VVJ-valjakkoajokilpailut

Kilpailupäivä: 11.03.2013
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 05.03.2013
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 06.03.2013, klo 18.26
Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille - 40/40 TT
Luokka 2: Vaativa yhdistetty yksiköille - 40/40 TT
Luokka 3: Vaikea yhdistetty yksiköille - 20/40 TT
Luokka 4: Noviisi yhdistetty parivaljakoille - 40/40 TT
Luokka 5: Vaativa yhdistetty parivaljakoille - 37/40 TT
Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille - 24/40 TT

Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Hevonen saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan
Ohjastaja saa tuoda neljä (4) valjakkoa yhteen luokkaan
Sama valjakko saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@poista.gmail.com otsikolla: Fiktio VVJ kutsun numero
(katso numero osoiteriviltä, esim. vvj013.php -> Fiktio VVJ 013)
Halutessasi osallistua kaikkiin samalla kokoonpanolla otsikoi: Fiktio VVJ 201-210
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

		Yksilöluokkaan:
		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
		
		Pariluokkaan:
		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
Seuraan on kuuluttava, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa!

Tulokset

Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. Milja (VRL-00692) - Aavan Unkka
2. narri (VRL-06046) - Tellumariina
3. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Sondra VH13-046-0011
4. Christa (VRL-11299) - KS Covert Operation VH12-059-0032
5. Roo (VRL-12617) - Saffron v. Moons VH13-017-0064
6. Miia Maria (VRL-10382) - Huvin Eulalia VH13-017-0075
7. Sierra. (VRL-10775) - Kajon Punakettu VH13-018-0053
8. Milja (VRL-00692) - Kiin Veikkoseni VH03-018-9929
9. Snifffe (VRL-02070) - Safir S.H. Pellam
10. Milja (VRL-00692) - Loisto-Nils
11. Oona (VRL-11983) - Grandi Sco
12. Milja (VRL-00692) - Fiktion Karma VH12-018-0191
13. Susanna (VRL-03881) - Glace au chocolt
14. Snifffe (VRL-02070) - Bredbeddle v.d. Cadwr
15. Christa (VRL-11299) - KS Candy Kisses VH12-059-0031
16. Christa (VRL-11299) - Polymnia
17. Snifffe (VRL-02070) - Harlow
18. weelow (VRL-00563) - Avrik Adelgunda
19. Roo (VRL-12617) - Heston B VH13-017-0022
20. Miia Maria (VRL-10382) - Phoenix v. Moons VH12-017-0683
21. Miia Maria (VRL-10382) - Bye September VH12-026-0300
22. Sylvester (VRL-00483) - Tuohimäen Meretic
23. Sylvester (VRL-00483) - Fubbery Swer
24. Tuire N. (VRL-00345) - Snowface Nathan VH12-046-0144
25. Oona (VRL-11983) - Dynamite Dante Sco
26. Emma M. (VRL-12373) - Bergjlot
27. Sylvester (VRL-00483) - Mulbery Swer
28. suba (VRL-12468) - Selma S.H. Pearlie
29. Roo (VRL-12617) - Chameleon Sultan VH13-017-0104
30. Oona (VRL-11983) - Enzuardi
31. weelow (VRL-00563) - Pippilotta Puff
32. Oona (VRL-11983) - Rock Ted
33. Miia Maria (VRL-10382) - Maxwell VH13-017-0010
34. Snifffe (VRL-02070) - Emrys v.d. Cadwr
35. weelow (VRL-00563) - Sneeuwwitje
36. weelow (VRL-00563) - Fudgeboy
37. Wolf (VRL-06256) - Aderyn wyn Blodwen VH12-024-0224
38. Takku (VRL-02782) - Wandsdyke Lady Corona VH11-026-0037
39. Christa (VRL-11299) - Mayland Long Knox VH12-059-0084
40. Sierra. (VRL-10775) - Helmelän Mauno VH12-018-1108

Luokka 2: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. Pierre (VRL-10531) - Rajattoman Topias
2. weelow (VRL-00563) - Yaward Annalte
3. Huttis (VRL-03370) - Adanna FK VH11-017-0811
4. Pierre (VRL-10531) - Koston Tahdonvoima VH11-018-0454
5. Huttis (VRL-03370) - Mealla O'Brion VH11-046-0111
6. Christa (VRL-11299) - Charm Quark Ion VH12-059-0091
7. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Ciardha K VH12-046-0093
8. Huttis (VRL-03370) - Celia v. LAC VH11-017-0886
9. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Iltasoihtu VH11-018-1603
10. Milja (VRL-00692) - Pentrebach Neala VH12-026-0342
11. Susi (VRL-00465) - Hämypuron Veikari VH03-018-9169
12. Kics (VRL-05293) - Knight for the Ladies AET VH-01-015-6399
13. Miia Maria (VRL-10382) - Fiktion Kippari VH12-018-1134
14. Miia Maria (VRL-10382) - Jaspar FK VH13-017-0042
15. Snifffe (VRL-02070) - Sammytoe Edgar
16. Miia Maria (VRL-10382) - Vuornan Effie VH12-017-0798
17. Takku (VRL-02782) - Michael Lucky Sonja VH12-177-0047
18. Pierre (VRL-10531) - Huvin Sotamies-Seeti VH12-018-1056
19. Wolf (VRL-06256) - Turerth v.d. Duren VH12-040-0093
20. Roo (VRL-12617) - Loch Ness VH13-023-0006
21. Snifffe (VRL-02070) - Spumador S.H. Peredur
22. Miia Maria (VRL-10382) - Huvin Lou Lilou VH13-017-0047
23. Mei Shiratori (VRL-00003) - Penrhyn Blaidd Callahan VH13-026-0054
24. Christa (VRL-11299) - Citizen Erased VH12-059-0093
25. weelow (VRL-00563) - Hammerback's Ollivander
26. Takku (VRL-02782) - CHR Last Dream VH12-177-0046
27. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Sallie VH12-046-0092
28. Susi (VRL-00465) - Steekin Neelia
29. Takku (VRL-02782) - CHR Barona VH12-177-0045
30. weelow (VRL-00563) - Leviticus
31. yersinio (VRL-06303) - Alycia v.d. Duren VH12-040-0123
32. Huttis (VRL-03370) - Dunbrody PM VH13-046-0012
33. yersinio (VRL-06303) - Dur Tumort VH04-040-4007
34. Takku (VRL-02782) - Don Boreal VH11-025-0019
35. Snifffe (VRL-02070) - Darsingham Pembroke
36. Wolf (VRL-06256) - Khosrau v.d. Duren VH12-040-0092
37. Christa (VRL-11299) - Dallas Superstar VH12-059-0058
38. Roo (VRL-12617) - Miss Rose RHK VH13-027-0056
39. Christa (VRL-11299) - Illicit Ion VH12-059-0083
40. Snifffe (VRL-02070) - Pimiän Pure Magic

Luokka 3: Vaikea yhdistetty yksiköille

1. Mei Shiratori (VRL-00003) - Ceridwyn Supreme VH06-026-9931
2. Takku (VRL-02782) - Cedion Seren Aeryn VH11-025-0023
3. Huttis (VRL-03370) - Blake v. Moons VH12-017-0595
4. yersinio (VRL-06303) - Duren Wiini VH11-040-0209
5. yersinio (VRL-06303) - Duren Dalian VH11-040-0113
6. Takku (VRL-02782) - T.H. Tobias VH04-019-2682
7. weelow (VRL-00563) - Paladin Escapade
8. yersinio (VRL-06303) - Duren Camee VH06-040-8728
9. Huttis (VRL-03370) - Forfølger NOR VH12-053-0112
10. Susi (VRL-00465) - Ristin Almiina VH04-018-0523
11. Mei Shiratori (VRL-00003) - Heinämäen Lohtu VH11-018-1536
12. Christa (VRL-11299) - Christine Sixteen
13. Christa (VRL-11299) - Run Away Marilyn
14. Susi (VRL-00465) - Perjantain Laululintu VH03-018-9167
15. Takku (VRL-02782) - HWA Chilly Lust
16. Huttis (VRL-03370) - Nattesøvn v. Pijnboompit VH11-053-0054
17. yersinio (VRL-06303) - Duren Rustin VH06-040-9246
18. Maggie (VRL-12579) - Duren Eena VH11-040-0156
19. Christa (VRL-11299) - Sad Sally
20. Christa (VRL-11299) - Arcadia Colorado Carousels

Luokka 4: Noviisi yhdistetty parivaljakoille

1. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Luoti VH12-018-0304 && Sakastin Renium VH13-018-0066
2. Chiara (VRL-01123) - Richardo Elenyá && P.B Lord of Death VH04-035-9356
3. weelow (VRL-00563) - Valkyria && Aubreyburn
4. yersinio (VRL-06303) - Anundr Egil VH11-053-0101 && Duren Uskana VH11-040-0186
5. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Ruadhán VH12-046-0145 && Breandan Maeleachlainn VH12-046-0139
6. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Izabelle VH12-046-0140 && Breandan Ethelyn VH13-046-0003
7. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Bronte VH12-046-0074 && Breandan Somhairle VH13-046-0010
8. Takku (VRL-02782) - Fabrizé 2782 VH11-029-0095 && Empress 2782 VH11-029-0100
9. Christa (VRL-11299) - Eireamhon Dawn && Cecilia LAC VH12-017-0810
10. Christa (VRL-11299) - Päivärinteen Timi && Vergil Alexandre
11. Pierre (VRL-10531) - SH Ilon-Tähti VH12-018-0507 && Taikakuun Helmikkä
12. Christa (VRL-11299) - CHR Ever So Rude VH12-177-0048 && Eilish
13. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Sotalotta VH12-018-0502 && Vesiperän Joanna VH12-018-0763
14. Sen (VRL-08368) - Cadair Bledri && Gwaun Addolgar
15. Chiara (VRL-01123) - Cwmnantcol Adyna VH12-025-0057 && WF Carola
16. Milja (VRL-00692) - Akileija TK VH12-018-1169 && Fiktion Lyyti VH12-018-1010
17. Chiara (VRL-01123) - Ferdinand de Joya VH06-057-7573 && AF Benjamin
18. Christa (VRL-11299) - Brooklyn Blizzard Dei && Caecelia v. Jennigje
19. Milja (VRL-00692) - Jadelle VH13-017-0018 && Priska VH12-017-0523
20. Takku (VRL-02782) - Kaljas VH11-093-0006 && Kristjan VH11-093-0008
21. weelow (VRL-00563) - Yernfall's Yamelia && Wassernixe
22. Snifffe (VRL-02070) - Den Bästa Pojke && Sammytoe Evelyn
23. weelow (VRL-00563) - Anneliese v.d. Roudje && Raponsje v.d. Roudje
24. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tähtitomu VH12-018-0542 && Sirkkeen Linnea VH12-018-1167
25. Milja (VRL-00692) - Fiktion Vilhelmi VH12-018-0540 && Fiktion Velikulta VH12-018-0075
26. Sen (VRL-08368) - Siors Machno && Wren Aranhrod
27. Sen (VRL-08368) - Torfaen Mared && Ystwyth Nia
28. yersinio (VRL-06303) - Brynhildr Kelda VH11-053-0067 && Bullet v.d. Oorlog VH06-040-8316
29. Roo (VRL-12617) - Harimbo VH13-017-0063 & Harjakon Beatrix VH12-017-0272
30. Snifffe (VRL-02070) - Aldershof Freya && Bouncy
31. Chiara (VRL-01123) - Music's Difyr VH12-022-0084 && Wiikunan Suklaarae
32. Pierre (VRL-10531) - Kajon Vernissa && Viehättävän Haipakka VH11-018-1180
33. Snifffe (VRL-02070) - Ansleyrick Nia && Suli S.H. Poison
34. Snifffe (VRL-02070) - Keelin Konsta && Diana v. Dopstraat
35. yersinio (VRL-06303) - Champ v.d. Duren VH12-040-0086 && Chennye's Rheanne VH11-040-0162
36. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Keeleigh VH12-046-0146 && Breandan Queenie VH13-046-0009
37. Sen (VRL-08368) - Bleddyn Dai && Cledwyn Aderyn
38. weelow (VRL-00563) - Nadezda && Kristýna
39. Takku (VRL-02782) - E During Drafly VH11-026-0066 && Ocaron Husaar
40. Sylvester (VRL-00483) - Amfibi KH && Päivärinteen Piparminttu

Luokka 5: Vaativa yhdistetty parivaljakoille

1. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Reniro && Päivärinteen Zara
2. Sen (VRL-08368) - Pencalow Deryn && Pencalow Marged
3. Sen (VRL-08368) - Pencalow Alawn && Pencalow Sinnoch
4. weelow (VRL-00563) - Svanbys Ulrika && Bettina v.d. Djoep
5. Christa (VRL-11299) - Yermolai && Ljubljaja Sveta
6. Pierre (VRL-10531) - Aavan Aulikki VH11-018-1150 && Rimerilla SOI VH12-018-0501
7. JP (VRL-01948) - Hwai Sweet Sacrifice && Edenelle Tootsie
8. Pierre (VRL-10531) - Viehättävän Antton VH11-018-1151 && Retku HUI VH11-018-1672
9. Takku (VRL-02782) - Gangster 2782 VH11-029-0127 && Humour Kabottzé 2782 VH11-029-0126
10. Takku (VRL-02782) - Glamour of Garran 2782 && Idol 2782 VH11-029-0129
11. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Justus VH11-018-1669 && Kadotettu Raptori VH12-018-0494
12. Pierre (VRL-10531) - Rohmulan Reko VH11-018-1671 && Sirkkeen Kihistin VH13-018-0056
13. Takku (VRL-02782) - G.Igav 2782 VH11-093-0014 && Charmander de Racket 2782 VH11-029-0124
14. yersinio (VRL-06303) - Noir Casper DC. VH02-040-7127 && Prada van de Kjeld VH11-040-0016
15. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Éamonn VH12-046-0060 && Breandan Cináed VH12-046-0071
16. yersinio (VRL-06303) - Wilna DLK VH06-040-9738 && Wiepkje VH04-040-8090
17. Christa (VRL-11299) - Winslow VH12-005-0027 && Douglas Irvin
18. Milja (VRL-00692) - Dwfncoed Twrgadarn VH12-026-0343 && Tydiwyfn Hael Milod
19. Sen (VRL-08368) - Cader Van Gwladus && Cornelly Cynedyr
20. Snifffe (VRL-02070) - Ponsleyshawn Emmeline && Parkington Little Pennie
21. yersinio (VRL-06303) - Dur Aanmanen VH04-040-1026 && Dur Jagen VH04-040-0955
22. Snifffe (VRL-02070) - Aubergine Delilah && Pimiän Pretty Face
23. weelow (VRL-00563) - Downpour && Scissorhands
24. Takku (VRL-02782) - Dullon VH11-093-0010 && Galmias 2782 VH11-093-0013
25. Milja (VRL-00692) - Tosi-Myrsky && AH Turmio
26. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Finola VH12-046-0095 && Awena VEC VH12-046-0108
27. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Whysowhite VH12-046-0107 && Breandan Driscoll VH12-046-0116
28. Sen (VRL-08368) - Heulwen Teifi && Mair Rhondda
29. Snifffe (VRL-02070) - Shinou S.H. Pruun && Chinoque GB
30. yersinio (VRL-06303) - Thoria van Zeld VH12-040-0037 && Duren Amelon VH11-040-0175
31. JP (VRL-01948) - Edenelle Xander && Riddles In The Dark Dei
32. JP (VRL-01948) - Serene Grace && A.D. August Rose
33. Snifffe (VRL-02070) - Briar Rose Dei && Huvin Decon Xaxs
34. weelow (VRL-00563) - Grietje van de Klaawf && Roodkapje v.d. Vijver
35. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Anraí VH12-046-0073 && Breandan Muiris VH12-046-0094
36. Christa (VRL-11299) - Sylvia v.d. Orestes && Ffoyd Giacomo
37. Christa (VRL-11299) - Frode Hexen VH12-010-0109 && Iztok Anica VH12-064-0023

Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille

1. yersinio (VRL-06303) - Dur Dorsen VH04-040-1652 && Duren Oanna VH11-040-0111
2. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Roi && Memphis vom Liliebloom
3. JP (VRL-01948) - Idya Shy Bonnie && Edenelle Humphrey
4. yersinio (VRL-06303) - Duren Yuna VH11-040-0179 && Dexter DR VH03-040-1589
5. Takku (VRL-02782) - Meremia VH11-093-0019 && Vaimustunud VH11-093-0017
6. Christa (VRL-11299) - Derych Antonije && Eireann Dawn VH12-026-0305
7. weelow (VRL-00563) - Pompadour v.d. Djoep && Eerlijk van Anker
8. Christa (VRL-11299) - Et Tu Brute Dei && Piaras Dina
9. Tuire N. (VRL-00345) - Casparus v.d. Sneek VH04-040-1029 && Casper fan Lycan VH13-040-0165
10. Takku (VRL-02782) - Tiffyl Shilona VH11-026-0045 && Vaal VH11-093-0009
11. Takku (VRL-02782) - Knapsteeri VH11-093-0007 && Mantinea VH11-093-0015
12. Sen (VRL-08368) - Eoin Winifred && Halkyn Ysgawyn
13. weelow (VRL-00563) - Beest v.d. Eendwelg && Repelsteeltje
14. Sen (VRL-08368) - Pencalow Ermid && Pencalow Yale Rhodri
15. yersinio (VRL-06303) - Pontiac v.d. Duren VH12-040-0060 && Sieze v.d. Djoehem VH07-040-0241
16. Takku (VRL-02782) - Hupst 2782 VH11-093-0012 && Hannah Montana 2782 VH11-029-0128
17. Sen (VRL-08368) - Pencalow Crystin && Pencalow Telen
18. Christa (VRL-11299) - Sander Gerry && Alexandria
19. Christa (VRL-11299) - Bartolomej XII VH12-064-0016 && Romercie
20. Sen (VRL-08368) - Cefin Geirionydd && Cych Ercwlff
21. weelow (VRL-00563) - Oldrich && Slavomír
22. yersinio (VRL-06303) - Oester VH11-040-0219 && Cuicait v.d. Duren VH12-040-0063
23. Tuire N. (VRL-00345) - Dyantha's Deziree VH12-046-0111 && Breandan Daniela VH12-046-0069
24. Tuire N. (VRL-00345) - Dyantha's Freda VH12-046-0063 && Breandan Judith VH12-046-0072