KRJ-kouluratsastuskilpailut

kuva

Tervetuloa kilpailemaan Fiktioon 09.09.2017 kouluratsastuksen merkeissä. Kilpailut järjestetään Kouluratsastajat-seuran toimesta Miljan (VRL-00692) hääriessä vastuuhenkilönä. Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella lyhyttä arvontatapaa käyttäen.

Ilmoittautumiset on lähetettävä sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla
Fiktio KRJ 3051-3060 viimeiseen ilmoittautumispäivään, 15.08.2017, mennessä. Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, mutta seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia. Osallistumisen tulee olla seuraavassa muodossa:
Luokka/Luokat
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Osallistumisrajoitukset

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Luokat

Kutsu päivitetty viimeksi: 16.08.2017, klo 08.31
Luokka 1: Helppo C - 38/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 39/40 TT

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Hapero (VRL-06115) - Vähäpellon Toivo VH17-018-1286
2. Maana (VRL-06066) - Maanan Daalia
3. Maana (VRL-06066) - Snillin Loitsu
4. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ruuti VH17-018-1264
5. Liia (VRL-11284) - Yoranin Titanja VH17-017-0110
6. Katya (VRL - 14558) - Ricky VH17-102-0010
7. Jere (VRL-14433) - Huvitutin Kapteeni VH17-018-1213
8. Liia (VRL-11284) - Newport Bryste VH14-024-0260
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruurikki VH17-018-0735
10. EmmiN. (VRL-03385) - Wolfpack VH17-017-0289
11. Liia (VRL-11284) - Cadwallen Penmon VH15-024-0201
12. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaukasus VH17-018-1263
13. EmmiN. (VRL-03385) - Martyr Minion VH17-017-0288
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Rymy-Ruhtinas VH16-018-0633
15. Desmi (VRL-14548) - Derian Tyrion
16. Milja (VRL-00692) - Kuuralehdon Unelia VH17-018-1252
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Kehponen VH17-018-0090
18. Melina (VRL-11408) - Runon Vilho-Antero VH17-018-1370
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Lemminkäinen VH16-018-1739
20. Hapero (VRL-06115) - Derian Alvis VH17-053-0058
21. Melina (VRL-11408) - Vuornan Bambikiss VH17-017-0285
22. Desmi (VRL-14548) - Iltamäen Kitty
23. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eliina VH17-018-1209
24. miivi (VRL-13320) - Dream Thief
25. Penelopeia (VRL-10625) - Tähkäjouhi
26. Maana (VRL-06066) - Kadotettu Eetos VH16-018-1652
27. miivi (VRL-13320) - Danhyrr VH16-053-0182
28. miivi (VRL-13320) - Forecasting KH VH16-017-0351
29. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aralia VH17-018-1416
30. Penelopeia (VRL-10625) - Fiktion Luminka
31. EmmiN. (VRL-03385) - Tiger Steps Dei VH17-017-0294
32. Jere (VRL-14433) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
33. Maana (VRL-06066) - Ionin Kullattu VH17-018-1242
34. EmmiN. (VRL-03385) - Winston Candy Crush VH17-017-0292
35. Liia (VRL-11284) - Brynmor Idris VH13-022-0111
36. miivi (VRL-13320) - Siegbert Genheit VH16-017-0321
37. Desmi (VRL-14548) - Éowyn of Smithloch
38. Milja (VRL-00692) - Kaunon Kullerwo VH17-018-1095

Luokka 2: Helppo B

1. Penelopeia (VRL-10625) - Tähkäjouhi
2. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Deep Wilding
3. Aino (VRL-14510) - Talvian Mynte VH17-053-0070
4. Aino (VRL-14510) - Riekontorpan Mustaa Kultaa VH17-018-1222
5. miivi (VRL-13320) - Forecasting KH VH16-017-0351
6. Aino (VRL-14510) - Vaniman Tappara VH17-018-0681
7. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Rinsessa VH16-018-1455
8. Cherry (VRL-12299) - Straight to Point VH17-029-0089
9. Milja (VRL-00692) - Fiktion Platina VH17-018-0906
10. Melina (VRL-11408) - Kuuralehdon Misla VH17-018-1315
11. Melina (VRL-11408) - Runon Aaria VH17-018-1260
12. Melina (VRL-11408) - Tyrskyn Tuura VH17-018-1423
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Sadun Marlin VH16-018-2656
14. Desmi (VRL-14548) - Iltamäen Kitty
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Hengenvaaran Takatalvi VH16-018-2546
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Tammensydän VH16-018-2617
17. Maana (VRL-06066) - Huru-Ukko VH17-018-1239
18. miivi (VRL-13320) - Siegbert Genheit VH16-017-0321
19. Cherry (VRL-12299) - Noitapilli VH17-018-0801
20. Aino (VRL-14510) - Fiktion Kaski VH17-018-1031
21. Jere (VRL-14433) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
22. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Prest Vanilla
23. Maana (VRL-06066) - Snillin Loitsu
24. Cherry (VRL-12299) - Wannabe Master VH17-024-0071
25. Desmi (VRL-14548) - Éowyn of Smithloch
26. miivi (VRL-13320) - Dream Thief
27. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Doloris
28. miivi (VRL-13320) - Danhyrr VH16-053-0182
29. Maana (VRL-06066) - Ionin Kullattu VH17-018-1242
30. Milja (VRL-00692) - Harmohaituva VH17-018-0662
31. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Halipupu VH17-018-1397
32. Melina (VRL-11408) - Hengenvaaran Humeeti VH17-018-1424
33. Jere (VRL-14433) - Huvitutin Kapteeni VH17-018-1213
34. Cherry (VRL-12299) - Kullannuppu VH17-018-1381
35. tvisha (VRL-01671) - Runon Metsätähti VH17-018-1396
36. Desmi (VRL-14548) - Derian Tyrion
37. Penelopeia (VRL-10625) - Fiktion Luminka
38. Maana (VRL-06066) - Tiikan Limu
39. EmmiN. (VRL-03385) - Huovilan Larissa
40. Tuulia T. (VRL-00084) - Vuornan Noitarumpu VH16-018-2495

Luokka 3: Helppo A

1. Melina (VRL-11408) - Hengenvaaran Humeeti VH17-018-1424
2. Penelopeia (VRL-10625) - Kärmeniemen Pennsylvania VH17-018-1350
3. Cherry (VRL-12299) - Elon Pelko VH17-018-1379
4. EmmiN. (VRL-03385) - Wenworth Coraline
5. Melina (VRL-11408) - Kuuralehdon Misla VH17-018-1315
6. Cherry (VRL-12299) - Rosetti VH17-018-1382
7. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Vihuri
8. Desmi (VRL-14548) - Roshanak
9. Melina (VRL-11408) - Runon Aaria VH17-018-1260
10. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Halipupu VH17-018-1397
11. Maana (VRL-06066) - Jalosoturi VH16-018-1729
12. Desmi (VRL-14548) - Elanor of Smithloch
13. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver
14. miivi (VRL-13320) - Huvin Verivelka
15. Penelopeia (VRL-10625) - Kultarikko VH17-018-1351
16. Aino (VRL-14510) - Humppalaki VH17-018-0524
17. Jere (VRL-14433) - Jarelia VH17-018-1187
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Rosanja VH16-018-1620
19. EmmiN. (VRL-03385) - Swieldhill Harmony
20. Cherry (VRL-12299) - Speksi VH17-018-1380
21. Aino (VRL-14510) - Huvitutin Kekkeri VH17-018-0889
22. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code
23. Melina (VRL-11408) - Tyrskyn Tuura VH17-018-1423
24. tvisha (VRL-01671) - Runon Metsätähti VH17-018-1396
25. Jere (VRL-14433) - Hattuvaaran Karhukopla VH17-011-0124
26. Aino (VRL-14510) - Tuiskulan Lounaviuhka VH17-018-0653
27. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Rinsessa VH16-018-1455
28. Desmi (VRL-14548) - Marcia of Smithloch
29. Maana (VRL-06066) - Eelin Jaloneito VH16-018-1713
30. Aino (VRL-14510) - Kaunon Lehtokielo VH17-018-1369
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Katkeransuloinen VH16-018-2616
32. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Myrtti VH16-018-1621
33. Cherry (VRL-12299) - BB’s Busted Boy VH17-027-0032
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Ruuri VH16-018-2272
35. Penelopeia (VRL-10625) - Tuhkimotar VH16-018-0200
36. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Naughty Nanny
37. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kuolonsyöjä
38. Maana (VRL-06066) - Hilla VH17-018-1132
39. Maana (VRL-06066) - Eelin Auno
40. miivi (VRL-13320) - Syrjän Verililja

Luokka 4: Vaativa B

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Tuulikello VH16-018-2175
2. Penelopeia (VRL-10625) - Vaniman Vaimoainesta
3. Aino (VRL-14510) - Nupun Kristalli VH17-018-0195
4. miivi (VRL-13320) - Valonsäde
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Hortensian Salmiakkiritari VH16-018-2000
6. Jere (VRL-14433) - Riinalan Remu VH17-018-1200
7. Melina (VRL-11408) - Runon Venni VH17-018-1314
8. Aino (VRL-14510) - Tuiskulan Lounaviuhka VH17-018-0653
9. Penelopeia (VRL-10625) - Moon Suvanto
10. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter
11. Maana (VRL-06066) - Seppäjärven Hurmos
12. Aino (VRL-14510) - Tilinteon Hetki VH17-018-0626
13. Cherry (VRL-12299) - Serpentiina VH17-018-1383
14. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
15. Aino (VRL-14510) - Kaunon Lehtokielo VH17-018-1369
16. Jere (VRL-14433) - Nupun Mortteli
17. miivi (VRL-13320) - Syrjän Keijuprinsessa
18. Desmi (VRL-14548) - Viisikon Attila
19. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuupuru VH17-018-0255
20. Liia (VRL-11284) - Whitespur Penarthur VH17-027-0058
21. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver
22. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Käpykranaatti VH17-018-1337
23. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299
24. Jere (VRL-14433) - Kaunon Unelmakarkuri VH17-018-1201
25. Penelopeia (VRL-10625) - Hiiden Viha
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Ventoksen Jäänpolte VH16-018-1878
27. miivi (VRL-13320) - Ruuvallin Persiljainen
28. Cherry (VRL-12299) - Ressumies VH17-018-0800
29. Melina (VRL-11408) - Runon Tähtisotilas VH17-018-1355
30. miivi (VRL-13320) - Avaruusmatkaaja
31. Maana (VRL-06066) - Seppäjärven Tulitiainen
32. Melina (VRL-11408) - Runon Kauno VH17-018-1275
33. Maana (VRL-06066) - Eelin Jaloneito VH16-018-1713
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Maitoparta VH16-018-2389
35. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella
36. Liia (VRL-11284) - Kuupellon Hellistys VH17-018-0965
37. Penelopeia (VRL-10625) - Vaapukan Korianteri
38. Liia (VRL-11284) - Mörkövaaran Tuohikas VH17-018-0607
39. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399