KRJ-kouluratsastuskilpailut

kuva

Tervetuloa kilpailemaan Fiktioon 29.06.2017 kouluratsastuksen merkeissä. Kilpailut järjestetään Kouluratsastajat-seuran toimesta Miljan (VRL-00692) hääriessä vastuuhenkilönä. Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella lyhyttä arvontatapaa käyttäen.

Ilmoittautumiset on lähetettävä sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla
Fiktio KRJ 3021-3030 viimeiseen ilmoittautumispäivään, 09.06.2017, mennessä. Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, mutta seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia. Osallistumisen tulee olla seuraavassa muodossa:
Luokka/Luokat
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Osallistumisrajoitukset

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Luokat

Kutsu päivitetty viimeksi: 07.06.2017, klo 17.00
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. dookie (VRL-04373) - Soma Sorbetti VH16-018-2182
2. Melina (VRL-11408) - Kuuramaan Hopeaharja VH16-018-2628
3. dookie (VRL-04373) - Sadan Taikuriina VH16-018-2180
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaaranmaan Terhikki VH17-018-0561
5. EmmiN. (VRL-03385) - Rollatini VH17-017-0016
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Kärmeniemen Mihkel VH17-018-0599
7. Hapero (VRL-06115) - Maldwyn Lysanor VH14-026-0191
8. JP (VRL-01948) - Parolan Iiris
9. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvensointi VH16-018-2818
10. Elli L. (VRL-14207) - Bertha of Rosengard VH15-024-0191
11. JP (VRL-01948) - Sofietje v.d. Zanneshof
12. Sorel (VRL-00884) - Huvin Raclaw VH12-017-0513
13. JP (VRL-01948) - Anffin Arctic Fox
14. Melina (VRL-11408) - Runon Aapeli VH17-018-0421
15. Elli L. (VRL-14207) - KW Caradoc VH16-024-0038
16. Sorel (VRL-00884) - Tuiskulan Whistler VH16-046-0104
17. Hapero (VRL-06115) - Erkinheimon Rautarouva VH17-018-0702
18. Lea M. (VRL-13652) - Shakira B VH16-028-0238
19. Lea M. (VRL-13652) - Mörkövaaran Viimeinen Tango VH16-018-1499
20. EmmiN. (VRL-03385) - Wiley VH16-017-0407
21. Hapero (VRL-06115) - Callanleigh Beckett
22. EmmiN. (VRL-03385) - Vuornan Unicorn With Wings VH16-017-0513
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Petomania VH17-018-0601
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuusniemen Unimurros VH17-018-0598
25. dookie (VRL-04373) - Seppo-Einari VH17-018-0281
26. dookie (VRL-04373) - Luuvitonen VH16-018-2414
27. Elli L. (VRL-14207) - Birkes Cupcake VH16-024-0071
28. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Brandon VH16-013-0114
29. Sorel (VRL-00884) - Chavonné Rewa VH16-046-0105
30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Samuelis VH17-018-0416
31. Melina (VRL-11408) - Tikkalammen Lohdutar VH17-018-1101
32. EmmiN. (VRL-03385) - Dilectra v. Moons VH17-017-0014
33. Sorel (VRL-00884) - Huvin Braxton VH12-017-0631
34. Elli L. (VRL-14207) - KW Tremont VH16-024-0142
35. Ireth (VRL-03777) - Addicted To You VH16-017-0055
36. Melina (VRL-11408) - Vuornan Tuulikello VH16-018-2085
37. Milja (VRL-00692) - Fiktion Lumivalko VH17-018-0307
38. Milja (VRL-00692) - Fiktion Säihky VH17-018-0764
39. JP (VRL-01948) - Carmién's Glutton
40. Hapero (VRL-06115) - Brightcreek Aubrey

Luokka 2: Helppo B

1. Layda (VRL-14488) - Tuiskulan Tyyni
2. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Ibiza VH16-017-0565
3. JP (VRL-01948) - Sofietje v.d. Zanneshof
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Kehponen VH17-018-0090
5. dookie (VRL-04373) - Soma Sorbetti VH16-018-2182
6. JP (VRL-01948) - Anffin Arctic Fox
7. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Coctail Gala
8. Cherry (VRL-12299) - Straight to Point VH17-029-0089
9. Jere (VRL-14433) - Jukolan Jatkosota VH17-018-1100
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruurikki VH17-018-0735
11. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067
12. dookie (VRL-04373) - Sadan Taikuriina VH16-018-2180
13. Cherry (VRL-12299) - Wannabe Master VH17-024-0071
14. JP (VRL-01948) - Parolan Iiris
15. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068
16. Elli L. (VRL-14207) - Llwydd Tarquin VH15-024-0183
17. Hapero (VRL-06115) - Maldwyn Lysanor VH14-026-0191
18. Layda (VRL-14488) - Tuiskulan Hilla
19. tvisha (VRL-01671) - Tähtiensota VH17-018-1094
20. tvisha (VRL-01671) - Cadogan Whirlwind VH17-027-0060
21. Melina (VRL-11408) - Runon Illusia
22. dookie (VRL-04373) - Seppo-Einari VH17-018-0281
23. Melina (VRL-11408) - Runon Aapeli VH17-018-0421
24. Hapero (VRL-06115) - Callanleigh Beckett
25. Milja (VRL-00692) - Fiktion Lumivalko VH17-018-0307
26. Elli L. (VRL-14207) - Corwen Maximus VH15-024-0189
27. tvisha (VRL-01671) - Cadogan Raindrops VH17-035-0047
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Kermikkä VH16-018-2747
29. Ireth (VRL-03777) - Bonnie Dael VH17-024-0058
30. Cherry (VRL-12299) - Noitapilli VH17-018-0801
31. JP (VRL-01948) - Carmién's Glutton
32. EmmiN. (VRL-03385) - Whoop De Doo VH17-017-0012
33. dookie (VRL-04373) - Luuvitonen VH16-018-2414
34. Elli L. (VRL-14207) - Danau Hywel VH16-024-0066
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Rymy-Ruhtinas VH16-018-0633
36. Hapero (VRL-06115) - Erkinheimon Rautarouva VH17-018-0702
37. EmmiN. (VRL-03385) - Ginger Shot VH17-017-0018
38. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Basil VH15-024-0203
39. Melina (VRL-11408) - Vuornan Tuulikello VH16-018-2085
40. Hapero (VRL-06115) - Brightcreek Aubrey

Luokka 3: Helppo A

1. Elli L. (VRL-14207) - Villahaan Veikka VH16-018-2817
2. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvensointi VH16-018-2818
3. Milja (VRL-00692) - Tuiskulan Savuruuti VH17-018-0385
4. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Tulppaana VH16-018-1779
5. Ireth (VRL-03777) - Zarif Kar ox VH13-003-0174
6. sonya (VRL-09386) - Caileigh Nola BER VH13-031-0419
7. Layda (VRL-14488) - Priya Lalam
8. tvisha (VRL-01671) - Tähtiensota VH17-018-1094
9. Cherry (VRL-12299) - Fascinating VH17-202-0031
10. Cherry (VRL-12299) - BB’s Busted Boy VH17-027-0032
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Rosanja VH16-018-1620
12. Elli L. (VRL-14207) - Sadan Varjohelmi VH16-018-1000
13. tvisha (VRL-01671) - Cadogan Raindrops VH17-035-0047
14. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Valonarka VH17-018-0993
15. Layda (VRL-14488) - Vinhakulman Rambling Rosie
16. Veera Ruusula (VRL-14299) - Haavelaakson Sinfonia VH17-018-0934
17. JP (VRL-01948) - Iana Hiraeth
18. leah (VRL-11523) - Bashar Shai al Najya VH17-003-0039
19. Pernilla (VRL-13942) - Parisiane
20. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tulikukka VH17-018-0311
21. Milja (VRL-00692) - Tuiskulan Lakutoffee VH17-018-0384
22. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Sadonsurma VH16-018-2696
23. sonya (VRL-09386) - Moon Täystuho VH16-018-1044
24. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Utu VH17-018-0846
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Myrtti VH16-018-1621
26. dookie (VRL-04373) - Pahankannattaja VH16-018-1192
27. Ireth (VRL-03777) - Tamsin VH17-089-0006
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Katkeransuloinen VH16-018-2616
29. Layda (VRL-14488) - Aurwen
30. Layda (VRL-14488) - Carnedd Dyfodol
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Ruuri VH16-018-2272
32. JP (VRL-01948) - Awana India
33. Milja (VRL-00692) - Fiktion Somiana VH17-018-0211
34. Ireth (VRL-03777) - Oscuro ox VH14-003-0007
35. Pernilla (VRL-13942) - Impala
36. Pernilla (VRL-13942) - Swarovski
37. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Heros VH16-018-2803
38. Veera Ruusula (VRL-14299) - Kevättuulen Hurmaus VH17-018-1098
39. tvisha (VRL-01671) - Cadogan Whirlwind VH17-027-0060
40. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendra

Luokka 4: Vaativa B

1. Sorel (VRL-00884) - Koistilan Katkelma VH16-018-0400
2. Pernilla (VRL-13942) - Parisiane
3. Ireth (VRL-03777) - KH Tahirah ox VH17-003-0038
4. Elli L. (VRL-14207) - Heilin Utukka VH16-018-0371
5. Lea M. (VRL-13652) - Nupun Aamutar VH16-018-1667
6. Pernilla (VRL-13942) - Swarovski
7. Sorel (VRL-00884) - Tuulenpesän Kermit VH17-018-0110
8. Lea M. (VRL-13652) - Derian Brunhilda VH16-053-0129
9. Ireth (VRL-03777) - Conah Caphriel VH17-031-0233
10. sonya (VRL-09386) - Moon Täystuho VH16-018-1044
11. Lea M. (VRL-13652) - Derian Isak VH17-053-0047
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Lakean Valder VH06-018-3935
13. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Aromi VH16-018-0457
14. Cherry (VRL-12299) - Ressumies VH17-018-0800
15. Lea M. (VRL-13652) - Tuulenvire HUI VH16-018-1797
16. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Pelasgus VH16-012-0389
17. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299
18. Sorel (VRL-00884) - Mörkövaaran Larissa VH15-018-2096
19. Layda (VRL-14488) - Khatassy Yemn
20. Otterley (VRL-12757) - Hukkapuron Tervakingi
21. Pernilla (VRL-13942) - Impala
22. sonya (VRL-09386) - Caileigh Nola BER VH13-031-0419
23. JP (VRL-01948) - Kida
24. Sorel (VRL-00884) - Sallan Helmi VH16-018-2337
25. Zack (VRL-01221) - Szybki Desouk VH17-100-0002
26. Veera Ruusula (VRL-14299) - Kevättuulen Hurmaus VH17-018-1098
27. Layda (VRL-14488) - Ruling Spirit PKT
28. Layda (VRL-14488) - Vaniman Tuskinpa
29. Melina (VRL-11408) - Runon Selja VH17-018-0422
30. JP (VRL-01948) - Quid Pro Quo
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Varjostaja VH14-018-0313
32. JP (VRL-01948) - Ambrosia
33. Layda (VRL-14488) - End of Love F
34. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Paljetti VH17-018-0787
35. Zack (VRL-01221) - Tonopah Yemn VH17-015-0001
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Maanan Veilamo VH14-018-1072
37. Zack (VRL-01221) - Palmyra Yemn VH17-015-0014
38. Elli L. (VRL-14207) - Nupun Taikahuilu VH17-018-0388
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Pirunkorven Kiviyrtti VH14-018-1086
40. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Amori VH16-018-2813