KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 15.02.2013
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 06.02.2013
Järjestäjä: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 22.01.2013, klo 19.25
Luokka 1: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT
Luokka 5: Vaativa B - 40/40 TT
Luokka 6: Vaativa B - 40/40 TT

Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Sama ratsukko saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@poista.gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ kutsun numero
(katso numero osoiteriviltä, esim. krj013.php -> Fiktio KRJ 013)
Halutessasi osallistua kaikkiin samalla kokoonpanolla otsikoi: Fiktio KRJ 951-960
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
Seuraan on kuuluttava, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa!

Osallistujat/tulokset

Luokka 1: Helppo A

1. Susi (VRL-00465) - Winka KAT VH04-018-5503
2. Sylvester (VRL-00483) - Hot Choise
3. weelow (VRL-00563) - Riihen Shasta VH13-027-0005
4. Dani (VRL-03561) - Cad Camlann Dawn
5. Dani (VRL-03561) - Penrhyn Cwr Twymdra
6. sabina (VRL-11250) - Aslakin Luuseri VH11-018-1619
7. sabina (VRL-11250) - Mic Idiot VH11-027-0176
8. Ciccca (VRL-12210) - Winston`s Zephyr
9. weelow (VRL-00563) - Ghosthunter VH06-027-0868
10. sabina (VRL-11250) - Vesseli VH11-018-1038
11. Riella (VRL-01744) - Haavelaakson Tuutori VH11-018-1501
12. Jessika (VRL-00397) - Lakean Taika
13. weelow (VRL-00563) - Shesarebel VH06-027-0878
14. Haw. (VRL-01671) - Rose EST
15. Sylvester (VRL-00483) - Barracode DIF
16. weelow (VRL-00563) - Skin&Bones VH06-027-0901
17. Riella (VRL-01744) - Nerian Monsoon VH12-027-0031
18. Riella (VRL-01744) - Fiktion Tikli VH12-018-0840
19. sabina (VRL-11250) - Fame's Sapphire VH12-027-0216
20. Astrid N. (VRL-10356) - Nöttösen Ahdinko VH11-018-0465
21. Laura R. (VRL-00169) - Aavistus
22. Astrid N. (VRL-10356) - Dawnus AN VH12-025-0006
23. Laura R. (VRL-00169) - Kuunlilja
24. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Amelia
25. Haw. (VRL-01671) - Bye-Bye Efa
26. Haw. (VRL-01671) - Nastasi's Ninifee
27. Jessika (VRL-00397) - Milkan Viipijä
28. Dani (VRL-03561) - Ffaith Dawn
29. Sylvester (VRL-00483) - Topsyknoll's Pilow
30. Sylvester (VRL-00483) - Yue Hendrike
31. Jessika (VRL-00397) - Aavan Unkka
32. Riella (VRL-01744) - Västerbyn Sissiluutnantti VH11-018-0565
33. Astrid N. (VRL-10356) - Marwolaeth
34. Dani (VRL-03561) - Trwmaidd Avalon Apples
35. Laura R. (VRL-00169) - Auran Utopia
36. davis (VRL-10105) - Ira VH11-018-0773
37. Jessika (VRL-00397) - Moon Paulatar
38. Astrid N. (VRL-10356) - Koston Ununen VH12-018-0113
39. Haw. (VRL-01671) - Mörkövaaran Aapeli
40. Susi (VRL-00465) - UK Epeli

Luokka 2: Helppo A

1. Astrid N. (VRL-10356) - Pahkeinen VH11-018-0464
2. Dani (VRL-03561) - Cad Camlann Dawn
3. davis (VRL-10105) - Aika Velikultia
4. Sylvester (VRL-00483) - Barracode DIF
5. Astrid N. (VRL-10356) - Hwyl Fawr Delyth VH13-026-0001
6. Jessika (VRL-00397) - Aavan Leevi
7. Astrid N. (VRL-10356) - Nöttösen Ahdinko VH11-018-0465
8. Riella (VRL-01744) - Aidan Cailean
9. Sylvester (VRL-00483) - Yue Hendrike
10. Haw. (VRL-01671) - Bye-Bye Efa
11. Jessika (VRL-00397) - Aavan Rommitoti
12. davis (VRL-10105) - ML Corkscrew
13. sabina (VRL-11250) - Vesseli VH11-018-1038
14. Laura R. (VRL-00169) - Uniaika
15. Haw. (VRL-01671) - Kaunon Kuuratar VH12-018-1302
16. Haw. (VRL-01671) - Yue Hendrike
17. sabina (VRL-11250) - Fame's Sapphire VH12-027-0216
18. sabina (VRL-11250) - Mic Idiot VH11-027-0176
19. Laura R. (VRL-00169) - Korusähke
20. sabina (VRL-11250) - Aslakin Luuseri VH11-018-1619
21. Riella (VRL-01744) - Fame's Annabel VH12-027-0092
22. Laura R. (VRL-00169) - Fiktion Selina
23. Jessika (VRL-00397) - Aavan Vanessa
24. Astrid N. (VRL-10356) - Pikku Männiäinen VH11-018-0439
25. weelow (VRL-00563) - Riihen Liselotte VH06-027-1161
26. weelow (VRL-00563) - Riihen Mirabella VH06-027-1159
27. Sylvester (VRL-00483) - Hot Choise
28. Laura R. (VRL-00169) - Aurelia
29. weelow (VRL-00563) - Riihen Sunshine Reggae VH06-027-4719
30. Sylvester (VRL-00483) - Topsyknoll's Pilow
31. davis (VRL-10105) - Herättäjä
32. Riella (VRL-01744) - Jefton's Beatrice VH12-027-0091
33. Dani (VRL-03561) - Trwmaidd Avalon Apples
34. Dani (VRL-03561) - Penrhyn Cwr Twymdra
35. Haw. (VRL-01671) - Huvin Viennetta VH12-018-0972
36. weelow (VRL-00563) - Riihen Ask The Sky VH06-027-4717
37. Jessika (VRL-00397) - Mehtälän Aino
38. Dani (VRL-03561) - Ffaith Dawn
39. Riella (VRL-01744) - Poniniemen Emerens VH12-023-0067
40. davis (VRL-10105) - Kalevalan Haltiamieli

Luokka 3: Helppo A

1. Haw. (VRL-01671) - Kaunon Kuuratar VH12-018-1302
2. Liia (VRL-11284) - Painswcik Anny
3. Laura R. (VRL-00169) - Candy Apple ANW
4. Sylvester (VRL-00483) - Tjefred
5. Dani (VRL-03561) - Mathilda
6. Liia (VRL-11284) - Roscoff Français
7. Haw. (VRL-01671) - Nastasi's Ninifee
8. Sylvester (VRL-00483) - Ikihelmi
9. Sylvester (VRL-00483) - Iced Mocha Mer
10. Jessika (VRL-00397) - Taikakuun Hilma
11. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aslak VH12-018-0705
12. Sylvester (VRL-00483) - Tropical Teatime Solo
13. Jessika (VRL-00397) - Fiktion Tyttörukka
14. davis (VRL-10105) - Sielulintu
15. Jessika (VRL-00397) - Rajattoman Riivaaja
16. Jessika (VRL-00397) - Fiktion Unikko
17. Dani (VRL-03561) - Donnegan Welsh Luxury
18. Riella (VRL-01744) - Rajattoman Raisa
19. Haw. (VRL-01671) - Yue Hendrike
20. weelow (VRL-00563) - Skin&Bones VH06-027-0901
21. Liia (VRL-11284) - Carousel SLC
22. Dani (VRL-03561) - Caemawr Eironi Eryrod
23. Astrid N. (VRL-10356) - Dawnus AN VH12-025-0006
24. weelow (VRL-00563) - Nerian Miranda VH01-027-7142
25. Astrid N. (VRL-10356) - Koston Ununen VH12-018-0113
26. davis (VRL-10105) - Olipa Kerran
27. Riella (VRL-01744) - Kajon Hervertti
28. Liia (VRL-11284) - Topsyknoll's Maisie
29. Haw. (VRL-01671) - Huvin Viennetta VH12-018-0972
30. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Varpu
31. Riella (VRL-01744) - Blackburns Nashaal
32. Laura R. (VRL-00169) - Caramel Sky ANW
33. davis (VRL-10105) - Tiuhti&Viuhti
34. davis (VRL-10105) - Kalevalan Suojelius
35. weelow (VRL-00563) - Sound's Lady in Red VH05-029-2586
36. Astrid N. (VRL-10356) - Marwolaeth
37. Riella (VRL-01744) - Rasahduksen Silmukka
38. Dani (VRL-03561) - Aidan Badhroch
39. Astrid N. (VRL-10356) - Hwyl Fawr Delyth VH13-026-0001
40. weelow (VRL-00563) - Ghosthunter VH06-027-0868

Luokka 4: Vaativa B

1. Riella (VRL-01744) - Poniniemen Deanette
2. Sylvester (VRL-00483) - Marilyn Vegas
3. Milja (VRL-00692) - Mehtälän Halla VH12-018-0469
4. Milja (VRL-00692) - Jaakkima
5. Astrid N. (VRL-10356) - Helmen Jade
6. Astrid N. (VRL-10356) - Kohukälli KAT VH12-018-0114
7. Haw. (VRL-01671) - Gothenstiel
8. Oona (VRL-11938) - Arvolaakson Veikka
9. Dani (VRL-03561) - Afalwydd Adara Dawn
10. Riella (VRL-01744) - Rajattoman Alli VH12-018-1047
11. weelow (VRL-00563) - Alenka
12. Susi (VRL-00465) - UK Kauhuriina
13. Sylvester (VRL-00483) - Bavarian Rhapsody SIN
14. Ciccca (VRL-12210) - Arvolaakson Tessiina
15. Susi (VRL-00465) - Hämypuron Veikari VH03-018-9169
16. davis (VRL-10105) - Sirun Psykiatri VH12-018-0369
17. davis (VRL-10105) - Kaihomieli
18. Haw. (VRL-01671) - ILO Deilikki VH05-018-2345
19. Riella (VRL-01744) - Mörkövaaran Ventteri
20. davis (VRL-10105) - Veljeni Leijonamieli
21. Haw. (VRL-01671) - Chester SLC VH12-029-0056
22. Haw. (VRL-01671) - Koivukujan Toivo
23. weelow (VRL-00563) - Cecilija
24. Jessika (VRL-00397) - Moon Luigi
25. davis (VRL-10105) - Peikonkulta
26. Ciccca (VRL-12210) - Mienan Rafaello
27. Dani (VRL-03561) - Penrhyn Crych Llenni
28. weelow (VRL-00563) - Nemesio
29. Susi (VRL-00465) - Perjantain Laululintu VH03-018-9167
30. Astrid N. (VRL-10356) - Koistilan Vilperi VH11-018-0727
31. Riella (VRL-01744) - Celene v. Harley
32. Astrid N. (VRL-10356) - Kaartin Valhalla
33. Jessika (VRL-00397) - Aavan Janette
34. weelow (VRL-00563) - Humberto
35. Jessika (VRL-00397) - Aavan Murtuma
36. Susi (VRL-00465) - UK Kahlekuningas
37. Milja (VRL-00692) - Koivukujan Lemmikki
38. Jessika (VRL-00397) - Moon Haamu
39. Dani (VRL-03561) - Rosalia
40. Milja (VRL-00692) - Jasmiini

Luokka 5: Vaativa B

1. Haw. (VRL-01671) - ILO Deilikki VH05-018-2345
2. weelow (VRL-00563) - Vendetta Leya VH05-031-7902
3. Milja (VRL-00692) - Suprant Honolulu
4. Riella (VRL-01744) - Rajattoman Eleonora VH12-018-1008
5. weelow (VRL-00563) - Leopold VH04-031-2564
6. stamp (VRL-12590) - Lloyd van Zeld
7. Dani (VRL-03561) - Afalwydd Adara Dawn
8. davis (VRL-10105) - Grim Obsession VH12-031-0543
9. Liia (VRL-11284) - Riot Andropop
10. Liia (VRL-11284) - Väinölän Travis
11. Sylvester (VRL-00483) - Marilyn Vegas
12. Astrid N. (VRL-10356) - Tiivanainen VH11-018-0437
13. Milja (VRL-00692) - Jaakkima
14. davis (VRL-10105) - Rajattoman Aarnivalkea
15. Astrid N. (VRL-10356) - Sirkkeen Iki-Piki
16. Jessika (VRL-00397) - Fiktion Haliwa
17. Astrid N. (VRL-10356) - Metsäkartanon Vilia VH12-018-0116
18. Astrid N. (VRL-10356) - Lakean Ralli-Jammu VH12-018-0115
19. davis (VRL-10105) - Tiuhti&Viuhti
20. Jessika (VRL-00397) - Fiktion Lulu
21. Dani (VRL-03561) - Penrhyn Crych Llenni
22. Riella (VRL-01744) - Koistilan Hurja VH11-018-1500
23. Milja (VRL-00692) - Vieksi
24. Milja (VRL-00692) - Suprant Crix VH12-031-0383
25. Oona (VRL-11938) - Arvolaakson Veikka
26. Haw. (VRL-01671) - Gothenstiel
27. weelow (VRL-00563) - Marinol VH04-031-2563
28. Jessika (VRL-00397) - Aavan Niilo
29. davis (VRL-10105) - Hiidensurma
30. Riella (VRL-01744) - Hugo Rikhard
31. Liia (VRL-11284) - Pulp Fiction
32. weelow (VRL-00563) - Iris Leya VH05-031-1249
33. Riella (VRL-01744) - Silhouette
34. Dani (VRL-03561) - Rosalia
35. Jessika (VRL-00397) - Koivukujan Elli
36. Haw. (VRL-01671) - Chester SLC VH12-029-0056
37. Sylvester (VRL-00483) - Bavarian Rhapsody SIN
38. stamp (VRL-12590) - Chimer fan Lycan
39. Liia (VRL-11284) - Nerian Mermaid
40. Haw. (VRL-01671) - Koivukujan Toivo

Luokka 6: Vaativa B

1. Chiara (VRL-01123) - Letizia
2. davis (VRL-10105) - Hiekan Siwana
3. Laura R. (VRL-00169) - Candy Apple ANW
4. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Varpu
5. Liia (VRL-11284) - Väinölän Travis
6. Liia (VRL-11284) - Riot Andropop
7. Astrid N. (VRL-10356) - Metsäkartanon Vilia VH12-018-0116
8. Astrid N. (VRL-10356) - Sirkkeen Iki-Piki
9. Laura R. (VRL-00169) - Caramel Sky ANW
10. Jessika (VRL-00397) - Aavan Reemus
11. Riella (VRL-01744) - Aavan Veeti
12. davis (VRL-10105) - Kalevalan Varjosielu
13. Jessika (VRL-00397) - Aavan Lapinnoita
14. Astrid N. (VRL-10356) - Tiivanainen VH11-018-0437
15. weelow (VRL-00563) - Riihen Gameboy VH13-027-0003
16. Riella (VRL-01744) - Kajon Korvenkontio
17. Milja (VRL-00692) - Mehtälän Halla VH12-018-0469
18. Chiara (VRL-01123) - Renita Sage
19. Milja (VRL-00692) - Suprant Honolulu
20. Jessika (VRL-00397) - Mörkövaaran Veikko
21. weelow (VRL-00563) - Riihen Nicodemus VH06-027-1143
22. weelow (VRL-00563) - Top&Bottom Leya VH05-031-6662
23. Milja (VRL-00692) - Suprant Crix VH12-031-0383
24. Milja (VRL-00692) - Koivukujan Lemmikki
25. stamp (VRL-12590) - Lloyd van Zeld
26. Riella (VRL-01744) - Mörkövaaran Loimutar
27. Liia (VRL-11284) - Nerian Mermaid
28. corbin. (VRL-06467) - Skyler kel
29. davis (VRL-10105) - Zlatan van Zeld VH11-040-0221
30. Liia (VRL-11284) - Pulp Fiction
31. corbin. (VRL-06467) - Väinölän Leevi Leijona
32. Chiara (VRL-01123) - Creme de la Creme VH12-023-0084
33. Riella (VRL-01744) - Kaartin Palmiina
34. davis (VRL-10105) - Kuutamo
35. Chiara (VRL-01123) - Tifariti Venice
36. weelow (VRL-00563) - Riihen Skywalker VH06-027-1175
37. Astrid N. (VRL-10356) - Viehättävän Polkkaaja VH11-018-0729
38. corbin. (VRL-06467) - Väinölän Hugo
39. Jessika (VRL-00397) - Petoska AK
40. stamp (VRL-12590) - Chimer fan Lycan