VVJ-valjakkoajokilpailut

Kilpailupäivä: 24.03.2013
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 15.03.2013
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 02.03.2013, klo 16.33
Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille - 30/30 TT
Luokka 2: Noviisi yhdistetty yksiköille - 30/30 TT
Luokka 3: Vaativa yhdistetty yksiköille - 30/30 TT
Luokka 4: Vaativa yhdistetty yksiköille - 30/30 TT
Luokka 5: Vaikea yhdistetty yksiköille - 30/30 TT

Luokkiin otetaan neljäkymmentä (30) osallistujaa
Hevonen saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan
Ohjastaja saa tuoda kolme (3) valjakkoa yhteen luokkaan
Sama valjakko saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@poista.gmail.com otsikolla: Fiktio VVJ kutsun numero
(katso numero osoiteriviltä, esim. vvj013.php -> Fiktio VVJ 013)
Halutessasi osallistua kaikkiin samalla kokoonpanolla otsikoi: Fiktio VVJ 211-220
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
Seuraan on kuuluttava, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa!

Tulokset

Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. Oona (VRL-11983) - Dynamite Dante Sco
2. Pierre (VRL-10531) - Sakastin Renium VH13-018-0066
3. weelow (VRL-00563) - Doornroosje
4. weelow (VRL-00563) - Sneeuwwitje
5. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Luoti VH12-018-0304
6. Milja (VRL-00692) - Akileija TK VH12-018-1169
7. Sen (VRL-08368) - Siors Machno
8. Milja (VRL-00692) - Jadelle VH13-017-0018
9. Roo (VRL-12617) - Harjakon Beatrix VH12-017-0272
10. Oona (VRL-11983) - Rock Ted
11. weelow (VRL-00563) - Raponsje v.d. Roudje
12. Miia Maria (VRL-10382) - Phoenix v. Moons VH12-017-0683
13. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Ethelyn VH13-046-0003
14. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Ashling VH13-046-0014
15. Milja (VRL-00692) - Priska VH12-017-0523
16. Roo (VRL-12617) - Harimbo VH13-017-0063
17. Mariella (VRL-02189) - Vidar LAC VH12-053-0111
18. Sen (VRL-08368) - Gwaun Addolgar
19. Roo (VRL-12617) - Heston B VH13-017-0022
20. Miia Maria (VRL-10382) - Maxwell VH13-017-0010
21. Miia Maria (VRL-10382) - Huvin Eulalia VH13-017-0075
22. Oona (VRL-11983) - Lillamy Sco
23. Sen (VRL-08368) - Cadair Bledri
24. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Cathryn VH13-046-0013
25. Wolf (VRL-06256) - Mic Tyler VH12-017-0785
26. Mariella (VRL-02189) - Levanya v.d. Duren VH12-040-0049
27. Wolf (VRL-06256) - Aderyn wyn Blodwen VH12-024-0224
28. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Sotalotta VH12-018-0502
29. Wolf (VRL-06256) - Aelwen Nero
30. suba (VRL-12468) - Selma S.H. Pearlie

Luokka 2: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. Tuire N. (VRL-00345) - Snowface Nathan VH12-046-0144
2. Tahvonautti (VRL-07572) - Revanche de Duán VH13-262-0002
3. Pierre (VRL-10531) - Viehättävän Haipakka VH11-018-1180
4. Sen (VRL-08368) - Mair Rhondda
5. Juulia (VRL-09918) - Natalma's Wandy
6. Roo (VRL-12617) - Peace r. Beauty VH13-017-0105
7. Pierre (VRL-10531) - Kajon Vernissa
8. Wolf (VRL-06256) - Rhown Rhiannon
9. Sen (VRL-08368) - Cornelly Cynedyr
10. Tahvonautti (VRL-07572) - Džin Bljesak VH12-112-0002
11. Roo (VRL-12617) - Chameleon Sultan VH13-017-0104
12. Roo (VRL-12617) - Saffron v. Moons VH13-017-0064
13. Miia Maria (VRL-10382) - Bye September VH12-026-0300
14. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Wallis VH13-046-0034
15. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Francene VH13-046-0015
16. Milja (VRL-00692) - Fiktion Lyyti VH12-018-1010
17. Miia Maria (VRL-10382) - Bria Bye-Bye P VH12-026-0190
18. Juulia (VRL-09918) - Mic Simbal
19. Wolf (VRL-06256) - Mihan Merrion VH12-024-0225
20. Juulia (VRL-09918) - Huck's Akureyri
21. Wolf (VRL-06256) - Rhowynn LAC
22. Milja (VRL-00692) - Fiktion Uljas VH12-018-1166
23. weelow (VRL-00563) - Yernfall's Yamelia
24. Milja (VRL-00692) - Fiktion Karma VH12-018-0191
25. Pierre (VRL-10531) - Taikakuun Helmikkä
26. Oona (VRL-11983) - Karkurannan Shuriken
27. Oona (VRL-11983) - Grandiola Sco
28. weelow (VRL-00563) - Anneliese v.d. Roudje
29. Sen (VRL-08368) - Heulwen Teifi
30. weelow (VRL-00563) - Wassernixe

Luokka 3: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Justus VH11-018-1669
2. Sen (VRL-08368) - Pencalow Marged
3. Milja (VRL-00692) - Dwfncoed Twrgadarn VH12-026-0343
4. Sen (VRL-08368) - Eoin Winifred
5. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Reniro
6. Roo (VRL-12617) - Loch Ness VH13-023-0006
7. Miia Maria (VRL-10382) - Vuornan Effie VH12-017-0798
8. Roo (VRL-12617) - Mörkövaaran Humina VH13-018-0119
9. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Raptori VH12-018-0494
10. Wolf (VRL-06256) - Khosrau v.d. Duren VH12-040-0092
11. Procella (VRL-05332) - Adelman Xerxes VH12-017-0482
12. JP (VRL-01948) - Kyla Rebella
13. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Driscoll VH12-046-0116
14. Miia Maria (VRL-10382) - Huvin Lou Lilou VH13-017-0047
15. Pierre (VRL-10531) - Viehättävän Antton VH11-018-1151
16. weelow (VRL-00563) - Leviticus
17. Sen (VRL-08368) - Pencalow Deryn
18. Miia Maria (VRL-10382) - Jaspar FK VH13-017-0042
19. weelow (VRL-00563) - Hammerback's Ollivander
20. Roo (VRL-12617) - Miss Rose RHK VH13-027-0056
21. Procella (VRL-05332) - Pentagon VH12-053-0052
22. Christa (VRL-11299) - Frode Hexen VH12-010-0109
23. weelow (VRL-00563) - Yaward Annalte
24. Milja (VRL-00692) - Tydiwyfn Hael Milod
25. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Ciardha K VH12-046-0093
26. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Zara
27. Milja (VRL-00692) - Pentrebach Neala VH12-026-0342
28. Wolf (VRL-06256) - Turerth v.d. Duren VH12-040-0093
29. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Cináed VH12-046-0071
30. Mariella (VRL-02189) - Ellie's Percival VH11-017-0743

Luokka 4: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. JP (VRL-01948) - A.D. August Rose
2. Roo (VRL-12617) - Kasper-Jesper ILO
3. Milja (VRL-00692) - Tosi-Myrsky
4. Latu (VRL-01436) - WND Fideline
5. rebely (VRL-09009) - Huvin Sarah VH12-017-0534
6. weelow (VRL-00563) - Grietje van de Klaawf
7. Latu (VRL-01436) - Reusachtige Z4
8. Christa (VRL-11299) - Iztok Anica VH12-064-0023
9. Sen (VRL-08368) - Pencalow Sinnoch
10. weelow (VRL-00563) - Roodkapje v.d. Vijver
11. Sen (VRL-08368) - Pencalow Telen
12. Pierre (VRL-10531) - Koston Tahdonvoima VH11-018-0454
13. Milja (VRL-00692) - AH Turmio
14. Pierre (VRL-10531) - Rajattoman Topias
15. JP (VRL-01948) - Glowmoor Felicia
16. Miia Maria (VRL-10382) - Fiktion Kippari VH12-018-1134
17. JP (VRL-01948) - Serene Grace
18. rebely (VRL-09009) - Forgiven Forgotter NU VH12-017-0789
19. Frida (VRL-05826) - Päivärinteen Adrianna
20. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Maeleachlainn VH12-046-0139
21. weelow (VRL-00563) - Scissorhands
22. Christa (VRL-11299) - Sylvia v.d. Orestes
23. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Iltasoihtu VH11-018-1603
24. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Izabelle VH12-046-0140
25. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Keeleigh VH12-046-0146
26. Roo (VRL-12617) - Säpinän Sabluunaprinsessa VH06-018-2873
27. Latu (VRL-01436) - Ánrothán VEC
28. Christa (VRL-11299) - Floyd Giacomo
29. Frida (VRL-05826) - Varjomäen Mirella
30. Sen (VRL-08368) - Pencalow Alawn
31. Roo (VRL-12617) - Milkan Veikari VH13-018-0118

Luokka 5: Vaikea yhdistetty yksiköille

1. Tahvonautti (VRL-07572) - Liten Jente VH13-053-0002
2. JP (VRL-01948) - Idya Shy Bonnie
3. weelow (VRL-00563) - Oldrich
4. Milja (VRL-00692) - Susu
5. Latu (VRL-01436) - Conan O'Flore
6. Christa (VRL-11299) - Romercie
7. Wolf (VRL-06256) - Brio Thronestealer VH12-025-0071
8. Takku (VRL-02782) - Vaimustunud VH11-093-0017
9. Sen (VRL-08368) - Pencalow Crystin
10. Tuire N. (VRL-00345) - Dyantha's Deziree VH12-046-0111
11. weelow (VRL-00563) - Slavomír
12. Tuire N. (VRL-00345) - Dyantha's Freda VH12-046-0063
13. Mei Shiratori (VRL-00003) - Ceridwyn Supreme VH06-026-9931
14. weelow (VRL-00563) - Paladin Escapade
15. Wolf (VRL-06256) - Cochwydd Dawn VH12-025-0048
16. Tahvonautti (VRL-07572) - Solnedgang VH12-053-0071
17. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Roi
18. Tuire N. (VRL-00345) - Awena VEC VH12-046-0108
19. JP (VRL-01948) - Edenelle Humphrey
20. Maggie (VRL-12579) - Duren Eena VH11-040-0156
21. Mei Shiratori (VRL-00003) - Heinämäen Lohtu VH11-018-1536
22. Christa (VRL-11299) - Alexandria
23. Sen (VRL-08368) - Pencalow Yale Rhodri
24. Christa (VRL-11299) - Sander Gerry
25. Milja (VRL-00692) - Breve
26. Sen (VRL-08368) - Pencalow Ermid
27. Milja (VRL-00692) - Lustkill
28. Takku (VRL-02782) - Hupst 2782 VH11-093-0012
29. Wolf (VRL-06256) - Iowa LAC VH12-026-0273
30. Takku (VRL-02782) - Hannah Montana 2782 VH11-029-0128