VVJ-valjakkoajokilpailut

Kilpailupäivä: 03.03.2013
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 23.02.2013
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 24.02.2013, klo 17.17
Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille - 40/40 TT
Luokka 2: Vaativa yhdistetty yksiköille - 40/40 TT
Luokka 3: Vaikea yhdistetty yksiköille - 26/40 TT
Luokka 4: Noviisi yhdistetty parivaljakoille - 34/40 TT
Luokka 5: Vaativa yhdistetty parivaljakoille - 40/40 TT
Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille - 25/40 TT

Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Hevonen saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan
Ohjastaja saa tuoda neljä (4) valjakkoa yhteen luokkaan
Sama valjakko saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@poista.gmail.com otsikolla: Fiktio VVJ kutsun numero
(katso numero osoiteriviltä, esim. vvj013.php -> Fiktio VVJ 013)
Halutessasi osallistua kaikkiin samalla kokoonpanolla otsikoi: Fiktio VVJ 191-200
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

		Yksilöluokkaan:
		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
		
		Pariluokkaan:
		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
Seuraan on kuuluttava, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa!

Tulokset

Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. Miia Maria (VRL-10382) - Bye September VH12-026-0300
2. Mariella (VRL-02189) - Vidar LAC VH12-053-0111
3. Snifffe (VRL-02070) - Emrys v.d. Cadwr
4. Sylvester (VRL-00483) - Tuohimäen Meretic
5. Roo (VRL-12617) - Harjakon Beatrix VH12-017-0272
6. yersinio (VRL-06303) - Anundr Egil VH11-053-0101
7. yersinio (VRL-06303) - Champ v.d. Duren VH12-040-0086
8. vrieng. (VRL-06263) - Tattiksen Voittajafiilis
9. Miia Maria (VRL-10382) - Maxwell VH13-017-0010
10. Arnika (VRL-01371) - Gallien Radon VH12-041-0003
11. Durch (VRL-09754) - Metsämarja
12. Maggie (VRL-12579) - Herttuatar ILO
13. Miia Maria (VRL-10382) - Phoenix v. Moons VH12-017-0683
14. weelow (VRL-00563) - Fudgeboy
15. Roo (VRL-12617) - Saffron v. Moons VH13-017-0064
16. stamp (VRL-12590) - Sidestepping Tattoo
17. Mariella (VRL-02189) - Levanya v.d. Duren VH12-040-0049
18. Sylvester (VRL-00483) - Mulbery Swer
19. Latu (VRL-01436) - Breandan Bradaigh
20. Miia Maria (VRL-10382) - Bria Bye-Bye P VH12-026-0190
21. yersinio (VRL-06303) - Troll Svoras VH11-053-0065
22. Christa (VRL-11299) - Cecilia LAC VH12-017-0810
23. Christa (VRL-11299) - Päivärinteen Timi
24. Sylvester (VRL-00483) - Fubrell Swer
25. Latu (VRL-01436) - Terrwyn VEC
26. Snifffe (VRL-02070) - Bredbeddle v.d. Cadwr
27. Christa (VRL-11299) - Vergil Alexandre
28. Roo (VRL-12617) - Harimbo VH13-017-0063
29. Arnika (VRL-01371) - Trollfager VH06-099-7984
30. Snifffe (VRL-02070) - Safir S.H. Pellam
31. Roo (VRL-12617) - Heston B VH13-017-0022
32. Snifffe (VRL-02070) - Harlow
33. weelow (VRL-00563) - Pippilotta Puff
34. Christa (VRL-11299) - Eilish
35. weelow (VRL-00563) - Avrik Adelgunda
36. Milja (VRL-00692) - Fiktion Karma VH12-018-0191
37. yersinio (VRL-06303) - Brynhildr Kelda VH11-053-0067
38. Arnika (VRL-01371) - Urban Summit VH02-036-4367
39. Arnika (VRL-01371) - Speranza VH06-099-9861
40. Sylvester (VRL-00483) - Topsyknoll's Pilow

Luokka 2: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. Latu (VRL-01436) - Emily Yozora
2. Sen (VRL-08368) - Pencalow Sinnoch
3. Mei Shiratori (VRL-00003) - Cymrod Show Mouse VH13-026-0053
4. Arnika (VRL-01371) - Imelda VH06-099-6128
5. yersinio (VRL-06303) - Wiepkje VH04-040-8090
6. Arnika (VRL-01371) - Urbano O'Aff VH04-036-7600
7. yersinio (VRL-06303) - Duren Amandel VH04-040-2893
8. Miia Maria (VRL-10382) - Fiktion Kippari VH12-018-1134
9. yersinio (VRL-06303) - Duren Toby VH06-040-1263
10. Mariella (VRL-02189) - Ellie's Percival VH11-017-0743
11. Arnika (VRL-01371) - Comet '99 VH06-005-9435
12. Miia Maria (VRL-10382) - Huvin Lou Lilou VH13-017-0047
13. Sen (VRL-08368) - Pencalow Deryn
14. Snifffe (VRL-02070) - Pimiän Pure Magic
15. Miia Maria (VRL-10382) - Jaspar FK VH13-017-0042
16. yersinio (VRL-06303) - Rebekah Z4 VH05-040-2195
17. Snifffe (VRL-02070) - Spumador S.H. Peredur
18. Latu (VRL-01436) - WND Fideline
19. Snifffe (VRL-02070) - Sammytoe Edgar
20. weem (VRL-02470) - Satulinnan Ellinora
21. weelow (VRL-00563) - Hammerback's Ollivander
22. weelow (VRL-00563) - Eerlijk van Anker
23. Latu (VRL-01436) - Reusachtige Z4
24. Susi (VRL-00465) - Steekin Neelia
25. Susi (VRL-00465) - Hämypuron Veikari VH03-018-9169
26. Christa (VRL-11299) - Frode Hexen VH12-010-0109
27. stamp (VRL-12590) - Lloyd van Zeld
28. Milja (VRL-00692) - Pentrebach Neala VH12-026-0342
29. Arnika (VRL-01371) - Hibiscus of Radon VH12-047-0004
30. Takku (VRL-02782) - CHR Barona VH12-177-0045
31. Christa (VRL-11299) - Floyd Giacomo
32. stamp (VRL-12590) - Chimer fan Lycan
33. Sen (VRL-08368) - Pencalow Marged
34. Christa (VRL-11299) - Sylvia v.d. Orestes
35. Christa (VRL-11299) - Iztok Anica VH12-064-0023
36. weem (VRL-02470) - Taipaleen Vinnyvanilla VH11-017-0544
37. weem (VRL-02470) - Kuusiston Cinderella
38. Sen (VRL-08368) - Pencalow Alawn
39. Snifffe (VRL-02070) - Darsingham Pembroke
40. Miia Maria (VRL-10382) - Vuornan Effie VH12-017-0798

Luokka 3: Vaikea yhdistetty yksiköille

1. Arnika (VRL-01371) - Harley of Radon VH12-047-0002
2. Takku (VRL-02782) - HWA Chilly Lust
3. weelow (VRL-00563) - Svanbys Ulrika
4. Ros. (VRL-00757) - Amorosa van de Geer VH06-099-5420
5. Christa (VRL-11299) - Alexandria
6. Takku (VRL-02782) - Cedion Seren Aeryn VH11-025-0023
7. Sen (VRL-08368) - Pencalow Yale Rhodri
8. Susi (VRL-00465) - Perjantain Laululintu VH03-018-9167
9. Sen (VRL-08368) - Pencalow Crystin
10. Christa (VRL-11299) - Sander Gerry
11. Takku (VRL-02782) - T.H. Tobias VH04-019-2682
12. yersinio (VRL-06303) - Duren Wiini VH11-040-0209
13. Christa (VRL-11299) - Romercie
14. yersinio (VRL-06303) - Duren Cecilia VH06-040-1334
15. Susi (VRL-00465) - Ristin Almiina VH04-018-0523
16. weelow (VRL-00563) - Pompadour v.d. Djoep
17. Arnika (VRL-01371) - NCI's Nyah VH02-036-4362
18. Christa (VRL-11299) - Piaras Dina
19. yersinio (VRL-06303) - Dexter DR VH03-040-1589
20. Sen (VRL-08368) - Pencalow Ermid
21. yersinio (VRL-06303) - Sieze v.d. Djoehem VH07-040-0241
22. Sen (VRL-08368) - Pencalow Telen
23. Mei Shiratori (VRL-00003) - Heinämäen Lohtu VH11-018-1536
24. Arnika (VRL-01371) - Carlotte VH12-201-0003
25. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Sallie VH12-046-0092
26. Mei Shiratori (VRL-00003) - Ceridwyn Supreme VH06-026-9931

Luokka 4: Noviisi yhdistetty parivaljakoille

1. Christa (VRL-11299) - Rhown Ceridwen VH12-024-0110 && Rhywyllaid VH12-026-0177
2. Takku (VRL-02782) - E During Drafly VH11-026-0066 && Ocaron Husaar
3. Christa (VRL-11299) - Gwilym Dawn VH12-024-0113 && Lai'e Cadno Delfrydol VH12-024-0149
4. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Izabelle VH12-046-0140 && Breandan Ethelyn VH13-046-0003
5. Snifffe (VRL-02070) - Ansleyrick Nia && Suli S.H. Poison
6. weelow (VRL-00563) - Nadezda && Kristýna
7. Takku (VRL-02782) - Wandsdyke Lady Corona VH11-026-0037
8. yersinio (VRL-06303) - Kestrel NB VH11-053-0069 && Guess v.d. Duren VH12-040-0064
9. Sylvester (VRL-00483) - Päivrinteen Piparminttu && Amfibi KH
10. Milja (VRL-00692) - Fiktion Uljas VH12-018-1166 && Fiktion Vilhelmi VH12-018-0540
11. weelow (VRL-00563) - Anneliese v.d. Roudje && Raponsje v.d. Roudje
12. Milja (VRL-00692) - Akileija TK VH12-018-1169 && Fiktion Lyyti VH12-018-1010
13. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kultipoju VH11-018-0231 && Kiin Veikkoseni VH03-018-9929
14. Snifffe (VRL-02070) - Aldershof Freya && Bouncy
15. Takku (VRL-02782) - Fabrizé 2782 VH11-029-0095 && Empress 2782 VH11-029-0100
16. Arnika (VRL-01371) - Acorada VH06-099-5863 && Mirielle VH06-099-8104
17. yersinio (VRL-06303) - Duren Uskana VH11-040-0186 && Sour Cream VH11-079-0004
18. weelow (VRL-00563) - Valkyria && Aubreyburn
19. Arnika (VRL-01371) - Love Or Death VH02-036-6588 && Urban News O'Aff VH03-036-4044
20. Arnika (VRL-01371) - Adelcia Radon VH12-041-0001 && Faustine Radon VH12-041-0002
21. yersinio (VRL-06303) - Svanhildr Tófa VH11-053-0070 && Chennye's Rheanne VH11-040-0162
22. Christa (VRL-11299) - Seren Tywynn Dawn VH12-024-0112 && Hakob Katee
23. Arnika (VRL-01371) - Grenadier VH06-099-7999 && Merfyn BL VH02-099-9808
24. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Ruadhán VH12-046-0145 && Breandan Maeleachlainn VH12-046-0139
25. Meow (VRL-10122) - Kaarnan Kielo VH12-018-0317 && Sirkkeen Heili VH12-018-0932
26. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Keeleigh VH12-046-0146 && Breandan Queenie VH13-046-0009
27. yersinio (VRL-06303) - Bullet v.d. Oorlog VH06-040-8316 && Intense Inymia VH11-079-0005
28. Christa (VRL-11299) - Cedion Siwan VH12-025-0068 && Creirwy Morgan VH12-026-0162
29. Meow (VRL-10122) - Koston Kauhu VH12-018-0321 && Koston Karma VH12-018-0906
30. Milja (VRL-00692) - Jadelle VH13-017-0018 && Priska VH12-017-0523
31. weelow (VRL-00563) - Doornroosje && Sneeuwwitje
32. Meow (VRL-10122) - Milkan Puhto VH12-018-1050 && Jäpäkän Pirpana VH11-018-1645
33. Takku (VRL-02782) - Kaljas VH11-093-0006 && Kristjan VH11-093-0008
34. Snifffe (VRL-02070) - Den Bästa Pojke && Sammytoe Evelyn

Luokka 5: Vaativa yhdistetty parivaljakoille

1. Meow (VRL-10122) - Koston Reemus VH11-018-1640 && Aavan Tinja VH11-018-1291
2. yersinio (VRL-06303) - Noir Casper DC. VH02-040-7127 && Prada van de Kjeld VH11-040-0016
3. Christa (VRL-11299) - Lai'e Dafydd && Moana's Eadweard VH12-024-0108
4. Snifffe (VRL-02070) - Aubergine Delilah && Pimiän Pretty Face
5. weem (VRL-02470) - Breezy Theonor && Ludolf VH11-017-0543
6. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Éamonn VH12-046-0060 && Breandan Cináed VH12-046-0071
7. Latu (VRL-01436) - Ánrothán VEC && Conan O'Flore
8. Snifffe (VRL-02070) - Shinou S.H. Pruun && Chinoque GB
9. Takku (VRL-02782) - Dullon VH11-093-0010 && Galmias 2782 VH11-093-0013
10. JP (VRL-01948) - Edenelle Xander && Riddles In The Dark Dei
11. Sen (VRL-08368) - Bleddyn Dai && Cledwyn Aderyn
12. Sen (VRL-08368) - Cadair Bledri && Gwaun Addolgar
13. Sen (VRL-08368) - Torfaen Mared && Ystwyth Nia
14. Snifffe (VRL-02070) - Ponsleyshawn Emmeline && Parkington Little Pennie
15. Sen (VRL-08368) - Siors Machno && Wren Aranrhod
16. yersinio (VRL-06303) - Dur Tumort VH04-040-4007 && Wilna DLK VH06-040-9738
17. Christa (VRL-11299) - Leonidas VH12-024-0167 && Agus Iogair VH12-025-0076
18. Takku (VRL-02782) - Gangster 2782 VH11-029-0127 && Humour Kabottzé 2782 VH11-029-0126
19. yersinio (VRL-06303) - Thoria van Zeld VH12-040-0037 && Duren Amelon VH11-040-0175
20. yersinio (VRL-06303) - Dur Aanmanen VH04-040-1026 && Dur Jagen VH04-040-0955
21. Arnika (VRL-01371) - Hybelle Radon VH12-005-0001 && Merry Rain Twilight VH05-005-7143
22. Takku (VRL-02782) - G.Igav 2782 VH11-093-0014 && Charmander de Racket 2782 VH11-029-0124
23. Meow (VRL-10122) - Koston Unihiekkaa VH11-018-1638 && Koston Punahilkka VH12-018-0970
24. Arnika (VRL-01371) - Fortdale O'Aff VH03-036-3876 && Killyreagh Laddie VH02-036-4357
25. JP (VRL-01948) - Hwai Sweet Sacrifice && Edenelle Tootsie
26. Snifffe (VRL-02070) - Briar Rose Dei && Diana v. Dopstraat
27. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Reniro && Päivärinteen Zara
28. weem (VRL-02470) - Veronita && Sonetin Carlotta
29. Milja (VRL-00692) - Dwfncoed Twrgadarn VH12-026-0343 && Tydiwyfn Hael Milod
30. weelow (VRL-00563) - Grietje van de Klaawf && Roodkapje v.d. Vijver
31. Takku (VRL-02782) - Glamour of Garran 2782 && Idol 2782 VH11-029-0129
32. weelow (VRL-00563) - Honeydew && Bettina v.d. Djoep
33. weelow (VRL-00563) - Downpour && Scissorhands
34. Christa (VRL-11299) - Geraint Enfys && Gladys Ffion
35. Arnika (VRL-01371) - Fabietna VH06-099-6092 && Holga VH12-201-0004
36. Meow (VRL-10122) - Selkouni VH12-018-1051 && Koston Unelmaa VH12-018-0912
37. JP (VRL-01948) - Serene Grace && A.D. August Rose
38. Arnika (VRL-01371) - Amoricio Gaia II VH06-099-7357 && Amoricio Alyssa I VH12-201-0002
39. Christa (VRL-11299) - Gwalch Daliwch Ymlaen VH12-025-0037 && Lai'e Caerau Cyneric VH12-025-0065
40. Milja (VRL-00692) - Tosi-Myrsky && AH Turmio

Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille

1. yersinio (VRL-06303) - Duren Oliver VH06-040-1354 && Dur Dorsen VH04-040-1652
2. yersinio (VRL-06303) - Duren Yuna VH11-040-0179 && Cuicait v.d. Duren VH12-040-0063
3. yersinio (VRL-06303) - Duren Anektode VH04-040-2898 && Pontiac v.d. Duren VH12-040-0060
4. Sen (VRL-08368) - Cefin Geirionydd && Cych Ercwlff
5. weelow (VRL-00563) - Beest v.d. Eendwelg && Repelsteeltje
6. Sen (VRL-08368) - Cader Van Gwladus && Cornelly Cynedyr
7. Sen (VRL-08368) - Heulwen Teifi && Mair Rhondda
8. Takku (VRL-02782) - Hupst 2782 VH11-093-0012 && Hannah Montana 2782 VH11-029-0128
9. Takku (VRL-02782) - Meremia VH11-093-0019 && Vaimustunud VH11-093-0017
10. yersinio (VRL-06303) - Dur Veroek VH04-040-0972 && Oester VH11-040-0219
11. JP (VRL-01948) - Idya Shy Bonnie && Edenelle Humphrey
12. Sen (VRL-08368) - Eoin Winifred && Halkyn Ysgawyn
13. Takku (VRL-02782) - Knapsteeri VH11-093-0007 && Mantinea VH11-093-0015
14. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Ciardha K VH12-046-0093 && Breandan Osheen VH12-046-0070
15. Takku (VRL-02782) - Tiffyl Shilona VH11-026-0045 && Vaal VH11-093-0009
16. Christa (VRL-11299) - Islwyn Macsen && Aneirin Dewey
17. Arnika (VRL-01371) - Lagun Imelda DRD VH06-099-6295 && Vargos Polyatisa II VH06-099-8083
18. Tuire N. (VRL-00345) - Dyantha's Freda VH12-046-0063 && Breandan Judith VH12-046-0072
19. weelow (VRL-00563) - Oldrich && Slavomír
20. Christa (VRL-11299) - Meredid Nest Nia && Morwenna
21. Christa (VRL-11299) - Derych Antonije && Eireann Dawn VH12-026-0305
22. Arnika (VRL-01371) - Rosette VH06-047-5586 && Sharon of Radon VH12-047-0003
23. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Roi && Memphis vom Liliebloom
24. Tuire N. (VRL-00345) - Dyantha's Deziree VH12-046-0111 && Breandan Daniela VH12-046-0069
25. Christa (VRL-11299) - Gwil Heddwyn && Iorwerth Lleucu