VVJ-valjakkoajokilpailut

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Osallistuminen

		Yksilöluokkaan:
		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
		
		Pariluokkaan:
		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000

Tulokset

Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. yersinio (VRL-06303) - Resen Ivaros 
2. idam (VRL-07597) - Beata FK 
3. Niina (VRL-08709) - Vindillan 
4. idam (VRL-07597) - Crowberry Inah 
5. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Merri 
6. misery. (VRL-01080) - Moons Shattered 
7. Iljan (VRL-10958) - Shenanigan 
8. Annika N (VRL-10352) - Chasing Ghosts 
9. Cin. (VRL-01441) - Eir av Rågkross 
10. Cin. (VRL-01441) - Svanhild VH11-053-0105 
11. Iljan (VRL-10958) - Sophomoria 
12. Annika N (VRL-10352) - Iljanas Dancing In The Dark 
13. misery. (VRL-01080) - Ram Jam Dei 
14. Toffe (VRL-09182) - Lakean Markos VH11-018-1314 
15. yersinio (VRL-06303) - Lowie v.d. Duren 
16. Ziki (VRL-05965) - Dissonants HUM 
17. Jonna K. (VRL-00327) - Duren Jesper VH11-040-0061 
18. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Lucas 
19. Ziki (VRL-05965) - Napakas HUM 
20. Niina (VRL-08709) - Manaaja KAT 
21. misery. (VRL-01080) - Suopursun Keysha 
22. yersinio (VRL-06303) - Greetje v.d. Duren 
23. Annika N (VRL-10352) - Iljanas Terranova 
24. Toffe (VRL-09182) - Steekin Ensitähti VH11-018-1410 
25. Maru (VRL-04410) - Mythical Creature 
26. Toffe (VRL-09182) - Benjamin Sec VH11-017-0538 
27. Niina (VRL-08709) - Aamun Helokki 
28. idam (VRL-07597) - Crowberry Pearl 
29. Cin. (VRL-01441) - Lykkeridder VH11-053-0100 
30. Iljan (VRL-10958) - Nimriedan 

Luokka 2: Noviisi yhdistetty parivaljakoille

1. Niina (VRL-08709) - Aavan Oskari && Milkan Renita 
2. Leandra (VRL-01057) - Scarabé Dei && Savannah Dei 
3. Jonna (VRL-00350) - Aystyn KH VH05-017-4145 && Bomber Jet VH06-017-4914 
4. Ziki (VRL-05965) - Tabur && Talger of Lycan 
5. Annika N (VRL-10352) - Play Me && Fou Aventureux 
6. Sorel (VRL-00884) - Daybreak Sonata && Xenan Bree 
7. Annika N (VRL-10352) - Escondite Inglés && Obtener Un Sí 
8. Ziki (VRL-05965) - Pidurdama HVL && Riida 
9. Annika N (VRL-10352) - My Immortal Dei && Hwai Silhouette 
10. yersinio (VRL-06303) - Brynhildr Kelda && Svanhildr Tófa 
11. yersinio (VRL-06303) - Bullet v.d. Oorlog && Duren Vairea 
12. Toffe (VRL-09182) - Reglan Suffle VH11-017-0091 && Finele v. Hardell VH11-017-0875 
13. Hauru (VRL-08679) - Deidameia && Holmebacks Junity 
14. Iljan (VRL-10958) - Queen Bless && Inner Elegance 
15. Ziki (VRL-05965) - Kõrge Mardikas HUM && Hirmus HUM 
16. Hauru (VRL-08679) - Grungubbens Lilleput && Remukylän Igor 
17. Cin. (VRL-01441) - CN Elskling Ulv && Kornblomst e Trollkvinne 
18. Iljan (VRL-10958) - Send Me An Angel && Angel Echoes 
19. yersinio (VRL-06303) - Elki && Anundr Egil 
20. Leandra (VRL-01057) - Dastan Dei && Tsunami Dei 
21. Sorel (VRL-00884) - Porthos DEM && Rayen Sarpedo 
22. Iljan (VRL-10958) - Creative Harmony && Classics Go On 
23. Sorel (VRL-00884) - Velvet Requiren && Cynton Desperado 
24. Maru (VRL-04410) - Ruupert Rio && Mathilda KR 
25. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Kafar && Luigi von Bachegård 
26. Jonna (VRL-00350) - Vanity Twist VH06-017-4996 && Sointuvan Priscilla VH11-017-0085 
27. Niina (VRL-08709) - Milkan Julma-Jussi && Hittavaisen Signe 
28. Niina (VRL-08709) - Milkan Juolukka && Tahtomatta Paras 
29. Leandra (VRL-01057) - Caetlin FK && Lumikki 
30. Jonna (VRL-00350) - Sointuvan Ina VH11-017-0084 && Cinnamon SVA VH11-017-0682 

Luokka 3: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. yersinio (VRL-06303) - Duren Calvino 
2. misery. (VRL-01080) - Revolt v. Ki 
3. yersinio (VRL-06303) - Duren Cupid 
4. Niina (VRL-08709) - Rockefeller J&J 
5. misery. (VRL-01080) - Rawandale Jameela 
6. Ziki (VRL-05965) - Aisakell HUM 
7. Ziki (VRL-05965) - Meeldiv HUM 
8. Sorel (VRL-00884) - Galdina Ide 
9. Niina (VRL-08709) - Welcoming Orbinson 
10. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Linessa 
11. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Bianca 
12. Laura R. (VRL-00169) - Liptessa 
13. Sorel (VRL-00884) - Amaethon VI 
14. idam (VRL-07597) - Bourbon Smash Crow 
15. Hauru (VRL-08679) - Gwyneira 
16. idam (VRL-07597) - Illbys Torbjörn 
17. Laura R. (VRL-00169) - Pyryttäjä 
18. Niina (VRL-08709) - Lily of Sousa 
19. Sorja (VRL-11436) - Nadia fan Lycan 
20. Huttis (VRL-03370) - Mealla O'Brion 
21. Huttis (VRL-03370) - Wanderer v. Vangenhof 
22. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Aaron 
23. Iljan (VRL-10958) - New Wave 
24. yersinio (VRL-06303) - Noir Casper DC 
25. idam (VRL-07597) - Fameray v. Synvilla 
26. Sorel (VRL-00884) - Sanning Sonic 
27. alhippa (VRL-00064) - Amarin Ainokki VH11-018-0166 
28. Snniif (VRL-03649) - Samuel VH11-017-0328 
29. Hanski (VRL-07494) - Dimma Skria 
30. misery. (VRL-01080) - Sawney SEA 

Luokka 4: Vaativa yhdistetty parivaljakoille

1. Ziki (VRL-05965) - Mörkövaaran Virituuli && Mörkövaaran Ilona 
2. Huttis (VRL-03370) - Celia v. LAC && Randon vom Liliebloom 
3. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Heini && Sirkkeen Heline 
4. yersinio (VRL-06303) - Duren Rody && Engeltsje fan Lycan 
5. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Casper && Remukylän Rasilda 
6. Jonna (VRL-00350) - Novellin Vienetta VH05-017-3154 && Kindle SVA VH11-017-0061 
7. Huttis (VRL-03370) - Cecam Cesia && Adanna FK 
8. Laura R. (VRL-00169) - Mörkövaaran Pyteri && Sirkkeen Sinja 
9. Hauru (VRL-08679) - Hilda von Bachegård && Noir Corbeau 
10. Iljan (VRL-10958) - True Trendsetter && New Wave 
11. Jonna (VRL-00350) - Joakim SVA VH06-017-2105 && Rebellious Revolt VH06-017-2060 
12. Niina (VRL-08709) - Sweetie Jennie && Annie The Bunnie 
13. Sorel (VRL-00884) - Florencia IV && Huvin Lequiné 
14. Ziki (VRL-05965) - Harhaluulo HUI && Ventoksen Nättipoika 
15. Sorel (VRL-00884) - Amber Claudine && Leif's Emilia 
16. Jonna (VRL-00350) - Kunz Kiara SVA VH11-017-0681 && Kunz Joel SVA VH11-017-0680 
17. yersinio (VRL-06303) - Berend fan Lycan && Duren Amelon 
18. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Fauna && Varga 
19. Sorel (VRL-00884) - Huvin Radazon && Huvin Costantino 
20. yersinio (VRL-06303) - Renault v.d. Swan && Wilna DLK 
21. alhippa (VRL-00064) - Kuunpimennys VH11-018-1064 && Mörkövaaran Samuel VH11-018-1511 
22. Leandra (VRL-01057) - Chichariot Dei && Glowmoor Artemia 
23. Ziki (VRL-05965) - Seiklus Sec && Õhupall HUM 
24. Iljan (VRL-10958) - Saluki && Flames From Ashes 
25. Laura R. (VRL-00169) - Roxburry && Päivärinteen Halina 

Luokka 5: Vaikea yhdistetty yksiköille

1. Jonna (VRL-00350) - Kunz Salida SVA VH11-017-0083 
2. yersinio (VRL-06303) - Pemberleyn Solie 
3. Snniif (VRL-03649) - Päivärinteen Trixie VH11-017-0062 
4. Huttis (VRL-03370) - Nattesøvn v. Pijnboompit 
5. yersinio (VRL-06303) - VF Steela 
6. Jonna (VRL-00350) - Linda SVA VH11-017-0099 
7. Snniif (VRL-03649) - Carioca Luar VH11-017-0678 
8. Hauru (VRL-08679) - Ponehawk Diesel
9. misery. (VRL-01080) - Coraliette 
10. Hauru (VRL-08679) - Birchvale's Avery Nova 
11. Hauru (VRL-08679) - Hidelway Asterix 
12. yersinio (VRL-06303) - Klazina I 
13. misery. (VRL-01080) - Samoilija 
14. misery. (VRL-01080) - Violan Mithra 

Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille

1. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Bonnie && Remukylän Aabra 
2. Sorel (VRL-00884) - Chanell B && Hulters Kamolina 
3. Riella (VRL-01744) - Erika v. Raad && Hassan Linnet 
4. Leandra (VRL-01057) - Glowmoor Baron && Bootleg Pirate 
5. isla. (VRL-00505) - Zorf v.d. Duren && Fejke v.d. Duren 
6. yersinio (VRL-06303) - Dur Veroek && Oester 
7. Ziki (VRL-05965) - Mörkövaaran Santtu && Mörkövaaran Herkkusieni 
8. Sorel (VRL-00884) - Ödalas Rimfrost && Jawell v. Hardell 
9. yersinio (VRL-06303) - Cuicait v.d. Duren && Dur Dorsen 
10. Sorel (VRL-00884) - Galdina Ide && Tireur D'Èlite 
11. Hauru (VRL-08679) - Rimrock && Floxy 
12. yersinio (VRL-06303) - Dexter DR && Sieze v.d. Djoehem 
13. Riella (VRL-01744) - Decadence Dei && Lewis v.d. Jam 
14. Leandra (VRL-01057) - Iamamiwhoami Dei && Champ19n Dei 
15. Riella (VRL-01744) - Bredina of Jewel && Too-Ticki 
16. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Pippin && Remukylän Chibi