KRJ-kouluratsastuskilpailut

kuva

Tervetuloa kilpailemaan Fiktioon 12.09.2017 kouluratsastuksen merkeissä. Kilpailut järjestetään Kouluratsastajat-seuran toimesta Miljan (VRL-00692) hääriessä vastuuhenkilönä. Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella lyhyttä arvontatapaa käyttäen.

Ilmoittautumiset on lähetettävä sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla
Fiktio KRJ 3091-3100 viimeiseen ilmoittautumispäivään, 25.08.2017, mennessä. Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, mutta seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia. Osallistumisen tulee olla seuraavassa muodossa:
Luokka/Luokat
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Osallistumisrajoitukset

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Luokat

Kutsu päivitetty viimeksi: 26.08.2017, klo 11.26
Luokka 1: Helppo C - 38/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 33/40 TT

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Jemiina (VRL-07412) - Wyatt Cheer Bliss VH17-017-0342
2. Jere (VRL-14433) - Hattuvaaran Karhukopla VH17-011-0124
3. suba (VRL-12468) - Søt Kisses VH15-053-0210
4. Jere (VRL-14433) - Vähäpellon Lumiroisto VH17-018-1199
5. miivi (VRL-13320) - Danhyrr VH16-053-0182
6. Jere (VRL-14433) - Huvitutin Kapteeni VH17-018-1213
7. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Gilbert
8. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Taiga VH17-018-1262
9. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Helmiina
10. EmmiN. (VRL-03385) - Martyr Minion VH17-017-0288
11. Desmi (VRL-14548) - Iltamäen Kitty
12. Milja (VRL-00692) - Kuuralehdon Unelia VH17-018-1252
13. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aralia VH17-018-1416
14. suba (VRL-12468) - Lykkelig Jilla VH14-053-0247
15. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Sprightly Nymph
16. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hulabaloo VH17-018-1265
17. Jere (VRL-14433) - Jarelia VH17-018-1187
18. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eliina VH17-018-1209
19. Desmi (VRL-14548) - Gabriela of Smithloch
20. suba (VRL-12468) - Derian Vigdis VH15-053-0007
21. Desmi (VRL-14548) - Derian Tyrion
22. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Astor
23. Oresama (VRL-02753) - Toxic Fox RR
24. EmmiN. (VRL-03385) - Tiger Steps Dei VH17-017-0294
25. Hapero (VRL-06115) - Vähäpellon Toivo VH17-018-1286
26. miivi (VRL-13320) - Totalisti
27. miivi (VRL-13320) - Natanel VH16-022-0095
28. suba (VRL-12468) - Innhøsting CRE VH14-053-0180
29. Oresama (VRL-02753) - Aurelius
30. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
31. EmmiN. (VRL-03385) - Winston Candy Crush VH17-017-0292
32. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Mainio
33. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Myrtti VH17-018-1274
34. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Rallirölli
35. EmmiN. (VRL-03385) - Wolfpack VH17-017-0289
36. Jemiina (VRL-07412) - Sixx Zizzofrenix MET VH14-017-0482
37. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Delilah
38. miivi (VRL-13320) - View to Kill VH16-011-0226

Luokka 2: Helppo B

1. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Harmiton
2. miivi (VRL-13320) - View to Kill VH16-011-0226
3. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Taiga VH17-018-1262
4. Hapero (VRL-06115) - Vähäpellon Toivo VH17-018-1286
5. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Rallirölli
6. miivi (VRL-13320) - Totalisti
7. HM (VRL-00096) - Rätvänän Leimu
8. Jemiina (VRL-07412) - Splash of Keno VH11-197-0052
9. HM (VRL-00096) - Kuunveli
10. Milja (VRL-00692) - Kaunon Kullerwo VH17-018-1095
11. EmmiN. (VRL-03385) - Cenwig Athelstan
12. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Sprightly Nymph
13. Jemiina (VRL-07412) - A.D. Kissing Crystal VH17-057-0007
14. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Prest Vanilla VH17-017-0351
15. Jemiina (VRL-07412) - Dyantha's Lilac VH17-046-0033
16. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eliina VH17-018-1209
17. HM (VRL-00096) - Hatuntekijä
18. Milja (VRL-00692) - Fiktion Platina VH17-018-0906
19. Oresama (VRL-02753) - Aurelius
20. suba (VRL-12468) - Bjarne av Kleppur VH15-053-0140
21. suba (VRL-12468) - Derian Kodran VH15-053-0050
22. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Delilah
23. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
24. Jemiina (VRL-07412) - Sixx Zizzofrenix MET VH14-017-0482
25. Desmi (VRL-14548) - Gabriela of Smithloch
26. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Doloris VH17-017-0348
27. miivi (VRL-13320) - Natanel VH16-022-0095
28. EmmiN. (VRL-03385) - Winston Rock Wren VH17-017-0355
29. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hulabaloo VH17-018-1265
30. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Mainio
31. suba (VRL-12468) - Matilde av Kleppur VH15-053-0052
32. Desmi (VRL-14548) - Derian Tyrion
33. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Gilbert
34. Penelopeia (VRL-10625) - Kuuralehdon Pakkanen
35. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Myrtti VH17-018-1274
36. Oresama (VRL-02753) - Toxic Fox RR
37. miivi (VRL-13320) - Danhyrr VH16-053-0182
38. Desmi (VRL-14548) - Iltamäen Kitty
39. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Astor
40. PJ (VRL-14469) - Syrjän Kemukuningas

Luokka 3: Helppo A

1. Penelopeia (VRL-10625) - Hiiden Viha
2. Milja (VRL-00692) - Harmohaituva VH17-018-0662
3. miivi (VRL-13320) - Turmeltajan Suvensointi
4. Jemiina (VRL-07412) - Speak of the Devil VH11-027-0071
5. Vibaja (VRL-00727) - Suvirna
6. Oresama (VRL-02753) - Simpukankerääjä
7. Oresama (VRL-02753) - Atomipommipormestari
8. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Esi-Isä
9. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kuolonsyöjä
10. EmmiN. (VRL-03385) - Wenworth Coraline
11. HM (VRL-00096) - Kuunveli
12. Penelopeia (VRL-10625) - Maanan Kotkansiipi
13. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiiisi VH17-018-1374
14. EmmiN. (VRL-03385) - Swieldhill Harmony VH17-035-0064
15. EmmiN. (VRL-03385) - Talvian Alsvinder VH17-053-0073
16. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Käärmeenlumooja
17. PJ (VRL-14469) - Syrjän Kemukuningas
18. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code
19. Vibaja (VRL-00727) - Mämmiwaahto
20. Jemiina (VRL-07412) - Ketolan Sokeriheinä VH16-018-2198
21. Jemiina (VRL-07412) - Vähäpellon Vispikerma VH17-018-1189
22. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Verraton VH17-018-1376
23. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Unikaveri VH17-018-1378
24. Enni (VRL-09601) - Kettulan Lapikas VH17-018-0869
25. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Harmiton
26. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Jyty
27. Desmi (VRL-14548) - Emelie of Smithloch
28. Desmi (VRL-14548) - Marcia of Smithloch
29. Desmi (VRL-14548) - Elanor of Smithloch
30. Penelopeia (VRL-10625) - Vaniman Vaimoainesta
31. Vibaja (VRL-00727) - Siana Melyrth
32. Jemiina (VRL-07412) - Sadan Kultamiina VH16-018-2197
33. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141
34. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Elena VH17-018-1377
35. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Haamu VH17-018-1375
36. miivi (VRL-13320) - Syrjän Verililja
37. miivi (VRL-13320) - Huvin Verivelka
38. Desmi (VRL-14548) - Roshanak
39. HM (VRL-00096) - Rätvänän Leimu
40. HM (VRL-00096) - Hatuntekijä

Luokka 4: Vaativa B

1. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter
2. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Premium VH16-013-0171
3. Enni (VRL-09601) - Kettulan Lapikas VH17-018-0869
4. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Esi-Isä
5. Jemiina (VRL-07412) - Ikram ox VH12-003-0568
6. Penelopeia (VRL-10625) - Moon Suvanto
7. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas VH17-018-0360
8. miivi (VRL-13320) - Syrjän Keijuprinsessa
9. suba (VRL-12468) - Siljan Korkokuvio VH15-018-0358
10. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141
11. Vibaja (VRL-00727) - Absurd Rebel xx
12. Jere (VRL-14433) - Nupun Mortteli
13. miivi (VRL-13320) - Ruuvallin Persiljainen
14. Jere (VRL-14433) - Riinalan Remu VH17-018-1200
15. suba (VRL-12468) - Mäkisuon Kaiho VH14-018-1981
16. Julle (VRL-12892) - Heerman's Dakota Jack VH14-016-0065
17. Oresama (VRL-02753) - Atomipommipormestari
18. Jemiina (VRL-07412) - Kaunon Moniuni VH17-018-1148
19. miivi (VRL-13320) - Ranttaliksi
20. Desmi (VRL-14548) - Viisikon Attila
21. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella
22. Shady (VRL-01930) - Pieni Ja Pippurinen VH17-017-0217
23. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Ronkeli Rinkeli
24. Jemiina (VRL-07412) - Gliggornatte ox VH11-003-0166
25. suba (VRL-12468) - Moon Jasira VH14-018-1612
26. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361
27. Oresama (VRL-02753) - Simpukankerääjä
28. suba (VRL-12468) - Reposaaren Veijari VH15-018-0141
29. Jere (VRL-14433) - Kaunon Unelmakarkuri VH17-018-1201
30. Vibaja (VRL-00727) - Jareth Ion
31. Desmi (VRL-14548) - Cinderella of Smithloch
32. Julle (VRL-12892) - Heerman's Playmate VH14-016-0064
33. miivi (VRL-13320) - Valonsäde