VVJ-valjakkoajokilpailut

Kilpailupäivä: 02.04.2013
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 28.03.2013
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 12.03.2013, klo 16.59
Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille - 30/30 TT
Luokka 2: Noviisi yhdistetty yksiköille - 30/30 TT
Luokka 3: Vaativa yhdistetty yksiköille - 30/30 TT
Luokka 4: Vaativa yhdistetty yksiköille - 30/30 TT
Luokka 5: Vaikea yhdistetty yksiköille - 30/30 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (30) osallistujaa
Hevonen saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan
Ohjastaja saa tuoda kolme (3) valjakkoa yhteen luokkaan
Sama valjakko saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@poista.gmail.com otsikolla: Fiktio VVJ kutsun numero
(katso numero osoiteriviltä, esim. vvj013.php -> Fiktio VVJ 013)
Halutessasi osallistua kaikkiin samalla kokoonpanolla otsikoi: Fiktio VVJ 231-240
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
Seuraan on kuuluttava, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa!

Tulokset

Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. apiljavanilja (VRL-02083) - Betsie Rolls CC
2. Tide (VRL-05877) - Erikuva VH11-018-0664
3. Pierre (VRL-10531) - Äs Äs ILO VH13-018-0287
4. Snifffe (VRL-02070) - Emrys v.d. Cadwr
5. Latu (VRL-01436) - Breandan Bradaigh
6. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Tvilli
7. Sierra. (VRL-10775) - Helmelän Mauno VH12-018-1108
8. weelow (VRL-00563) - Edita
9. Snifffe (VRL-02070) - Safir S.H. Pellam
10. Sorel (VRL-00884) - Huvin Radazon VH03-017-2909
11. Sorel (VRL-00884) - Daybreak Sonata VH12-017-0226
12. Latu (VRL-01436) - Terrwyn VEC
13. Sierra. (VRL-10775) - Kajon Punakettu VH13-018-0053
14. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Luoti VH12-018-0304
15. Snifffe (VRL-02070) - Bredbeddle v.d. Cadwr
16. weelow (VRL-00563) - Drahoslav
17. Cery (VRL-02116) - Sirkkeen Laika
18. Cery (VRL-02116) - Moon Taika
19. Latu (VRL-01436) - Emily Yozora
20. Sorel (VRL-00884) - Huvin Raclaw VH12-017-0513
21. Milja (VRL-00692) - Akileija TK VH12-018-1169
22. apiljavanilja (VRL-02083) - Medina of Jewel
23. Milja (VRL-00692) - Fiktion Lyyti VH12-018-1010
24. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tähtitomu VH12-018-0542
25. Cery (VRL-02116) - Aavan Ikirouta
26. Sierra. (VRL-10775) - Korpisoturi VH13-018-0209
27. Tide (VRL-05877) - Varamarilla
28. Dani (VRL-03561) - Lady Luxury Dawn
29. weelow (VRL-00563) - Fudgeboy
30. apiljavanilja (VRL-02083) - Moons Rowena

Luokka 2: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. Milja (VRL-00692) - Fiktion Vilhelmi VH12-018-0540
2. Wolf (VRL-06256) - Rhowynn LAC
3. Sierra. (VRL-10775) - Kajon Sekundantti VH13-018-0296
4. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Wallis VH13-046-0034
5. Milja (VRL-00692) - Fiktion Karma VH12-018-0191
6. Wolf (VRL-06256) - Aderyn wyn Blodwen VH12-024-0224
7. Sorel (VRL-00884) - Leonty Jaida J VH12-017-0516
8. Cery (VRL-02116) - Metsämarja
9. Snifffe (VRL-02070) - Den Bästa Pojke
10. Pierre (VRL-10531) - Viehättävän Haipakka VH11-018-1180
11. Milja (VRL-00692) - Sirkkeen Linnea VH12-018-1167
12. Snifffe (VRL-02070) - Harlow
13. Wolf (VRL-06256) - Mic Tyler VH12-017-0785
14. yersinio (VRL-06303) - Duren Dvora VH12-040-0074
15. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Somhairle VH13-046-0010
16. Oona (VRL-11983) - Miminda PRI
17. Sorel (VRL-00884) - Xenan Bree VH03-017-9591
18. Pierre (VRL-10531) - Sakastin Renium VH13-018-0066
19. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Sondra VH13-046-0011
20. rebely (VRL-09009) - Kierstein Maud VH12-085-0014
21. weelow (VRL-00563) - Aubreyburn
22. rebely (VRL-09009) - Alger Will VH12-085-0015
23. rebely (VRL-09009) - Myrmeli VH13-018-0347
24. Snifffe (VRL-02070) - Sammytoe Evelyn
25. weelow (VRL-00563) - Kristýna
26. weelow (VRL-00563) - Valkyria
27. Pierre (VRL-10531) - Kajon Vernissa VH13-018-0285
28. Sorel (VRL-00884) - Sagremor S.H. Phelot VH12-017-0511
29. Cery (VRL-02116) - Harharetken Viivi
30. Cery (VRL-02116) - Helmen Jasmiini

Luokka 3: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. Latu (VRL-01436) - Reusachtige Z4
2. Wolf (VRL-06256) - Khosrau v.d. Duren VH12-040-0092
3. rebely (VRL-09009) - Helmen Myrskyherra VH06-018-9598
4. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Iltasoihtu VH11-018-1603
5. rebely (VRL-09009) - Forgiven Forgotter NU VH12-017-0789
6. Snifffe (VRL-02070) - Sammytoe Edgar
7. rebely (VRL-09009) - Huvin Sarah VH12-017-0534
8. Sorel (VRL-00884) - Huvin Lequiné VH12-017-0225
9. Latu (VRL-01436) - WND Fideline
10. Wolf (VRL-06256) - Turerth v.d. Duren VH12-040-0093
11. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Keeleigh VH12-046-0146
12. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Driscoll VH12-046-0116
13. Snifffe (VRL-02070) - Spumador S.H. Peredur
14. Sorel (VRL-00884) - Leif's Emilia VH12-017-0224
15. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Ethelyn VH13-046-0003
16. apiljavanilja (VRL-02083) - Hywarrd Fairley
17. Latu (VRL-01436) - Ánrothán VEC
18. Dani (VRL-03561) - Elijah
19. Dani (VRL-03561) - Lai'e Caledvwich Drych
20. weelow (VRL-00563) - Yaward Annalte
21. Milja (VRL-00692) - Pentrebach Neala VH12-026-0342
22. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Justus VH11-018-1669
23. apiljavanilja (VRL-02083) - Tiilikan Kaamos
24. Milja (VRL-00692) - Tydiwyfn Hael Milod
25. weelow (VRL-00563) - Hammerback's Ollivander
26. Pierre (VRL-10531) - Viehättävän Antton VH11-018-1151
27. Sorel (VRL-00884) - Florencia IV VH03-017-2799
28. weelow (VRL-00563) - Leviticus
29. Dani (VRL-03561) - Eileanor
30. Snifffe (VRL-02070) - Darsingham Pembroke

Luokka 4: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. Miara (VRL-07325) - TL Find You VH13-044-0009
2. Qem (VRL-05226) - Nylo's Justeen
3. Miara (VRL-07325) - Cha Cha Annie VH13-044-0010
4. rebely (VRL-09009) - Huvin Sarah VH12-017-0534
5. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Queenie VH13-046-0009
6. Sorel (VRL-00884) - Cecam Taz Mania VH12-017-0512
7. weelow (VRL-00563) - Downpour
8. rebely (VRL-09009) - Forgiven Forgotter NU VH12-017-0789
9. Snifffe (VRL-02070) - Texas Hunter
10. Qem (VRL-05226) - Roudan Greta
11. Pierre (VRL-10531) - Rohmulan Reko VH11-018-1671
12. weelow (VRL-00563) - Bettina v.d. Djoep
13. Snifffe (VRL-02070) - X Marks the Spot
14. Hansku (VRL-08391) - Wacholderbaum VH13-013-0007
15. weelow (VRL-00563) - Svanbys Ulrika
16. rebely (VRL-09009) - Helmen Myrskyherra VH06-018-9598
17. Sorel (VRL-00884) - Odette Odile Dei VH12-017-0515
18. Pierre (VRL-10531) - Aavan Aulikki VH11-018-1150
19. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Ruadhán VH12-046-0145
20. yersinio (VRL-06303) - Wullet VH12-040-0114
21. Sorel (VRL-00884) - Remukylän Iines VH12-017-0519
22. Pierre (VRL-10531) - Sirkkeen Kihistin VH13-018-0056
23. yersinio (VRL-06303) - Alycia v.d. Duren VH12-040-0123
24. Tuire N. (VRL-00345) - Snowface Nathan VH12-046-0144
25. yersinio (VRL-06303) - Dur Afweer VH04-040-1089
26. Milja (VRL-00692) - Tosi-Myrsky
27. Milja (VRL-00692) - AH Turmio
28. Snifffe (VRL-02070) - Huvin Decon Xaxs
29. Miara (VRL-07325) - Vähäpätö VH11-018-1652
30. Sylvester (VRL-00483) - Moon's Graveyard VH04-031-3576

Luokka 5: Vaikea yhdistetty yksiköille

1. Mei Shiratori (VRL-00003) - Ceridwyn Supreme VH06-026-9931
2. Wolf (VRL-06256) - Iowa LAC VH12-026-0273
3. Wolf (VRL-06256) - Cochwydd Dawn VH12-025-0048
4. Wolf (VRL-06256) - Brio Thronestealer VH12-025-0071
5. mystic (VRL-11734) - Cornflower's Fabiola VH05-053-7399
6. Tuire N. (VRL-00345) - Casper fan Lycan VH13-040-0165
7. Qem (VRL-05226) - Dazzling v. Pijnboompit
8. Miara (VRL-07325) - Cornewell IV VH13-040-0272
9. Sorel (VRL-00884) - Diega's Galino VH12-028-0025
10. weelow (VRL-00563) - Oldrich
11. weelow (VRL-00563) - Slavomír
12. yersinio (VRL-06303) - Duren Camee VH06-040-8728
13. Mei Shiratori (VRL-00003) - Heinämäen Lohtu VH11-018-1536
14. Sorel (VRL-00884) - Diega's Brandon VH12-028-0065
15. yersinio (VRL-06303) - Duren Dalian VH11-040-0113
16. Sorel (VRL-00884) - Ödalas Rimfrost VH12-028-0024
17. mystic (VRL-11734) - Spøkefull Herre HIP VH11-053-0013
18. Milja (VRL-00692) - Sikuriina
19. Mette (VRL-05058) - Yrsa van de Wyonn VH12-029-0341
20. Mette (VRL-05058) - Corvette ANW VH12-023-0099
21. Tuire N. (VRL-00345) - Jonquil of Caelan VH12-046-0059
22. Milja (VRL-00692) - Apilarinteen Kerttu
23. weelow (VRL-00563) - Paladin Escapade
24. Tuire N. (VRL-00345) - Dyantha's Caitria VH12-046-0065
25. Latu (VRL-01436) - Conan O'Flore
26. Milja (VRL-00692) - Viretta
27. Miara (VRL-07325) - Ärripurri VH11-018-0906
28. Mette (VRL-05058) - Welc Ysbaddaden VH13-026-0083
29. yersinio (VRL-06303) - Duren Wiini VH11-040-0209
30. mystic (VRL-11734) - Calf's Blackbird VH12-177-0043