KRJ-kouluratsastuskilpailut

kuva

Tervetuloa kilpailemaan Fiktioon 18.01.2017 kouluratsastuksen merkeissä. Kilpailut järjestetään Kouluratsastajat-seuran toimesta Miljan (VRL-00692) hääriessä vastuuhenkilönä. Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella lyhyttä arvontatapaa käyttäen.

Ilmoittautumiset on lähetettävä sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla
Fiktio KRJ 2821-2830 viimeiseen ilmoittautumispäivään, 06.01.2017, mennessä. Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, mutta seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia. Osallistumisen tulee olla seuraavassa muodossa:
Luokka/Luokat
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Osallistumisrajoitukset

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Luokat

Kutsu päivitetty viimeksi: 02.01.2017, klo 15.39
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Edmee (VRL-14446) - Goutieres la Raindrop VH16-031-0889
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Halitulijallaa VH16-018-2746
3. Kics (VRL-05293) - Fanique VH16-069-0024
4. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Marsipaani VH16-018-2827
5. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Sally VH16-024-0067
6. Meeri N. (VRL-02160) - Helmiäinen
7. Elli L. (VRL-14207) - KW Caradoc VH16-024-0038
8. meea (VRL-09844) - Tuiskulan Daráine VH15-046-0222
9. Kics (VRL-05293) - Penrose Norine VH16-104-0024
10. meea (VRL-09844) - Dyantha's Gigi VH15-046-0227
11. Creimeide (VRL-06904) - Emil F VH16-017-0342
12. Creimeide (VRL-06904) - Albertslunds Doctor Doom VH16-017-0239
13. Julle (VRL-12892) - Corona's Hello Kitty VH07-057-0085
14. Elli L. (VRL-14207) - Birkes Cupcake VH16-024-0071
15. Julle (VRL-12892) - Hot Shot in Shadows VH15-017-0107
16. Julle (VRL-12892) - Fake Honey Lilly VH13-046-0147
17. Edmee (VRL-14446) - Goutieres la Chastor VH16-031-0890
18. Norpatar (VRL-09562) - Only Olinya
19. Kics (VRL-05293) - Tuiskulan Náoimi VH16-046-0126
20. felissa (VRL-04000) - Sadan Merkkari VH16-018-2808
21. Milja (VRL-00692) - Tuiskulan Loiste VH16-018-2402
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Kermikkä VH16-018-2747
23. Creimeide (VRL-06904) - Lannister Gold Brii VH16-017-0328
24. meea (VRL-09844) - Spiros Demothi VH15-046-0220
25. meea (VRL-09844) - Dyantha's Caitlinn VH15-046-0123
26. Norpatar (VRL-09562) - Bedita C
27. Milja (VRL-00692) - Kuuralehdon Asser VH16-018-2360
28. Norpatar (VRL-09562) - Paloma Quanily
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Kehräkkä VH16-018-0019
30. Julle (VRL-12892) - Jungle Juice in Shadows VH15-017-0106
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Chantael LAC VH15-017-0641
32. Wiewi (vrl-12670) - Härdellin Mainio VH16-017-0317
33. felissa (VRL-04000) - Vehkakorven Tequila VH16-017-0571
34. Edmee (VRL-14446) - Goutieres la Ruuben VH16-031-0891
35. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Cookie Monster VH16-017-0353
36. Norpatar (VRL-09562) - Tiffany v.d. Rosengard
37. Milja (VRL-00692) - Caolaidhe Dei VH16-017-0538
38. Elli L. (VRL-14207) - Bertha of Rosengard VH15-024-0191
39. felissa (VRL-04000) - Yentel Dolores VH16-017-0570
40. Creimeide (VRL-06904) - Vehkakorven Silverwing

Luokka 2: Helppo B

1. Elli L. (VRL-14207) - Lynher London Queen VH15-024-0190
2. Milja (VRL-00692) - Kuuralehdon Valori VH16-018-2359
3. Veera Ruusula (VRL-14299) - Sadun Leah VH16-018-2768
4. Elli L. (VRL-14207) - Corwen Maximus VH15-024-0189
5. Norpatar (VRL-09562) - Hallbera
6. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Zeniitti
7. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Selina
8. meea (VRL-09844) - Dyantha's Conn Ardal VH16-046-0027
9. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Iines
10. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Liljaana VH16-018-0180
11. meea (VRL-09844) - Kuuralehdon Pihla VH16-018-1881
12. Satu (VRL-12808) - Maligo's Aaliyah VH14-024-0128
13. Anne (VRL-06858) - Sadan Merikeiju VH16-018-1919
14. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Voimanpesä VH16-018-1491
15. Kics (VRL-05293) - Tuiskulan Náoimi VH16-046-0126
16. Kics (VRL-05293) - Penrose Norine VH16-104-0024
17. Norpatar (VRL-09562) - Bedita C
18. Anne (VRL-06858) - JB Pastels VH16-031-0540
19. Satu (VRL-12808) - Vimmels v.d. Fågelstrand VH16-017-0123
20. Edmee (VRL-14446) - Goutieres la Chenoa VH16-031-0892
21. Milja (VRL-00692) - Kuuralehdon Asser VH16-018-2360
22. Kics (VRL-05293) - Fanique VH16-069-0024
23. Edmee (VRL-14446) - Aslan GS VH16-031-0971
24. Elli L. (VRL-14207) - Lai'e Biscuit VH15-024-0112
25. meea (VRL-09844) - Tuiskulan Eireen VH15-046-0228
26. Edmee (VRL-14446) - Goutieres la Serata VH16-031-0895
27. Norpatar (VRL-09562) - Mr Think Cochise
28. Elli L. (VRL-14207) - Llwydd Tarquin VH15-024-0183
29. Milja (VRL-00692) - Fiktion Varjelus VH16-018-1926
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Luoteen Muisto VH16-018-2492
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Rymy-Ruhtinas VH16-018-0633
32. Tuulia T. (VRL-00084) - Pienpeto VH16-018-0247
33. Ireth (VRL-03777) - Hatuntekijä BRE VH12-018-1069
34. Satu (VRL-12808) - Xylitol v.d. Gateaway VH16-017-0372
35. felissa (VRL-04000) - Harmonian Mökötys VH15-018-2089
36. Anne (VRL-06858) - JB Maniac VH16-031-0044
37. Edmee (VRL-14446) - Gouieres la Sacred VH16-031-0893
38. meea (VRL-09844) - Aischa VH15-046-0175
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Vattupuskan Hihittäjä VH16-018-2283
40. Norpatar (VRL-09562) - Kalmansahti

Luokka 3: Helppo A

1. Anne (VRL-06858) - Virmalan Loimu VH13-018-1213
2. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Hertta
3. Veera Ruusula (VRL-14299) - Ketun Kimmellys VH16-018-2580
4. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Voimanpesä VH16-018-1491
5. PJ (VRL-14469) - Iltasatu
6. Veera Ruusula (VRL-14299) - Runo-Taika VH16-018-2532
7. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kanelikyyhky VH16-018-1932
8. Norpatar (VRL-09562) - Hallbera
9. Veera Ruusula (VRL-14299) - Lunar Candy VH15-031-0138
10. Edmee (VRL-14446) - Goutieres la Serata VH16-031-0895
11. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Jevinia
12. Elli L. (VRL-14207) - Caldwell Timmy Turner VH15-022-0082
13. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Hallava
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Tattiritari VH16-018-1669
15. Veera Ruusula (VRL-14299) - Sheval Sinsir VH16-026-0169
16. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Zeniitti
17. VP (VRL-14355) - Nokihelmi VH16-018-2693
18. Milja (VRL-00692) - Kuuralehdon Valori VH16-018-2359
19. Anne (VRL-06858) - Denzel VH16-031-0961
20. Ireth (VRL-03777) - Poniitta BRE
21. Milja (VRL-00692) - Fiktion Varjelus VH16-018-1926
22. Satu (VRL-12808) - Skyfallen Applejack
23. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taskumatti
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Julmaölkky VH16-018-1773
25. Anne (VRL-06858) - Broomvek Fancy VH16-031-0851
26. Elli L. (VRL-14207) - Villahaan Veikka VH16-018-2817
27. Edmee (VRL-14446) - Aslan GS VH16-031-0971
28. Norpatar (VRL-09562) - Suomujärven Peppiina
29. VP (VRL-14355) - Savusuukko VH16-018-2819
30. Elli L. (VRL-14207) - Tuiskulan Cliana VH16-046-0070
31. Edmee (VRL-14446) - Goutieres la Raindrop VH16-031-0889
32. Elli L. (VRL-14207) - Glenwood Maeve VH16-022-0020
33. Anne (VRL-06858) - Petäjävaaran Piskuinen VH16-018-1391
34. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Liljaana VH16-018-0180
35. Norpatar (VRL-09562) - Trze Sergei
36. Edmee (VRL-14446) - Goutieres la Chastor VH16-031-0890
37. PJ (VRL-14469) - Sadan Heli-Tin
38. Norpatar (VRL-09562) - Valkyria
39. Satu (VRL-12808) - Isilmë VH16-023-0020
40. PJ (VRL-14469) - Oldfinion Mustuva

Luokka 4: Vaativa B

1. Anne (VRL-06858) - Moon Harvinainen VH16-018-2603
2. Anne (VRL-06858) - JB Cerceri VH16-031-0985
3. yaren (VRL-04468) - Tipparella VH16-018-2640
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Ventoksen Jäänpolte VH16-018-1878
5. Satu (VRL-12808) - Vuornan Tuhto VH15-018-1782
6. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Valtikka
7. Edmee (VRL-14446) - Goutieres la Raindrop VH16-031-0889
8. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Aromi VH16-018-0457
9. meea (VRL-09844) - Kaunon Haavehelinä VH16-018-1882
10. Norpatar (VRL-09562) - Mallasarpa
11. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Haltija VH16-018-2785
12. Satu (VRL-12808) - Ukon Taikanumero VH16-018-1284
13. meea (VRL-09844) - Hartwig's Tigerlily VH16-029-0394
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Hortensian Salmiakkiritari VH16-018-2000
15. Anniina N. (VRL-09182) - Vähäpellon Uskoton VH16-018-1781
16. Ireth (VRL-03777) - Banjab Yemn VH16-023-0003
17. Norpatar (VRL-09562) - Lehtikullan Napero
18. PJ (VRL-14469) - Sadan Heli-Tin
19. Norpatar (VRL-09562) - Riimiralli
20. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Jevinia
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Tuulikello VH16-018-2175
22. Elli L. (VRL-14207) - Heilin Utukka VH16-018-0371
23. Satu (VRL-12808) - Näälämiäs VH16-018-1350
24. Ireth (VRL-03777) - Kadotettu Helme VH14-018-0659
25. Anne (VRL-06858) - Vähäpellon Valkokulta VH16-018-2797
26. Satu (VRL-12808) - Bright as Night
27. Edmee (VRL-14446) - Gouieres la Sacred VH16-031-0893
28. meea (VRL-09844) - Villahaan Severi VH16-018-1883
29. VP (VRL-14355) - Voituuve VH16-018-2751
30. Veera Ruusula (VRL-14299) - Kultan Helmiä VH16-018-0268
31. meea (VRL-09844) - Peuhupekko VH16-018-2582
32. Veera Ruusula (VRL-14299) - Kaunon Fifti-fifti VH16-018-0576
33. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Hertta
34. PJ (VRL-14469) - Oldfinion Mustuva
35. Edmee (VRL-14446) - Goutieres la Ruuben VH16-031-0891
36. Norpatar (VRL-09562) - Nadézhda
37. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Maitoparta VH16-018-2389
38. Edmee (VRL-14446) - Goutieres la Chastor VH16-031-0890
39. Anne (VRL-06858) - Hilltop Empathy VH15-031-0131
40. PJ (VRL-14469) - Iltasatu