KRJ-kouluratsastuskilpailut

kuva

Tervetuloa kilpailemaan Fiktioon 05.04.2017 kouluratsastuksen merkeissä. Kilpailut järjestetään Kouluratsastajat-seuran toimesta Miljan (VRL-00692) hääriessä vastuuhenkilönä. Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella lyhyttä arvontatapaa käyttäen.

Ilmoittautumiset on lähetettävä sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla
Fiktio KRJ 2911-2920 viimeiseen ilmoittautumispäivään, 08.03.2017, mennessä. Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, mutta seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia. Osallistumisen tulee olla seuraavassa muodossa:
Luokka/Luokat
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Osallistumisrajoitukset

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Luokat

Kutsu päivitetty viimeksi: 04.03.2017, klo 13.23
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Melina (VRL-11408) - Kuuramaan Hopeaharja VH16-018-2628
2. Anniina N. (VRL-09182) - Knut v. Moons VH17-017-0057
3. Milja (VRL-00692) - Trickster
4. Saila (VRL-05775) - Fiktion Rosetti VH12-018-1245
5. Sonja.P (VRL-06588) - Aavistus KH VH17-017-0118
6. narri (VRL-06046) - Myrkynkylväjä
7. sarqquu (VRL-04374) - Priton Vissarion VH17-039-0003
8. dookie (VRL-04373) - Soma Sorbetti VH16-018-2182
9. Ireth (VRL-03777) - Addicted To You VH16-017-0055
10. Melina (VRL-11408) - Härdellin Thor
11. Milja (VRL-00692) - Llywanch Vivian VH16-022-0018
12. Saila (VRL-05775) - Theobald RH
13. Vibaja (VRL-00727) - Treant VH16-027-0030
14. Vibaja (VRL-00727) - Wendice VH16-071-0008
15. Milja (VRL-00692) - Janele v. Pijnboompit VH16-022-0121
16. Sonja.P (VRL-06588) - My Miss Promise KH VH17-017-0119
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Runon Neilikka VH16-018-2649
18. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Victor
19. Saila (VRL-05775) - Prince Champanger BRID
20. sarqquu (VRL-04374) - Fenwick Moor Godwin VH17-027-0004
21. JP (VRL-01948) - Sointuvan Silja
22. dookie (VRL-04373) - Sadan Taikuriina VH16-018-2180
23. dookie (VRL-04373) - Rikinä VH13-018-1410
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Vuornan Noitarumpu VH16-018-2495
25. varpu. (VRL-14111) - Vinhan Awink Awink
26. Vibaja (VRL-00727) - Redmaw VH16-092-0013
27. Vibaja (VRL-00727) - Ranlesia VH16-071-0009
28. JP (VRL-01948) - Anffin Arctic Fox
29. varpu. (VRL-14111) - Riinalan Ralla VH16-018-1887
30. Milja (VRL-00692) - Nupun Vioroosa VH16-018-2673
31. Amy (VRL-10961) - GL Amelie VH13-017-0730
32. Sonja.P (VRL-06588) - Luvattu KH VH17-017-0112
33. Saila (VRL-05775) - Elm Dharlene
34. JP (VRL-01948) - Carmién's Glutton
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Sadun Triton VH16-018-2654
36. Sonja.P (VRL-06588) - Elvis v.d. Gateaway VH17-017-0123
37. narri (VRL-06046) - Välkevirran Aamutar
38. sarqquu (VRL-04374) - Gwynedd Heddwyn Ddu VH17-024-0008
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Sadun Marlin VH16-018-2656
40. dookie (VRL-04373) - Lumoloihtu VH16-018-2315

Luokka 2: Helppo B

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Hengenvaaran Takatalvi VH16-018-2546
2. dookie (VRL-04373) - Sadan Taikuriina VH16-018-2180
3. Werry (VRL-12945) - Hallasoihtu
4. varpu. (VRL-14111) - Villahaan Puhti VH17-018-0249
5. JP (VRL-01948) - Carmién's Glutton
6. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Laviini VH17-018-0202
7. varpu. (VRL-14111) - Riinalan Ralla VH16-018-1887
8. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Victor
9. varpu. (VRL-14111) - Vuornan Helle VH16-018-1352
10. Werry (VRL-12945) - Vähäpellon Taskuraketti VH17-018-0377
11. Milja (VRL-00692) - Hengenvaaran Hallatar VH16-018-2447
12. Milja (VRL-00692) - Janele v. Pijnboompit VH16-022-0121
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Tähtisumua VH16-018-2187
14. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Hippiäinen VH17-018-0119
15. dookie (VRL-04373) - Soma Sorbetti VH16-018-2182
16. sarqquu (VRL-04374) - Priton Vissarion VH17-039-0003
17. tvisha (VRL-01671) - Moon Suklaahippu
18. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sinitaivas
19. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kuuraparta
20. narri (VRL-06046) - Wirksworth Blackheart
21. JP (VRL-01948) - Sointuvan Silja
22. Saila (VRL-05775) - Candy Cane MO
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Tammensydän VH16-018-2617
24. JP (VRL-01948) - Anffin Arctic Fox
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Lemminkäinen VH16-018-1739
26. Saila (VRL-05775) - Etcetera Wolf VH17-031-0135
27. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Zeniitti VH17-018-0003
28. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hurmanhenki VH16-018-0196
29. Werry (VRL-12945) - Aavan Suvisade
30. Milja (VRL-00692) - Llywanch Vivian VH16-022-0018
31. dookie (VRL-04373) - Lumoloihtu VH16-018-2315
32. varpu. (VRL-14111) - Kärmeniemen Toledo VH16-018-1977
33. Werry (VRL-12945) - Akelan Virvatuli
34. tvisha (VRL-01671) - Pilvenpisara
35. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Pantteri VH17-018-0280
36. dookie (VRL-04373) - Seppo-Einari VH17-018-0281
37. Saila (VRL-05775) - Fiktion Rosetti VH12-018-1245
38. narri (VRL-06046) - Pitperth Puddingbug
39. Saila (VRL-05775) - Mayflower MO
40. sarqquu (VRL-04374) - Gwynedd Heddwyn Ddu VH17-024-0008

Luokka 3: Helppo A

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Hermoriihi VH17-018-0152
2. varpu. (VRL-14111) - Vuornan Helle VH16-018-1352
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Rohkean Vauhkomieli VH17-018-0326
4. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Tähtimö
5. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Hapsiainen VH17-018-0168
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Rohkean Piruparka VH15-018-2078
7. tvisha (VRL-01671) - Pilvenpisara
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Eenik VH15-018-1011
9. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Unna VH17-018-0379
10. Milja (VRL-00692) - Anffin Heliä VH16-018-2732
11. Milja (VRL-00692) - Lumetar VH16-018-2734
12. JP (VRL-01948) - Iana Hiraeth
13. Milja (VRL-00692) - Cerid Villmark VH02-053-4593
14. Werry (VRL-12945) - Hallasoihtu
15. tvisha (VRL-01671) - Moon Suklaahippu
16. Werry (VRL-12945) - Vähäpellon Kermanekku VH16-018-2705
17. varpu. (VRL-14111) - Villahaan Puhti VH17-018-0249
18. yaren (VRL-04468) - Kaamoskirous VH17-018-0181
19. JP (VRL-01948) - Faith of Castlemore
20. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vekara
21. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kuuraparta
22. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Lentosuukko VH17-018-0336
23. dookie (VRL-04373) - Kärmeniemen Myrskyvaara VH15-018-2558
24. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Jäähile VH16-018-0799
25. VP (VRL-14355) - Koistilan Katinka VH17-018-0397
26. Ireth (VRL-03777) - Mithluk ox
27. sarqquu (VRL-04374) - Lada VH17-039-0030
28. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kauheus VH16-018-0735
29. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Pakkomielle VH17-018-0242
30. sarqquu (VRL-04374) - Eghapist Yemn VH15-039-0030
31. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kaukamoinen VH16-018-2644
32. Werry (VRL-12945) - Vähäpellon Taskuraketti VH17-018-0377
33. Saila (VRL-05775) - Etcetera Wolf VH17-031-0135
34. Veera Ruusula (VRL-14299) - Fiktion Freeti VH17-018-0304
35. varpu. (VRL-14111) - Kärmeniemen Toledo VH16-018-1977
36. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Siuriina VH17-018-0128
37. sarqquu (VRL-04374) - Salah Al-din DLHS
38. sarqquu (VRL-04374) - Kilimandzharo VH17-001-0002
39. Werry (VRL-12945) - Aavan Suvisade
40. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Rikkipoikki VH17-018-0169

Luokka 4: Vaativa B

1. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Tähtimö
2. narri (VRL-06046) - Kuukarin Harlekiina
3. Sonja.P (VRL-06588) - Gawdat al Najya VH16-003-0296
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Siro-Sointu VH16-018-2271
5. Sonja.P (VRL-06588) - Polnoch ox VH16-003-0297
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Marionetti VH16-018-1744
7. Melina (VRL-11408) - Villahaan Sadetta VH17-018-0210
8. Sonja.P (VRL-06588) - Damaa al Sahrah VH16-003-0177
9. Vibaja (VRL-00727) - Little More VH11-021-0257
10. Veera Ruusula (VRL-14299) - Valoritari VH17-018-0171
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Lispetti VH16-018-1738
12. Otterley (VRL-12757) - Vähäpellon Tervasuukko
13. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vilijonkka VH17-018-0250
14. Vibaja (VRL-00727) - Quiero’s Curiosity xx
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Haades VH16-018-1742
16. Dimma (VRL-08204) - Ähäkutti Rosmo VH04-018-0703
17. Dimma (VRL-08204) - Vicarius PT VH12-021-0265
18. VP (VRL-14355) - Kärmeniemen Verner VH17-018-0246
19. Dimma (VRL-08204) - Jaakima VH16-018-1316
20. sarqquu (VRL-04374) - Fantóm VH17-039-0028
21. varpu. (VRL-14111) - Winsentius VH16-031-0655
22. Veera Ruusula (VRL-14299) - Spellbound to Glitters VH17-244-0002
23. Ireth (VRL-03777) - Zanabaq Alma' ox
24. Sonja.P (VRL-06588) - Shafali al Najya VH16-003-0294
25. JP (VRL-01948) - Kida
26. sarqquu (VRL-04374) - Zhiraf VH15-001-0167
27. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Wakkeri VH17-018-0127
28. Werry (VRL-12945) - Vähäpellon Kermanekku VH16-018-2705
29. JP (VRL-01948) - Quid Pro Quo
30. narri (VRL-06046) - Vaniman Kuuritari
31. sarqquu (VRL-04374) - Belgrave Idria VH17-027-0005
32. Melina (VRL-11408) - Runon Kosti VH16-018-2667
33. Vibaja (VRL-00727) - Savaneur
34. JP (VRL-01948) - Stark's Pious
35. sarqquu (VRL-04374) - Priton Mistika
36. Vibaja (VRL-00727) - Escorant Namaste VH11-021-0423
37. dookie (VRL-04373) - Koilahdus VH16-018-2789
38. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Juksutus VH15-018-1045
39. Melina (VRL-11408) - Runon Rosella VH16-018-2263
40. JP (VRL-01948) - Innuenda