KRJ-kouluratsastuskilpailut

kuva

Tervetuloa kilpailemaan Fiktioon 24.12.2016 kouluratsastuksen merkeissä. Kilpailut järjestetään Kouluratsastajat-seuran toimesta Miljan (VRL-00692) hääriessä vastuuhenkilönä. Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella lyhyttä arvontatapaa käyttäen.

Ilmoittautumiset on lähetettävä sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla
Fiktio KRJ 2801-2810 viimeiseen ilmoittautumispäivään, 08.12.2016, mennessä. Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, mutta seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia. Osallistumisen tulee olla seuraavassa muodossa:
Luokka/Luokat
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Osallistumisrajoitukset

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Luokat

Kutsu päivitetty viimeksi: 07.12.2016, klo 21.58
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Jannica (VRL-04799) - Delicate Amethyst VH15-029-0651
2. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Hortensia VH16-017-0410
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Katusoittaja VH16-018-2176
4. Veera R. (VRL-10735) - Lilymoor Yorick
5. Sorel (VRL-00884) - Chavonné Rewa VH16-046-0105
6. Uppe (VRL-11253) - Esteliina
7. Jannica (VRL-04799) - Kaneli VH16-018-2422
8. EmmiN. (VRL-03385) - Hallbos Dangerous Cargo VH16-017-0154
9. Sorel (VRL-00884) - Cordeliá VH16-046-0011
10. Milja (VRL-00692) - Fiktion Varjelus VH16-018-1926
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Vattupuskan Hihittäjä VH16-018-2283
12. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Kettukarkki VH16-018-2608
13. Veera R. (VRL-10735) - Rudolf
14. Hapero (VRL-06115) - Death Note HV VH16-017-0486
15. Creimeide (VRL-06904) - Lannister Gold Brii VH16-017-0328
16. Enni (VRL-09601) - Mörkövaaran Routarovio VH16-018-2645
17. Jannica (VRL-04799) - Haida Sig VH16-035-0062
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Sadan Aamulokki VH16-018-1179
19. Hapero (VRL-06115) - Vilunkivoitto VH16-018-2103
20. Melina (VRL-11408) - Härdellin Thor
21. Creimeide (VRL-06904) - Emil F VH16-017-0342
22. Melina (VRL-11408) - Kuuramaan Hopeaharja VH16-018-2628
23. Creimeide (VRL-06904) - Yentel Vikingr
24. Jannica (VRL-04799) - Eira Wen Ion VH15-024-0175
25. Veera R. (VRL-10735) - Brynhild Hallvardr
26. Veera R. (VRL-10735) - Bärtha Iarri
27. Milja (VRL-00692) - Caolaidhe Dei VH16-017-0538
28. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Härvääjä VH16-018-2635
29. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Ingrid
30. Uppe (VRL-11253) - Mäkisuon Hilma
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Chantael LAC VH15-017-0641
32. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Janilla VH16-017-0156
33. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kanelikyyhky VH16-018-1932
34. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Cookie Monster VH16-017-0353
35. EmmiN. (VRL-03385) - Fazerina v.d. Gateaway VH16-017-0119
36. Sorel (VRL-00884) - Tuiskulan Whistler VH16-046-0104
37. Milja (VRL-00692) - Kuuralehdon Asser VH16-018-2360
38. Sorel (VRL-00884) - Wyann Tottau VH11-024-0026
39. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kuisku
40. Creimeide (VRL-06904) - Albertslunds Doctor Doom VH16-017-0239

Luokka 2: Helppo B

1. Eerika (VRL-14392) - Eyeless VH16-017-0555
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Kehräkkä VH16-018-0019
3. Miia (VRL-13534) - Beaujolais Nouveau
4. Ireth (VRL-03777) - Berryhill Coconut VH15-035-0163
5. Jannica (VRL-04799) - Derian Magnar VH15-053-0004
6. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Kettukarkki VH16-018-2608
7. Eerika (VRL-14392) - Pencalow Pumpkin VH16-024-0154
8. Tierra (VRL-02841) - Onneton Blondi VH16-018-1098
9. Melina (VRL-11408) - Kaunon Eemil VH16-018-2507
10. Enni (VRL-09601) - Mörkövaaran Routarovio VH16-018-2645
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Pienpeto VH16-018-0247
12. Melina (VRL-11408) - Runon Vienna VH16-018-2068
13. Jannica (VRL-04799) - Mewian Denley VH15-024-0178
14. Kemiina (VRL-02815) - Haute Gittan
15. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Elovena VH16-018-2538
16. Manaaja (VRL-14336) - Love Of The Sport VH16-035-0064
17. Eerika (VRL-14392) - A.D. Panda VH06-017-3327
18. Manaaja (VRL-14336) - Pihkaniemen Tähtisilmä VH16-018-1117
19. Miia (VRL-13534) - French Cream
20. yaren (VRL-04468) - Viljo Sälisteri VH16-018-2449
21. Ireth (VRL-03777) - Without Alouette wW VH04-046-8592
22. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Härvääjä VH16-018-2635
23. Miia (VRL-13534) - La Louviére
24. Milja (VRL-00692) - Tuiskulan Usva VH16-018-2401
25. Manaaja (VRL-14336) - Niittypellon Jasper VH15-017-0698
26. Hapero (VRL-06115) - Vähäpellon Nuutti VH16-018-2592
27. Kemiina (VRL-02815) - Terminaattorin Viettelijätär
28. PJ (VRL-14469) - Taikurin Tepponen
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Naskali VH15-018-1759
30. Melina (VRL-11408) - Runon Batman VH16-018-1658
31. yaren (VRL-04468) - Mörkövaaran Lumininja VH16-018-2512
32. PJ (VRL-14469) - Vuorelan Kastehelmi
33. Ireth (VRL-03777) - Without Alouise MAR VH11-046-0053
34. Hapero (VRL-06115) - Vilunkivoitto VH16-018-2103
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Luoteen Muisto VH16-018-2492
36. Ireth (VRL-03777) - Kuuralehdon Mirkku VH16-018-1694
37. Jannica (VRL-04799) - Mewian Maxwell VH15-024-0176
38. Kemiina (VRL-02815) - Aamunviejä
39. Jannica (VRL-04799) - Moons My Wilma VH16-017-0062
40. PJ (VRL-14469) - Villahaan Nikolai

Luokka 3: Helppo A

1. Melina (VRL-11408) - Runon Rosella VH16-018-2263
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Lumilyhty VH16-018-1285
3. Kemiina (VRL-02815) - Dunkerrin
4. Jannica (VRL-04799) - Vuornan Tooa VH15-018-1781
5. Eerika (VRL-14392) - Hopea Freedrika VH16-018-2065
6. PJ (VRL-14469) - Taikurin Tepponen
7. Eerika (VRL-14392) - Tuulenpesän Nalle
8. Tierra (VRL-02841) - Onneton Blondi VH16-018-1098
9. PJ (VRL-14469) - Vuorelan Kastehelmi
10. Miia (VRL-13534) - Hortensian Mielenvikainen
11. Miia (VRL-13534) - La Louviére
12. Melina (VRL-11408) - Runon Herkko VH16-018-2509
13. Hapero (VRL-06115) - Rovioraparperi VH16-018-2477
14. Melina (VRL-11408) - Hiiden Kirveli VH16-018-2398
15. Kemiina (VRL-02815) - Mismiunvillasukat
16. PJ (VRL-14469) - Villahaan Nikolai
17. VP (VRL-14355) - Tyhjätasku VH16-018-2641
18. VP (VRL-14355) - Klassikkotarina VH16-018-2642
19. Eerika (VRL-14392) - Hartwig's Serafina VH16-027-0173
20. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marmori VH16-018-2614
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Mustasuon Kuurankukka VH16-018-1294
22. yaren (VRL-04468) - Turmeltajan Lumokato VH16-018-2511
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Hengenvaaran Vinetta VH16-018-1387
24. Jannica (VRL-04799) - Sweet Mandy VH04-022-0343
25. Hapero (VRL-06115) - Vähäpellon Metka VH16-018-2358
26. Eerika (VRL-14392) - Djamiley ToyBoy VH16-029-0151
27. Jannica (VRL-04799) - Lovely Rollo VH12-035-0254
28. VP (VRL-14355) - Mestiikki VH16-018-2575
29. Milja (VRL-00692) - Koistilan Arna VH16-018-1997
30. yaren (VRL-04468) - Turhan Hektinen VH16-018-2017
31. Jannica (VRL-04799) - Runorannan Selina VH16-057-0004
32. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Aurinkotähti VH16-018-1286
33. Hapero (VRL-06115) - Ketunkuje VH16-018-2476
34. Kemiina (VRL-02815) - Creek Summer
35. Melina (VRL-11408) - Tuulenpesän Seireeni VH16-018-2435
36. yaren (VRL-04468) - Hengenvaaran Hallavainen VH16-018-2018
37. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Talvikki VH16-018-2525
38. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Helenia VH16-018-2016
39. Kemiina (VRL-02815) - Crampton Chucky
40. Miia (VRL-13534) - Kuuralehdon Tempus

Luokka 4: Vaativa B

1. Manaaja (VRL-14336) - Tuulenpesän Koskenlaskija VH16-018-2011
2. yaren (VRL-04468) - Herrasmies Hurmos VH16-018-1616
3. Ireth (VRL-03777) - Kadotettu Helme VH14-018-0659
4. Jere (VRL-14433) - Fregatte RGE VH16-012-0390
5. Manaaja (VRL-14336) - Storyteller's Hazard Floater VH16-035-0041
6. VP (VRL-14355) - Mustakulta VH16-018-2508
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Kodon Juhannusruusu VH16-018-1623
8. Veera R. (VRL-10735) - Light Eoghan
9. Tierra (VRL-02841) - Jathibiyya TAL VH14-003-0070
10. Jannica (VRL-04799) - Runon Ensilumi VH16-018-0100
11. Miia (VRL-13534) - Beaujolais Nouveau
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Surunauha VH16-018-1302
13. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Auriina
14. Miia (VRL-13534) - Les Sables-d'Olonne
15. Veera R. (VRL-10735) - Colm Admirer
16. Eerika (VRL-14392) - Breawan Onni VH16-018-2313
17. Jannica (VRL-04799) - Keep On Dreaming LAC VH16-027-0062
18. yaren (VRL-04468) - Tipparella VH16-018-2640
19. Veera Ruusula (VRL-14299) - Tuiskulan Kuunkuiske
20. Veera R. (VRL-10735) - Avalanche Rewa
21. Jere (VRL-14433) - Double White Chocotale Oasis VH16-031-0976
22. Jere (VRL-14433) - Oldfinion Pelasgus VH16-012-0389
23. Veera Ruusula (VRL-14299) - Kaunon Fifti-fifti VH16-018-0576
24. Eerika (VRL-14392) - Dawnfrost Casanova VH16-029-0370
25. Melina (VRL-11408) - Runon Rosella VH16-018-2263
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunan Bilehile VH16-018-1394
27. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Hopeanauha VH16-018-2523
28. Manaaja (VRL-14336) - Sadan Pakkotoisto VH16-018-2324
29. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Tervakuutti VH16-018-2522
30. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kulo-Matias
31. Jannica (VRL-04799) - Eclypse du Low VH14-029-0567
32. Jere (VRL-14433) - Tik Tok Prime VH16-031-0977
33. Melina (VRL-11408) - Hiiden Kirveli VH16-018-2398
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruudin Tervapääsky VH16-018-2387
35. Jannica (VRL-04799) - Ponytime Nico VH03-057-8901
36. Miia (VRL-13534) - La Línea de la Concepción
37. Manaaja (VRL-14336) - Honeydale Arctic Steel VH15-035-0042
38. Veera R. (VRL-10735) - Dyantha’s Aiedail
39. Melina (VRL-11408) - Tuulenpesän Seireeni VH16-018-2435
40. Melina (VRL-11408) - Runon Herkko VH16-018-2509