10. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Elovena VH16-018-2538
11. Enni (VRL-09601) - Mörkövaaran Routarovio VH16-018-2645
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Kehräkkä VH16-018-0019
13. Hapero (VRL-06115) - Vähäpellon Nuutti VH16-018-2592
14. Hapero (VRL-06115) - Vilunkivoitto VH16-018-2103
15. PJ (VRL-14469) - Taikurin Tepponen
16. Melina (VRL-11408) - Runon Batman VH16-018-1658
17. Milja (VRL-00692) - Tuiskulan Usva VH16-018-2401
18. Kemiina (VRL-02815) - Terminaattorin Viettelijätär
19. Jannica (VRL-04799) - Derian Magnar VH15-053-0004
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Pienpeto VH16-018-0247
21. Ireth (VRL-03777) - Berryhill Coconut VH15-035-0163
22. Jannica (VRL-04799) - Moons My Wilma VH16-017-0062
23. Miia (VRL-13534) - French Cream
24. Miia (VRL-13534) - La Louviére
25. Miia (VRL-13534) - Beaujolais Nouveau
26. Melina (VRL-11408) - Kaunon Eemil VH16-018-2507
27. Eerika (VRL-14392) - Pencalow Pumpkin VH16-024-0154
28. PJ (VRL-14469) - Vuorelan Kastehelmi
29. Kemiina (VRL-02815) - Haute Gittan
30. Ireth (VRL-03777) - Without Alouise MAR VH11-046-0053
31. Manaaja (VRL-14336) - Niittypellon Jasper VH15-017-0698
32. Kemiina (VRL-02815) - Aamunviejä
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Naskali VH15-018-1759
34. Ireth (VRL-03777) - Without Alouette wW VH04-046-8592
35. Eerika (VRL-14392) - A.D. Panda VH06-017-3327
36. PJ (VRL-14469) - Villahaan Nikolai
37. yaren (VRL-04468) - Mörkövaaran Lumininja VH16-018-2512
38. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Härvääjä VH16-018-2635
39. Manaaja (VRL-14336) - Pihkaniemen Tähtisilmä VH16-018-1117
40. Jannica (VRL-04799) - Mewian Denley VH15-024-0178

Luokka 3: Helppo A

1. Eerika (VRL-14392) - Hartwig's Serafina VH16-027-0173
2. Hapero (VRL-06115) - Vähäpellon Metka VH16-018-2358
3. Melina (VRL-11408) - Runon Rosella VH16-018-2263
4. Tierra (VRL-02841) - Onneton Blondi VH16-018-1098
5. yaren (VRL-04468) - Turhan Hektinen VH16-018-2017
6. Miia (VRL-13534) - La Louviére
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Lumilyhty VH16-018-1285
8. Kemiina (VRL-02815) - Mismiunvillasukat
9. Jannica (VRL-04799) - Runorannan Selina VH16-057-0004
10. Melina (VRL-11408) - Tuulenpesän Seireeni VH16-018-2435
11. Eerika (VRL-14392) - Djamiley ToyBoy VH16-029-0151
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Mustasuon Kuurankukka VH16-018-1294
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Hengenvaaran Vinetta VH16-018-1387
14. PJ (VRL-14469) - Taikurin Tepponen
15. Melina (VRL-11408) - Hiiden Kirveli VH16-018-2398
16. Jannica (VRL-04799) - Lovely Rollo VH12-035-0254
17. Jannica (VRL-04799) - Sweet Mandy VH04-022-0343
18. Miia (VRL-13534) - Kuuralehdon Tempus
19. Kemiina (VRL-02815) - Creek Summer
20. Kemiina (VRL-02815) - Dunkerrin
21. yaren (VRL-04468) - Hengenvaaran Hallavainen VH16-018-2018
22. Melina (VRL-11408) - Runon Herkko VH16-018-2509
23. Kemiina (VRL-02815) - Crampton Chucky
24. Eerika (VRL-14392) - Hopea Freedrika VH16-018-2065
25. Hapero (VRL-06115) - Rovioraparperi VH16-018-2477
26. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Helenia VH16-018-2016
27. VP (VRL-14355) - Mestiikki VH16-018-2575
28. PJ (VRL-14469) - Vuorelan Kastehelmi
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Aurinkotähti VH16-018-1286
30. Eerika (VRL-14392) - Tuulenpesän Nalle
31. Miia (VRL-13534) - Hortensian Mielenvikainen
32. Milja (VRL-00692) - Koistilan Arna VH16-018-1997
33. Hapero (VRL-06115) - Ketunkuje VH16-018-2476
34. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Talvikki VH16-018-2525
35. VP (VRL-14355) - Klassikkotarina VH16-018-2642
36. PJ (VRL-14469) - Villahaan Nikolai
37. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marmori VH16-018-2614
38. Jannica (VRL-04799) - Vuornan Tooa VH15-018-1781
39. VP (VRL-14355) - Tyhjätasku VH16-018-2641
40. yaren (VRL-04468) - Turmeltajan Lumokato VH16-018-2511

Luokka 4: Vaativa B

1. Jere (VRL-14433) - Oldfinion Pelasgus VH16-012-0389
2. Melina (VRL-11408) - Tuulenpesän Seireeni VH16-018-2435
3. Veera R. (VRL-10735) - Dyantha’s Aiedail
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunan Bilehile VH16-018-1394
5. Miia (VRL-13534) - Les Sables-d'Olonne
6. Veera Ruusula (VRL-14299) - Kaunon Fifti-fifti VH16-018-0576
7. Melina (VRL-11408) - Runon Rosella VH16-018-2263
8. Eerika (VRL-14392) - Dawnfrost Casanova VH16-029-0370
9. yaren (VRL-04468) - Tipparella VH16-018-2640
10. Jannica (VRL-04799) - Eclypse du Low VH14-029-0567
11. Veera Ruusula (VRL-14299) - Tuiskulan Kuunkuiske
12. yaren (VRL-04468) - Herrasmies Hurmos VH16-018-1616
13. Miia (VRL-13534) - Beaujolais Nouveau
14. Veera R. (VRL-10735) - Light Eoghan
15. Jere (VRL-14433) - Double White Chocotale Oasis VH16-031-0976
16. Tierra (VRL-02841) - Jathibiyya TAL VH14-003-0070
17. VP (VRL-14355) - Mustakulta VH16-018-2508
18. Jannica (VRL-04799) - Keep On Dreaming LAC VH16-027-0062
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruudin Tervapääsky VH16-018-2387
20. Ireth (VRL-03777) - Kadotettu Helme VH14-018-0659
21. Melina (VRL-11408) - Runon Herkko VH16-018-2509
22. Veera R. (VRL-10735) - Avalanche Rewa
23. Melina (VRL-11408) - Hiiden Kirveli VH16-018-2398
24. Manaaja (VRL-14336) - Tuulenpesän Koskenlaskija VH16-018-2011
25. Jannica (VRL-04799) - Ponytime Nico VH03-057-8901
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Kodon Juhannusruusu VH16-018-1623
27. Jannica (VRL-04799) - Runon Ensilumi VH16-018-0100
28. Manaaja (VRL-14336) - Honeydale Arctic Steel VH15-035-0042
29. Jere (VRL-14433) - Fregatte RGE VH16-012-0390
30. Miia (VRL-13534) - La Línea de la Concepción
31. Jere (VRL-14433) - Tik Tok Prime VH16-031-0977
32. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Auriina
33. Eerika (VRL-14392) - Breawan Onni VH16-018-2313
34. Manaaja (VRL-14336) - Sadan Pakkotoisto VH16-018-2324
35. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Tervakuutti VH16-018-2522
36. Manaaja (VRL-14336) - Storyteller's Hazard Floater VH16-035-0041
37. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kulo-Matias
38. Veera R. (VRL-10735) - Colm Admirer
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Surunauha VH16-018-1302
40. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Hopeanauha VH16-018-2523