KRJ-kouluratsastuskilpailut

kuva

Tervetuloa kilpailemaan Fiktioon 03.09.2017 kouluratsastuksen merkeissä. Kilpailut järjestetään Kouluratsastajat-seuran toimesta Miljan (VRL-00692) hääriessä vastuuhenkilönä. Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella lyhyttä arvontatapaa käyttäen.

Ilmoittautumiset on lähetettävä sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla
Fiktio KRJ 3081-3090 viimeiseen ilmoittautumispäivään, 23.08.2017, mennessä. Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, mutta seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia. Osallistumisen tulee olla seuraavassa muodossa:
Luokka/Luokat
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Osallistumisrajoitukset

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Luokat

Kutsu päivitetty viimeksi: 17.08.2017, klo 16.14
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Jenna S. (VRL-00766) - Pikiharjun Puteli
2. Siguri (VRL-11290) - A.D. Will Valentin VH16-053-0101
3. EmmiN. (VRL-03385) - Martyr Minion VH17-017-0288
4. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Sunny Smile VH15-024-0060
5. Milja (VRL-00692) - Kaunon Kullerwo VH17-018-1095
6. Penelopeia (VRL-10625) - Fiktion Luminka
7. matty (VRL-00816) - Juhannuskalmo VH17-018-1184
8. Siguri (VRL-11290) - A.D. Left4Dungeon VH16-031-0434
9. Milja (VRL-00692) - Fiktion Platina VH17-018-0906
10. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Ginger Poppy VH17-017-0353
11. suba (VRL-12468) - Søt Kisses VH15-053-0210
12. Oresama (VRL-02753) - Aurelius
13. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Odin VH15-023-0077
14. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Taiga VH17-018-1262
15. Siguri (VRL-11290) - A.D. Magic Dream VH13-017-0324
16. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ruuti VH17-018-1264
17. Nintsu (VRL-01851) - That's Freaky MPB VH16-023-0076
18. miivi (VRL-13320) - Dramatique VH16-023-0035
19. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Ohi-O VH16-018-1981
20. suba (VRL-12468) - Derian Vigdis VH15-053-0007
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Mainio
22. EmmiN. (VRL-03385) - Wolfpack VH17-017-0289
23. Milja (VRL-00692) - Kuuralehdon Unelia VH17-018-1252
24. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Rallirölli
25. suba (VRL-12468) - Lykkelig Jilla VH14-053-0247
26. miivi (VRL-13320) - Totalisti
27. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hulabaloo VH17-018-1265
28. matty (VRL-00816) - Rakkausrunoja VH17-018-0732
29. Nintsu (VRL-01851) - Gwalch Fflamwydden VH14-024-0276
30. miivi (VRL-13320) - View to Kill VH16-011-0226
31. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Golden Energy VH17-017-0352
32. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eliina VH17-018-1209
33. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Myrtti VH17-018-1274
34. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Ronkeli Rinkeli
35. Jenna S. (VRL-00766) - Josefiina J&K VH11-017-0426
36. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Ökenfink VH17-018-0322
37. Siguri (VRL-11290) - A.D. First Fiasco VH13-017-0323
38. suba (VRL-12468) - Innhøsting CRE VH14-053-0180
39. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Helmiina
40. Jenna S. (VRL-00766) - Wyndham Pearly VH13-017-0267

Luokka 2: Helppo B

1. suba (VRL-12468) - Derian Kodran VH15-053-0050
2. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Prest Vanilla VH17-017-0351
3. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ruuti VH17-018-1264
4. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Myrtti VH17-018-1274
5. Milja (VRL-00692) - Fiktion Platina VH17-018-0906
6. Jenna S. (VRL-00766) - Josefiina J&K VH11-017-0426
7. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Deep Wilding
8. Dimma (VRL-08204) - Kabareekauhu
9. Nintsu (VRL-01851) - Katniss MPB VH15-023-0046
10. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Minnesota
11. miivi (VRL-13320) - View to Kill VH16-011-0226
12. suba (VRL-12468) - Matilde av Kleppur VH15-053-0052
13. EmmiN. (VRL-03385) - Winston Rock Wren VH17-017-0355
14. Siguri (VRL-11290) - Kasterin Talves VH16-018-2144
15. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Taiga VH17-018-1262
16. suba (VRL-12468) - Bettan SWE VH15-053-0185
17. miivi (VRL-13320) - Dramatique VH16-023-0035
18. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Suruhupaisa
19. Milja (VRL-00692) - Harmohaituva VH17-018-0662
20. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Rallirölli
21. Jenna S. (VRL-00766) - Moncel's Malwira
22. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Shenanigan VH15-024-0042
23. miivi (VRL-13320) - Totalisti
24. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Harha VH17-018-1193
25. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hulabaloo VH17-018-1265
26. Siguri (VRL-11290) - Tunturitiera VH16-018-2142
27. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Tamarisk VH15-024-0061
28. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Mainio
29. Siguri (VRL-11290) - Vilhard VH16-018-1605
30. Nintsu (VRL-01851) - Touchdown MPB VH15-023-0076
31. Jenna S. (VRL-00766) - Abbeygail J&K VH14-027-0070
32. Oresama (VRL-02753) - Aurelius
33. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Ronkeli Rinkeli
34. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Doloris VH17-017-0348
35. Jenna S. (VRL-00766) - Pikiharjun Puteli
36. Milja (VRL-00692) - Kaunon Kullerwo VH17-018-1095
37. felissa (VRL-04000) - Ventoksen Keijutaika VH15-018-0230
38. matty (VRL-00816) - Koistilan Hattumaakari VH17-018-0624
39. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Tiffin
40. Siguri (VRL-11290) - Tuuren Valkohaamu VH11-018-1178

Luokka 3: Helppo A

1. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code
2. EmmiN. (VRL-03385) - Swieldhill Harmony VH17-035-0064
3. Dimma (VRL-08204) - Pusuhippa VH16-018-2558
4. EmmiN. (VRL-03385) - Wenworth Coraline
5. Siguri (VRL-11290) - Vähäpellon Riinu VH16-018-2756
6. Jenna S. (VRL-00766) - Sabina J&K VH12-035-0186
7. Jenna S. (VRL-00766) - Abbeygail J&K VH14-027-0070
8. Dimma (VRL-08204) - Hengenvaaran Hallakka VH16-018-2557
9. miivi (VRL-13320) - Ruuvallin Persiljainen
10. Siguri (VRL-11290) - Sadun Peikkopappa VH17-018-0829
11. EmmiN. (VRL-03385) - Talvian Alsvinder VH17-053-0073
12. Siguri (VRL-11290) - Rinonella VH13-018-0157
13. suba (VRL-12468) - Roscoe v. Ahlstedt VH14-053-0211
14. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Verraton VH17-018-1376
15. Jenna S. (VRL-00766) - Moncel's Malwira
16. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Hedelmäpeli VH17-018-1406
17. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka VH17-018-0733
18. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus VH17-018-0867
19. Oresama (VRL-02753) - Simpukankerääjä
20. suba (VRL-12468) - Derian Anrid VH14-053-0157
21. Nintsu (VRL-01851) - Sir Kick-a-lot MPB VH15-023-0072
22. Siguri (VRL-11290) - Vähäpellon Haamuaatto VH16-018-2757
23. Milja (VRL-00692) - Harmohaituva VH17-018-0662
24. Jenna S. (VRL-00766) - Lady Prismatic VH13-035-0051
25. Nintsu (VRL-01851) - Zeph Adelheid VH12-023-0078
26. Oresama (VRL-02753) - Atomipommipormestari
27. miivi (VRL-13320) - Valonsäde
28. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Harha VH17-018-1193
29. Nintsu (VRL-01851) - Mewian Nefer VH15-022-0050
30. Hapero (VRL-06115) - Vähäpellon Toivo VH17-018-1286
31. Oresama (VRL-02753) - Toxic Fox RR
32. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Elena VH17-018-1377
33. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Esi-Isä
34. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Unikaveri VH17-018-1378
35. Nintsu (VRL-01851) - Freakshow MPB VH16-023-0013
36. miivi (VRL-13320) - Syrjän Keijuprinsessa
37. matty (VRL-00816) - Tatti-T
38. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Sairaanhurma VH17-018-0927
39. suba (VRL-12468) - Hakon v. Ahlstedt VH14-053-0226
40. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Lapinnopein VH17-018-0253

Luokka 4: Vaativa B

1. Jenna S. (VRL-00766) - Greenwich's Cecilia VH06-035-9434
2. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella
3. miivi (VRL-13320) - Syrjän Keijuprinsessa
4. Oresama (VRL-02753) - Atomipommipormestari
5. Jannica (VRL-04799) - Keep On Dreaming LAC VH16-027-0062
6. miivi (VRL-13320) - Ruuvallin Persiljainen
7. Jenna S. (VRL-00766) - Elburn Elliot VH14-139-0022
8. Siguri (VRL-11290) - Villahaan Vilkas VH17-018-0830
9. Jere (VRL-14433) - Riinalan Remu VH17-018-1200
10. Jannica (VRL-04799) - Ananias VH16-073-0002
11. Jere (VRL-14433) - Nupun Mortteli
12. suba (VRL-12468) - Mäkisuon Kaiho VH14-018-1981
13. Kioja (VRL-13006) - Maral BRA VH14-001-0130
14. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Torppari VH15-018-0159
15. Siguri (VRL-11290) - Eelin Räyhähenki VH02-018-9788
16. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Esi-Isä
17. Nintsu (VRL-01851) - Sumusilmun Basil VH15-023-0085
18. Jannica (VRL-04799) - Ponytime Nico VH03-057-8901
19. suba (VRL-12468) - Reposaaren Veijari VH15-018-0141
20. suba (VRL-12468) - Siljan Korkokuvio VH15-018-0358
21. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361
22. suba (VRL-12468) - Moon Jasira VH14-018-1612
23. Nintsu (VRL-01851) - Hermes MPB VH15-023-0092
24. Penelopeia (VRL-10625) - Moon Suvanto
25. Siguri (VRL-11290) - Kaunon Tuhto VH17-018-0825
26. Jenna S. (VRL-00766) - Sabina J&K VH12-035-0186
27. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter
28. Vibaja (VRL-00727) - Jareth Ion
29. Vibaja (VRL-00727) - Absurd Rebel xx
30. Nintsu (VRL-01851) - Measureless MPB VH16-023-0014
31. Nintsu (VRL-01851) - Mainly Awesome MPB VH16-023-0027
32. Siguri (VRL-11290) - Sandin Hallavainen VH14-018-1039
33. Oresama (VRL-02753) - Toxic Fox RR
34. Jere (VRL-14433) - Kaunon Unelmakarkuri VH17-018-1201
35. Jere (VRL-14433) – Riekontorpan Lounanlohtu
36. Jenna S. (VRL-00766) - Lady Prismatic VH13-035-0051
37. miivi (VRL-13320) - Valonsäde
38. Jannica (VRL-04799) - Fame's Déja Vu VH16-029-0069
39. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas VH17-018-0360
40. Oresama (VRL-02753) - Simpukankerääjä