KRJ-kouluratsastuskilpailut

kuva

Tervetuloa kilpailemaan Fiktioon 13.09.2017 kouluratsastuksen merkeissä. Kilpailut järjestetään Kouluratsastajat-seuran toimesta Miljan (VRL-00692) hääriessä vastuuhenkilönä. Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella lyhyttä arvontatapaa käyttäen.

Ilmoittautumiset on lähetettävä sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla
Fiktio KRJ 3061-3070 viimeiseen ilmoittautumispäivään, 16.08.2017, mennessä. Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, mutta seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia. Osallistumisen tulee olla seuraavassa muodossa:
Luokka/Luokat
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Osallistumisrajoitukset

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Luokat

Kutsu päivitetty viimeksi: 09.08.2017, klo 19.05
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Desmi (VRL-14548) - Derian Tyrion
2. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Lumilordi VH17-018-0282
3. Milja (VRL-00692) - Kaunon Kullerwo VH17-018-1095
4. suba (VRL-12468) - Derian Vigdis VH15-053-0007
5. suba (VRL-12468) - Lykkelig Jilla VH14-053-0247
6. Hapero (VRL-06115) - Derian Alvis VH17-053-0058
7. suba (VRL-12468) - Søt Kisses VH15-053-0210
8. EmmiN. (VRL-03385) - Winston Candy Crush VH17-017-0292
9. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Rallirölli
10. narri (VRL-06046) - Pitperth Puddingbug
11. narri (VRL-06046) - Wirksworth Blackheart
12. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ruuti VH17-018-1264
13. JP (VRL-01948) - Huovilan Sametti
14. Oresama (VRL-02753) - Simpukankerääjä
15. EmmiN. (VRL-03385) - Dilectra v. Moons VH17-017-0014
16. narri (VRL-06046) - Myrkynkylväjä
17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aralia VH17-018-1416
18. suba (VRL-12468) - Innhøsting CRE VH14-053-0180
19. Desmi (VRL-14548) - Éowyn of Smithloch
20. Milja (VRL-00692) - Kuuralehdon Unelia VH17-018-1252
21. Desmi (VRL-14548) - Iltamäen Kitty
22. Oresama (VRL-02753) - Aurelius
23. JP (VRL-01948) - Sofietje v.d. Zanneshof
24. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Taiga VH17-018-1262
25. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Diva e Donna
26. JP (VRL-01948) - Huovilan Oliver
27. Melina (VRL-11408) - Runon Vilho-Antero VH17-018-1370
28. Penelopeia (VRL-10625) - Tähkäjouhi
29. EmmiN. (VRL-03385) - Rollatini VH17-017-0016
30. Penelopeia (VRL-10625) - Fiktion Luminka
31. Nintsu (VRL-01851) - Bug Bites You MPB VH15-023-0050
32. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Mainio
33. EmmiN. (VRL-03385) - Tiger Steps Dei VH17-017-0294
34. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaukasus VH17-018-1263
35. Melina (VRL-11408) - Vuornan Bambikiss VH17-017-0285
36. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Sunny Smile VH15-024-0060
37. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kryptoniitti VH17-018-0091
38. Nintsu (VRL-01851) - A.D. Dusty Quadrile VH15-022-0033
39. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Odin VH15-023-0077
40. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eliina VH17-018-1209

Luokka 2: Helppo B

1. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Mainio
2. Nintsu (VRL-01851) - Witchy Woman MPB VH15-023-0075
3. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Lelupäivä VH17-018-1173
4. Melina (VRL-11408) - Hengenvaaran Humeeti VH17-018-1424
5. EmmiN. (VRL-03385) - Huovilan Larissa
6. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Steel VH15-023-0057
7. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Satanen VH17-018-1208
8. Penelopeia (VRL-10625) - Tähkäjouhi
9. Jemiina (VRL-07412) - Wyatt Cheer Bliss VH17-017-0342
10. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Doloris
11. Desmi (VRL-14548) - Derian Tyrion
12. Oresama (VRL-02753) - Aurelius
13. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Rinsessa VH16-018-1455
14. Oresama (VRL-02753) - Simpukankerääjä
15. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Raparperitaivas VH17-018-1191
16. Jemiina (VRL-07412) - Dyantha's Lilac VH17-046-0033
17. Jemiina (VRL-07412) - A.D. Kissing Crystal VH17-057-0007
18. Hapero (VRL-06115) - Vähäpellon Toivo VH17-018-1286
19. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Myrtti VH17-018-1274
20. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Halipupu VH17-018-1397
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Rallirölli
22. Nintsu (VRL-01851) - Delyth LAC VH14-023-0130
23. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hulabaloo VH17-018-1265
24. Nintsu (VRL-01851) - Born to be Wild MPB VH15-023-0025
25. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Elena VH17-018-1377
26. tvisha (VRL-01671) - Runon Metsätähti VH17-018-1396
27. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Diva e Donna
28. Desmi (VRL-14548) - Éowyn of Smithloch
29. Jemiina (VRL-07412) - Splash of Keno VH11-197-0052
30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Platina VH17-018-0906
31. JP (VRL-01948) - Huovilan Oliver
32. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Prest Vanilla
33. Melina (VRL-11408) - Runon Aaria VH17-018-1260
34. Melina (VRL-11408) - Kuuralehdon Misla VH17-018-1315
35. JP (VRL-01948) - Sofietje v.d. Zanneshof
36. JP (VRL-01948) - Huovilan Sametti
37. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Deep Wilding
38. Milja (VRL-00692) - Harmohaituva VH17-018-0662
39. Penelopeia (VRL-10625) - Fiktion Luminka
40. Melina (VRL-11408) - Runon Vilho-Antero VH17-018-1370

Luokka 3: Helppo A

1. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Halipupu VH17-018-1397
2. Nintsu (VRL-01851) - Thea Dawn VH16-022-0029
3. JP (VRL-01948) - Hopewood Feith
4. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendra
5. Melina (VRL-11408) - Runon Aaria VH17-018-1260
6. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Isähahmo
7. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Myrtti VH17-018-1274
8. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Riippuliitäjä VH17-018-1149
9. Penelopeia (VRL-10625) - Tuhkimotar VH16-018-0200
10. Desmi (VRL-14548) - Elanor of Smithloch
11. Nintsu (VRL-01851) - Well Done MPB VH15-023-0043
12. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Vernon VH15-025-0021
13. EmmiN. (VRL-03385) - Swieldhill Harmony
14. Jemiina (VRL-07412) - Vähäpellon Vispikerma VH17-018-1189
15. Penelopeia (VRL-10625) - Kärmeniemen Pennsylvania VH17-018-1350
16. Melina (VRL-11408) - Kuuralehdon Misla VH17-018-1315
17. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Esi-Isä
18. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Cresida VH15-024-0044
19. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver
20. Melina (VRL-11408) - Hengenvaaran Humeeti VH17-018-1424
21. Penelopeia (VRL-10625) - Kultarikko VH17-018-1351
22. JP (VRL-01948) - Awana India
23. Milja (VRL-00692) - Harmohaituva VH17-018-0662
24. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Rinsessa VH16-018-1455
25. JP (VRL-01948) - Iana Hiraeth
26. Oresama (VRL-02753) - Toxic Fox RR
27. Jemiina (VRL-07412) - Ketolan Sokeriheinä VH16-018-2198
28. Hapero (VRL-06115) - Vähäpellon Toivo VH17-018-1286
29. Oresama (VRL-02753) - Atomipommipormestari
30. Jemiina (VRL-07412) - Turmeltajan Hatiasointu VH17-018-1385
31. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Lelupäivä VH17-018-1173
32. tvisha (VRL-01671) - Runon Metsätähti VH17-018-1396
33. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Shakkinappula VH17-018-0531
34. EmmiN. (VRL-03385) - Wenworth Coraline
35. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code
36. Melina (VRL-11408) - Tyrskyn Tuura VH17-018-1423
37. EmmiN. (VRL-03385) - Talvian Alsvinder
38. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hulabaloo VH17-018-1265
39. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Elena VH17-018-1377
40. Jemiina (VRL-07412) - Syrjän Häätapa VH17-018-1277

Luokka 4: Vaativa B

1. narri (VRL-06046) - Ravenscroft Mainscream
2. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Shakkinappula VH17-018-0531
3. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Käpykranaatti VH17-018-1337
4. Nintsu (VRL-01851) - A.D. Maximiliano VH15-023-0063
5. Penelopeia (VRL-10625) - Hiiden Viha
6. Penelopeia (VRL-10625) - Vaapukan Korianteri
7. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Riippuliitäjä VH17-018-1149
8. Nintsu (VRL-01851) - Hope in the Dark MPB VH15-023-0026
9. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Isähahmo
10. Cherry (VRL-12299) - Ressumies VH17-018-0800
11. suba (VRL-12468) - Mäkisuon Kaiho VH14-018-1981
12. Melina (VRL-11408) - Tyrskyn Tuura VH17-018-1423
13. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
14. Penelopeia (VRL-10625) - Moon Suvanto
15. JP (VRL-01948) - Ambrosia
16. suba (VRL-12468) - Reposaaren Veijari VH15-018-0141
17. Cherry (VRL-12299) - Serpentiina VH17-018-1383
18. Melina (VRL-11408) - Runon Venni VH17-018-1314
19. suba (VRL-12468) - Moon Jasira VH14-018-1612
20. Eveliina (VRL-13356) - Pyrynpolun Tosikova VH17-018-0013
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Esi-Isä
22. suba (VRL-12468) - Siljan Korkokuvio VH15-018-0358
23. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
24. Nintsu (VRL-01851) - Suellen MPB VH15-023-0078
25. narri (VRL-06046) - Ruudin Vuorikaarne
26. Jemiina (VRL-07412) - Kaunon Moniuni VH17-018-1148
27. Melina (VRL-11408) - Runon Tähtisotilas VH17-018-1355
28. Nintsu (VRL-01851) - Measureless MPB VH16-023-0014
29. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver
30. Oresama (VRL-02753) - Atomipommipormestari
31. Desmi (VRL-14548) - Viisikon Attila
32. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299
33. narri (VRL-06046) - Viehättävän Roihulintu
34. Oresama (VRL-02753) - Toxic Fox RR
35. Jemiina (VRL-07412) - Gliggornatte ox VH11-003-0166
36. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella
37. JP (VRL-01948) - Hopewood Celestia
38. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter
39. narri (VRL-06046) - Luuhohka
40. Penelopeia (VRL-10625) - Vaniman Vaimoainesta