KRJ-kouluratsastuskilpailut

kuva

Tervetuloa kilpailemaan Fiktioon 17.02.2017 kouluratsastuksen merkeissä. Kilpailut järjestetään Kouluratsastajat-seuran toimesta Miljan (VRL-00692) hääriessä vastuuhenkilönä. Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella lyhyttä arvontatapaa käyttäen.

Ilmoittautumiset on lähetettävä sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla
Fiktio KRJ 2861-2870 viimeiseen ilmoittautumispäivään, 09.02.2017, mennessä. Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, mutta seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia. Osallistumisen tulee olla seuraavassa muodossa:
Luokka/Luokat
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Osallistumisrajoitukset

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Luokat

Kutsu päivitetty viimeksi: 11.02.2017, klo 13.00
Luokka 1: Helppo C - 38/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Enni (VRL-09601) - Runon Piparkakkutyttö VH16-018-2706
2. Milja (VRL-00692) - Fiktion Rakkausruno VH17-018-0134
3. Vibaja (VRL-00727) - Wyrdhare
4. Liia (VRL-11284) - Mayhem Death Punch VH16-017-0568
5. matty (VRL-00816) - Taikakuun Hugo VH16-018-1403
6. dookie (VRL-04373) - Nanetta VH16-018-1591
7. Ireth (VRL-03777) - Addicted To You VH16-017-0055
8. matty (VRL-00816) - Fiktion Timina VH15-018-2303
9. Cynoria (VRL-11723) - Mindas Jolly Jumper
10. dookie (VRL-04373) - Rikinä VH13-018-1410
11. Cynoria (VRL-11723) - Sietske v.d. Zanneshof VH17-017-0056
12. Cynoria (VRL-11723) - Tjabbe v.d. Zanneshof VH16-017-0296
13. Viiru (VRL-06066) - Laaduton
14. dookie (VRL-04373) - Lumoloihtu VH16-018-2315
15. Liia (VRL-11284) - Shorties Lord Puccini VH16-017-0530
16. Liia (VRL-11284) - Mayhem Hell Fire VH16-017-0569
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Sadun Marlin VH16-018-2656
18. Cannabia (VRL-00033) - Kettulan Kesätuuli VH16-018-2566
19. Enni (VRL-09601) - Varismäen Haltijavalssi VH17-018-0108
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Vuornan Noitarumpu VH16-018-2495
21. Cannabia (VRL-00033) - Hengenvaaran Sielutar VH16-018-2564
22. Vibaja (VRL-00727) - Aeronite
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Hengenvaaran Takatalvi VH16-018-2546
24. Veera Ruusula (VRL-14299) - Caliente 51
25. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Ohi-O VH16-018-1981
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Sadun Triton VH16-018-2654
27. Liia (VRL-11284) - Little Miss Cupcake VH16-017-0531
28. Vibaja (VRL-00727) - Treant VH16-027-0030
29. dookie (VRL-04373) - Illanniittäjä VH16-018-1280
30. Veera Ruusula (VRL-14299) - Pianino 51 VH15-058-0001
31. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
32. Cynoria (VRL-11723) - Larry v.d. Zanneshof VH16-017-0115
33. varpu. (VRL-14111) - Riinalan Ralla VH16-018-1887
34. Enni (VRL-09601) - Fiktion Askuri VH17-018-0077
35. Veera Ruusula (VRL-14299) - Tanzania 51 VH14-178-0004
36. matty (VRL-00816) - Snillin Huntukeisarinna VH16-018-0436
37. Milja (VRL-00692) - Fiktion Limelli VH17-018-0133
38. Vibaja (VRL-00727) - Spillet Famina

Luokka 2: Helppo B

1. Eigra (VRL-06934) - Adja's Ceri
2. Vibaja (VRL-00727) - Raithwall
3. VP (VRL-14355) - Sairaannopee
4. Vibaja (VRL-00727) - Redmaw VH16-092-0013
5. Liia (VRL-11284) - Vuornan Hippa&Harmi VH16-018-1187
6. dookie (VRL-04373) - Illanniittäjä VH16-018-1280
7. Eigra (VRL-06934) - Gwalch Mefus
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Kermikkä VH16-018-2747
9. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Surupusero VH14-018-0433
10. Liia (VRL-11284) - Kärmeniemen Pärlsmyg VH16-018-1185
11. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vauhtihirmu
12. Vibaja (VRL-00727) - Wendice VH16-071-0008
13. Enni (VRL-09601) - Runon Piparkakkutyttö VH16-018-2706
14. matty (VRL-00816) - Fiktion Timina VH15-018-2303
15. VP (VRL-14355) - Villavei VH17-018-0155
16. varpu. (VRL-14111) - Villahaan Puhti
17. dookie (VRL-04373) - Soma Sorbetti VH16-018-2182
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Halitulijallaa VH16-018-2746
19. dookie (VRL-04373) - Lumoloihtu VH16-018-2315
20. matty (VRL-00816) - Siniketun Pilfink VH14-018-1046
21. Natalia (VRL-05175) - Blodeuwedd VH17-024-0012
22. Milja (VRL-00692) - Tuiskulan Loiste VH16-018-2402
23. varpu. (VRL-14111) - Kärmeniemen Toledo VH16-018-1977
24. Liia (VRL-11284) - Hukanpoika VH16-018-2252
25. Liia (VRL-11284) - Ventoksen Riemu VH16-018-0928
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Kehräkkä VH16-018-0019
27. Eigra (VRL-06934) - Euraidd Wyrth
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Kehponen VH17-018-0090
29. Eigra (VRL-06934) - Cystennin Mafon
30. varpu. (VRL-14111) - Jukolan Matruusi
31. Enni (VRL-09601) - Varismäen Haltijavalssi VH17-018-0108
32. tvisha (VRL-01671) - Vähäpellon Savumerkki
33. Enni (VRL-09601) - Fiktion Askuri VH17-018-0077
34. VP (VRL-14355) - Lapintaika VH17-018-0163
35. Vibaja (VRL-00727) - Ranlesia VH16-071-0009
36. varpu. (VRL-14111) - Riinalan Ralla VH16-018-1887
37. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Ohi-O VH16-018-1981
38. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Minessa VH17-018-0102
39. dookie (VRL-04373) - Nanetta VH16-018-1591
40. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098

Luokka 3: Helppo A

1. Eigra (VRL-06934) - Gwalch Teigr
2. matty (VRL-00816) - Mänttäharjun Ulpu VH15-018-2302
3. Eigra (VRL-06934) - Pencalow Fercos
4. Liia (VRL-11284) - Vuornan Heipähei VH16-018-1186
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Vaniljanalle VH16-018-1168
6. Natalia (VRL-05175) - Blodeuwedd VH17-024-0012
7. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Minessa VH17-018-0102
8. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Surutyranni VH16-018-1530
9. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taskuvaras
10. Liia (VRL-11284) - Roscoff Sir Candyroo VH16-027-0113
11. vaapu. (VRL-00193) - Villahaan Vieteri
12. Natalia (VRL-05175) - Sarasvuon Suvita VH14-018-1287
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Sadun Jafar VH16-018-2655
14. Natalia (VRL-05175) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
15. Liia (VRL-11284) - Nokkela Nuotiopulla VH16-018-0716
16. varpu. (VRL-14111) - Kärmeniemen Toledo VH16-018-1977
17. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Vipinäkinttu
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Kaarnalaiva VH16-018-1171
19. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Soila VH16-018-2733
20. vaapu. (VRL-00193) - Murroksen Rianna
21. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hemuel VH15-018-1886
22. vaapu. (VRL-00193) - Vähäpellon Silvia
23. Liia (VRL-11284) - Vähäpellon Tiuku VH16-018-2611
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Veriapila VH16-018-1071
25. tvisha (VRL-01671) - Vähäpellon Savumerkki
26. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Halla-Aave VH17-018-0096
27. Eigra (VRL-06934) - Mewian Tristram
28. Vibaja (VRL-00727) - Sävyttömän Kiisu VH01-018-9223
29. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Texas VH16-018-0994
30. vaapu. (VRL-00193) - Tuulenpesän Unipeikko
31. varpu. (VRL-14111) - Villahaan Puhti
32. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kuuraparta VH15-018-2536
33. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Ruisrokki VH15-018-2432
34. VP (VRL-14355) - Kuusniemen Hermiina
35. VP (VRL-14355) - Tuulenpesän Halinalle
36. VP (VRL-14355) - Talvian Gaustafr VH17-053-0002
37. varpu. (VRL-14111) - Jukolan Matruusi
38. varpu. (VRL-14111) - Winsentius VH16-031-0655
39. matty (VRL-00816) - Tiilikan Riiviö VH16-018-0541
40. Eigra (VRL-06934) - Arian Ceirios

Luokka 4: Vaativa B

1. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vilijonkka
2. Satu (VRL-12808) - Savikon Pippuriprinsessa VH16-018-1636
3. Enni (VRL-09601) - Kaunon Tuikkiva VH17-018-0130
4. Veera Ruusula (VRL-14299) - Pandora von Ark
5. varpu. (VRL-14111) - Winsentius VH16-031-0655
6. Natalia (VRL-05175) - Fight Like Tiger VH16-021-0510
7. Ireth (VRL-03777) - Koston Ulappa VH13-018-1226
8. dookie (VRL-04373) - Koilahdus VH16-018-2789
9. Vibaja (VRL-00727) - Escorant Namaste VH11-021-0423
10. Eigra (VRL-06934) - Corryn Rhychdir
11. Eigra (VRL-06934) - Pencalow Fercos
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Hiiden Jalokahvi VH16-018-1300
13. Liia (VRL-11284) - Strathmore Cotton Candy VH16-026-0089
14. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Leino VH17-018-0138
15. Liia (VRL-11284) - Aarya VH16-001-0353
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Viehättävän Saturnus VH16-018-1247
17. Vibaja (VRL-00727) - Savaneur
18. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Laupeus
19. Liia (VRL-11284) - Brunnby Mortimer VH16-026-0110
20. Satu (VRL-12808) - Viikatevalkeat
21. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Wakkeri VH17-018-0127
22. Ada (VRL-03880) - Laghouat VH16-203-0004
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaniman Taivaanvalkea VH16-018-1193
24. Ada (VRL-03880) - Fall Blau VH16-023-0081
25. Natalia (VRL-05175) - Weranetté
26. Ada (VRL-03880) - Mortal's Halberd R05 VH16-203-0001
27. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Navalti VH17-018-0172
28. Enni (VRL-09601) - Nupun Harmiina VH17-018-0132
29. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Valtikka VH17-018-0078
30. Liia (VRL-11284) - Nargwaf Barb' Faraon VH16-003-0208
31. Satu (VRL-12808) - Kuurapartakalle VH16-018-2826
32. Natalia (VRL-05175) - Kaonetté
33. Natalia (VRL-05175) - Bellanetté VH11-021-0127
34. Ada (VRL-03880) - Linnbark Witchfire VH15-031-0698
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Koivukylän Savusauna VH16-018-1430
36. Vibaja (VRL-00727) - Little More VH11-021-0257
37. Enni (VRL-09601) - Sysiluodon Wilhelmiina VH17-018-0082
38. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valtias VH17-018-0109
39. Satu (VRL-12808) - Vuornan Tuhto VH15-018-1782
40. Vibaja (VRL-00727) - Quiero’s Curiosity xx