KRJ-kouluratsastuskilpailut

kuva

Tervetuloa kilpailemaan Fiktioon 20.07.2017 kouluratsastuksen merkeissä. Kilpailut järjestetään Kouluratsastajat-seuran toimesta Miljan (VRL-00692) hääriessä vastuuhenkilönä. Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella lyhyttä arvontatapaa käyttäen.

Ilmoittautumiset on lähetettävä sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla
Fiktio KRJ 3031-3040 viimeiseen ilmoittautumispäivään, 08.07.2017, mennessä. Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, mutta seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia. Osallistumisen tulee olla seuraavassa muodossa:
Luokka/Luokat
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Osallistumisrajoitukset

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Luokat

Kutsu päivitetty viimeksi: 09.07.2017, klo 20.13
Luokka 1: Helppo C - 38/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 30/40 TT

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Eenu (VRL-13600) - Huvin Pumbaa
2. JP (VRL-01948) - Campcroft Mercury
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Kärmeniemen Mihkel VH17-018-0599
4. Jannica (VRL-04799) - Adinan Kissankulman Kauhu VH17-018-0510
5. Vibaja (VRL-00727) - Ffestiniog Gwlithen
6. EmmiN. (VRL-03385) - Vuornan Unicorn With Wings VH16-017-0513
7. EmmiN. (VRL-03385) - Winston Candy Crush VH17-017-0292
8. Viiru (VRL-06066) - Ionin Kullattu
9. Iiris (VRL-12634) - Mewian Ffanci VH15-024-0177
10. EmmiN. (VRL-03385) - Dilectra v. Moons VH17-017-0014
11. Melina (VRL-11408) - Vuornan Bambikiss VH17-017-0285
12. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvinka VH17-018-1190
13. Viiru (VRL-06066) - Huru-Ukko
14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Säihky VH17-018-0764
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaaranmaan Terhikki VH17-018-0561
16. Vibaja (VRL-00727) - Machynlleth Bridie
17. EmmiN. (VRL-03385) - Tiger Steps Dei VH17-017-0294
18. JP (VRL-01948) - Tyfors Unique
19. Viiru (VRL-06066) - Hilla VH17-018-1132
20. Jannica (VRL-04799) - Coconut Coffee SBS VH17-017-0067
21. Milja (VRL-00692) - Fiktion Samuelis VH17-018-0416
22. Iiris (VRL-12634) - Zusa Ion VH15-031-1060
23. Aino (VRL-14510) - Ponipalleron Sudenmorsian VH17-018-0995
24. Melina (VRL-11408) - Tikkalammen Lohdutar VH17-018-1101
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Petomania VH17-018-0601
26. JP (VRL-01948) - Parolan Iiris
27. Eenu (VRL-13600) - Tonttutöppönen
28. Jannica (VRL-04799) - Adinan Kaneliviineri VH17-018-0501
29. JP (VRL-01948) - Juliet of Yearwood
30. Eenu (VRL-13600) - Huvin Wagneri
31. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Hukkapätkä VH17-018-0463
32. Milja (VRL-00692) - Harmohaituva VH17-018-0662
33. Hapero (VRL-06115) - Erkinheimon Rautarouva VH17-018-0702
34. Viiru (VRL-06066) - Tiikan Limu
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuusniemen Unimurros VH17-018-0598
36. Vibaja (VRL-00727) - Eanverness Sprightly Maiden
37. Iiris (VRL-12634) - O.A. Irascible VH14-012-0374
38. Jannica (VRL-04799) - KW Cory VH16-024-0161

Luokka 2: Helppo B

1. Katariina A. (VRL-13828) - Neptune VH17-029-0144
2. Jannica (VRL-04799) - A.D. Hermione VH16-023-0089
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Lemminkäinen VH16-018-1739
4. Viiru (VRL-06066) - Tiikan Limu
5. Aino (VRL-14510) - Kaunon Kultatähti VH17-018-0655
6. Viiru (VRL-06066) - Huru-Ukko
7. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvinka VH17-018-1190
8. Jannica (VRL-04799) - Frozen Mick v. Moons VH17-017-0068
9. Jannica (VRL-04799) - A.D. Chenin Blanc VH16-023-0088
10. Aino (VRL-14510) - Pohjanummen Petri Ruusunen VH17-018-0996
11. Milja (VRL-00692) - Fiktion Säihky VH17-018-0764
12. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067
13. Jere (VRL-14433) - Hattuvaaran Karhukopla VH17-011-0124
14. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Hukkapätkä VH17-018-0463
15. Jannica (VRL-04799) - Fame's Minion VH16-027-0206
16. Vibaja (VRL-00727) - Machynlleth Bridie
17. JP (VRL-01948) - A.D. Rosy Affair
18. JP (VRL-01948) - Anffin Arctic Fox
19. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Valonarka VH17-018-0993
20. Aino (VRL-14510) - Vampiaani VH17-018-0503
21. Jere (VRL-14433) - Vähäpellon Lumiroisto
22. Milja (VRL-00692) - Fiktion Lumivalko VH17-018-0307
23. Viiru (VRL-06066) - Ionin Kullattu
24. JP (VRL-01948) - Huovilan Remiro
25. Jere (VRL-14433) - Jarelia VH17-018-1187
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Kehponen VH17-018-0090
27. Aino (VRL-14510) - Kaunon Surunalle VH17-018-0505
28. JP (VRL-01948) - Sofietje v.d. Zanneshof
29. Katariina A. (VRL-13828) - Samira VH14-023-0226
30. Katariina A. (VRL-13828) - Ruby Morthwyl Wren VH17-022-0045
31. Milja (VRL-00692) - Fiktion Samuelis VH17-018-0416
32. Tuulia T. (VRL-00084) - Rymy-Ruhtinas VH16-018-0633
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruurikki VH17-018-0735
34. Vibaja (VRL-00727) - Ffestiniog Gwlithen
35. Viiru (VRL-06066) - Hilla VH17-018-1132
36. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068
37. Melina (VRL-11408) - Runon Illusia VH17-018-1139
38. Vibaja (VRL-00727) - Marilith VH16-023-0022
39. Hapero (VRL-06115) - Erkinheimon Rautarouva VH17-018-0702
40. EmmiN. (VRL-03385) - Silver Birch VH17-017-0291

Luokka 3: Helppo A

1. Katariina A. (VRL-13828) - First Mist VH14-024-0281
2. vaapu. (VRL-00193) - Kuujärven Lumpeenkukka
3. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Valonarka VH17-018-0993
4. Ireth (VRL-03777) - Sunspot Namys VH17-244-0012
5. EmmiN. (VRL-03385) - Moon Vaahtokarkki VH16-018-1957
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Ruuri VH16-018-2272
7. Jannica (VRL-04799) - GW Dapplegrim VH16-035-0073
8. Aino (VRL-14510) - Kaunon Surunalle VH17-018-0505
9. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pusuttaja
10. Katariina A. (VRL-13828) - Beryl VH14-008-0018
11. Ireth (VRL-03777) - Tamsin VH17-089-0006
12. Vibaja (VRL-00727) - Aatun Unikko
13. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Seren Clared
14. yersinio (VRL-06303) - Duren Calandia VH17-031-0401
15. Katariina A. (VRL-13828) - One In A Million VH17-029-0142
16. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvensointi VH16-018-2818
17. Aino (VRL-14510) - Pohjanummen Petri Ruusunen
18. Jannica (VRL-04799) - A.D. Under the Sea VH16-035-0075
19. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beziana
20. Aino (VRL-14510) - Kaunon Kultatähti VH17-018-0655
21. Jere (VRL-14433) - Vähäpellon Lumiroisto
22. Katariina A. (VRL-13828) - Huiske VH14-018-1872
23. vaapu. (VRL-00193) - Nektariina
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Rosanja VH16-018-1620
25. Milja (VRL-00692) - Fiktion Somiana VH17-018-0211
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Katkeransuloinen VH16-018-2616
27. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viluri
28. Jannica (VRL-04799) - El Kabong ox VH12-003-0102
29. Aino (VRL-14510) - Kaunon Kultaliekki VH17-018-1188
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Myrtti VH16-018-1621
31. JP (VRL-01948) - Iana Hiraeth
32. Vibaja (VRL-00727) - Primo Le Royale
33. Ireth (VRL-03777) - Cenarth Raglan Kim VH17-026-0177
34. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendra
35. Jere (VRL-14433) - Jarelia VH17-018-1187
36. JP (VRL-01948) - Awana India
37. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Bel Erie VH14-023-0223
38. vaapu. (VRL-00193) - Kuujärven Kauhuton
39. Melina (VRL-11408) - Runon Taikatuuli VH17-018-1233
40. Jere (VRL-14433) - Hattuvaaran Karhukopla VH17-011-0124

Luokka 4: Vaativa B

1. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Viehättävän Saturnus VH16-018-1247
3. Jere (VRL-14433) - Kaunon Unelmakarkuri
4. JP (VRL-01948) - Ambrosia
5. Jannica (VRL-04799) - Fame's Déja Vu VH16-029-0069
6. Aino (VRL-14510) - Tuiskulan Lounaviuhka VH17-018-0653
7. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Helmililja
8. Aino (VRL-14510) - Tilinteon Hetki VH17-018-0626
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Sonetti VH16-018-1333
10. Eenu (VRL-13600) - Runon Tuuve
11. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
12. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas VH17-018-0360
13. Jere (VRL-14433) - Riinalan Remu
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Surunauha VH16-018-1302
15. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Virna
16. Ireth (VRL-03777) - PP's Bente VH17-040-0006
17. Melina (VRL-11408) - Runon Untamo VH17-018-1142
18. Eenu (VRL-13600) - Käärmejumala
19. Aino (VRL-14510) - Humppalaki VH17-018-0524
20. yersinio (VRL-06303) - Duren Calandia VH17-031-0401
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunan Bilehile VH16-018-1394
22. Aino (VRL-14510) - Kaunon Kultaliekki VH17-018-1188
23. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361
24. Katariina A. (VRL-13828) - Baudin du Noir VH16-029-0155
25. Jannica (VRL-04799) - Ananias VH16-073-0002
26. Jannica (VRL-04799) - Keep On Dreaming LAC VH16-027-0062
27. Melina (VRL-11408) - Runon Selja VH17-018-0422
28. Jannica (VRL-04799) - Ponytime Nico VH03-057-8901
29. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beziana
30. Melina (VRL-11408) - Runon Kuurima VH17-018-1154