KRJ-kouluratsastuskilpailut

kuva

Tervetuloa kilpailemaan Fiktioon 27.01.2017 kouluratsastuksen merkeissä. Kilpailut järjestetään Kouluratsastajat-seuran toimesta Miljan (VRL-00692) hääriessä vastuuhenkilönä. Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella lyhyttä arvontatapaa käyttäen.

Ilmoittautumiset on lähetettävä sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla
Fiktio KRJ 2831-2840 viimeiseen ilmoittautumispäivään, 09.01.2017, mennessä. Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, mutta seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia. Osallistumisen tulee olla seuraavassa muodossa:
Luokka/Luokat
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Osallistumisrajoitukset

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Luokat

Kutsu päivitetty viimeksi: 08.01.2017, klo 01.45
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Zack (VRL-01221) - Lanolois Yemn VH16-015-0008
2. Sussu (VRL-12636) - Rappadan’s Kristeen
3. Sussu (VRL-12636) - Tea Taffy
4. Disa (VRL-03335) - Glenwood Meliot VH14-022-0148
5. Milja (VRL-00692) - Tuiskulan Loiste VH16-018-2402
6. Kics (VRL-05293) - Fanique VH16-069-0024
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Tähtisumua VH16-018-2187
8. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Cookie Monster VH16-017-0353
9. Creimeide (VRL-06904) - Lannister Gold Brii VH16-017-0328
10. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Veriapila VH16-018-1611
11. Kics (VRL-05293) - Tuiskulan Náoimi VH16-046-0126
12. Creimeide (VRL-06904) - Emil F VH16-017-0342
13. narri (VRL-06046) - Myrkynkylväjä
14. Milja (VRL-00692) - Caolaidhe Dei VH16-017-0538
15. Ninni H. (VRL-05766) - Helmivirsu VH16-018-2483
16. Kemiina (VRL-02815) - Kosiomatkalainen
17. Disa (VRL-03335) - Glenwood Playmate VH16-022-0021
18. dookie (VRL-04373) - Tuohipoeka VH16-018-1609
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Chantael LAC VH15-017-0641
20. Alaska (VRL-06525) - Not To Like
21. dookie (VRL-04373) - Kadotettu Josius VH16-018-1518
22. Ninni H. (VRL-05766) - Unituuli VH16-018-2484
23. Creimeide (VRL-06904) - Vehkakorven Silverwing
24. narri (VRL-06046) - Välkevirran Aamutar
25. Kics (VRL-05293) - Penrose Norine VH16-104-0024
26. Kemiina (VRL-02815) - Villahaan Niikeri
27. Alaska (VRL-06525) - Tink-a-tink-a-too
28. Disa (VRL-03335) - Glenwood Melys VH14-022-0068
29. Creimeide (VRL-06904) - Albertslunds Doctor Doom VH16-017-0239
30. Kics (VRL-05293) - Superb Nandor
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Sadun Triton VH16-018-2654
32. dookie (VRL-04373) - Rikinä VH13-018-1410
33. Alaska (VRL-06525) - Ostergard Bosse
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Tammensydän VH16-018-2617
35. Disa (VRL-03335) - Anfarwol Enaid Carys VH16-022-0096
36. Sussu (VRL-12636) - Angren Columbo
37. Ninni H. (VRL-05766) - Usvan Umaami VH14-018-1289
38. Sussu (VRL-12636) - Creiddylad
39. Alaska (VRL-06525) - Norgaard Eva-Lotta
40. Zack (VRL-01221) - Nouvion Edenezer VH15-035-0048

Luokka 2: Helppo B

1. Enni (VRL-09601) - Mörkövaaran Routarovio VH16-018-2645
2. Milja (VRL-00692) - Fiktion Varjelus VH16-018-1926
3. Kics (VRL-05293) - Tuiskulan Náoimi VH16-046-0126
4. Milja (VRL-00692) - Kuuralehdon Asser VH16-018-2360
5. Ninni H. (VRL-05766) - Helmivirsu VH16-018-2483
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Halitulijallaa VH16-018-2746
7. Sussu (VRL-12636) - Astridan Voittotyttö VH13-018-0763
8. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Veriapila VH16-018-1611
9. Creimeide (VRL-06904) - Vuornan Rafflemallow VH15-017-0582
10. dookie (VRL-04373) - Illanniittäjä VH16-018-1280
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Kermikkä VH16-018-2747
12. Enni (VRL-09601) - Runon Piparkakkutyttö VH16-018-2706
13. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Selina
14. Ninni H. (VRL-05766) - Usvan Umaami VH14-018-1289
15. Creimeide (VRL-06904) - Yentel Lemon Chiffon VH16-017-0280
16. Alaska (VRL-06525) - Ilmapallovallankumous
17. Kics (VRL-05293) - Superb Nandor
18. Sussu (VRL-12636) - Tzofi VH03-026-1090
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Kehräkkä VH16-018-0019
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Luoteen Muisto VH16-018-2492
21. Alaska (VRL-06525) - Teerivaaran Räyhäkysymys VH15-018-2262
22. Kics (VRL-05293) - Penrose Norine VH16-104-0024
23. Alaska (VRL-06525) - Tuulenpesän Utukuva VH16-018-2778
24. Disa (VRL-03335) - Glenwood Melys VH14-022-0068
25. dookie (VRL-04373) - Kadotettu Josius VH16-018-1518
26. Alaska (VRL-06525) - Kuusniemen Tuutikki VH16-018-2775
27. Kics (VRL-05293) - Fanique VH16-069-0024
28. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Neilikka VH16-018-1809
29. Disa (VRL-03335) - Anfarwol Enaid Carys VH16-022-0096
30. Sussu (VRL-12636) - Boleslaus Kiz
31. Disa (VRL-03335) - Glenwood Playmate VH16-022-0021
32. Ninni H. (VRL-05766) - Unituuli VH16-018-2484
33. dookie (VRL-04373) - Tuohipoeka VH16-018-1609
34. Enni (VRL-09601) - Rohkean Harhakuva VH15-018-2069
35. Creimeide (VRL-06904) - Yentel Jasmiin VH16-017-0268
36. Ireth (VRL-03777) - Hatuntekijä BRE VH12-018-1069
37. Creimeide (VRL-06904) - Yentel Starwulf VH16-017-0207
38. Disa (VRL-03335) - Glenwood Meliot VH14-022-0148
39. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Iines
40. Milja (VRL-00692) - Kuuralehdon Valori VH16-018-2359

Luokka 3: Helppo A

1. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Varjonuotti VH16-018-2787
2. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Wesuvius VH16-018-2404
3. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Hertta
4. VP (VRL-14355) - Nokihelmi VH16-018-2693
5. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Selina
6. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilvikuningas VH15-018-1753
7. Milja (VRL-00692) - Fiktion Varjelus VH16-018-1926
8. Enni (VRL-09601) - Rohkean Harhakuva VH15-018-2069
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Aurinkotähti VH16-018-1286
10. Sussu (VRL-12636) - Farbranch Mumaí
11. Ninni H. (VRL-05766) - Voimuumi VH16-018-2473
12. Alaska (VRL-06525) - Tuiskulan Hinna VH16-018-2780
13. Sussu (VRL-12636) - Aithusa TD VH16-040-0031
14. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Miitta
15. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Kapinasielu VH16-018-2405
16. Enni (VRL-09601) - Runon Piparkakkutyttö VH16-018-2706
17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kanelikyyhky VH16-018-1932
18. Natalia (VRL-05175) - Bellanetté VH11-021-0127
19. Natalia (VRL-05175) - Sarasvuon Suvita VH14-018-1287
20. Natalia (VRL-05175) - Fight Like Tiger VH16-021-0510
21. PJ (VRL-14469) - Sadan Heli-Tin
22. Natalia (VRL-05175) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
23. Ireth (VRL-03777) - Poniitta BRE VH16-018-2830
24. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taskumatti
25. Hanna (VRL-12235) - Buena Suerte VH16-064-0021
26. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Hallava
27. VP (VRL-14355) - Savusuukko VH16-018-2819
28. Alaska (VRL-06525) - Tuulenpesän Tuhlari VH16-018-2772
29. Sussu (VRL-12636) - Cerran Viille VH16-018-2116
30. Enni (VRL-09601) - Mörkövaaran Routarovio VH16-018-2645
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Rosanja VH16-018-1620
32. yaren (VRL-04468) - Tiilikan Uninuttu VH16-018-2403
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Jukolan Järvineito VH16-018-1327
34. Hanna (VRL-12235) - Lubbert VH16-040-0077
35. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Näkinnaaraus VH16-018-1428
36. PJ (VRL-14469) - Iltasatu
37. Alaska (VRL-06525) - Lakritsisydän VH16-018-2773
38. dookie (VRL-04373) - Hukanretale VH15-018-2399
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Myrtti VH16-018-1621
40. Sussu (VRL-12636) - Moon Joonas VH16-018-2199

Luokka 4: Vaativa B

1. PJ (VRL-14469) - Sadan Heli-Tin
2. Alaska (VRL-06525) - Tervatöyhtö
3. Natalia (VRL-05175) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
4. Natalia (VRL-05175) - Sarasvuon Suvita VH14-018-1287
5. Kemiina (VRL-02815) - Hillavan Dumbo
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Surunauha VH16-018-1302
7. Kemiina (VRL-02815) - Minä Pakastan Sinua
8. Alaska (VRL-06525) - Juoruhaaska
9. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Usva VH16-018-1808
10. Alaska (VRL-06525) - Rautanaakka VH16-018-2779
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunan Bilehile VH16-018-1394
12. Alaska (VRL-06525) - Melankoli
13. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Hertta
14. Hanna (VRL-12235) - Bajardo VH16-033-0032
15. narri (VRL-06046) - Kalvankehrääjä
16. dookie (VRL-04373) - Koilahdus VH16-018-2789
17. narri (VRL-06046) - Savusurmia
18. PJ (VRL-14469) - Iltasatu
19. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Hatuntekijä VH16-018-1260
20. Ireth (VRL-03777) - Koston Ulappa VH13-018-1226
21. narri (VRL-06046) - Sarkasmin Ärräpää
22. Natalia (VRL-05175) - Bellanetté VH11-021-0127
23. Kemiina (VRL-02815) - Kaunankalpa
24. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Haltija VH16-018-2785
25. Hanna (VRL-12235) - Chico VH16-033-0031
26. Sussu (VRL-12636) - Sadan Rohkea
27. Kemiina (VRL-02815) - Kasarmin Onni
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Kodon Juhannusruusu VH16-018-1623
29. yaren (VRL-04468) - Tipparella VH16-018-2640
30. narri (VRL-06046) - Maitometku
31. Natalia (VRL-05175) - Fight Like Tiger VH16-021-0510
32. VP (VRL-14355) - Voituuve VH16-018-2751
33. Ireth (VRL-03777) - Kadotettu Helme VH14-018-0659
34. Hanna (VRL-12235) - Lubbert VH16-040-0077
35. Ireth (VRL-03777) - Banjab Yemn VH16-023-0003
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruudin Tervapääsky VH16-018-2387
37. Hanna (VRL-12235) - Mimanda VH16-087-0027
38. Sussu (VRL-12636) - Sadan Hallapoju
39. dookie (VRL-04373) - Jalopara VH16-018-2415
40. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Valtikka