VVJ-valjakkoajokilpailut

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Osallistuminen

		Yksilöluokkaan:
		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
		
		Pariluokkaan:
		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000

Tulokset

Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. Sorel (VRL-00884) - Florencia IV 
2. Jonna K. (VRL-00327) - Duren Jesper VH11-040-0061 
3. yersinio (VRL-06303) - Lowie v.d. Duren 
4. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Tasmanian Devil 
5. Liia (VRL-11284) - Hwai Snow White Queen 
6. Toffe (VRL-09182) - Lakean Markos VH11-018-1314 
7. Hauru (VRL-08679) - Holmebacks Junity 
8. Fuyu (VRL-11654) - Amaryllis 
9. evan (VRL-03745) - Crowberry Macallan 
10. craky (VRL-09234) - Di Raffanatore VH12-184-0001 
11. LuciDa (VRL-02242) - Royal Story VH11-104-0021 
12. misery. (VRL-01080) - Suopursun Keysha 
13. Jenni T. (VRL-00914) - L.K. Mon Amie 
14. Liia (VRL-11284) - P!nk FK & '66 
15. Niina (VRL-08709) - Mörkövaaran Vilperi 
16. Amar (VRL-00408) - Salmenkylän Ainotar 
17. yersinio (VRL-06303) - Troll Svoras 
18. Liia (VRL-11284) - Bambieyes Dei 
19. yersinio (VRL-06303) - Greetje v.d. Duren 
20. Sorel (VRL-00884) - Leif's Emilia 
21. misery. (VRL-01080) - Rawandale Jameela 
22. Hauru (VRL-08679) - Deidameia 
23. Sorel (VRL-00884) - Huvin Lequiné 
24. misery. (VRL-01080) - Ram Jam Dei 
25. evan (VRL-03745) - Miss Double Cherry 
26. Niina (VRL-08709) - Vindillan 
27. Toffe (VRL-09182) - Steekin Ensitähti VH11-018-1410 
28. Jenni T. (VRL-00914) - Sensei vom Liliebloom 
29. Toffe (VRL-09182) - Benjamin Sec VH11-017-0538 
30. Niina (VRL-08709) - Fiktion Vellamo 

Luokka 2: Noviisi yhdistetty parivaljakoille

1. Niina (VRL-08709) - Haavelaakson Tussarityttö && Pelle-Pohto 
2. Amar (VRL-00408) - Kõrge Haalir && Rajattoman Pakkastakku 
3. Sonju (VRL-03951) - Cecam Hamilton && Joachim Crash 
4. Jenny K (VRL-03401) - Turon Tykki && Lakean Kermaviili 
5. Hauru (VRL-08679) - Grungubbens Lilleput && Remukylän Igor 
6. Amar (VRL-00408) - Amarin Perla && Lakean Nutella 
7. yersinio (VRL-06303) - Anundr Egil && Kestrel NB 
8. Leandra (VRL-01057) - Dastan Dei && Tsunami Dei 
9. Toffe (VRL-09182) - Reglan Suffle VH11-017-0091 && Finele v. Hardell VH11-017-0875 
10. Sonju (VRL-03951) - Edenelle Victrola && Vilmar Crash 
11. Leandra (VRL-01057) - Scarabé Dei && Savannah Dei 
12. Jenny K (VRL-03401) - Lakean Nuokku-Talvikki && Taikahuurre 
13. yersinio (VRL-06303) - Resen Ivaros && Brynhildr Kelda 
14. Niina (VRL-08709) - Aamun Helokki && Manaaja KAT 
15. Sorel (VRL-00884) - Galdina Ide && Tireur D'Èlite 
16. Jenni T. (VRL-00914) - Non Blonde Crow && Lehdon Vitamiini 
17. Jenny K (VRL-03401) - Jamuliina && Fiktion Sipriina 
18. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Kafar && Luigi von Bachegård 
19. Leandra (VRL-01057) - Caetlin FK && Lumikki 
20. yersinio (VRL-06303) - Elki && Svanhildr Tófa 
21. Sorel (VRL-00884) - Chanell B && Hulters Kamolina 
22. Liia (VRL-11284) - Dwei Drystan && Dwyn Glenda 
23. Ada (VRL-03880) - Calembel Radon && Heath Legend Dei 
24. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Tobacco && Cecam High Light 
25. Niina (VRL-08709) - Milkan Juolukka && Tahtomatta Paras 
26. Sonju (VRL-03951) - Härdellin Nessi && Remukylän Edelina 
27. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Merri && Remukylän Lucas 
28. evan (VRL-03745) - Miss Double Cherry && Crowberry Macallan 
29. Jenni T. (VRL-00914) - Shambles Winnetoy && Shambles Cupcake 
30. Sorel (VRL-00884) - Amaethon VI && Sanning Sonic

Luokka 3: Vaativa yhdistetty parivaljakoille

1. Ada (VRL-03880) - Mawar Rajasthan && Eldreth Reagan 
2. Laura R. (VRL-00169) - Roxburry && Päivärinteen Halina 
3. yersinio (VRL-06303) - Duren Sokol && Engeltsje fan Lycan 
4. Sonju (VRL-03951) - Adelman Manuel && Adelman Edward 
5. yersinio (VRL-06303) - Duren Rody && Wilna DLK 
6. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Randall && Midnight Run 
7. Mariella (VRL-02189) - KON Amazing Sindyana && Simply Beautiful 
8. Jenny K (VRL-03401) - Kuusimetsän Jali && Ok-Taavi 
9. Sorel (VRL-00884) - Daybreak Sonata && Xenan Bree 
10. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Fauna && Varga 
11. Sonju (VRL-03951) - Bondai v. Agenhoff && Prisley Ann 
12. Sorel (VRL-00884) - Porthos DEM && Rayen Sarpedo 
13. Leandra (VRL-01057) - Chichariot Dei && Glowmoor Artemia 
14. Ada (VRL-03880) - Eldreth Alyn && Eldreth Wianna 
15. weem (VRL-02470) - Taipaleen Vinnyvanilla VH11-017-0544 && Veronita 
16. Sorel (VRL-00884) - Velvet Requiren && Cynton Desperado 
17. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Varjokas && Sirkkeen Heline 
18. Leandra (VRL-01057) - Iamamiwhoami Dei && Champ19n Dei 
19. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Mocha Locha && Cecam She's Madonna 
20. misery. (VRL-01080 - Sawney SEA && Revolt v. Ki 
21. weem (VRL-02470) - Ludolf VH11-017-0543 && Kuusiston Cinderella 
22. Leandra (VRL-01057) - Glowmoor Baron && Bootleg Pirate 
23. Miia (VRL-10864) - Fiktion Volteri && Koston Lyhty-Jaakko 
24. Sonju (VRL-03951) - Audrina KR && Taipaleen Kastanje 
25. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Joy Surrender && Cecam Super Star 
26. yersinio (VRL-06303) - Berend fan Lycan && Duren Amelon 
27. Laura R. (VRL-00169) - Mörkövaaran Pyteri && Sirkkeen Sinja 
28. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Casper && Remukylän Rasilda 
29. Hauru (VRL-08679) - Hilda von Bachegård && Noir Corbeau 
30. weem (VRL-02470) - Breezy Theodor && Kiernan Bonfire VH11-035-0024 

Luokka 4: Vaikea yhdistetty yksiköille

1. yersinio (VRL-06303) - Dexter DR 
2. Hauru (VRL-08679) - Rimrock 
3. yersinio (VRL-06303) - Duren Oliver 
4. Jenni T. (VRL-00914) - Glowmoor Aurelia 
5. Sonju (VRL-03951) - Glowmoor Delicia 
6. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Chibi 
7. Sonju (VRL-03951) - Bambiride Dei 
8. Hauru (VRL-08679) - Floxy 
9. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam No Fear 
10. Snniif (VRL-03649) - Päivärinteen Trixie VH11-017-0062 
11. yersinio (VRL-06303) - Sieze v.d. Djoehem 
12. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Zippin' Old Stile 
13. misery. (VRL-01080) - Samoilija 
14. Sonju (VRL-03951) - Sonetin Bianca 
15. Sorja (VRL-11436) - Nadia fan Lycan 
16. misery. (VRL-01080) - Coraliette 
17. Snniif (VRL-03649) - Carioca Luar VH11-017-0678