VVJ-valjakkoajokilpailut

Kilpailupäivä: 23.02.2013
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 13.02.2013
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 15.02.2013, klo 08.11
Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille - 33/40 
Luokka 2: Vaativa yhdistetty yksiköille - 21/40 
Luokka 3: Vaikea yhdistetty yksiköille - 13/40 
Luokka 4: Noviisi yhdistetty parivaljakoille - 22/40 
Luokka 5: Vaativa yhdistetty parivaljakoille - 13/40 
Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille - 08/40 

Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Hevonen saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan
Ohjastaja saa tuoda neljä (4) valjakkoa yhteen luokkaan
Sama valjakko saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@poista.gmail.com otsikolla: Fiktio VVJ kutsun numero
(katso numero osoiteriviltä, esim. vvj013.php -> Fiktio VVJ 013)
Halutessasi osallistua kaikkiin samalla kokoonpanolla otsikoi: Fiktio VVJ 181-190
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

		Yksilöluokkaan:
		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
		
		Pariluokkaan:
		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
Seuraan on kuuluttava, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa!

Tulokset

Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tyttörukka
2. Nintsu (VRL-01851) - Chwa o Rydych VH12-025-0072
3. narri (VRL-06046) - Tellumariina
4. jensi. (VRL-11758) - Charlotté Meis
5. weelow (VRL-00563) - Fudgeboy
6. jensi. (VRL-11758) - Dúbhshláine
7. jensi. (VRL-11758) - Chestislav
8. Nintsu (VRL-01851) - Lehmusniityn Vendetta VH12-025-0073
9. weelow (VRL-00563) - Pippilotta Puff
10. Nintsu (VRL-01851) - Mynd dyn yn Mynd VH12-025-0074
11. Miia Maria (VRL-10382) - Bye September VH12-026-0300
12. Susanna (VRL-03881) - Glace au chocolt VH03-013-9291
13. Roo (VRL-12617) - Harimbo
14. Mariella (VRL-02189) - Levanya v.d. Duren VH12-040-0049
15. Milja (VRL-00692) - Loisto-Nils
16. Miia Maria (VRL-10382) - Bria Bye-Bye P VH12-026-0190
17. jensi. (VRL-11758) - Alexandros
18. Ajattar (VRL-01121) - Hämäläinen VH12-018-1114
19. Qem (VRL-05226) - Roudan Theodor
20. Milja (VRL-00692) - Fiktion Karma VH12-018-0191
21. Milja (VRL-00692) - Aavan Unkka
22. Qem (VRL-05226) - Roudan Greta
23. Miia Maria (VRL-10382) - Phoenix v. Moons VH12-017-0683
24. Omppu (VRL-12204) - Aamuruskon Goldie
25. yersinio (VRL-06303) - Brynhildr Kelda VH11-053-0067
26. yersinio (VRL-06303) - Champ v.d. Duren VH12-040-0086
27. Mariella (VRL-02189) - Vidar LAC VH12-053-0111
28. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Honey Brianna VH12-024-0163
29. weelow (VRL-00563) - Avrik Adelgunda
30. yersinio (VRL-06303) - Anundr Egil VH11-053-0101
31. yersinio (VRL-06303) - Troll Svoras VH11-053-0065
32. Ajattar (VRL-01121) - Kekkonen VH12-018-0649
33. Roo (VRL-12617) - Heston B VH13-017-0022

Luokka 2: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. weelow (VRL-00563) - Downpour
2. Miia Maria (VRL-10382) - Huvin Lou Lilou
3. Procella (VRL-05332) - Pentagon VH12-053-0052
4. Miia Maria (VRL-10382) - Fiktion Kippari VH12-018-1134
5. rebely (VRL-09009) - Forgiven Forgotter NU VH12-017-0789
6. yersinio (VRL-06303) - Rebekah Z4 VH05-040-2195
7. yersinio (VRL-06303) - Wiepkje VH04-040-8090
8. Susi (VRL-00465) - Steekin Neelia
9. Miia Maria (VRL-10382) - Jaspar FK
10. Susi (VRL-00465) - Hämypuron Veikari VH03-018-9169
11. Milja (VRL-00692) - Pentrebach Neala VH12-026-0342
12. Procella (VRL-05332) - Adelman Xerxes VH12-017-0482
13. rebely (VRL-09009) - Huvin Sarah VH12-017-0534
14. Miia Maria (VRL-10382) - Vuornan Effie VH12-017-0798
15. yersinio (VRL-06303) - Duren Toby VH06-040-1263
16. weelow (VRL-00563) - Scissorhands
17. Mariella (VRL-02189) - Ellie's Percival VH11-017-0743
18. weelow (VRL-00563) - Hammerback's Ollivander
19. jensi. (VRL-11758) - Corwynt Llinell
20. yersinio (VRL-06303) - Duren Amandel VH04-040-2893
21. Qem (VRL-05226) - Nylo's Justeen

Luokka 3: Vaikea yhdistetty yksiköille

1. weelow (VRL-00563) - Svanbys Ulrika
2. weelow (VRL-00563) - Slavomír
3. Susi (VRL-00465) - Ristin Almiina VH04-018-0523
4. yersinio (VRL-06303) - Duren Wiini VH11-040-0209
5. weelow (VRL-00563) - Oldřich
6. yersinio (VRL-06303) - Sieze v.d. Djoehem VH07-040-0241
7. jensi. (VRL-11758) - Thjis van Nifterik
8. Ros. (VRL-00757) - Amorosa van de Geer VH06-099-5420
9. yersinio (VRL-06303) - Dexter DR VH03-040-1589
10. weelow (VRL-00563) - Pompadour v.d. Djoep
11. Susi (VRL-00465) - Perjantain Laululintu VH03-018-9167
12. Qem (VRL-05226) - Dazzling v. Pijnboompit
13. yersinio (VRL-06303) - Duren Cecilia VH06-040-1334

Luokka 4: Noviisi yhdistetty parivaljakoille

1. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kultipoju VH11-018-0231 && Kiin Veikkoseni VH03-018-9929
2. Milja (VRL-00692) - Fiktion Uljas VH12-018-1166 && Fiktion Vilhelmi VH12-018-0540
3. weelow (VRL-00563) - Nadezžda && Kristýna
4. JP (VRL-01948) - Serene Grace && Hwai Sweet Sacrifice
5. Nintsu (VRL-01851) - Sunny Burprisp VH12-024-0164 && Goldwood's Honey Bonnie VH12-024-0062
6. weelow (VRL-00563) - Valkyria && Aubreyburn
7. Nintsu (VRL-01851) - Eiddof Diafol VH12-024-0166 && Eiddof Tywysog VH12-024-0165
8. jensi. (VRL-11758) - Royse of Dainty && Golda of Dainty
9. yersinio (VRL-06303) - Duren Uskana VH11-040-0186 && Sour Cream VH11-079-0004
10. yersinio (VRL-06303) - Bullet v.d. Oorlog VH06-040-8316 && Intense Inymia VH11-079-0005
11. Nintsu (VRL-01851) - LD Cheyenne VH13-024-0010 && Siwan S.H. Pressie VH12-024-0061
12. yersinio (VRL-06303) - Kestrel NB VH11-053-0069 && Guess v.d. Duren VH12-040-0064
13. jensi. (VRL-11758) - Sprita && Cinderella
14. Milja (VRL-00692) - Akileija TK VH12-018-1169 && Fiktion Lyyti VH12-018-1010
15. Meow (VRL-10122) - Koston Kauhu VH12-018-0321 && Koston Karma VH12-018-0906
16. Meow (VRL-10122) - Kaarnan Kielo VH12-018-0317 && Sirkkeen Heili VH12-018-0932
17. yersinio (VRL-06303) - Svanhildr Tófa VH11-053-0070 && Chennye's Rheanne VH11-040-0162
18. jensi. (VRL-11758) - Deimos of Dainty && Aurora of Dainty
19. Milja (VRL-00692) - Jadelle VH13-017-0018 && Priska VH12-017-0523
20. Meow (VRL-10122) - Milkan Puhto VH12-018-1050 && Jäpäkän Pirpana VH11-018-1645
21. JP (VRL-01948) - A.D. August Rose && Edenelle Tootsie
22. jensi. (VRL-11758) - Rubina && Fortunato

Luokka 5: Vaativa yhdistetty parivaljakoille

1. weelow (VRL-00563) - Bettina v.d. Djoep && Honeydew
2. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Zara && Päivärinteen Reniro
3. yersinio (VRL-06303) - Thoria van Zeld VH12-040-0037 && Duren Amelon VH11-040-0175
4. yersinio (VRL-06303) - Noir Casper DC. VH02-040-7127 && Prada van de Kjeld VH11-040-0016
5. Meow (VRL-10122) - Koston Reemus VH11-018-1640 && Aavan Tinja VH11-018-1291
6. Meow (VRL-10122) - Selkouni VH12-018-1051 && Koston Unelmaa VH12-018-0912
7. Milja (VRL-00692) - Tosi-Myrsky && AH Turmio
8. JP (VRL-01948) - Edenelle Xander && Riddles In The Dark Dei
9. Meow (VRL-10122) - Koston Unihiekkaa VH11-018-1638 && Koston Punahilkka VH12-018-0970
10. Nintsu (VRL-01851) - Wingerborg Alec VH12-024-0063 && Wingerborg Napoleon VH12-023-0048
11. yersinio (VRL-06303) - Dur Aanmanen VH04-040-1026 && Dur Jagen VH04-040-0955
12. yersinio (VRL-06303) - Dur Tumort VH04-040-4007 && Wilna DLK VH06-040-9738
13. Milja (VRL-00692) - Dwfncoed Twrgadarn VH12-026-0343 && Tydiwyfn Hael Milod

Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille

1. yersinio (VRL-06303) - Duren Yuna VH11-040-0179 && Cuicait v.d. Duren VH12-040-0063
2. jensi. (VRL-11758) - Vénusz && Táncosnõ
3. JP (VRL-01948) - Edenelle Humphrey && Idya Shy Bonnie
4. yersinio (VRL-06303) - Dur Veroek VH04-040-0972 && Oester VH11-040-0219
5. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Roi && Memphis vom Liliebloom
6. yersinio (VRL-06303) - Duren Anektode VH04-040-2898 && Pontiac v.d. Duren VH12-040-0060
7. jensi. (VRL-11758) - Szépség && Szupernóva
8. yersinio (VRL-06303) - Duren Oliver VH06-040-1354 && Dur Dorsen VH04-040-1652