KRJ-kouluratsastuskilpailut

kuva

Tervetuloa kilpailemaan Fiktioon 29.01.2017 kouluratsastuksen merkeissä. Kilpailut järjestetään Kouluratsastajat-seuran toimesta Miljan (VRL-00692) hääriessä vastuuhenkilönä. Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella lyhyttä arvontatapaa käyttäen.

Ilmoittautumiset on lähetettävä sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla
Fiktio KRJ 2831-2840 viimeiseen ilmoittautumispäivään, 09.01.2017, mennessä. Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, mutta seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia. Osallistumisen tulee olla seuraavassa muodossa:
Luokka/Luokat
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Osallistumisrajoitukset

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Luokat

Kutsu päivitetty viimeksi: 08.01.2017, klo 01.45
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Milja (VRL-00692) - Caolaidhe Dei VH16-017-0538
2. Disa (VRL-03335) - Glenwood Melys VH14-022-0068
3. dookie (VRL-04373) - Rikinä VH13-018-1410
4. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Cookie Monster VH16-017-0353
5. dookie (VRL-04373) - Tuohipoeka VH16-018-1609
6. Alaska (VRL-06525) - Tink-a-tink-a-too
7. Ninni H. (VRL-05766) - Helmivirsu VH16-018-2483
8. Kics (VRL-05293) - Superb Nandor
9. Alaska (VRL-06525) - Not To Like
10. Zack (VRL-01221) - Nouvion Edenezer VH15-035-0048
11. Sussu (VRL-12636) - Angren Columbo
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Tammensydän VH16-018-2617
13. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Veriapila VH16-018-1611
14. Disa (VRL-03335) - Glenwood Meliot VH14-022-0148
15. Sussu (VRL-12636) - Creiddylad
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Chantael LAC VH15-017-0641
17. Disa (VRL-03335) - Anfarwol Enaid Carys VH16-022-0096
18. Milja (VRL-00692) - Tuiskulan Loiste VH16-018-2402
19. Alaska (VRL-06525) - Norgaard Eva-Lotta
20. Kics (VRL-05293) - Tuiskulan Náoimi VH16-046-0126
21. Kics (VRL-05293) - Penrose Norine VH16-104-0024
22. narri (VRL-06046) - Välkevirran Aamutar
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Tähtisumua VH16-018-2187
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Sadun Triton VH16-018-2654
25. Zack (VRL-01221) - Lanolois Yemn VH16-015-0008
26. Creimeide (VRL-06904) - Emil F VH16-017-0342
27. Sussu (VRL-12636) - Tea Taffy
28. Kemiina (VRL-02815) - Kosiomatkalainen
29. Ninni H. (VRL-05766) - Usvan Umaami VH14-018-1289
30. narri (VRL-06046) - Myrkynkylväjä
31. Creimeide (VRL-06904) - Vehkakorven Silverwing
32. Disa (VRL-03335) - Glenwood Playmate VH16-022-0021
33. Sussu (VRL-12636) - Rappadan’s Kristeen
34. Ninni H. (VRL-05766) - Unituuli VH16-018-2484
35. dookie (VRL-04373) - Kadotettu Josius VH16-018-1518
36. Creimeide (VRL-06904) - Lannister Gold Brii VH16-017-0328
37. Alaska (VRL-06525) - Ostergard Bosse
38. Kics (VRL-05293) - Fanique VH16-069-0024
39. Creimeide (VRL-06904) - Albertslunds Doctor Doom VH16-017-0239
40. Kemiina (VRL-02815) - Villahaan Niikeri

Luokka 2: Helppo B

1. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Neilikka VH16-018-1809
2. Kics (VRL-05293) - Fanique VH16-069-0024
3. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Iines
4. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Selina
5. Creimeide (VRL-06904) - Yentel Lemon Chiffon VH16-017-0280
6. Sussu (VRL-12636) - Boleslaus Kiz
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Kermikkä VH16-018-2747
8. dookie (VRL-04373) - Illanniittäjä VH16-018-1280
9. Enni (VRL-09601) - Runon Piparkakkutyttö VH16-018-2706
10. Kics (VRL-05293) - Superb Nandor
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Kehräkkä VH16-018-0019
12. Enni (VRL-09601) - Rohkean Harhakuva VH15-018-2069
13. Milja (VRL-00692) - Kuuralehdon Asser VH16-018-2360
14. Alaska (VRL-06525) - Teerivaaran Räyhäkysymys VH15-018-2262
15. Sussu (VRL-12636) - Tzofi VH03-026-1090
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Halitulijallaa VH16-018-2746
17. Alaska (VRL-06525) - Tuulenpesän Utukuva VH16-018-2778
18. Enni (VRL-09601) - Mörkövaaran Routarovio VH16-018-2645
19. Disa (VRL-03335) - Glenwood Meliot VH14-022-0148
20. Alaska (VRL-06525) - Kuusniemen Tuutikki VH16-018-2775
21. Creimeide (VRL-06904) - Vuornan Rafflemallow VH15-017-0582
22. Disa (VRL-03335) - Anfarwol Enaid Carys VH16-022-0096
23. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Veriapila VH16-018-1611
24. Alaska (VRL-06525) - Ilmapallovallankumous
25. Disa (VRL-03335) - Glenwood Melys VH14-022-0068
26. Ninni H. (VRL-05766) - Unituuli VH16-018-2484
27. Ireth (VRL-03777) - Hatuntekijä BRE VH12-018-1069
28. dookie (VRL-04373) - Kadotettu Josius VH16-018-1518
29. Ninni H. (VRL-05766) - Helmivirsu VH16-018-2483
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Luoteen Muisto VH16-018-2492
31. Milja (VRL-00692) - Fiktion Varjelus VH16-018-1926
32. Creimeide (VRL-06904) - Yentel Jasmiin VH16-017-0268
33. Creimeide (VRL-06904) - Yentel Starwulf VH16-017-0207
34. Kics (VRL-05293) - Tuiskulan Náoimi VH16-046-0126
35. Disa (VRL-03335) - Glenwood Playmate VH16-022-0021
36. dookie (VRL-04373) - Tuohipoeka VH16-018-1609
37. Ninni H. (VRL-05766) - Usvan Umaami VH14-018-1289
38. Kics (VRL-05293) - Penrose Norine VH16-104-0024
39. Milja (VRL-00692) - Kuuralehdon Valori VH16-018-2359
40. Sussu (VRL-12636) - Astridan Voittotyttö VH13-018-0763

Luokka 3: Helppo A

1. Alaska (VRL-06525) - Lakritsisydän VH16-018-2773
2. Sussu (VRL-12636) - Farbranch Mumaí
3. Natalia (VRL-05175) - Bellanetté VH11-021-0127
4. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Kapinasielu VH16-018-2405
5. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilvikuningas VH15-018-1753
6. Alaska (VRL-06525) - Tuiskulan Hinna VH16-018-2780
7. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Miitta
8. PJ (VRL-14469) - Iltasatu
9. Enni (VRL-09601) - Rohkean Harhakuva VH15-018-2069
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Rosanja VH16-018-1620
11. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Näkinnaaraus VH16-018-1428
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Myrtti VH16-018-1621
13. Enni (VRL-09601) - Mörkövaaran Routarovio VH16-018-2645
14. Sussu (VRL-12636) - Cerran Viille VH16-018-2116
15. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Hertta
16. Natalia (VRL-05175) - Sarasvuon Suvita VH14-018-1287
17. Natalia (VRL-05175) - Fight Like Tiger VH16-021-0510
18. Natalia (VRL-05175) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
19. Ireth (VRL-03777) - Poniitta BRE VH16-018-2830
20. Milja (VRL-00692) - Fiktion Varjelus VH16-018-1926
21. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taskumatti
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Jukolan Järvineito VH16-018-1327
23. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Hallava
24. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Varjonuotti VH16-018-2787
25. dookie (VRL-04373) - Hukanretale VH15-018-2399
26. PJ (VRL-14469) - Sadan Heli-Tin
27. Alaska (VRL-06525) - Tuulenpesän Tuhlari VH16-018-2772
28. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Wesuvius VH16-018-2404
29. Sussu (VRL-12636) - Aithusa TD VH16-040-0031
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Aurinkotähti VH16-018-1286
31. VP (VRL-14355) - Nokihelmi VH16-018-2693
32. Enni (VRL-09601) - Runon Piparkakkutyttö VH16-018-2706
33. VP (VRL-14355) - Savusuukko VH16-018-2819
34. Ninni H. (VRL-05766) - Voimuumi VH16-018-2473
35. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Selina
36. Hanna (VRL-12235) - Lubbert VH16-040-0077
37. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kanelikyyhky VH16-018-1932
38. yaren (VRL-04468) - Tiilikan Uninuttu VH16-018-2403
39. Sussu (VRL-12636) - Moon Joonas VH16-018-2199
40. Hanna (VRL-12235) - Buena Suerte VH16-064-0021

Luokka 4: Vaativa B

1. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Hatuntekijä VH16-018-1260
2. Sussu (VRL-12636) - Sadan Hallapoju
3. Alaska (VRL-06525) - Melankoli
4. Hanna (VRL-12235) - Chico VH16-033-0031
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Surunauha VH16-018-1302
6. Ireth (VRL-03777) - Kadotettu Helme VH14-018-0659
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Kodon Juhannusruusu VH16-018-1623
8. PJ (VRL-14469) - Iltasatu
9. Ireth (VRL-03777) - Koston Ulappa VH13-018-1226
10. narri (VRL-06046) - Savusurmia
11. Alaska (VRL-06525) - Tervatöyhtö
12. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Valtikka
13. dookie (VRL-04373) - Koilahdus VH16-018-2789
14. Kemiina (VRL-02815) - Minä Pakastan Sinua
15. Hanna (VRL-12235) - Lubbert VH16-040-0077
16. Natalia (VRL-05175) - Fight Like Tiger VH16-021-0510
17. PJ (VRL-14469) - Sadan Heli-Tin
18. Ireth (VRL-03777) - Banjab Yemn VH16-023-0003
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunan Bilehile VH16-018-1394
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruudin Tervapääsky VH16-018-2387
21. Sussu (VRL-12636) - Sadan Rohkea
22. Natalia (VRL-05175) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
23. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Usva VH16-018-1808
24. narri (VRL-06046) - Sarkasmin Ärräpää
25. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Haltija VH16-018-2785
26. narri (VRL-06046) - Maitometku
27. Kemiina (VRL-02815) - Kaunankalpa
28. narri (VRL-06046) - Kalvankehrääjä
29. Hanna (VRL-12235) - Mimanda VH16-087-0027
30. yaren (VRL-04468) - Tipparella VH16-018-2640
31. Alaska (VRL-06525) - Juoruhaaska
32. Natalia (VRL-05175) - Bellanetté VH11-021-0127
33. Alaska (VRL-06525) - Rautanaakka VH16-018-2779
34. VP (VRL-14355) - Voituuve VH16-018-2751
35. Hanna (VRL-12235) - Bajardo VH16-033-0032
36. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Hertta
37. Kemiina (VRL-02815) - Kasarmin Onni
38. Kemiina (VRL-02815) - Hillavan Dumbo
39. dookie (VRL-04373) - Jalopara VH16-018-2415
40. Natalia (VRL-05175) - Sarasvuon Suvita VH14-018-1287