Esteratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 06.07.2010
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 05.07.2010

Järjestyspaikka: Fiktio
Vastuuhenkilö: Milja

VSHK:n alaiset kilpailut
Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Osallistumisrajoitukset

Jokaiseen luokkaan otetaan rajattomasti osallistujia
Yksi hevonen saa osallistua vain kerran (1) yhteen luokkaan
Yksi ratsastaja saa tuoda kuusi (6) hevosta yhteen luokkaan
Sama ratsukko saa osallistua kolmeen (3) eri luokkaan
Vain suomen(pien)hevosratsukoille

Luokat

01. 60cm (7 osallistujaa)
02. 70cm (9 osallistujaa)
03. 80cm (17 osallistujaa)
04. 90cm (26 osallistujaa)
05. 100cm (23 osallistujaa)
06. 110cm (17 osallistujaa)

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@poista.gmail.com otsikolla: shre kutsun numero (esim. shre 131)
Osallistuessasi kaikkiin samalla kokoonpanolla, otsikoi: shre 1-5
Osallistumismuoto (ei br-tageja!):

	Luokka 1 tai Luokat 1 ja 2
	Ratsastaja (Seura) - Ratsu VH-00000

Tulokset

Päivitetty viimeksi 14.07.2010, klo 07:56
Pahoittelut vielä kerran tulosten viivästymisestä!

Luokka 1: 60cm

1. Milja (KR) - Fiktion Eikka 
2. Meow - Kasarmin Ruutujätkä 
3. Meow - Haavelaakson Kelmi 
4. Meow - Ruuturouva 
5. Meow - Riiviöiden Rymy-Elmeri 
6. Meow - Mörkövaaran Morkkis 
7. Meow - Riiviöiden Ääretön 

Luokka 2: 70cm

1. Meow - Riiviöiden Rymy-Elmeri 
2. Meow - Mörkövaaran Morkkis 
3. Nenna - Hiprakan Hiillostaja 
4. Milja (KR) - Fiktion Eikka 
5. Meow - Kasarmin Ruutujätkä 
6. Meow - Haavelaakson Kelmi 
7. Meow - Riiviöiden Ääretön 
8. Nenna - Vilpertin Hile 
9. Meow - Ruuturouva 

Luokka 3: 80cm

1. Nora (KR) - Moon Taiteilijatar 
2. Meow - Västerbyn Peuha 
3. Meow - Riiviöiden Rymy-Elmeri 
4. Nenna - Vilpertin Hile 
5. Nora (KR) - Fiktion Routa 
6. Nenna - Raadelman Hallauni 
7. Meow - Riiviöiden Ääretön 
8. Meow - Mörkövaaran Morkkis 
9. Nora (KR) - Harharetken Lahja 
10. enma - Vinlannin Kelmielmiina 
11. Nenna - Mukkelis Makkelis HIP 
12. Nenna - Hiprakan Hiillostaja 
13. Meow - Heinämäen Iltatähti 
14. Nenna - Lakean Joonatan 
15. Meow - Onnen Meri 
16. Nora (KR) - Harharetken Toivo 
17. Nora (KR) - Virnan Reksi  

Luokka 4: 90mc

1. Nenna - Mukkelis Makkelis HIP 
2. Jenny K (KGR) - Lakean Kastelma 
3. Nora (KR) - Fiktion Routa 
4. Jenny K (KGR) - Lakean Humus 
5. Nora (KR) - Virnan Reksi 
6. Nenna - Lakean Joonatan 
7. Cin. (GoHo) - Välähdyksen Kiiltokuvaenkeli 
8. Nenna - Hiprakan Hiillostaja 
9. enma - Vinlannin Kelmielmiina 
10. Nora (KR) - Moon Taiteilijatar 
11. enma - Rajattoman Rietrikki 
12. Meow - Koston Vouhottaja 
13. Nenna - Raadelman Hallauni 
14. Jenny K (KGR) - Lakean Hapro 
15. Jenny K (KGR) - Turon Tykki VH-54007 
16. Nora (KR) - Harharetken Lahja 
17. Jenny K (KGR) - Meren Virnankukka VH-62598 
18. Meow - Sekundaarinen 
19. Meow - Muminan Röstimakkara 
20. Meow - Hiprakan Ylösnoussut 
21. Nenna - Viisikon Veljesviha 
22. Meow - Ristiriita 
23. Jenny K (KGR) - Lakean Tilleri 
24. Meow - Silmukan Tuulikello 
25. Nora (KR) - Harharetken Toivo 
26. Nenna - Vilpertin Hile 

Luokka 5: 100cm

1. Nenna - Lakean Joonatan 
2. Jenny K (KGR) - Lakean Hapro 
3. Nora (KR) - Harharetken Toivo 
4. Jenny K (KGR) - Lakean Humus 
5. Nora (KR) - Harharetken Lahja 
6. Meow - Ristiriita 
7. Cin. (GoHo) - Välähdyksen Kiiltokuvaenkeli 
8. Jenny K (KGR) - Lakean Tilleri 
9. Nora (KR) - Moon Taiteilijatar 
10. Meow - Silmukan Tuulikello 
11. Nora (KR) - Virnan Reksi 
12. Nenna - Raadelman Hallauni 
13. Jenny K (KGR) - Turon Tykki VH-54007 
14. Meow - Muminan Röstimakkara 
15. Meow - Sekundaarinen 
16. Jenny K (KGR) - Lakean Kastelma 
17. Meow - Hiprakan Ylösnoussut 
18. Meow - Koston Vouhottaja 
19. Nenna - Viisikon Veljesviha 
20. Nenna - Mukkelis Makkelis HIP 
21. Nora (KR) - Fiktion Routa 
22. enma - Rajattoman Rietrikki 
23. Jenny K (KGR) - Meren Virnankukka VH-62598 

Luokka 6: 110cm

1. Jenny K (KGR) - Turon Tykki VH-54007 
2. Meow - Muminan Röstimakkara 
3. enma - Kaaoksen Kaputt 
4. Jenny K (KGR) - Lakean Humus 
5. enma - Muminan Savumakkara 
6. Meow - Ristiriita 
7. Meow - Hiprakan Ylösnoussut 
8. Jenny K (KGR) - Meren Virnankukka VH-62598 
9. Nenna - Viisikon Veljesviha 
10. enma - Maimon Hilttonella 
11. Meow - Sekundaarinen 
12. Meow - Koston Vouhottaja 
13. enma - Hilu-Uljaana 
14. Jenny K (KGR) - Lakean Hapro 
15. Jenny K (KGR) - Lakean Tilleri 
16. Meow - Silmukan Tuulikello 
17. Jenny K (KGR) - Lakean Kastelma