VVJ-valjakkoajokilpailut

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Osallistuminen

		Yksilöluokkaan:
		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
		
		Pariluokkaan:
		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000

Tulokset

Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. misery. (VRL-01080) - Suopursun Keysha 
2. Amar (VRL-00408) - Salmenkylän Ainotar 
3. evan (VRL-03745) - Crowberry Macallan 
4. Niina (VRL-08709) - Fiktion Vellamo 
5. Hauru (VRL-08679) - Holmebacks Junity 
6. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Tasmanian Devil 
7. Sorel (VRL-00884) - Florencia IV 
8. LuciDa (VRL-02242) - Royal Story VH11-104-0021 
9. Jenni T. (VRL-00914) - L.K. Mon Amie 
10. Liia (VRL-11284) - Hwai Snow White Queen 
11. misery. (VRL-01080) - Ram Jam Dei 
12. Hauru (VRL-08679) - Deidameia 
13. misery. (VRL-01080) - Rawandale Jameela 
14. Liia (VRL-11284) - P!nk FK & '66 
15. Toffe (VRL-09182) - Benjamin Sec VH11-017-0538 
16. yersinio (VRL-06303) - Troll Svoras 
17. yersinio (VRL-06303) - Lowie v.d. Duren 
18. craky (VRL-09234) - Di Raffanatore VH12-184-0001 
19. yersinio (VRL-06303) - Greetje v.d. Duren 
20. Fuyu (VRL-11654) - Amaryllis 
21. Jenni T. (VRL-00914) - Sensei vom Liliebloom 
22. Sorel (VRL-00884) - Huvin Lequiné 
23. Liia (VRL-11284) - Bambieyes Dei 
24. Niina (VRL-08709) - Mörkövaaran Vilperi 
25. Jonna K. (VRL-00327) - Duren Jesper VH11-040-0061 
26. Sorel (VRL-00884) - Leif's Emilia 
27. Toffe (VRL-09182) - Lakean Markos VH11-018-1314 
28. evan (VRL-03745) - Miss Double Cherry 
29. Niina (VRL-08709) - Vindillan 
30. Toffe (VRL-09182) - Steekin Ensitähti VH11-018-1410 

Luokka 2: Noviisi yhdistetty parivaljakoille

1. yersinio (VRL-06303) - Elki && Svanhildr Tófa 
2. Amar (VRL-00408) - Amarin Perla && Lakean Nutella 
3. Sonju (VRL-03951) - Cecam Hamilton && Joachim Crash 
4. Jenny K (VRL-03401) - Jamuliina && Fiktion Sipriina 
5. Sorel (VRL-00884) - Chanell B && Hulters Kamolina 
6. Niina (VRL-08709) - Aamun Helokki && Manaaja KAT 
7. Jenni T. (VRL-00914) - Non Blonde Crow && Lehdon Vitamiini 
8. Sorel (VRL-00884) - Amaethon VI && Sanning Sonic 
9. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Tobacco && Cecam High Light 
10. Leandra (VRL-01057) - Scarabé Dei && Savannah Dei 
11. Sonju (VRL-03951) - Edenelle Victrola && Vilmar Crash 
12. Jenni T. (VRL-00914) - Shambles Winnetoy && Shambles Cupcake 
13. Jenny K (VRL-03401) - Turon Tykki && Lakean Kermaviili 
14. Amar (VRL-00408) - Kõrge Haalir && Rajattoman Pakkastakku 
15. Hauru (VRL-08679) - Grungubbens Lilleput && Remukylän Igor 
16. Sorel (VRL-00884) - Galdina Ide && Tireur D'Èlite 
17. Sonju (VRL-03951) - Härdellin Nessi && Remukylän Edelina 
18. yersinio (VRL-06303) - Resen Ivaros && Brynhildr Kelda 
19. Leandra (VRL-01057) - Caetlin FK && Lumikki 
20. Niina (VRL-08709) - Haavelaakson Tussarityttö && Pelle-Pohto 
21. Ada (VRL-03880) - Calembel Radon && Heath Legend Dei 
22. Toffe (VRL-09182) - Reglan Suffle VH11-017-0091 && Finele v. Hardell VH11-017-0875 
23. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Kafar && Luigi von Bachegård 
24. yersinio (VRL-06303) - Anundr Egil && Kestrel NB 
25. evan (VRL-03745) - Miss Double Cherry && Crowberry Macallan 
26. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Merri && Remukylän Lucas 
27. Leandra (VRL-01057) - Dastan Dei && Tsunami Dei 
28. Liia (VRL-11284) - Dwei Drystan && Dwyn Glenda 
29. Niina (VRL-08709) - Milkan Juolukka && Tahtomatta Paras 
30. Jenny K (VRL-03401) - Lakean Nuokku-Talvikki && Taikahuurre 

Luokka 3: Vaativa yhdistetty parivaljakoille

1. misery. (VRL-01080 - Sawney SEA && Revolt v. Ki 
2. Leandra (VRL-01057) - Iamamiwhoami Dei && Champ19n Dei 
3. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Joy Surrender && Cecam Super Star 
4. Ada (VRL-03880) - Eldreth Alyn && Eldreth Wianna 
5. Mariella (VRL-02189) - KON Amazing Sindyana && Simply Beautiful 
6. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Mocha Locha && Cecam She's Madonna 
7. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Varjokas && Sirkkeen Heline 
8. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Randall && Midnight Run 
9. weem (VRL-02470) - Breezy Theodor && Kiernan Bonfire VH11-035-0024 
10. Leandra (VRL-01057) - Chichariot Dei && Glowmoor Artemia 
11. Jenny K (VRL-03401) - Kuusimetsän Jali && Ok-Taavi 
12. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Casper && Remukylän Rasilda 
13. Sonju (VRL-03951) - Bondai v. Agenhoff && Prisley Ann 
14. Sonju (VRL-03951) - Audrina KR && Taipaleen Kastanje 
15. weem (VRL-02470) - Taipaleen Vinnyvanilla VH11-017-0544 && Veronita 
16. Sorel (VRL-00884) - Daybreak Sonata && Xenan Bree 
17. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Fauna && Varga 
18. Hauru (VRL-08679) - Hilda von Bachegård && Noir Corbeau 
19. Sorel (VRL-00884) - Velvet Requiren && Cynton Desperado 
20. Laura R. (VRL-00169) - Mörkövaaran Pyteri && Sirkkeen Sinja 
21. Sonju (VRL-03951) - Adelman Manuel && Adelman Edward 
22. Sorel (VRL-00884) - Porthos DEM && Rayen Sarpedo 
23. yersinio (VRL-06303) - Duren Rody && Wilna DLK 
24. weem (VRL-02470) - Ludolf VH11-017-0543 && Kuusiston Cinderella 
25. Laura R. (VRL-00169) - Roxburry && Päivärinteen Halina 
26. Miia (VRL-10864) - Fiktion Volteri && Koston Lyhty-Jaakko 
27. Leandra (VRL-01057) - Glowmoor Baron && Bootleg Pirate 
28. Ada (VRL-03880) - Mawar Rajasthan && Eldreth Reagan 
29. yersinio (VRL-06303) - Duren Sokol && Engeltsje fan Lycan 
30. yersinio (VRL-06303) - Berend fan Lycan && Duren Amelon 

Luokka 4: Vaikea yhdistetty yksiköille

1. misery. (VRL-01080) - Coraliette 
2. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam No Fear 
3. yersinio (VRL-06303) - Duren Oliver 
4. Sonju (VRL-03951) - Sonetin Bianca 
5. Snniif (VRL-03649) - Carioca Luar VH11-017-0678 
6. yersinio (VRL-06303) - Sieze v.d. Djoehem 
7. Sonju (VRL-03951) - Glowmoor Delicia 
8. Snniif (VRL-03649) - Päivärinteen Trixie VH11-017-0062 
9. Sorja (VRL-11436) - Nadia fan Lycan 
10. Sonju (VRL-03951) - Bambiride Dei 
11. Hauru (VRL-08679) - Floxy 
12. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Zippin' Old Stile 
13. yersinio (VRL-06303) - Dexter DR 
14. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Chibi 
15. Hauru (VRL-08679) - Rimrock 
16. misery. (VRL-01080) - Samoilija 
17. Jenni T. (VRL-00914) - Glowmoor Aurelia