VVJ-valjakkoajokilpailut

Kilpailupäivä: 26.03.2013
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 15.03.2013
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 02.03.2013, klo 16.33
Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille - 30/30 TT
Luokka 2: Noviisi yhdistetty yksiköille - 30/30 TT
Luokka 3: Vaativa yhdistetty yksiköille - 30/30 TT
Luokka 4: Vaativa yhdistetty yksiköille - 30/30 TT
Luokka 5: Vaikea yhdistetty yksiköille - 30/30 TT

Luokkiin otetaan neljäkymmentä (30) osallistujaa
Hevonen saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan
Ohjastaja saa tuoda kolme (3) valjakkoa yhteen luokkaan
Sama valjakko saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@poista.gmail.com otsikolla: Fiktio VVJ kutsun numero
(katso numero osoiteriviltä, esim. vvj013.php -> Fiktio VVJ 013)
Halutessasi osallistua kaikkiin samalla kokoonpanolla otsikoi: Fiktio VVJ 211-220
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
Seuraan on kuuluttava, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa!

Tulokset

Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Luoti VH12-018-0304
2. Sen (VRL-08368) - Siors Machno
3. Oona (VRL-11983) - Dynamite Dante Sco
4. Mariella (VRL-02189) - Vidar LAC VH12-053-0111
5. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Ashling VH13-046-0014
6. Roo (VRL-12617) - Harimbo VH13-017-0063
7. suba (VRL-12468) - Selma S.H. Pearlie
8. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Cathryn VH13-046-0013
9. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Ethelyn VH13-046-0003
10. Wolf (VRL-06256) - Aelwen Nero
11. Milja (VRL-00692) - Priska VH12-017-0523
12. Sen (VRL-08368) - Cadair Bledri
13. Oona (VRL-11983) - Lillamy Sco
14. Wolf (VRL-06256) - Aderyn wyn Blodwen VH12-024-0224
15. Miia Maria (VRL-10382) - Phoenix v. Moons VH12-017-0683
16. Milja (VRL-00692) - Jadelle VH13-017-0018
17. Oona (VRL-11983) - Rock Ted
18. Milja (VRL-00692) - Akileija TK VH12-018-1169
19. weelow (VRL-00563) - Sneeuwwitje
20. Pierre (VRL-10531) - Sakastin Renium VH13-018-0066
21. Roo (VRL-12617) - Harjakon Beatrix VH12-017-0272
22. Mariella (VRL-02189) - Levanya v.d. Duren VH12-040-0049
23. weelow (VRL-00563) - Raponsje v.d. Roudje
24. weelow (VRL-00563) - Doornroosje
25. Miia Maria (VRL-10382) - Huvin Eulalia VH13-017-0075
26. Sen (VRL-08368) - Gwaun Addolgar
27. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Sotalotta VH12-018-0502
28. Miia Maria (VRL-10382) - Maxwell VH13-017-0010
29. Roo (VRL-12617) - Heston B VH13-017-0022
30. Wolf (VRL-06256) - Mic Tyler VH12-017-0785

Luokka 2: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Wallis VH13-046-0034
2. Juulia (VRL-09918) - Huck's Akureyri
3. Roo (VRL-12617) - Saffron v. Moons VH13-017-0064
4. Roo (VRL-12617) - Peace r. Beauty VH13-017-0105
5. Sen (VRL-08368) - Mair Rhondda
6. Sen (VRL-08368) - Heulwen Teifi
7. Pierre (VRL-10531) - Viehättävän Haipakka VH11-018-1180
8. Wolf (VRL-06256) - Rhown Rhiannon
9. weelow (VRL-00563) - Anneliese v.d. Roudje
10. Miia Maria (VRL-10382) - Bye September VH12-026-0300
11. weelow (VRL-00563) - Yernfall's Yamelia
12. Oona (VRL-11983) - Karkurannan Shuriken
13. Milja (VRL-00692) - Fiktion Uljas VH12-018-1166
14. Sen (VRL-08368) - Cornelly Cynedyr
15. Oona (VRL-11983) - Grandiola Sco
16. Roo (VRL-12617) - Chameleon Sultan VH13-017-0104
17. weelow (VRL-00563) - Wassernixe
18. Tuire N. (VRL-00345) - Snowface Nathan VH12-046-0144
19. Pierre (VRL-10531) - Kajon Vernissa
20. Wolf (VRL-06256) - Rhowynn LAC
21. Pierre (VRL-10531) - Taikakuun Helmikkä
22. Milja (VRL-00692) - Fiktion Lyyti VH12-018-1010
23. Juulia (VRL-09918) - Natalma's Wandy
24. Wolf (VRL-06256) - Mihan Merrion VH12-024-0225
25. Tahvonautti (VRL-07572) - Džin Bljesak VH12-112-0002
26. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Francene VH13-046-0015
27. Miia Maria (VRL-10382) - Bria Bye-Bye P VH12-026-0190
28. Tahvonautti (VRL-07572) - Revanche de Duán VH13-262-0002
29. Milja (VRL-00692) - Fiktion Karma VH12-018-0191
30. Juulia (VRL-09918) - Mic Simbal

Luokka 3: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. Milja (VRL-00692) - Dwfncoed Twrgadarn VH12-026-0343
2. Wolf (VRL-06256) - Khosrau v.d. Duren VH12-040-0092
3. weelow (VRL-00563) - Hammerback's Ollivander
4. Procella (VRL-05332) - Pentagon VH12-053-0052
5. Miia Maria (VRL-10382) - Vuornan Effie VH12-017-0798
6. Roo (VRL-12617) - Loch Ness VH13-023-0006
7. Roo (VRL-12617) - Mörkövaaran Humina VH13-018-0119
8. Milja (VRL-00692) - Pentrebach Neala VH12-026-0342
9. Sen (VRL-08368) - Pencalow Marged
10. Pierre (VRL-10531) - Viehättävän Antton VH11-018-1151
11. Roo (VRL-12617) - Miss Rose RHK VH13-027-0056
12. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Zara
13. weelow (VRL-00563) - Leviticus
14. Milja (VRL-00692) - Tydiwyfn Hael Milod
15. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Driscoll VH12-046-0116
16. Sen (VRL-08368) - Pencalow Deryn
17. JP (VRL-01948) - Kyla Rebella
18. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Justus VH11-018-1669
19. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Raptori VH12-018-0494
20. Sen (VRL-08368) - Eoin Winifred
21. weelow (VRL-00563) - Yaward Annalte
22. Procella (VRL-05332) - Adelman Xerxes VH12-017-0482
23. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Ciardha K VH12-046-0093
24. Mariella (VRL-02189) - Ellie's Percival VH11-017-0743
25. Wolf (VRL-06256) - Turerth v.d. Duren VH12-040-0093
26. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Cináed VH12-046-0071
27. Christa (VRL-11299) - Frode Hexen VH12-010-0109
28. Miia Maria (VRL-10382) - Jaspar FK VH13-017-0042
29. Miia Maria (VRL-10382) - Huvin Lou Lilou VH13-017-0047
30. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Reniro

Luokka 4: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. rebely (VRL-09009) - Huvin Sarah VH12-017-0534
2. Roo (VRL-12617) - Kasper-Jesper ILO
3. Sen (VRL-08368) - Pencalow Sinnoch
4. Milja (VRL-00692) - Tosi-Myrsky
5. Christa (VRL-11299) - Iztok Anica VH12-064-0023
6. weelow (VRL-00563) - Scissorhands
7. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Keeleigh VH12-046-0146
8. weelow (VRL-00563) - Roodkapje v.d. Vijver
9. Latu (VRL-01436) - Ánrothán VEC
10. Pierre (VRL-10531) - Koston Tahdonvoima VH11-018-0454
11. Pierre (VRL-10531) - Rajattoman Topias
12. rebely (VRL-09009) - Forgiven Forgotter NU VH12-017-0789
13. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Maeleachlainn VH12-046-0139
14. weelow (VRL-00563) - Grietje van de Klaawf
15. Frida (VRL-05826) - Varjomäen Mirella
16. Christa (VRL-11299) - Floyd Giacomo
17. JP (VRL-01948) - Serene Grace
18. Milja (VRL-00692) - AH Turmio
19. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Izabelle VH12-046-0140
20. Latu (VRL-01436) - Reusachtige Z4
21. Sen (VRL-08368) - Pencalow Telen
22. Sen (VRL-08368) - Pencalow Alawn
23. Frida (VRL-05826) - Päivärinteen Adrianna
24. Miia Maria (VRL-10382) - Fiktion Kippari VH12-018-1134
25. Christa (VRL-11299) - Sylvia v.d. Orestes
26. Latu (VRL-01436) - WND Fideline
27. JP (VRL-01948) - A.D. August Rose
28. JP (VRL-01948) - Glowmoor Felicia
29. Roo (VRL-12617) - Milkan Veikari VH13-018-0118
30. Roo (VRL-12617) - Säpinän Sabluunaprinsessa VH06-018-2873
31. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Iltasoihtu VH11-018-1603

Luokka 5: Vaikea yhdistetty yksiköille

1. Maggie (VRL-12579) - Duren Eena VH11-040-0156
2. Takku (VRL-02782) - Hannah Montana 2782 VH11-029-0128
3. Sen (VRL-08368) - Pencalow Yale Rhodri
4. Mei Shiratori (VRL-00003) - Heinämäen Lohtu VH11-018-1536
5. Tuire N. (VRL-00345) - Dyantha's Deziree VH12-046-0111
6. Tuire N. (VRL-00345) - Awena VEC VH12-046-0108
7. JP (VRL-01948) - Idya Shy Bonnie
8. Takku (VRL-02782) - Hupst 2782 VH11-093-0012
9. Takku (VRL-02782) - Vaimustunud VH11-093-0017
10. Christa (VRL-11299) - Alexandria
11. Tahvonautti (VRL-07572) - Liten Jente VH13-053-0002
12. Milja (VRL-00692) - Breve
13. weelow (VRL-00563) - Paladin Escapade
14. Christa (VRL-11299) - Romercie
15. Christa (VRL-11299) - Sander Gerry
16. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Roi
17. Milja (VRL-00692) - Susu
18. Wolf (VRL-06256) - Cochwydd Dawn VH12-025-0048
19. Latu (VRL-01436) - Conan O'Flore
20. JP (VRL-01948) - Edenelle Humphrey
21. Wolf (VRL-06256) - Iowa LAC VH12-026-0273
22. Wolf (VRL-06256) - Brio Thronestealer VH12-025-0071
23. Milja (VRL-00692) - Lustkill
24. Mei Shiratori (VRL-00003) - Ceridwyn Supreme VH06-026-9931
25. Sen (VRL-08368) - Pencalow Ermid
26. Tahvonautti (VRL-07572) - Solnedgang VH12-053-0071
27. Sen (VRL-08368) - Pencalow Crystin
28. weelow (VRL-00563) - Slavomír
29. weelow (VRL-00563) - Oldrich
30. Tuire N. (VRL-00345) - Dyantha's Freda VH12-046-0063