VVJ-valjakkoajokilpailut

Kilpailupäivä: 06.03.2013
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 23.02.2013
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 24.02.2013, klo 17.17
Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille - 40/40 TT
Luokka 2: Vaativa yhdistetty yksiköille - 40/40 TT
Luokka 3: Vaikea yhdistetty yksiköille - 26/40 TT
Luokka 4: Noviisi yhdistetty parivaljakoille - 34/40 TT
Luokka 5: Vaativa yhdistetty parivaljakoille - 40/40 TT
Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille - 25/40 TT

Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Hevonen saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan
Ohjastaja saa tuoda neljä (4) valjakkoa yhteen luokkaan
Sama valjakko saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@poista.gmail.com otsikolla: Fiktio VVJ kutsun numero
(katso numero osoiteriviltä, esim. vvj013.php -> Fiktio VVJ 013)
Halutessasi osallistua kaikkiin samalla kokoonpanolla otsikoi: Fiktio VVJ 191-200
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

		Yksilöluokkaan:
		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
		
		Pariluokkaan:
		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
Seuraan on kuuluttava, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa!

Tulokset

Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. Roo (VRL-12617) - Saffron v. Moons VH13-017-0064
2. yersinio (VRL-06303) - Troll Svoras VH11-053-0065
3. Sylvester (VRL-00483) - Tuohimäen Meretic
4. Miia Maria (VRL-10382) - Phoenix v. Moons VH12-017-0683
5. Miia Maria (VRL-10382) - Bye September VH12-026-0300
6. vrieng. (VRL-06263) - Tattiksen Voittajafiilis
7. Arnika (VRL-01371) - Trollfager VH06-099-7984
8. Arnika (VRL-01371) - Gallien Radon VH12-041-0003
9. Durch (VRL-09754) - Metsämarja
10. Latu (VRL-01436) - Terrwyn VEC
11. Roo (VRL-12617) - Harjakon Beatrix VH12-017-0272
12. Maggie (VRL-12579) - Herttuatar ILO
13. Snifffe (VRL-02070) - Bredbeddle v.d. Cadwr
14. yersinio (VRL-06303) - Anundr Egil VH11-053-0101
15. Christa (VRL-11299) - Päivärinteen Timi
16. weelow (VRL-00563) - Pippilotta Puff
17. Latu (VRL-01436) - Breandan Bradaigh
18. Arnika (VRL-01371) - Urban Summit VH02-036-4367
19. Christa (VRL-11299) - Eilish
20. yersinio (VRL-06303) - Brynhildr Kelda VH11-053-0067
21. Snifffe (VRL-02070) - Emrys v.d. Cadwr
22. Sylvester (VRL-00483) - Topsyknoll's Pilow
23. Sylvester (VRL-00483) - Fubrell Swer
24. weelow (VRL-00563) - Fudgeboy
25. Sylvester (VRL-00483) - Mulbery Swer
26. Mariella (VRL-02189) - Levanya v.d. Duren VH12-040-0049
27. Roo (VRL-12617) - Harimbo VH13-017-0063
28. Mariella (VRL-02189) - Vidar LAC VH12-053-0111
29. Christa (VRL-11299) - Cecilia LAC VH12-017-0810
30. Christa (VRL-11299) - Vergil Alexandre
31. Arnika (VRL-01371) - Speranza VH06-099-9861
32. Miia Maria (VRL-10382) - Maxwell VH13-017-0010
33. weelow (VRL-00563) - Avrik Adelgunda
34. stamp (VRL-12590) - Sidestepping Tattoo
35. yersinio (VRL-06303) - Champ v.d. Duren VH12-040-0086
36. Milja (VRL-00692) - Fiktion Karma VH12-018-0191
37. Miia Maria (VRL-10382) - Bria Bye-Bye P VH12-026-0190
38. Roo (VRL-12617) - Heston B VH13-017-0022
39. Snifffe (VRL-02070) - Harlow
40. Snifffe (VRL-02070) - Safir S.H. Pellam

Luokka 2: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. Sen (VRL-08368) - Pencalow Sinnoch
2. Arnika (VRL-01371) - Hibiscus of Radon VH12-047-0004
3. Miia Maria (VRL-10382) - Vuornan Effie VH12-017-0798
4. Christa (VRL-11299) - Frode Hexen VH12-010-0109
5. Arnika (VRL-01371) - Imelda VH06-099-6128
6. Miia Maria (VRL-10382) - Fiktion Kippari VH12-018-1134
7. stamp (VRL-12590) - Chimer fan Lycan
8. Christa (VRL-11299) - Sylvia v.d. Orestes
9. Sen (VRL-08368) - Pencalow Marged
10. Snifffe (VRL-02070) - Spumador S.H. Peredur
11. stamp (VRL-12590) - Lloyd van Zeld
12. Susi (VRL-00465) - Steekin Neelia
13. weelow (VRL-00563) - Hammerback's Ollivander
14. weelow (VRL-00563) - Eerlijk van Anker
15. yersinio (VRL-06303) - Duren Amandel VH04-040-2893
16. Susi (VRL-00465) - Hämypuron Veikari VH03-018-9169
17. Christa (VRL-11299) - Floyd Giacomo
18. yersinio (VRL-06303) - Duren Toby VH06-040-1263
19. Latu (VRL-01436) - Emily Yozora
20. yersinio (VRL-06303) - Rebekah Z4 VH05-040-2195
21. Takku (VRL-02782) - CHR Barona VH12-177-0045
22. weem (VRL-02470) - Kuusiston Cinderella
23. Snifffe (VRL-02070) - Darsingham Pembroke
24. Mariella (VRL-02189) - Ellie's Percival VH11-017-0743
25. Miia Maria (VRL-10382) - Huvin Lou Lilou VH13-017-0047
26. Milja (VRL-00692) - Pentrebach Neala VH12-026-0342
27. Arnika (VRL-01371) - Urbano O'Aff VH04-036-7600
28. weem (VRL-02470) - Taipaleen Vinnyvanilla VH11-017-0544
29. Latu (VRL-01436) - WND Fideline
30. Arnika (VRL-01371) - Comet '99 VH06-005-9435
31. yersinio (VRL-06303) - Wiepkje VH04-040-8090
32. Mei Shiratori (VRL-00003) - Cymrod Show Mouse VH13-026-0053
33. Snifffe (VRL-02070) - Pimiän Pure Magic
34. Miia Maria (VRL-10382) - Jaspar FK VH13-017-0042
35. Sen (VRL-08368) - Pencalow Alawn
36. weem (VRL-02470) - Satulinnan Ellinora
37. Sen (VRL-08368) - Pencalow Deryn
38. Snifffe (VRL-02070) - Sammytoe Edgar
39. Latu (VRL-01436) - Reusachtige Z4
40. Christa (VRL-11299) - Iztok Anica VH12-064-0023

Luokka 3: Vaikea yhdistetty yksiköille

1. Christa (VRL-11299) - Sander Gerry
2. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Sallie VH12-046-0092
3. yersinio (VRL-06303) - Duren Cecilia VH06-040-1334
4. Sen (VRL-08368) - Pencalow Telen
5. Takku (VRL-02782) - T.H. Tobias VH04-019-2682
6. Christa (VRL-11299) - Alexandria
7. Christa (VRL-11299) - Piaras Dina
8. Mei Shiratori (VRL-00003) - Heinämäen Lohtu VH11-018-1536
9. Susi (VRL-00465) - Perjantain Laululintu VH03-018-9167
10. Sen (VRL-08368) - Pencalow Crystin
11. yersinio (VRL-06303) - Sieze v.d. Djoehem VH07-040-0241
12. Susi (VRL-00465) - Ristin Almiina VH04-018-0523
13. Arnika (VRL-01371) - Carlotte VH12-201-0003
14. Sen (VRL-08368) - Pencalow Yale Rhodri
15. Christa (VRL-11299) - Romercie
16. Mei Shiratori (VRL-00003) - Ceridwyn Supreme VH06-026-9931
17. Arnika (VRL-01371) - Harley of Radon VH12-047-0002
18. yersinio (VRL-06303) - Dexter DR VH03-040-1589
19. Sen (VRL-08368) - Pencalow Ermid
20. Ros. (VRL-00757) - Amorosa van de Geer VH06-099-5420
21. Takku (VRL-02782) - HWA Chilly Lust
22. weelow (VRL-00563) - Pompadour v.d. Djoep
23. yersinio (VRL-06303) - Duren Wiini VH11-040-0209
24. Takku (VRL-02782) - Cedion Seren Aeryn VH11-025-0023
25. Arnika (VRL-01371) - NCI's Nyah VH02-036-4362
26. weelow (VRL-00563) - Svanbys Ulrika

Luokka 4: Noviisi yhdistetty parivaljakoille

1. Milja (VRL-00692) - Akileija TK VH12-018-1169 && Fiktion Lyyti VH12-018-1010
2. Meow (VRL-10122) - Kaarnan Kielo VH12-018-0317 && Sirkkeen Heili VH12-018-0932
3. Meow (VRL-10122) - Koston Kauhu VH12-018-0321 && Koston Karma VH12-018-0906
4. Snifffe (VRL-02070) - Ansleyrick Nia && Suli S.H. Poison
5. Snifffe (VRL-02070) - Den Bästa Pojke && Sammytoe Evelyn
6. Arnika (VRL-01371) - Adelcia Radon VH12-041-0001 && Faustine Radon VH12-041-0002
7. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Keeleigh VH12-046-0146 && Breandan Queenie VH13-046-0009
8. yersinio (VRL-06303) - Duren Uskana VH11-040-0186 && Sour Cream VH11-079-0004
9. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Ruadhán VH12-046-0145 && Breandan Maeleachlainn VH12-046-0139
10. Meow (VRL-10122) - Milkan Puhto VH12-018-1050 && Jäpäkän Pirpana VH11-018-1645
11. Arnika (VRL-01371) - Acorada VH06-099-5863 && Mirielle VH06-099-8104
12. yersinio (VRL-06303) - Bullet v.d. Oorlog VH06-040-8316 && Intense Inymia VH11-079-0005
13. weelow (VRL-00563) - Anneliese v.d. Roudje && Raponsje v.d. Roudje
14. Christa (VRL-11299) - Rhown Ceridwen VH12-024-0110 && Rhywyllaid VH12-026-0177
15. Christa (VRL-11299) - Cedion Siwan VH12-025-0068 && Creirwy Morgan VH12-026-0162
16. Takku (VRL-02782) - Fabrizé 2782 VH11-029-0095 && Empress 2782 VH11-029-0100
17. weelow (VRL-00563) - Doornroosje && Sneeuwwitje
18. Sylvester (VRL-00483) - Päivrinteen Piparminttu && Amfibi KH
19. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Izabelle VH12-046-0140 && Breandan Ethelyn VH13-046-0003
20. Takku (VRL-02782) - Kaljas VH11-093-0006 && Kristjan VH11-093-0008
21. Milja (VRL-00692) - Fiktion Uljas VH12-018-1166 && Fiktion Vilhelmi VH12-018-0540
22. yersinio (VRL-06303) - Kestrel NB VH11-053-0069 && Guess v.d. Duren VH12-040-0064
23. Christa (VRL-11299) - Seren Tywynn Dawn VH12-024-0112 && Hakob Katee
24. Arnika (VRL-01371) - Love Or Death VH02-036-6588 && Urban News O'Aff VH03-036-4044
25. Milja (VRL-00692) - Jadelle VH13-017-0018 && Priska VH12-017-0523
26. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kultipoju VH11-018-0231 && Kiin Veikkoseni VH03-018-9929
27. weelow (VRL-00563) - Valkyria && Aubreyburn
28. Christa (VRL-11299) - Gwilym Dawn VH12-024-0113 && Lai'e Cadno Delfrydol VH12-024-0149
29. Takku (VRL-02782) - Wandsdyke Lady Corona VH11-026-0037
30. yersinio (VRL-06303) - Svanhildr Tófa VH11-053-0070 && Chennye's Rheanne VH11-040-0162
31. weelow (VRL-00563) - Nadezda && Kristýna
32. Takku (VRL-02782) - E During Drafly VH11-026-0066 && Ocaron Husaar
33. Snifffe (VRL-02070) - Aldershof Freya && Bouncy
34. Arnika (VRL-01371) - Grenadier VH06-099-7999 && Merfyn BL VH02-099-9808

Luokka 5: Vaativa yhdistetty parivaljakoille

1. Christa (VRL-11299) - Leonidas VH12-024-0167 && Agus Iogair VH12-025-0076
2. weelow (VRL-00563) - Downpour && Scissorhands
3. Milja (VRL-00692) - Dwfncoed Twrgadarn VH12-026-0343 && Tydiwyfn Hael Milod
4. weem (VRL-02470) - Veronita && Sonetin Carlotta
5. weelow (VRL-00563) - Grietje van de Klaawf && Roodkapje v.d. Vijver
6. Arnika (VRL-01371) - Amoricio Gaia II VH06-099-7357 && Amoricio Alyssa I VH12-201-0002
7. yersinio (VRL-06303) - Noir Casper DC. VH02-040-7127 && Prada van de Kjeld VH11-040-0016
8. JP (VRL-01948) - Hwai Sweet Sacrifice && Edenelle Tootsie
9. Arnika (VRL-01371) - Hybelle Radon VH12-005-0001 && Merry Rain Twilight VH05-005-7143
10. Latu (VRL-01436) - Ánrothán VEC && Conan O'Flore
11. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Reniro && Päivärinteen Zara
12. Christa (VRL-11299) - Gwalch Daliwch Ymlaen VH12-025-0037 && Lai'e Caerau Cyneric VH12-025-0065
13. Milja (VRL-00692) - Tosi-Myrsky && AH Turmio
14. Sen (VRL-08368) - Siors Machno && Wren Aranrhod
15. Meow (VRL-10122) - Selkouni VH12-018-1051 && Koston Unelmaa VH12-018-0912
16. Arnika (VRL-01371) - Fortdale O'Aff VH03-036-3876 && Killyreagh Laddie VH02-036-4357
17. JP (VRL-01948) - Edenelle Xander && Riddles In The Dark Dei
18. Meow (VRL-10122) - Koston Reemus VH11-018-1640 && Aavan Tinja VH11-018-1291
19. Sen (VRL-08368) - Bleddyn Dai && Cledwyn Aderyn
20. Takku (VRL-02782) - Gangster 2782 VH11-029-0127 && Humour Kabottzé 2782 VH11-029-0126
21. Takku (VRL-02782) - G.Igav 2782 VH11-093-0014 && Charmander de Racket 2782 VH11-029-0124
22. Takku (VRL-02782) - Dullon VH11-093-0010 && Galmias 2782 VH11-093-0013
23. Snifffe (VRL-02070) - Aubergine Delilah && Pimiän Pretty Face
24. yersinio (VRL-06303) - Thoria van Zeld VH12-040-0037 && Duren Amelon VH11-040-0175
25. Sen (VRL-08368) - Cadair Bledri && Gwaun Addolgar
26. Takku (VRL-02782) - Glamour of Garran 2782 && Idol 2782 VH11-029-0129
27. Christa (VRL-11299) - Geraint Enfys && Gladys Ffion
28. Meow (VRL-10122) - Koston Unihiekkaa VH11-018-1638 && Koston Punahilkka VH12-018-0970
29. Snifffe (VRL-02070) - Briar Rose Dei && Diana v. Dopstraat
30. Snifffe (VRL-02070) - Shinou S.H. Pruun && Chinoque GB
31. Snifffe (VRL-02070) - Ponsleyshawn Emmeline && Parkington Little Pennie
32. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Éamonn VH12-046-0060 && Breandan Cináed VH12-046-0071
33. Christa (VRL-11299) - Lai'e Dafydd && Moana's Eadweard VH12-024-0108
34. Arnika (VRL-01371) - Fabietna VH06-099-6092 && Holga VH12-201-0004
35. JP (VRL-01948) - Serene Grace && A.D. August Rose
36. Sen (VRL-08368) - Torfaen Mared && Ystwyth Nia
37. yersinio (VRL-06303) - Dur Aanmanen VH04-040-1026 && Dur Jagen VH04-040-0955
38. yersinio (VRL-06303) - Dur Tumort VH04-040-4007 && Wilna DLK VH06-040-9738
39. weem (VRL-02470) - Breezy Theonor && Ludolf VH11-017-0543
40. weelow (VRL-00563) - Honeydew && Bettina v.d. Djoep

Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille

1. yersinio (VRL-06303) - Duren Yuna VH11-040-0179 && Cuicait v.d. Duren VH12-040-0063
2. yersinio (VRL-06303) - Dur Veroek VH04-040-0972 && Oester VH11-040-0219
3. Takku (VRL-02782) - Hupst 2782 VH11-093-0012 && Hannah Montana 2782 VH11-029-0128
4. weelow (VRL-00563) - Beest v.d. Eendwelg && Repelsteeltje
5. Takku (VRL-02782) - Tiffyl Shilona VH11-026-0045 && Vaal VH11-093-0009
6. yersinio (VRL-06303) - Duren Anektode VH04-040-2898 && Pontiac v.d. Duren VH12-040-0060
7. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Ciardha K VH12-046-0093 && Breandan Osheen VH12-046-0070
8. weelow (VRL-00563) - Oldrich && Slavomír
9. yersinio (VRL-06303) - Duren Oliver VH06-040-1354 && Dur Dorsen VH04-040-1652
10. Sen (VRL-08368) - Eoin Winifred && Halkyn Ysgawyn
11. Christa (VRL-11299) - Derych Antonije && Eireann Dawn VH12-026-0305
12. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Roi && Memphis vom Liliebloom
13. Arnika (VRL-01371) - Lagun Imelda DRD VH06-099-6295 && Vargos Polyatisa II VH06-099-8083
14. Christa (VRL-11299) - Meredid Nest Nia && Morwenna
15. JP (VRL-01948) - Idya Shy Bonnie && Edenelle Humphrey
16. Tuire N. (VRL-00345) - Dyantha's Freda VH12-046-0063 && Breandan Judith VH12-046-0072
17. Arnika (VRL-01371) - Rosette VH06-047-5586 && Sharon of Radon VH12-047-0003
18. Takku (VRL-02782) - Knapsteeri VH11-093-0007 && Mantinea VH11-093-0015
19. Christa (VRL-11299) - Islwyn Macsen && Aneirin Dewey
20. Tuire N. (VRL-00345) - Dyantha's Deziree VH12-046-0111 && Breandan Daniela VH12-046-0069
21. Takku (VRL-02782) - Meremia VH11-093-0019 && Vaimustunud VH11-093-0017
22. Sen (VRL-08368) - Heulwen Teifi && Mair Rhondda
23. Christa (VRL-11299) - Gwil Heddwyn && Iorwerth Lleucu
24. Sen (VRL-08368) - Cefin Geirionydd && Cych Ercwlff
25. Sen (VRL-08368) - Cader Van Gwladus && Cornelly Cynedyr