KRJ-kouluratsastuskilpailut

kuva

Tervetuloa kilpailemaan Fiktioon 26.05.2017 kouluratsastuksen merkeissä. Kilpailut järjestetään Kouluratsastajat-seuran toimesta Miljan (VRL-00692) hääriessä vastuuhenkilönä. Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella lyhyttä arvontatapaa käyttäen.

Ilmoittautumiset on lähetettävä sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla
Fiktio KRJ 2981-2990 viimeiseen ilmoittautumispäivään, 07.05.2017, mennessä. Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, mutta seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia. Osallistumisen tulee olla seuraavassa muodossa:
Luokka/Luokat
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Osallistumisrajoitukset

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Luokat

Kutsu päivitetty viimeksi: 01.05.2017, klo 14.45
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Lissu T. (VRL-12701) - Välkevirran Aamutar
2. turjake (VRL-07415) - Aron Paronitar
3. felissa (VRL-04000) - Ventoksen Keijutaika VH15-018-0230
4. turjake (VRL-07415) - Käkisalmen Muppe
5. Hapero (VRL-06115) - Gelson’s Sharyn VH16-029-0136
6. Jannica (VRL-04799) - Zusa Ion VH15-031-1060
7. Kara (VRL-13447) - Horeb Jaxeline VH17-026-0117
8. felissa (VRL-04000) - Hittavainen VH17-018-0670
9. Kara (VRL-13447) - Rhythm'n Blues VH17-026-0118
10. Milja (VRL-00692) - Fiktion Somiana VH17-018-0211
11. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Hywela VH16-022-0120
12. Kara (VRL-13447) - Drest to Impress VH17-037-0023
13. Melina (VRL-11408) - Runon Aapeli VH17-018-0421
14. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Röllimölli
15. Jannica (VRL-04799) - O.A. Irascible VH14-012-0374
16. Veera R. (VRL-10735) - Brynhild Hallvardr VH16-053-0070
17. Hapero (VRL-06115) - Drake VH16-028-0089
18. Eenu (VRL-13600) - Tonttutöppönen
19. Vibaja (VRL-00727) - Suvirna
20. Vibaja (VRL-00727) - Gavial
21. Jannica (VRL-04799) - Mewian Ffanci VH15-024-0177
22. Milja (VRL-00692) - Tuiskulan Savuruuti VH17-018-0385
23. Vibaja (VRL-00727) - Marilith VH16-023-0022
24. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvensointi VH16-018-2818
25. Melina (VRL-11408) - Härdellin Thor
26. Veera R. (VRL-10735) - Brynhild Fjellbris VH14-053-0097
27. PJ (VRL-14469) - Aeronite
28. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Kapteeni
29. turjake (VRL-07415) - Viipurin Väinö
30. turjake (VRL-07415) - Sippolan Elviira
31. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Droidi
32. Veera R. (VRL-10735) - Breandan Qwen VH16-046-0037
33. Hapero (VRL-06115) - Erkinheimon Rautarouva VH17-018-0702
34. Oresama (VRL-02753) - Calamity Trigger VH14-104-0017
35. Melina (VRL-11408) - Vuornan Tuulikello VH16-018-2085
36. Eenu (VRL-13600) - Vadelmapehmis
37. Melina (VRL-11408) - Kuuramaan Hopeaharja VH16-018-2628
38. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Hukkapätkä VH17-018-0463
39. Veera R. (VRL-10735) - Saxon Rewa VH14-046-0049
40. Kara (VRL-13447) - Twyford Epoch a Bernand VH17-024-0054

Luokka 2: Helppo B

1. PJ (VRL-14469) - Vuornan Rusinaralli
2. PJ (VRL-14469) - Nordavind Fjell VH16-053-0075
3. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mysteerio VH17-018-0667
4. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvensointi VH16-018-2818
5. Kara (VRL-13447) - Horeb Jaxeline VH17-026-0117
6. Veera Ruusula (VRL-14299) - Keväthelmiä VH17-018-0770
7. Eenu (VRL-13600) - Twintania
8. felissa (VRL-04000) - Ventoksen Keijutaika VH15-018-0230
9. Vibaja (VRL-00727) - Marilith VH16-023-0022
10. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Sirina
11. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Droidi
12. Kara (VRL-13447) - Wintersturm VH17-057-0008
13. Veera R. (VRL-10735) - Halldora VH16-053-0187
14. felissa (VRL-04000) - Hittavainen VH17-018-0670
15. Vibaja (VRL-00727) - Suvirna
16. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Kapteeni
17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kaarnikka VH17-018-0393
18. Hapero (VRL-06115) - Maldwyn Lysanor VH14-026-0191
19. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Hywela VH16-022-0120
20. Hapero (VRL-06115) - Brightcreek Aubrey
21. Eenu (VRL-13600) - Wyrdhare
22. Hapero (VRL-06115) - Varjolilja VH17-018-0362
23. felissa (VRL-04000) - Cadwaladr VH17-023-0003
24. Oresama (VRL-02753) - Calamity Trigger VH14-104-0017
25. Kara (VRL-13447) - Hrebec del Aifr VH17-217-0003
26. Eenu (VRL-13600) - Wyvern VH16-022-0069
27. Lissu T. (VRL-12701) - Sukkamieli
28. Veera Ruusula (VRL-14299) - Kevätyö VH17-018-0778
29. Veera R. (VRL-10735) - Leonor VH16-046-0025
30. Veera Ruusula (VRL-14299) - Taikasävel VH17-018-0190
31. Veera R. (VRL-10735) - Spiros Áthas VH16-046-0026
32. Veera R. (VRL-10735) - Haarlan Haliva VH14-018-2027
33. Mirkku (VRL-13753) - Huvitutin Kavaljeeri VH17-018-0808
34. Hapero (VRL-06115) - Callanleigh Beckett
35. Vibaja (VRL-00727) - Gavial
36. PJ (VRL-14469) - Aeronite
37. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Röllimölli
38. PJ (VRL-14469) - Huvitutin Elotar
39. Kara (VRL-13447) - Rhythm'n Blues VH17-026-0118
40. Milja (VRL-00692) - Tuiskulan Lakutoffee VH17-018-0384

Luokka 3: Helppo A

1. Vibaja (VRL-00727) - Primo Le Royale
2. Oresama (VRL-02753) - Rölli-Peikon Residenssi
3. Kara (VRL-13447) - Grippen Lacher VH17-056-0003
4. Hapero (VRL-06115) - Viisikon Hajamieli VH17-018-0656
5. PJ (VRL-14469) - Vuornan Rusinaralli
6. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Seren Clared
7. PJ (VRL-14469) - Nordavind Fjell VH16-053-0075
8. Veera Ruusula (VRL-14299) - Taikasävel VH17-018-0190
9. Veera R. (VRL-10735) - Oopstherewasanerror VH15-006-0402
10. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Pakkomielle VH17-018-0242
11. yaren (VRL-04468) - Vinhama VH17-018-0522
12. Milja (VRL-00692) - Nupun Vioroosa VH16-018-2673
13. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Juukelis Puukelis
14. Veera Ruusula (VRL-14299) - Kevätyö VH17-018-0778
15. Lissu T. (VRL-12701) - Ruusuraivo
16. Eenu (VRL-13600) - Chakealica 12
17. Hapero (VRL-06115) - Huvitutin Torkku VH17-018-0822
18. PJ (VRL-14469) - Huvitutin Elotar
19. Eenu (VRL-13600) - Hattuvaaran Vilperi
20. Kara (VRL-13447) - Dollom Countryboy VH17-056-0002
21. Vibaja (VRL-00727) - ILO Tuure
22. Eenu (VRL-13600) - Huithapeli
23. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sudensielu VH17-018-0824
24. Oresama (VRL-02753) - Kapteeni Kiukku
25. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen VH17-018-0216
26. Lissu T. (VRL-12701) - Vieno Viettelys
27. felissa (VRL-04000) - Cadwaladr VH17-023-0003
28. Kara (VRL-13447) - Theo's Legacy Kinska VH17-012-0176
29. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Syysilta VH16-018-2418
30. Lissu T. (VRL-12701) - Koistilan Hallakka
31. Vibaja (VRL-00727) - Aatun Unikko
32. Veera Ruusula (VRL-14299) - Aamuyön Kuiskaus VH17-018-0633
33. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva VH16-018-2419
34. Oresama (VRL-02753) - Skitsahdus
35. Mirkku (VRL-13753) - Huvitutin Kavaljeeri VH17-018-0808
36. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huima VH17-018-0823
37. Kara (VRL-13447) - John Dear Power VH17-014-0040
38. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hehku VH17-018-0050
39. Lissu T. (VRL-12701) - Harmorhia
40. yaren (VRL-04468) - Vähäpellon Nokiriekko VH17-018-0173

Luokka 4: Vaativa B

1. Veera R. (VRL-10735) - Dyantha's Aiedail VH16-046-0028
2. Jannica (VRL-04799) - Oldsfell's Fried de Lux VH14-013-0086
3. Lissu T. (VRL-12701) - Uni Joka Jääköön Tulematta
4. turjake (VRL-07415) - Dizzy Miss Lizzy
5. Oresama (VRL-02753) - Kapteeni Kiukku
6. turjake (VRL-07415) - Huckleberry Finn
7. Jannica (VRL-04799) - Adinan Tähti-Tyttö VH16-018-0612
8. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Virna
9. Sussu (VRL-12636) - Sadan Rohkea
10. Oresama (VRL-02753) - Rölli-Peikon Residenssi
11. Sussu (VRL-12636) - Riivattu Mamma VH12-018-0491
12. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Riimitys VH17-018-0170
13. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Usva VH16-018-1808
14. Kara (VRL-13447) - Theo's Klisna Basen VH17-012-0188
15. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Valeria VH17-018-0215
16. Vibaja (VRL-00727) - Riitamaan Vitari VH16-018-0401
17. Kara (VRL-13447) - Theo's Mistni kun VH17-012-0179
18. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Joose VH17-018-0574
19. Kara (VRL-13447) - Theo's Royal Spirit VH17-012-0191
20. Kara (VRL-13447) - Theo's Legacy Kinska VH17-012-0176
21. Sussu (VRL-12636) - What A Glint VH16-244-0014
22. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Kiivari VH17-018-0559
23. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Juukelis Puukelis
24. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Marenkimonsteri VH16-018-2701
25. Eenu (VRL-13600) - Cinderella
26. Veera R. (VRL-10735) - Besserwisser BG VH14-031-0722
27. Eenu (VRL-13600) - Keskiviikon Konsta VH16-018-2722
28. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas VH17-018-0360
29. turjake (VRL-07415) - Great Gatsby
30. Lissu T. (VRL-12701) - Ruudin Vuorikaarne
31. Eenu (VRL-13600) - Kuukarin Haamuviili
32. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Pilgrim VH12-026-0334
33. Veera Ruusula (VRL-14299) - Aamuyön Kuiskaus VH17-018-0633
34. Lissu T. (VRL-12701) - Murhatuuli
35. Oresama (VRL-02753) - Skitsahdus
36. yersinio (VRL-06303) - Quintessence VH17-013-0063
37. turjake (VRL-07415) - Penny Lane
38. Vibaja (VRL-00727) - Nouvion Ksawery VH16-100-0004
39. Jannica (VRL-04799) - Ananias VH16-073-0002
40. Lissu T. (VRL-12701) - Luuhohka