KRJ-kouluratsastuskilpailut

kuva

Tervetuloa kilpailemaan Fiktioon 11.09.2017 kouluratsastuksen merkeissä. Kilpailut järjestetään Kouluratsastajat-seuran toimesta Miljan (VRL-00692) hääriessä vastuuhenkilönä. Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella lyhyttä arvontatapaa käyttäen.

Ilmoittautumiset on lähetettävä sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla
Fiktio KRJ 3061-3070 viimeiseen ilmoittautumispäivään, 16.08.2017, mennessä. Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, mutta seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia. Osallistumisen tulee olla seuraavassa muodossa:
Luokka/Luokat
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Osallistumisrajoitukset

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Luokat

Kutsu päivitetty viimeksi: 09.08.2017, klo 19.05
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Lumilordi VH17-018-0282
2. Penelopeia (VRL-10625) - Fiktion Luminka
3. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Odin VH15-023-0077
4. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Sunny Smile VH15-024-0060
5. Desmi (VRL-14548) - Éowyn of Smithloch
6. Desmi (VRL-14548) - Derian Tyrion
7. Nintsu (VRL-01851) - Bug Bites You MPB VH15-023-0050
8. Hapero (VRL-06115) - Derian Alvis VH17-053-0058
9. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Taiga VH17-018-1262
10. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaukasus VH17-018-1263
11. EmmiN. (VRL-03385) - Dilectra v. Moons VH17-017-0014
12. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kryptoniitti VH17-018-0091
13. JP (VRL-01948) - Huovilan Sametti
14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aralia VH17-018-1416
15. narri (VRL-06046) - Pitperth Puddingbug
16. suba (VRL-12468) - Derian Vigdis VH15-053-0007
17. Milja (VRL-00692) - Kaunon Kullerwo VH17-018-1095
18. Desmi (VRL-14548) - Iltamäen Kitty
19. EmmiN. (VRL-03385) - Rollatini VH17-017-0016
20. Melina (VRL-11408) - Vuornan Bambikiss VH17-017-0285
21. suba (VRL-12468) - Lykkelig Jilla VH14-053-0247
22. JP (VRL-01948) - Huovilan Oliver
23. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ruuti VH17-018-1264
24. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Rallirölli
25. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Mainio
26. EmmiN. (VRL-03385) - Tiger Steps Dei VH17-017-0294
27. EmmiN. (VRL-03385) - Winston Candy Crush VH17-017-0292
28. narri (VRL-06046) - Myrkynkylväjä
29. suba (VRL-12468) - Innhøsting CRE VH14-053-0180
30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eliina VH17-018-1209
31. Penelopeia (VRL-10625) - Tähkäjouhi
32. JP (VRL-01948) - Sofietje v.d. Zanneshof
33. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Diva e Donna
34. Oresama (VRL-02753) - Aurelius
35. Nintsu (VRL-01851) - A.D. Dusty Quadrile VH15-022-0033
36. Milja (VRL-00692) - Kuuralehdon Unelia VH17-018-1252
37. narri (VRL-06046) - Wirksworth Blackheart
38. suba (VRL-12468) - Søt Kisses VH15-053-0210
39. Oresama (VRL-02753) - Simpukankerääjä
40. Melina (VRL-11408) - Runon Vilho-Antero VH17-018-1370

Luokka 2: Helppo B

1. Jemiina (VRL-07412) - A.D. Kissing Crystal VH17-057-0007
2. Jemiina (VRL-07412) - Splash of Keno VH11-197-0052
3. Melina (VRL-11408) - Hengenvaaran Humeeti VH17-018-1424
4. Hapero (VRL-06115) - Vähäpellon Toivo VH17-018-1286
5. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Elena VH17-018-1377
6. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Myrtti VH17-018-1274
7. Nintsu (VRL-01851) - Witchy Woman MPB VH15-023-0075
8. Jemiina (VRL-07412) - Dyantha's Lilac VH17-046-0033
9. Penelopeia (VRL-10625) - Tähkäjouhi
10. Oresama (VRL-02753) - Aurelius
11. Melina (VRL-11408) - Runon Vilho-Antero VH17-018-1370
12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Rallirölli
13. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Doloris
14. Desmi (VRL-14548) - Derian Tyrion
15. Penelopeia (VRL-10625) - Fiktion Luminka
16. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Satanen VH17-018-1208
17. JP (VRL-01948) - Sofietje v.d. Zanneshof
18. Nintsu (VRL-01851) - Born to be Wild MPB VH15-023-0025
19. tvisha (VRL-01671) - Runon Metsätähti VH17-018-1396
20. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Steel VH15-023-0057
21. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hulabaloo VH17-018-1265
22. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Halipupu VH17-018-1397
23. Milja (VRL-00692) - Fiktion Platina VH17-018-0906
24. Melina (VRL-11408) - Kuuralehdon Misla VH17-018-1315
25. EmmiN. (VRL-03385) - Huovilan Larissa
26. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Deep Wilding
27. Desmi (VRL-14548) - Éowyn of Smithloch
28. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Lelupäivä VH17-018-1173
29. Oresama (VRL-02753) - Simpukankerääjä
30. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Rinsessa VH16-018-1455
31. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Diva e Donna
32. JP (VRL-01948) - Huovilan Sametti
33. Milja (VRL-00692) - Harmohaituva VH17-018-0662
34. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Mainio
35. Jemiina (VRL-07412) - Wyatt Cheer Bliss VH17-017-0342
36. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Raparperitaivas VH17-018-1191
37. JP (VRL-01948) - Huovilan Oliver
38. Nintsu (VRL-01851) - Delyth LAC VH14-023-0130
39. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Prest Vanilla
40. Melina (VRL-11408) - Runon Aaria VH17-018-1260

Luokka 3: Helppo A

1. Desmi (VRL-14548) - Elanor of Smithloch
2. Penelopeia (VRL-10625) - Tuhkimotar VH16-018-0200
3. JP (VRL-01948) - Hopewood Feith
4. Melina (VRL-11408) - Tyrskyn Tuura VH17-018-1423
5. Jemiina (VRL-07412) - Ketolan Sokeriheinä VH16-018-2198
6. tvisha (VRL-01671) - Runon Metsätähti VH17-018-1396
7. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Cresida VH15-024-0044
8. Nintsu (VRL-01851) - Thea Dawn VH16-022-0029
9. Hapero (VRL-06115) - Vähäpellon Toivo VH17-018-1286
10. Melina (VRL-11408) - Runon Aaria VH17-018-1260
11. Nintsu (VRL-01851) - Well Done MPB VH15-023-0043
12. EmmiN. (VRL-03385) - Swieldhill Harmony
13. Penelopeia (VRL-10625) - Kultarikko VH17-018-1351
14. Jemiina (VRL-07412) - Syrjän Häätapa VH17-018-1277
15. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Isähahmo
16. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Myrtti VH17-018-1274
17. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Shakkinappula VH17-018-0531
18. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Lelupäivä VH17-018-1173
19. Oresama (VRL-02753) - Toxic Fox RR
20. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver
21. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Rinsessa VH16-018-1455
22. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Riippuliitäjä VH17-018-1149
23. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code
24. Jemiina (VRL-07412) - Turmeltajan Hatiasointu VH17-018-1385
25. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hulabaloo VH17-018-1265
26. EmmiN. (VRL-03385) - Wenworth Coraline
27. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendra
28. Melina (VRL-11408) - Kuuralehdon Misla VH17-018-1315
29. Jemiina (VRL-07412) - Vähäpellon Vispikerma VH17-018-1189
30. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Halipupu VH17-018-1397
31. Melina (VRL-11408) - Hengenvaaran Humeeti VH17-018-1424
32. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Vernon VH15-025-0021
33. JP (VRL-01948) - Awana India
34. Milja (VRL-00692) - Harmohaituva VH17-018-0662
35. JP (VRL-01948) - Iana Hiraeth
36. Penelopeia (VRL-10625) - Kärmeniemen Pennsylvania VH17-018-1350
37. EmmiN. (VRL-03385) - Talvian Alsvinder
38. Oresama (VRL-02753) - Atomipommipormestari
39. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Esi-Isä
40. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Elena VH17-018-1377

Luokka 4: Vaativa B

1. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Riippuliitäjä VH17-018-1149
2. JP (VRL-01948) - Ambrosia
3. Nintsu (VRL-01851) - A.D. Maximiliano VH15-023-0063
4. suba (VRL-12468) - Reposaaren Veijari VH15-018-0141
5. Cherry (VRL-12299) - Serpentiina VH17-018-1383
6. JP (VRL-01948) - Hopewood Celestia
7. Jemiina (VRL-07412) - Gliggornatte ox VH11-003-0166
8. Eveliina (VRL-13356) - Pyrynpolun Tosikova VH17-018-0013
9. Penelopeia (VRL-10625) - Hiiden Viha
10. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella
11. narri (VRL-06046) - Luuhohka
12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Esi-Isä
13. Melina (VRL-11408) - Tyrskyn Tuura VH17-018-1423
14. Melina (VRL-11408) - Runon Tähtisotilas VH17-018-1355
15. suba (VRL-12468) - Siljan Korkokuvio VH15-018-0358
16. narri (VRL-06046) - Ruudin Vuorikaarne
17. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Isähahmo
18. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Shakkinappula VH17-018-0531
19. suba (VRL-12468) - Mäkisuon Kaiho VH14-018-1981
20. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
21. Penelopeia (VRL-10625) - Moon Suvanto
22. narri (VRL-06046) - Ravenscroft Mainscream
23. Penelopeia (VRL-10625) - Vaniman Vaimoainesta
24. Desmi (VRL-14548) - Viisikon Attila
25. Melina (VRL-11408) - Runon Venni VH17-018-1314
26. Cherry (VRL-12299) - Ressumies VH17-018-0800
27. Penelopeia (VRL-10625) - Vaapukan Korianteri
28. Oresama (VRL-02753) - Atomipommipormestari
29. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299
30. Nintsu (VRL-01851) - Hope in the Dark MPB VH15-023-0026
31. Nintsu (VRL-01851) - Suellen MPB VH15-023-0078
32. suba (VRL-12468) - Moon Jasira VH14-018-1612
33. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver
34. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
35. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Käpykranaatti VH17-018-1337
36. Jemiina (VRL-07412) - Kaunon Moniuni VH17-018-1148
37. Nintsu (VRL-01851) - Measureless MPB VH16-023-0014
38. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter
39. Oresama (VRL-02753) - Toxic Fox RR
40. narri (VRL-06046) - Viehättävän Roihulintu