KRJ-kouluratsastuskilpailut

kuva

Tervetuloa kilpailemaan Fiktioon 28.06.2017 kouluratsastuksen merkeissä. Kilpailut järjestetään Kouluratsastajat-seuran toimesta Miljan (VRL-00692) hääriessä vastuuhenkilönä. Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella lyhyttä arvontatapaa käyttäen.

Ilmoittautumiset on lähetettävä sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla
Fiktio KRJ 3021-3030 viimeiseen ilmoittautumispäivään, 09.06.2017, mennessä. Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, mutta seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia. Osallistumisen tulee olla seuraavassa muodossa:
Luokka/Luokat
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Osallistumisrajoitukset

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Luokat

Kutsu päivitetty viimeksi: 07.06.2017, klo 17.00
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. dookie (VRL-04373) - Seppo-Einari VH17-018-0281
2. Hapero (VRL-06115) - Callanleigh Beckett
3. Melina (VRL-11408) - Vuornan Tuulikello VH16-018-2085
4. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvensointi VH16-018-2818
5. JP (VRL-01948) - Anffin Arctic Fox
6. Elli L. (VRL-14207) - Birkes Cupcake VH16-024-0071
7. Elli L. (VRL-14207) - KW Tremont VH16-024-0142
8. JP (VRL-01948) - Parolan Iiris
9. Lea M. (VRL-13652) - Shakira B VH16-028-0238
10. EmmiN. (VRL-03385) - Wiley VH16-017-0407
11. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Brandon VH16-013-0114
12. Hapero (VRL-06115) - Brightcreek Aubrey
13. Milja (VRL-00692) - Fiktion Samuelis VH17-018-0416
14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Lumivalko VH17-018-0307
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuusniemen Unimurros VH17-018-0598
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Kärmeniemen Mihkel VH17-018-0599
17. Sorel (VRL-00884) - Chavonné Rewa VH16-046-0105
18. JP (VRL-01948) - Carmién's Glutton
19. Sorel (VRL-00884) - Huvin Raclaw VH12-017-0513
20. EmmiN. (VRL-03385) - Rollatini VH17-017-0016
21. dookie (VRL-04373) - Sadan Taikuriina VH16-018-2180
22. Ireth (VRL-03777) - Addicted To You VH16-017-0055
23. EmmiN. (VRL-03385) - Vuornan Unicorn With Wings VH16-017-0513
24. Melina (VRL-11408) - Tikkalammen Lohdutar VH17-018-1101
25. EmmiN. (VRL-03385) - Dilectra v. Moons VH17-017-0014
26. dookie (VRL-04373) - Luuvitonen VH16-018-2414
27. Lea M. (VRL-13652) - Mörkövaaran Viimeinen Tango VH16-018-1499
28. Sorel (VRL-00884) - Tuiskulan Whistler VH16-046-0104
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaaranmaan Terhikki VH17-018-0561
30. Elli L. (VRL-14207) - Bertha of Rosengard VH15-024-0191
31. Melina (VRL-11408) - Runon Aapeli VH17-018-0421
32. Sorel (VRL-00884) - Huvin Braxton VH12-017-0631
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Petomania VH17-018-0601
34. Melina (VRL-11408) - Kuuramaan Hopeaharja VH16-018-2628
35. Hapero (VRL-06115) - Erkinheimon Rautarouva VH17-018-0702
36. Milja (VRL-00692) - Fiktion Säihky VH17-018-0764
37. Hapero (VRL-06115) - Maldwyn Lysanor VH14-026-0191
38. JP (VRL-01948) - Sofietje v.d. Zanneshof
39. Elli L. (VRL-14207) - KW Caradoc VH16-024-0038
40. dookie (VRL-04373) - Soma Sorbetti VH16-018-2182

Luokka 2: Helppo B

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Kehponen VH17-018-0090
2. JP (VRL-01948) - Parolan Iiris
3. Elli L. (VRL-14207) - Corwen Maximus VH15-024-0189
4. Ireth (VRL-03777) - Bonnie Dael VH17-024-0058
5. JP (VRL-01948) - Carmién's Glutton
6. Hapero (VRL-06115) - Maldwyn Lysanor VH14-026-0191
7. dookie (VRL-04373) - Sadan Taikuriina VH16-018-2180
8. Cherry (VRL-12299) - Noitapilli VH17-018-0801
9. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067
10. dookie (VRL-04373) - Soma Sorbetti VH16-018-2182
11. Hapero (VRL-06115) - Brightcreek Aubrey
12. Melina (VRL-11408) - Runon Illusia
13. tvisha (VRL-01671) - Tähtiensota VH17-018-1094
14. Layda (VRL-14488) - Tuiskulan Hilla
15. Hapero (VRL-06115) - Erkinheimon Rautarouva VH17-018-0702
16. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068
17. JP (VRL-01948) - Sofietje v.d. Zanneshof
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Kermikkä VH16-018-2747
19. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Ibiza VH16-017-0565
20. JP (VRL-01948) - Anffin Arctic Fox
21. Elli L. (VRL-14207) - Danau Hywel VH16-024-0066
22. Layda (VRL-14488) - Tuiskulan Tyyni
23. Melina (VRL-11408) - Vuornan Tuulikello VH16-018-2085
24. tvisha (VRL-01671) - Cadogan Whirlwind VH17-027-0060
25. dookie (VRL-04373) - Luuvitonen VH16-018-2414
26. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Basil VH15-024-0203
27. EmmiN. (VRL-03385) - Ginger Shot VH17-017-0018
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Rymy-Ruhtinas VH16-018-0633
29. tvisha (VRL-01671) - Cadogan Raindrops VH17-035-0047
30. Elli L. (VRL-14207) - Llwydd Tarquin VH15-024-0183
31. dookie (VRL-04373) - Seppo-Einari VH17-018-0281
32. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Coctail Gala
33. Jere (VRL-14433) - Jukolan Jatkosota VH17-018-1100
34. Cherry (VRL-12299) - Wannabe Master VH17-024-0071
35. Hapero (VRL-06115) - Callanleigh Beckett
36. Milja (VRL-00692) - Fiktion Lumivalko VH17-018-0307
37. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruurikki VH17-018-0735
38. Cherry (VRL-12299) - Straight to Point VH17-029-0089
39. Melina (VRL-11408) - Runon Aapeli VH17-018-0421
40. EmmiN. (VRL-03385) - Whoop De Doo VH17-017-0012

Luokka 3: Helppo A

1. tvisha (VRL-01671) - Cadogan Raindrops VH17-035-0047
2. Milja (VRL-00692) - Tuiskulan Lakutoffee VH17-018-0384
3. Pernilla (VRL-13942) - Swarovski
4. Milja (VRL-00692) - Fiktion Somiana VH17-018-0211
5. tvisha (VRL-01671) - Tähtiensota VH17-018-1094
6. Layda (VRL-14488) - Vinhakulman Rambling Rosie
7. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Utu VH17-018-0846
8. Ireth (VRL-03777) - Zarif Kar ox VH13-003-0174
9. Ireth (VRL-03777) - Oscuro ox VH14-003-0007
10. Cherry (VRL-12299) - Fascinating VH17-202-0031
11. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendra
12. Cherry (VRL-12299) - BB’s Busted Boy VH17-027-0032
13. Layda (VRL-14488) - Aurwen
14. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Heros VH16-018-2803
15. Layda (VRL-14488) - Carnedd Dyfodol
16. JP (VRL-01948) - Awana India
17. Ireth (VRL-03777) - Tamsin VH17-089-0006
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Katkeransuloinen VH16-018-2616
19. JP (VRL-01948) - Iana Hiraeth
20. dookie (VRL-04373) - Pahankannattaja VH16-018-1192
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Ruuri VH16-018-2272
22. Layda (VRL-14488) - Priya Lalam
23. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Valonarka VH17-018-0993
24. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Sadonsurma VH16-018-2696
25. sonya (VRL-09386) - Caileigh Nola BER VH13-031-0419
26. Milja (VRL-00692) - Tuiskulan Savuruuti VH17-018-0385
27. Pernilla (VRL-13942) - Impala
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Rosanja VH16-018-1620
29. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tulikukka VH17-018-0311
30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvensointi VH16-018-2818
31. Elli L. (VRL-14207) - Sadan Varjohelmi VH16-018-1000
32. Elli L. (VRL-14207) - Villahaan Veikka VH16-018-2817
33. Pernilla (VRL-13942) - Parisiane
34. sonya (VRL-09386) - Moon Täystuho VH16-018-1044
35. Veera Ruusula (VRL-14299) - Kevättuulen Hurmaus VH17-018-1098
36. leah (VRL-11523) - Bashar Shai al Najya VH17-003-0039
37. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Myrtti VH16-018-1621
38. Veera Ruusula (VRL-14299) - Haavelaakson Sinfonia VH17-018-0934
39. tvisha (VRL-01671) - Cadogan Whirlwind VH17-027-0060
40. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Tulppaana VH16-018-1779

Luokka 4: Vaativa B

1. Layda (VRL-14488) - Khatassy Yemn
2. Sorel (VRL-00884) - Sallan Helmi VH16-018-2337
3. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Aromi VH16-018-0457
4. sonya (VRL-09386) - Moon Täystuho VH16-018-1044
5. Zack (VRL-01221) - Palmyra Yemn VH17-015-0014
6. Lea M. (VRL-13652) - Nupun Aamutar VH16-018-1667
7. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Pelasgus VH16-012-0389
8. Lea M. (VRL-13652) - Tuulenvire HUI VH16-018-1797
9. Zack (VRL-01221) - Tonopah Yemn VH17-015-0001
10. Pernilla (VRL-13942) - Impala
11. Veera Ruusula (VRL-14299) - Kevättuulen Hurmaus VH17-018-1098
12. JP (VRL-01948) - Kida
13. Layda (VRL-14488) - End of Love F
14. Layda (VRL-14488) - Vaniman Tuskinpa
15. Elli L. (VRL-14207) - Heilin Utukka VH16-018-0371
16. Ireth (VRL-03777) - Conah Caphriel VH17-031-0233
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Varjostaja VH14-018-0313
18. Cherry (VRL-12299) - Ressumies VH17-018-0800
19. Otterley (VRL-12757) - Hukkapuron Tervakingi
20. Sorel (VRL-00884) - Koistilan Katkelma VH16-018-0400
21. Lea M. (VRL-13652) - Derian Isak VH17-053-0047
22. Sorel (VRL-00884) - Mörkövaaran Larissa VH15-018-2096
23. Layda (VRL-14488) - Ruling Spirit PKT
24. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299
25. Elli L. (VRL-14207) - Nupun Taikahuilu VH17-018-0388
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Pirunkorven Kiviyrtti VH14-018-1086
27. Melina (VRL-11408) - Runon Selja VH17-018-0422
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Lakean Valder VH06-018-3935
29. Pernilla (VRL-13942) - Swarovski
30. Lea M. (VRL-13652) - Derian Brunhilda VH16-053-0129
31. JP (VRL-01948) - Ambrosia
32. Tuulia T. (VRL-00084) - Maanan Veilamo VH14-018-1072
33. JP (VRL-01948) - Quid Pro Quo
34. Zack (VRL-01221) - Szybki Desouk VH17-100-0002
35. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Paljetti VH17-018-0787
36. sonya (VRL-09386) - Caileigh Nola BER VH13-031-0419
37. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Amori VH16-018-2813
38. Pernilla (VRL-13942) - Parisiane
39. Ireth (VRL-03777) - KH Tahirah ox VH17-003-0038
40. Sorel (VRL-00884) - Tuulenpesän Kermit VH17-018-0110