VVJ-valjakkoajokilpailut

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Osallistuminen

		Yksilöluokkaan:
		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
		
		Pariluokkaan:
		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000

Tulokset

Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. yersinio (VRL-06303) - Resen Ivaros 
2. misery. (VRL-01080) - Ram Jam Dei 
3. Niina (VRL-08709) - Manaaja KAT 
4. idam (VRL-07597) - Crowberry Pearl 
5. misery. (VRL-01080) - Suopursun Keysha 
6. Cin. (VRL-01441) - Eir av Rågkross 
7. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Lucas 
8. Iljan (VRL-10958) - Nimriedan 
9. Jonna K. (VRL-00327) - Duren Jesper VH11-040-0061 
10. Iljan (VRL-10958) - Shenanigan 
11. Cin. (VRL-01441) - Svanhild VH11-053-0105 
12. idam (VRL-07597) - Beata FK 
13. idam (VRL-07597) - Crowberry Inah 
14. Ziki (VRL-05965) - Dissonants HUM 
15. Toffe (VRL-09182) - Benjamin Sec VH11-017-0538 
16. Cin. (VRL-01441) - Lykkeridder VH11-053-0100 
17. Niina (VRL-08709) - Vindillan 
18. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Merri 
19. misery. (VRL-01080) - Moons Shattered 
20. Iljan (VRL-10958) - Sophomoria 
21. yersinio (VRL-06303) - Greetje v.d. Duren 
22. Maru (VRL-04410) - Mythical Creature 
23. Toffe (VRL-09182) - Lakean Markos VH11-018-1314 
24. Ziki (VRL-05965) - Napakas HUM 
25. yersinio (VRL-06303) - Lowie v.d. Duren 
26. Annika N (VRL-10352) - Chasing Ghosts 
27. Toffe (VRL-09182) - Steekin Ensitähti VH11-018-1410 
28. Annika N (VRL-10352) - Iljanas Dancing In The Dark 
29. Annika N (VRL-10352) - Iljanas Terranova 
30. Niina (VRL-08709) - Aamun Helokki 

Luokka 2: Noviisi yhdistetty parivaljakoille

1. Ziki (VRL-05965) - Tabur && Talger of Lycan 
2. Leandra (VRL-01057) - Caetlin FK && Lumikki 
3. yersinio (VRL-06303) - Bullet v.d. Oorlog && Duren Vairea 
4. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Kafar && Luigi von Bachegård 
5. Jonna (VRL-00350) - Aystyn KH VH05-017-4145 && Bomber Jet VH06-017-4914 
6. Hauru (VRL-08679) - Deidameia && Holmebacks Junity 
7. Jonna (VRL-00350) - Sointuvan Ina VH11-017-0084 && Cinnamon SVA VH11-017-0682 
8. Iljan (VRL-10958) - Send Me An Angel && Angel Echoes 
9. Annika N (VRL-10352) - Play Me && Fou Aventureux 
10. Cin. (VRL-01441) - CN Elskling Ulv && Kornblomst e Trollkvinne 
11. Sorel (VRL-00884) - Velvet Requiren && Cynton Desperado 
12. Iljan (VRL-10958) - Creative Harmony && Classics Go On 
13. yersinio (VRL-06303) - Elki && Anundr Egil 
14. Ziki (VRL-05965) - Kõrge Mardikas HUM && Hirmus HUM 
15. Niina (VRL-08709) - Aavan Oskari && Milkan Renita 
16. yersinio (VRL-06303) - Brynhildr Kelda && Svanhildr Tófa 
17. Hauru (VRL-08679) - Grungubbens Lilleput && Remukylän Igor 
18. Sorel (VRL-00884) - Porthos DEM && Rayen Sarpedo 
19. Ziki (VRL-05965) - Pidurdama HVL && Riida 
20. Sorel (VRL-00884) - Daybreak Sonata && Xenan Bree 
21. Leandra (VRL-01057) - Scarabé Dei && Savannah Dei 
22. Annika N (VRL-10352) - Escondite Inglés && Obtener Un Sí 
23. Maru (VRL-04410) - Ruupert Rio && Mathilda KR 
24. Annika N (VRL-10352) - My Immortal Dei && Hwai Silhouette 
25. Niina (VRL-08709) - Milkan Juolukka && Tahtomatta Paras 
26. Toffe (VRL-09182) - Reglan Suffle VH11-017-0091 && Finele v. Hardell VH11-017-0875 
27. Jonna (VRL-00350) - Vanity Twist VH06-017-4996 && Sointuvan Priscilla VH11-017-0085 
28. Iljan (VRL-10958) - Queen Bless && Inner Elegance 
29. Leandra (VRL-01057) - Dastan Dei && Tsunami Dei 
30. Niina (VRL-08709) - Milkan Julma-Jussi && Hittavaisen Signe 

Luokka 3: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. idam (VRL-07597) - Fameray v. Synvilla 
2. Sorja (VRL-11436) - Nadia fan Lycan 
3. Sorel (VRL-00884) - Galdina Ide 
4. Niina (VRL-08709) - Lily of Sousa 
5. yersinio (VRL-06303) - Duren Cupid 
6. idam (VRL-07597) - Bourbon Smash Crow 
7. misery. (VRL-01080) - Rawandale Jameela 
8. alhippa (VRL-00064) - Amarin Ainokki VH11-018-0166 
9. misery. (VRL-01080) - Sawney SEA 
10. misery. (VRL-01080) - Revolt v. Ki 
11. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Bianca 
12. Niina (VRL-08709) - Welcoming Orbinson 
13. Sorel (VRL-00884) - Amaethon VI 
14. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Linessa 
15. Snniif (VRL-03649) - Samuel VH11-017-0328 
16. yersinio (VRL-06303) - Noir Casper DC 
17. Huttis (VRL-03370) - Mealla O'Brion 
18. Sorel (VRL-00884) - Sanning Sonic 
19. Huttis (VRL-03370) - Wanderer v. Vangenhof 
20. Iljan (VRL-10958) - New Wave 
21. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Aaron 
22. yersinio (VRL-06303) - Duren Calvino 
23. Laura R. (VRL-00169) - Liptessa 
24. Hauru (VRL-08679) - Gwyneira 
25. idam (VRL-07597) - Illbys Torbjörn 
26. Ziki (VRL-05965) - Aisakell HUM 
27. Hanski (VRL-07494) - Dimma Skria 
28. Ziki (VRL-05965) - Meeldiv HUM 
29. Niina (VRL-08709) - Rockefeller J&J 
30. Laura R. (VRL-00169) - Pyryttäjä 

Luokka 4: Vaativa yhdistetty parivaljakoille

1. Iljan (VRL-10958) - True Trendsetter && New Wave 
2. Sorel (VRL-00884) - Florencia IV && Huvin Lequiné 
3. Sorel (VRL-00884) - Huvin Radazon && Huvin Costantino 
4. Jonna (VRL-00350) - Novellin Vienetta VH05-017-3154 && Kindle SVA VH11-017-0061 
5. Ziki (VRL-05965) - Harhaluulo HUI && Ventoksen Nättipoika 
6. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Fauna && Varga 
7. Huttis (VRL-03370) - Cecam Cesia && Adanna FK 
8. Ziki (VRL-05965) - Seiklus Sec && Õhupall HUM 
9. yersinio (VRL-06303) - Berend fan Lycan && Duren Amelon 
10. Laura R. (VRL-00169) - Roxburry && Päivärinteen Halina 
11. Leandra (VRL-01057) - Chichariot Dei && Glowmoor Artemia 
12. yersinio (VRL-06303) - Duren Rody && Engeltsje fan Lycan 
13. Iljan (VRL-10958) - Saluki && Flames From Ashes 
14. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Heini && Sirkkeen Heline 
15. Laura R. (VRL-00169) - Mörkövaaran Pyteri && Sirkkeen Sinja 
16. Sorel (VRL-00884) - Amber Claudine && Leif's Emilia 
17. Niina (VRL-08709) - Sweetie Jennie && Annie The Bunnie 
18. Huttis (VRL-03370) - Celia v. LAC && Randon vom Liliebloom 
19. yersinio (VRL-06303) - Renault v.d. Swan && Wilna DLK 
20. Hauru (VRL-08679) - Hilda von Bachegård && Noir Corbeau 
21. Jonna (VRL-00350) - Kunz Kiara SVA VH11-017-0681 && Kunz Joel SVA VH11-017-0680 
22. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Casper && Remukylän Rasilda 
23. Ziki (VRL-05965) - Mörkövaaran Virituuli && Mörkövaaran Ilona 
24. alhippa (VRL-00064) - Kuunpimennys VH11-018-1064 && Mörkövaaran Samuel VH11-018-1511 
25. Jonna (VRL-00350) - Joakim SVA VH06-017-2105 && Rebellious Revolt VH06-017-2060 

Luokka 5: Vaikea yhdistetty yksiköille

1. Hauru (VRL-08679) - Hidelway Asterix 
2. misery. (VRL-01080) - Samoilija 
3. Jonna (VRL-00350) - Kunz Salida SVA VH11-017-0083 
4. Hauru (VRL-08679) - Birchvale's Avery Nova 
5. Huttis (VRL-03370) - Nattesøvn v. Pijnboompit 
6. Jonna (VRL-00350) - Linda SVA VH11-017-0099 
7. yersinio (VRL-06303) - VF Steela 
8. Snniif (VRL-03649) - Päivärinteen Trixie VH11-017-0062 
9. yersinio (VRL-06303) - Pemberleyn Solie 
10. Hauru (VRL-08679) - Ponehawk Diesel 
11. yersinio (VRL-06303) - Klazina I 
12. Snniif (VRL-03649) - Carioca Luar VH11-017-0678 
13. misery. (VRL-01080) - Coraliette 
14. misery. (VRL-01080) - Violan Mithra 

Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille

1. yersinio (VRL-06303) - Cuicait v.d. Duren && Dur Dorsen 
2. isla. (VRL-00505) - Zorf v.d. Duren && Fejke v.d. Duren 
3. Riella (VRL-01744) - Decadence Dei && Lewis v.d. Jam 
4. Sorel (VRL-00884) - Chanell B && Hulters Kamolina 
5. Ziki (VRL-05965) - Mörkövaaran Santtu && Mörkövaaran Herkkusieni 
6. Sorel (VRL-00884) - Galdina Ide && Tireur D'Èlite 
7. Riella (VRL-01744) - Erika v. Raad && Hassan Linnet 
8. Riella (VRL-01744) - Bredina of Jewel && Too-Ticki 
9. Hauru (VRL-08679) - Rimrock && Floxy 
10. Sorel (VRL-00884) - Ödalas Rimfrost && Jawell v. Hardell 
11. yersinio (VRL-06303) - Dexter DR && Sieze v.d. Djoehem 
12. Leandra (VRL-01057) - Glowmoor Baron && Bootleg Pirate 
13. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Pippin && Remukylän Chibi 
14. yersinio (VRL-06303) - Dur Veroek && Oester 
15. Leandra (VRL-01057) - Iamamiwhoami Dei && Champ19n Dei 
16. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Bonnie && Remukylän Aabra