KRJ-kouluratsastuskilpailut

kuva

Tervetuloa kilpailemaan Fiktioon 18.09.2017 kouluratsastuksen merkeissä. Kilpailut järjestetään Kouluratsastajat-seuran toimesta Miljan (VRL-00692) hääriessä vastuuhenkilönä. Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella lyhyttä arvontatapaa käyttäen.

Ilmoittautumiset on lähetettävä sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla
Fiktio KRJ 3091-3100 viimeiseen ilmoittautumispäivään, 25.08.2017, mennessä. Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, mutta seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia. Osallistumisen tulee olla seuraavassa muodossa:
Luokka/Luokat
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Osallistumisrajoitukset

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Luokat

Kutsu päivitetty viimeksi: 26.08.2017, klo 11.26
Luokka 1: Helppo C - 38/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 33/40 TT

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aralia VH17-018-1416
2. suba (VRL-12468) - Derian Vigdis VH15-053-0007
3. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Rallirölli
4. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Astor
5. Jemiina (VRL-07412) - Sixx Zizzofrenix MET VH14-017-0482
6. EmmiN. (VRL-03385) - Martyr Minion VH17-017-0288
7. miivi (VRL-13320) - Natanel VH16-022-0095
8. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Myrtti VH17-018-1274
9. Milja (VRL-00692) - Kuuralehdon Unelia VH17-018-1252
10. EmmiN. (VRL-03385) - Winston Candy Crush VH17-017-0292
11. Desmi (VRL-14548) - Gabriela of Smithloch
12. EmmiN. (VRL-03385) - Tiger Steps Dei VH17-017-0294
13. miivi (VRL-13320) - View to Kill VH16-011-0226
14. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Gilbert
15. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eliina VH17-018-1209
16. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Helmiina
17. Jere (VRL-14433) - Jarelia VH17-018-1187
18. Jere (VRL-14433) - Hattuvaaran Karhukopla VH17-011-0124
19. Jere (VRL-14433) - Vähäpellon Lumiroisto VH17-018-1199
20. Jemiina (VRL-07412) - Wyatt Cheer Bliss VH17-017-0342
21. miivi (VRL-13320) - Danhyrr VH16-053-0182
22. EmmiN. (VRL-03385) - Wolfpack VH17-017-0289
23. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
24. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Mainio
25. Jere (VRL-14433) - Huvitutin Kapteeni VH17-018-1213
26. miivi (VRL-13320) - Totalisti
27. suba (VRL-12468) - Søt Kisses VH15-053-0210
28. Desmi (VRL-14548) - Derian Tyrion
29. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Sprightly Nymph
30. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hulabaloo VH17-018-1265
31. suba (VRL-12468) - Innhøsting CRE VH14-053-0180
32. Desmi (VRL-14548) - Iltamäen Kitty
33. Oresama (VRL-02753) - Toxic Fox RR
34. Hapero (VRL-06115) - Vähäpellon Toivo VH17-018-1286
35. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Delilah
36. suba (VRL-12468) - Lykkelig Jilla VH14-053-0247
37. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Taiga VH17-018-1262
38. Oresama (VRL-02753) - Aurelius

Luokka 2: Helppo B

1. suba (VRL-12468) - Matilde av Kleppur VH15-053-0052
2. EmmiN. (VRL-03385) - Winston Rock Wren VH17-017-0355
3. Milja (VRL-00692) - Kaunon Kullerwo VH17-018-1095
4. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Rallirölli
5. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eliina VH17-018-1209
6. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Doloris VH17-017-0348
7. Hapero (VRL-06115) - Vähäpellon Toivo VH17-018-1286
8. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Myrtti VH17-018-1274
9. suba (VRL-12468) - Bjarne av Kleppur VH15-053-0140
10. PJ (VRL-14469) - Syrjän Kemukuningas
11. Desmi (VRL-14548) - Derian Tyrion
12. HM (VRL-00096) - Kuunveli
13. EmmiN. (VRL-03385) - Cenwig Athelstan
14. Desmi (VRL-14548) - Gabriela of Smithloch
15. Jemiina (VRL-07412) - Dyantha's Lilac VH17-046-0033
16. Oresama (VRL-02753) - Aurelius
17. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hulabaloo VH17-018-1265
18. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Delilah
19. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Astor
20. miivi (VRL-13320) - Natanel VH16-022-0095
21. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Sprightly Nymph
22. Jemiina (VRL-07412) - A.D. Kissing Crystal VH17-057-0007
23. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Taiga VH17-018-1262
24. Jemiina (VRL-07412) - Splash of Keno VH11-197-0052
25. suba (VRL-12468) - Derian Kodran VH15-053-0050
26. Jemiina (VRL-07412) - Sixx Zizzofrenix MET VH14-017-0482
27. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Mainio
28. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Gilbert
29. HM (VRL-00096) - Rätvänän Leimu
30. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Prest Vanilla VH17-017-0351
31. miivi (VRL-13320) - View to Kill VH16-011-0226
32. Desmi (VRL-14548) - Iltamäen Kitty
33. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Harmiton
34. HM (VRL-00096) - Hatuntekijä
35. miivi (VRL-13320) - Totalisti
36. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
37. miivi (VRL-13320) - Danhyrr VH16-053-0182
38. Oresama (VRL-02753) - Toxic Fox RR
39. Milja (VRL-00692) - Fiktion Platina VH17-018-0906
40. Penelopeia (VRL-10625) - Kuuralehdon Pakkanen

Luokka 3: Helppo A

1. Desmi (VRL-14548) - Marcia of Smithloch
2. Milja (VRL-00692) - Harmohaituva VH17-018-0662
3. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Harmiton
4. PJ (VRL-14469) - Syrjän Kemukuningas
5. Penelopeia (VRL-10625) - Maanan Kotkansiipi
6. HM (VRL-00096) - Kuunveli
7. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Unikaveri VH17-018-1378
8. EmmiN. (VRL-03385) - Wenworth Coraline
9. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141
10. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Elena VH17-018-1377
11. EmmiN. (VRL-03385) - Swieldhill Harmony VH17-035-0064
12. Enni (VRL-09601) - Kettulan Lapikas VH17-018-0869
13. miivi (VRL-13320) - Huvin Verivelka
14. Desmi (VRL-14548) - Elanor of Smithloch
15. EmmiN. (VRL-03385) - Talvian Alsvinder VH17-053-0073
16. miivi (VRL-13320) - Turmeltajan Suvensointi
17. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code
18. HM (VRL-00096) - Rätvänän Leimu
19. Jemiina (VRL-07412) - Sadan Kultamiina VH16-018-2197
20. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Haamu VH17-018-1375
21. Vibaja (VRL-00727) - Siana Melyrth
22. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Esi-Isä
23. Desmi (VRL-14548) - Emelie of Smithloch
24. Oresama (VRL-02753) - Atomipommipormestari
25. Vibaja (VRL-00727) - Suvirna
26. Jemiina (VRL-07412) - Speak of the Devil VH11-027-0071
27. Oresama (VRL-02753) - Simpukankerääjä
28. Penelopeia (VRL-10625) - Hiiden Viha
29. HM (VRL-00096) - Hatuntekijä
30. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiiisi VH17-018-1374
31. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kuolonsyöjä
32. Desmi (VRL-14548) - Roshanak
33. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Verraton VH17-018-1376
34. Jemiina (VRL-07412) - Ketolan Sokeriheinä VH16-018-2198
35. Vibaja (VRL-00727) - Mämmiwaahto
36. Jemiina (VRL-07412) - Vähäpellon Vispikerma VH17-018-1189
37. Penelopeia (VRL-10625) - Vaniman Vaimoainesta
38. miivi (VRL-13320) - Syrjän Verililja
39. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Käärmeenlumooja
40. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Jyty

Luokka 4: Vaativa B

1. miivi (VRL-13320) - Ruuvallin Persiljainen
2. Jere (VRL-14433) - Nupun Mortteli
3. Jere (VRL-14433) - Kaunon Unelmakarkuri VH17-018-1201
4. Julle (VRL-12892) - Heerman's Playmate VH14-016-0064
5. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361
6. Shady (VRL-01930) - Pieni Ja Pippurinen VH17-017-0217
7. Vibaja (VRL-00727) - Absurd Rebel xx
8. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas VH17-018-0360
9. Jemiina (VRL-07412) - Ikram ox VH12-003-0568
10. Jemiina (VRL-07412) - Kaunon Moniuni VH17-018-1148
11. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Esi-Isä
12. Oresama (VRL-02753) - Simpukankerääjä
13. miivi (VRL-13320) - Syrjän Keijuprinsessa
14. Desmi (VRL-14548) - Cinderella of Smithloch
15. miivi (VRL-13320) - Ranttaliksi
16. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141
17. Jere (VRL-14433) - Riinalan Remu VH17-018-1200
18. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Ronkeli Rinkeli
19. Desmi (VRL-14548) - Viisikon Attila
20. Oresama (VRL-02753) - Atomipommipormestari
21. suba (VRL-12468) - Mäkisuon Kaiho VH14-018-1981
22. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Premium VH16-013-0171
23. suba (VRL-12468) - Reposaaren Veijari VH15-018-0141
24. Jemiina (VRL-07412) - Gliggornatte ox VH11-003-0166
25. suba (VRL-12468) - Moon Jasira VH14-018-1612
26. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella
27. Enni (VRL-09601) - Kettulan Lapikas VH17-018-0869
28. suba (VRL-12468) - Siljan Korkokuvio VH15-018-0358
29. miivi (VRL-13320) - Valonsäde
30. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter
31. Julle (VRL-12892) - Heerman's Dakota Jack VH14-016-0065
32. Penelopeia (VRL-10625) - Moon Suvanto
33. Vibaja (VRL-00727) - Jareth Ion