KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 02.02.2013
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 26.01.2013
Järjestäjä: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 30.12.2012, klo 18.17
Luokka 1: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT
Luokka 5: Vaativa B - 40/40 TT
Luokka 6: Vaativa B - 40/40 TT

Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Sama ratsukko saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@poista.gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ kutsun numero
(katso numero osoiteriviltä, esim. krj013.php -> Fiktio KRJ 013)
Halutessasi osallistua kaikkiin samalla kokoonpanolla otsikoi: Fiktio KRJ 906-910
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
Seuraan on kuuluttava, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa!

Osallistujat/tulokset

Luokka 1: Helppo A

1. Miia Maria (VRL-10382) - Taavilan Ripsa VH12-018-1239
2. maxi (VRL-06934) - Carew Tegeirian
3. Milja (VRL-00692) - Liekon Sirkku
4. miwwy (VRL-09682) - Õepa Jaagup
5. Milja (VRL-00692) - Suprant Honolulu
6. Latu (VRL-01436) - Golden Coin NU
7. Dani (VRL-03561) - Trwmaidd Avalon Apples
8. Katri S. (VRL-00993) - Vival Deen Tassuttelia
9. miwwy (VRL-09682) - Cwmnantcol Talar
10. Katri S. (VRL-00993) - Klaavatar KAT VH12-018-0195
11. miwwy (VRL-09682) - Taikakuun Jäärä
12. Dani (VRL-03561) - Penrhyn Cwr Twymdra
13. Ciccca (VRL-12210) - Bruno of Wooder
14. Dani (VRL-03561) - Cad Camlann Dawn
15. Dani (VRL-03561) - Ffaith Dawn
16. Latu (VRL-01436) -Nigrum Imi-Sala
17. Milja (VRL-00692) - Veenus
18. davis (VRL-10105) - Ira VH11-018-0773
19. Katri S. (VRL-00993) - Mörkövaaran Siluetti VH06-018-5402
20. Pipsa (VRL-08409) - Hermann NB
21. maxi (VRL-06934) - Adja's Colwyn
22. davis (VRL-10105) - EP Valokki
23. Latu (VRL-01436) - Abzallar VEC
24. Assi (VRL-01285) - Cairnhill Blue Kestrel
25. Miia Maria (VRL-10382) - Aidan Gaileen VH12-035-0256
26. Assi (VRL-01285) - Pilley's Pipalong VH12-027-0288
27. Pipsa (VRL-08409) - Risto-Ryöväri VH04-018-2483
28. maxi (VRL-06934) - Adja's Ceri
29. miwwy (VRL-09682) - Framasi
30. davis (VRL-10105) - Cowslip
31. Assi (VRL-01285) - Glenwood Cadwr Earl VH12-022-0047
32. Latu (VRL-01436) - Ghazalah NU ox
33. maxi (VRL-06934) - Cwmnantcol Trista
34. Pipsa (VRL-08409) - Oikukas Ajatus VH06-018-4691
35. Katri S. (VRL-00993) - SB Vauhti-Rokka
36. davis (VRL-10105) - Tiitiäinen
37. Assi (VRL-01285) - Cranborne's Hazy Melissa VH12-027-0290
38. Pipsa (VRL-08409) - Solsikke VH05-053-0376
39. Milja (VRL-00692) - Suprant Crix VH12-031-0383
40. Miia Maria (VRL-10382) - Moon Lumihelmi

Luokka 2: Helppo A

1. romy (VRL-12446) - Abbicalie
2. maxi (VRL-06934) - Adja's Tesni
3. Pipsa (VRL-08409) - Solsikke VH05-053-0376
4. Katri S. (VRL-00993) - New Moon
5. Pipsa (VRL-08409) - Risto-Ryöväri VH04-018-2483
6. Latu (VRL-01436) - Abzallar VEC
7. Latu (VRL-01436) - Golden Coin NU
8. Assi (VRL-01285) - Pilley's Pipalong VH12-027-0288
9. Assi (VRL-01285) - Cairnhill Blue Kestrel
10. Milja (VRL-00692) - Lauha
11. Dani (VRL-03561) - Trwmaidd Avalon Apples
12. davis (VRL-10105) - Otavan Viholliskuvastin
13. Latu (VRL-01436) -Nigrum Imi-Sala
14. davis (VRL-10105) - Aika Velikultia
15. Pipsa (VRL-08409) - Hermann NB
16. davis (VRL-10105) - Kalevalan Haltiamieli
17. Assi (VRL-01285) - Glenwood Cadwr Earl VH12-022-0047
18. maxi (VRL-06934) - Callanley Gwalchmai
19. Pipsa (VRL-08409) - Oikukas Ajatus VH06-018-4691
20. Dani (VRL-03561) - Ffaith Dawn
21. Emilie (VRL-09880) - Newton Grance VH12-104-0026
22. miwwy (VRL-09682) - Hunninko
23. Dani (VRL-03561) - Cad Camlann Dawn
24. Assi (VRL-01285) - Cranborne's Hazy Melissa VH12-027-0290
25. Milja (VRL-00692) - Alpin Iljas
26. maxi (VRL-06934) - Adja's Ivan
27. Latu (VRL-01436) - Ghazalah NU ox
28. Milja (VRL-00692) - Hovian Nuutti VH12-018-1374
29. Miia Maria (VRL-10382) - Aidan Gaileen VH12-035-0256
30. maxi (VRL-06934) - Blodeuyn Glaw
31. miwwy (VRL-09682) - Malkamäen Uniikki
32. miwwy (VRL-09683) - Malkamäen Raiku
33. romy (VRL-12446) - Mei Mei
34. davis (VRL-10105) - Herättäjä
35. Milja (VRL-00692) - Akseli
36. romy (VRL-12446) - Arishtar
37. miwwy (VRL-09682) - Malkamäen Pepe
38. Miia Maria (VRL-10382) - Taavilan Ripsa VH12-018-1239
39. Dani (VRL-03561) - Penrhyn Cwr Twymdra
40. Miia Maria (VRL-10382) - Moon Lumihelmi

Luokka 3: Helppo A

1. Christa (VRL-11299) - Radziejow
2. Amda (VRL-06584) - CT Fais Honour ox VH12-003-0511
3. Katri S. (VRL-00993) - Vival Deen Tassuttelia
4. helllu (VRL-10359) - Mönsbys Elin
5. taffel (VRL-08761) - Strangeland 'If VH12-043-0044
6. romy (VRL-12446) - Abbicalie
7. taffel (VRL-08761) - White Tsikatilo VH12-031-0595
8. romy (VRL-12446) - Mei Mei
9. davis (VRL-10105) - Tiuhti&Viuhti
10. helllu (VRL-10359) - Chim Jimméy
11. helllu (VRL-10359) - Porcelain LeMarx
12. Christa (VRL-11299) - Opatów
13. helllu (VRL-10359) - Tobiana
14. davis (VRL-10105) - Kalevalan Suojelius
15. Milja (VRL-00692) - Akseli
16. Dani (VRL-03561) - Caemawr Eironi Eryrod
17. Emilie (VRL-09880) - Newton Grance VH12-104-0026
18. Assi (VRL-01285) - Rochirion Dawn VH12-023-0015
19. Amda (VRL-06584) - CT Exploit ox VH12-003-0611
20. romy (VRL-12446) - Arishtar
21. Christa (VRL-11299) - Rawa Mazowiecka VH12-003-0938
22. eva (VRL-03938) - Omica Bingo VH12-013-0056
23. Latu (VRL-01436) - Adyna Dawn
24. Christa (VRL-11299) - Pszczyna KA
25. davis (VRL-10105) - Sielulintu
26. Milja (VRL-00692) - Alpin Iljas
27. Assi (VRL-01285) - Aidan Gildroy VH11-035-0185
28. miwwy (VRL-09682) - Malkamäen Merituuli
29. Katri S. (VRL-00993) - New Moon
30. Milja (VRL-00692) - Liekon Sirkku
31. miwwy (VRL-09682) - Malkamäen Pähkinärouhe
32. davis (VRL-10105) - Olipa Kerran
33. Milja (VRL-00692) - Veenus
34. miwwy (VRL-09682) - Alexis NAG
35. Amda (VRL-06584) - Dyantha's Declan VH12-046-0142
36. Katri S. (VRL-00993) - Metanaali
37. Assi (VRL-01285) - Space Phantom SLC VH12-027-0233
38. Assi (VRL-01285) - Sopraanbarch's Greda NLD VH12-023-0130
39. Katri S. (VRL-00993) - SB Vauhti-Rokka
40. miwwy (VRL-09682) - Fiktion Hulina

Luokka 4: Vaativa B

1. Assi (VRL-01285) - Poniniemen Moondark VH12-027-0328
2. helllu (VRL-10359) - Cashoria VH12-093-002
3. Katri S. (VRL-00993) - Fiktion Walma VH12-018-1156
4. miwwy (VRL-09682) - Cwmnantcol Talar
5. Christa (VRL-11299) - Rhown Maxfor VH12-026-0168
6. Milja (VRL-00692) - Hongankolistaja
7. Dani (VRL-03561) - Penrhyn Crych Llenni
8. Latu (VRL-01436) - Golden Coin NU
9. Ciccca (VRL-12210) - Hovin Jack
10. davis (VRL-10105) - Sirun Psykiatri VH12-018-0369
11. davis (VRL-10105) - Kaihomieli
12. Christa (VRL-11299) - Poniniemen Wöllem VH12-024-0109
13. Milja (VRL-00692) - Jasmiini
14. Assi (VRL-01285) - Poniniemen Dimanche VH12-023-0057
15. davis (VRL-10105) - Peikonkulta
16. eva (VRL-03938) - Vanica Tamsir RG
17. Katri S. (VRL-00993) - Mörkövaaran Taikapeikko VH12-018-0468
18. Ciccca (VRL-12210) - Hovin Nalle-Puh
19. eva (VRL-03938) - Actuate Eden SIN VH04-013-4868
20. eva (VRL-03938) - Brethila RG
21. miwwy (VRL-09682) - Malkamäen Raiku
22. Assi (VRL-01285) - Prometheus VH12-027-0278
23. Milja (VRL-00692) - Mehtälän Halla VH12-018-0469
24. Katri S. (VRL-00993) - Sakastin Jaakkima VH12-018-1388
25. Christa (VRL-11299) - R Independence VH12-022-0099
26. miwwy (VRL-09682) - Õepa Jaagup
27. davis (VRL-10105) - Veljeni Leijonamieli
28. Assi (VRL-01285) - Poniniemen Númenor VH12-023-0115
29. Katri S. (VRL-00993) - Rajametsän Kajo VH12-018-1214
30. Ciccca (VRL-12210) - Mienan Rafaello
31. miwwy (VRL-09682) - Taikakuun Jäärä
32. eva (VRL-03938) - Lego Primus RG
33. Amda (VRL-06584) - CT Primus Nova ox VH11-003-0036
34. Amda (VRL-06584) - CT Turquoise Te ox VH11-003-0254
35. Dani (VRL-03561) - Rosalia
36. Amda (VRL-06584) - KH Sarka Estilo ox VH11-003-0041
37. Amda (VRL-06584) - CT Zamirra ox VH11-003-0037
38. Dani (VRL-03561) - Afalwydd Adara Dawn
39. Milja (VRL-00692) - Koivukujan Lemmikki
40. Ciccca (VRL-12210) - Arvolaakson Tessiina

Luokka 5: Vaativa B

1. Christa (VRL-11299) - Chinook's Abigail VH12-164-0006
2. Katri S. (VRL-00993) - Viisikon Hiirenvirna VH06-018-9697
3. davis (VRL-10105) - Rajattoman Aarnivalkea
4. Sakkura (VRL-01417) - Travis Sage VH11-029-0115
5. Ciccca (VRL-12210) - Hovin Nalle-Puh
6. Milja (VRL-00692) - Vieksi
7. davis (VRL-10105) - Hiidensurma
8. Ciccca (VRL-12210) - Arvolaakson Tessiina
9. Katri S. (VRL-00993) - Mörkövaaran Selena VH06-018-5430
10. romy (VRL-12446) - Berryholic
11. Milja (VRL-00692) - Tydiwyfn Hael Milod
12. Dani (VRL-03561) - Rosalia
13. eva (VRL-03938) - Brethila RG
14. Amda (VRL-06584) - CT Primus Nova ox VH11-003-0036
15. Assi (VRL-01285) - Poniniemen Dimanche VH12-023-0057
16. Amda (VRL-06584) - CT Turquoise Te ox VH11-003-0254
17. davis (VRL-10105) - Tiuhti&Viuhti
18. Amda (VRL-06584) - CT Zamirra ox VH11-003-0037
19. Katri S. (VRL-00993) - Höynäytetty VH06-018-5910
20. eva (VRL-03938) - Lego Primus RG
21. Dani (VRL-03561) - Penrhyn Crych Llenni
22. Assi (VRL-01285) - Poniniemen Númenor VH12-023-0115
23. Assi (VRL-01285) - Prometheus VH12-027-0278
24. Dani (VRL-03561) - Afalwydd Adara Dawn
25. Amda (VRL-06584) - KH Sarka Estilo ox VH11-003-0041
26. helllu (VRL-10359) - Cashoria VH12-093-002
27. Milja (VRL-00692) - Virnes VH12-018-1373
28. Pipsa (VRL-08409) - Indigo's Diva VH06-013-9742
29. Ciccca (VRL-12210) - Mienan Rafaello
30. Sakkura (VRL-01417) - Remei VH11-029-0117
31. Assi (VRL-01285) - Poniniemen Moondark VH12-027-0328
32. davis (VRL-10105) - Grim Obsession VH12-031-0543
33. eva (VRL-03938) - Actuate Eden SIN VH04-013-4868
34. Ciccca (VRL-12210) - Hovin Jack
35. Sakkura (VRL-01417) - Yard's Shayla VH06-057-7618
36. eva (VRL-03938) - Vanica Tamsir RG
37. Katri S. (VRL-00993) - Katajaniemen Kastehelmi VH06-018-5230
38. Milja (VRL-00692) - Jaakkima
39. Sakkura (VRL-01417) - Die Edward S4 VH11-029-0114
40. romy (VRL-12446) - Cordnew

Luokka 6: Vaativa B

1. Christa (VRL-11299) - Aelwen Red Spirit VH12-022-0096
2. helllu (VRL-10359) - Tobiana
3. Hanne (VRL-03518) - Kalevan Juksaus VH11-018-1042
4. Milja (VRL-00692) - Jasmiini
5. suba (VRL-12468) - Dionysos VH12-003-0953
6. Oona (VRL-11983) - Hovin Nalle-Puhhuh
7. helllu (VRL-10359) - Porcelain LeMarx
8. suba (VRL-12468) - Turhan Väritön VH12-018-0429
9. Sakkura (VRL-01417) - Die Edward S4 VH11-029-0114
10. Katri S. (VRL-00993) - Mörkövaaran Taikapeikko VH12-018-0468
11. Katri S. (VRL-00993) - Rajametsän Kajo VH12-018-1214
12. Milja (VRL-00692) - Hongankolistaja
13. Christa (VRL-11299) - Aelwen Haleth VH12-022-0079
14. Katri S. (VRL-00993) - Sakastin Jaakkima VH12-018-1388
15. Sakkura (VRL-01417) - Yard's Shayla VH06-057-7618
16. Pipsa (VRL-08409) - Indigo's Diva VH06-013-9742
17. davis (VRL-10105) - Kuutamo
18. davis (VRL-10105) - Zlatan van Zeld VH11-040-0221
19. Oona (VRL-11983) - Arvolaakson Veikka
20. Milja (VRL-00692) - Vieksi
21. miwwy (VRL-09682) - Malkamäen Charlotta
22. romy (VRL-12446) - Cordnew
23. Sakkura (VRL-01417) - Travis Sage VH11-029-0115
24. davis (VRL-10105) - Kalevalan Varjosielu
25. Christa (VRL-11299) - Cwmnantcol Sali VH12-026-0173
26. Sakkura (VRL-01417) - Remei VH11-029-0117
27. Katri S. (VRL-00993) - Fiktion Walma VH12-018-1156
28. suba (VRL-12468) - Rigonda VH12-011-0440
29. Milja (VRL-00692) - Jaakkima
30. Assi (VRL-01285) - Valerii SLC VH12-027-0296
31. miwwy (VRL-09682) - Malkamäen Merituuli
32. Oona (VRL-11983) - Arvolaakson Tuutilaulu
33. romy (VRL-12446) - Berryholic
34. helllu (VRL-10359) - Mönsbys Elin
35. davis (VRL-10105) - Grotesque
36. miwwy (VRL-09682) - Hunninko
37. Hanne (VRL-03518) - Västerbyn Monarkki VH11-018-0347
38. suba (VRL-12468) - Leonard VH12-022-0174
39. Christa (VRL-11299) - Aelwen Celenia VH12-022-0095
40. helllu (VRL-10359) - Chim Jimméy