KRJ-kouluratsastuskilpailut

kuva

Tervetuloa kilpailemaan Fiktioon 13.07.2017 kouluratsastuksen merkeissä. Kilpailut järjestetään Kouluratsastajat-seuran toimesta Miljan (VRL-00692) hääriessä vastuuhenkilönä. Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella lyhyttä arvontatapaa käyttäen.

Ilmoittautumiset on lähetettävä sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla
Fiktio KRJ 3031-3040 viimeiseen ilmoittautumispäivään, 08.07.2017, mennessä. Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, mutta seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia. Osallistumisen tulee olla seuraavassa muodossa:
Luokka/Luokat
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Osallistumisrajoitukset

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Luokat

Kutsu päivitetty viimeksi: 09.07.2017, klo 20.13
Luokka 1: Helppo C - 38/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 30/40 TT

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaaranmaan Terhikki VH17-018-0561
2. Milja (VRL-00692) - Fiktion Samuelis VH17-018-0416
3. Milja (VRL-00692) - Fiktion Säihky VH17-018-0764
4. Viiru (VRL-06066) - Ionin Kullattu
5. Jannica (VRL-04799) - Coconut Coffee SBS VH17-017-0067
6. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Hukkapätkä VH17-018-0463
7. Iiris (VRL-12634) - Mewian Ffanci VH15-024-0177
8. Iiris (VRL-12634) - O.A. Irascible VH14-012-0374
9. Milja (VRL-00692) - Harmohaituva VH17-018-0662
10. Vibaja (VRL-00727) - Machynlleth Bridie
11. Jannica (VRL-04799) - KW Cory VH16-024-0161
12. Vibaja (VRL-00727) - Eanverness Sprightly Maiden
13. EmmiN. (VRL-03385) - Vuornan Unicorn With Wings VH16-017-0513
14. Eenu (VRL-13600) - Huvin Wagneri
15. JP (VRL-01948) - Juliet of Yearwood
16. Jannica (VRL-04799) - Adinan Kissankulman Kauhu VH17-018-0510
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Petomania VH17-018-0601
18. Eenu (VRL-13600) - Huvin Pumbaa
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuusniemen Unimurros VH17-018-0598
20. Aino (VRL-14510) - Ponipalleron Sudenmorsian VH17-018-0995
21. Viiru (VRL-06066) - Tiikan Limu
22. EmmiN. (VRL-03385) - Winston Candy Crush VH17-017-0292
23. Eenu (VRL-13600) - Tonttutöppönen
24. Melina (VRL-11408) - Tikkalammen Lohdutar VH17-018-1101
25. EmmiN. (VRL-03385) - Tiger Steps Dei VH17-017-0294
26. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvinka VH17-018-1190
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Kärmeniemen Mihkel VH17-018-0599
28. Melina (VRL-11408) - Vuornan Bambikiss VH17-017-0285
29. Hapero (VRL-06115) - Erkinheimon Rautarouva VH17-018-0702
30. Viiru (VRL-06066) - Huru-Ukko
31. Jannica (VRL-04799) - Adinan Kaneliviineri VH17-018-0501
32. EmmiN. (VRL-03385) - Dilectra v. Moons VH17-017-0014
33. JP (VRL-01948) - Tyfors Unique
34. Viiru (VRL-06066) - Hilla VH17-018-1132
35. Iiris (VRL-12634) - Zusa Ion VH15-031-1060
36. JP (VRL-01948) - Parolan Iiris
37. Vibaja (VRL-00727) - Ffestiniog Gwlithen
38. JP (VRL-01948) - Campcroft Mercury

Luokka 2: Helppo B

1. Katariina A. (VRL-13828) - Neptune VH17-029-0144
2. Milja (VRL-00692) - Fiktion Samuelis VH17-018-0416
3. Aino (VRL-14510) - Pohjanummen Petri Ruusunen VH17-018-0996
4. Vibaja (VRL-00727) - Marilith VH16-023-0022
5. Melina (VRL-11408) - Runon Illusia VH17-018-1139
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruurikki VH17-018-0735
7. Viiru (VRL-06066) - Ionin Kullattu
8. Viiru (VRL-06066) - Hilla VH17-018-1132
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Kehponen VH17-018-0090
10. Milja (VRL-00692) - Fiktion Säihky VH17-018-0764
11. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvinka VH17-018-1190
12. Jere (VRL-14433) - Vähäpellon Lumiroisto
13. Jannica (VRL-04799) - A.D. Hermione VH16-023-0089
14. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068
15. Viiru (VRL-06066) - Tiikan Limu
16. JP (VRL-01948) - Huovilan Remiro
17. Jere (VRL-14433) - Jarelia VH17-018-1187
18. Katariina A. (VRL-13828) - Ruby Morthwyl Wren VH17-022-0045
19. Jannica (VRL-04799) - Fame's Minion VH16-027-0206
20. Aino (VRL-14510) - Kaunon Kultatähti VH17-018-0655
21. Aino (VRL-14510) - Vampiaani VH17-018-0503
22. Jannica (VRL-04799) - A.D. Chenin Blanc VH16-023-0088
23. Jere (VRL-14433) - Hattuvaaran Karhukopla VH17-011-0124
24. JP (VRL-01948) - Sofietje v.d. Zanneshof
25. Aino (VRL-14510) - Kaunon Surunalle VH17-018-0505
26. Jannica (VRL-04799) - Frozen Mick v. Moons VH17-017-0068
27. JP (VRL-01948) - A.D. Rosy Affair
28. Vibaja (VRL-00727) - Ffestiniog Gwlithen
29. Katariina A. (VRL-13828) - Samira VH14-023-0226
30. JP (VRL-01948) - Anffin Arctic Fox
31. Hapero (VRL-06115) - Erkinheimon Rautarouva VH17-018-0702
32. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Hukkapätkä VH17-018-0463
33. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067
34. Vibaja (VRL-00727) - Machynlleth Bridie
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Rymy-Ruhtinas VH16-018-0633
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Lemminkäinen VH16-018-1739
37. Viiru (VRL-06066) - Huru-Ukko
38. EmmiN. (VRL-03385) - Silver Birch VH17-017-0291
39. Milja (VRL-00692) - Fiktion Lumivalko VH17-018-0307
40. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Valonarka VH17-018-0993

Luokka 3: Helppo A

1. Melina (VRL-11408) - Runon Taikatuuli VH17-018-1233
2. vaapu. (VRL-00193) - Kuujärven Kauhuton
3. EmmiN. (VRL-03385) - Moon Vaahtokarkki VH16-018-1957
4. Milja (VRL-00692) - Fiktion Somiana VH17-018-0211
5. Aino (VRL-14510) - Kaunon Kultaliekki VH17-018-1188
6. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pusuttaja
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Rosanja VH16-018-1620
8. Katariina A. (VRL-13828) - Huiske VH14-018-1872
9. Vibaja (VRL-00727) - Aatun Unikko
10. Jere (VRL-14433) - Hattuvaaran Karhukopla VH17-011-0124
11. Aino (VRL-14510) - Kaunon Surunalle VH17-018-0505
12. Ireth (VRL-03777) - Cenarth Raglan Kim VH17-026-0177
13. Jannica (VRL-04799) - El Kabong ox VH12-003-0102
14. Jannica (VRL-04799) - GW Dapplegrim VH16-035-0073
15. Katariina A. (VRL-13828) - First Mist VH14-024-0281
16. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Seren Clared
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Ruuri VH16-018-2272
18. Vibaja (VRL-00727) - Primo Le Royale
19. Ireth (VRL-03777) - Tamsin VH17-089-0006
20. vaapu. (VRL-00193) - Nektariina
21. vaapu. (VRL-00193) - Kuujärven Lumpeenkukka
22. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beziana
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Katkeransuloinen VH16-018-2616
24. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viluri
25. Aino (VRL-14510) - Kaunon Kultatähti VH17-018-0655
26. Jannica (VRL-04799) - A.D. Under the Sea VH16-035-0075
27. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvensointi VH16-018-2818
28. Aino (VRL-14510) - Pohjanummen Petri Ruusunen
29. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Valonarka VH17-018-0993
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Myrtti VH16-018-1621
31. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Bel Erie VH14-023-0223
32. Ireth (VRL-03777) - Sunspot Namys VH17-244-0012
33. JP (VRL-01948) - Iana Hiraeth
34. Jere (VRL-14433) - Vähäpellon Lumiroisto
35. yersinio (VRL-06303) - Duren Calandia VH17-031-0401
36. JP (VRL-01948) - Awana India
37. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendra
38. Katariina A. (VRL-13828) - One In A Million VH17-029-0142
39. Katariina A. (VRL-13828) - Beryl VH14-008-0018
40. Jere (VRL-14433) - Jarelia VH17-018-1187

Luokka 4: Vaativa B

1. Jannica (VRL-04799) - Ananias VH16-073-0002
2. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Virna
3. Melina (VRL-11408) - Runon Kuurima VH17-018-1154
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Surunauha VH16-018-1302
5. Eenu (VRL-13600) - Käärmejumala
6. Aino (VRL-14510) - Tilinteon Hetki VH17-018-0626
7. Melina (VRL-11408) - Runon Untamo VH17-018-1142
8. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Helmililja
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Sonetti VH16-018-1333
10. Aino (VRL-14510) - Kaunon Kultaliekki VH17-018-1188
11. Melina (VRL-11408) - Runon Selja VH17-018-0422
12. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar
13. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361
14. Jere (VRL-14433) - Kaunon Unelmakarkuri
15. Jannica (VRL-04799) - Ponytime Nico VH03-057-8901
16. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
17. Jannica (VRL-04799) - Fame's Déja Vu VH16-029-0069
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Viehättävän Saturnus VH16-018-1247
19. Aino (VRL-14510) - Tuiskulan Lounaviuhka VH17-018-0653
20. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas VH17-018-0360
21. Katariina A. (VRL-13828) - Baudin du Noir VH16-029-0155
22. Aino (VRL-14510) - Humppalaki VH17-018-0524
23. Ireth (VRL-03777) - PP's Bente VH17-040-0006
24. Eenu (VRL-13600) - Runon Tuuve
25. Jannica (VRL-04799) - Keep On Dreaming LAC VH16-027-0062
26. JP (VRL-01948) - Ambrosia
27. Jere (VRL-14433) - Riinalan Remu
28. yersinio (VRL-06303) - Duren Calandia VH17-031-0401
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunan Bilehile VH16-018-1394
30. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beziana