VVJ-valjakkoajokilpailut

Kilpailupäivä: 09.04.2013
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 28.03.2013
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 12.03.2013, klo 16.59
Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille - 30/30 TT
Luokka 2: Noviisi yhdistetty yksiköille - 30/30 TT
Luokka 3: Vaativa yhdistetty yksiköille - 30/30 TT
Luokka 4: Vaativa yhdistetty yksiköille - 30/30 TT
Luokka 5: Vaikea yhdistetty yksiköille - 30/30 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (30) osallistujaa
Hevonen saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan
Ohjastaja saa tuoda kolme (3) valjakkoa yhteen luokkaan
Sama valjakko saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@poista.gmail.com otsikolla: Fiktio VVJ kutsun numero
(katso numero osoiteriviltä, esim. vvj013.php -> Fiktio VVJ 013)
Halutessasi osallistua kaikkiin samalla kokoonpanolla otsikoi: Fiktio VVJ 231-240
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
Seuraan on kuuluttava, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa!

Tulokset

Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. Latu (VRL-01436) - Terrwyn VEC
2. apiljavanilja (VRL-02083) - Betsie Rolls CC
3. weelow (VRL-00563) - Drahoslav
4. weelow (VRL-00563) - Edita
5. Sierra. (VRL-10775) - Kajon Punakettu VH13-018-0053
6. Snifffe (VRL-02070) - Safir S.H. Pellam
7. Latu (VRL-01436) - Emily Yozora
8. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tähtitomu VH12-018-0542
9. Sierra. (VRL-10775) - Korpisoturi VH13-018-0209
10. Pierre (VRL-10531) - Äs Äs ILO VH13-018-0287
11. Snifffe (VRL-02070) - Emrys v.d. Cadwr
12. Cery (VRL-02116) - Aavan Ikirouta
13. Sorel (VRL-00884) - Daybreak Sonata VH12-017-0226
14. Sierra. (VRL-10775) - Helmelän Mauno VH12-018-1108
15. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Luoti VH12-018-0304
16. apiljavanilja (VRL-02083) - Moons Rowena
17. Snifffe (VRL-02070) - Bredbeddle v.d. Cadwr
18. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Tvilli
19. Cery (VRL-02116) - Moon Taika
20. Sorel (VRL-00884) - Huvin Radazon VH03-017-2909
21. Milja (VRL-00692) - Akileija TK VH12-018-1169
22. Milja (VRL-00692) - Fiktion Lyyti VH12-018-1010
23. Latu (VRL-01436) - Breandan Bradaigh
24. Tide (VRL-05877) - Varamarilla
25. apiljavanilja (VRL-02083) - Medina of Jewel
26. weelow (VRL-00563) - Fudgeboy
27. Dani (VRL-03561) - Lady Luxury Dawn
28. Sorel (VRL-00884) - Huvin Raclaw VH12-017-0513
29. Cery (VRL-02116) - Sirkkeen Laika
30. Tide (VRL-05877) - Erikuva VH11-018-0664

Luokka 2: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. Snifffe (VRL-02070) - Sammytoe Evelyn
2. Sorel (VRL-00884) - Xenan Bree VH03-017-9591
3. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Sondra VH13-046-0011
4. Cery (VRL-02116) - Metsämarja
5. Oona (VRL-11983) - Miminda PRI
6. Sierra. (VRL-10775) - Kajon Sekundantti VH13-018-0296
7. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Somhairle VH13-046-0010
8. Cery (VRL-02116) - Helmen Jasmiini
9. Wolf (VRL-06256) - Aderyn wyn Blodwen VH12-024-0224
10. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Wallis VH13-046-0034
11. Snifffe (VRL-02070) - Den Bästa Pojke
12. Milja (VRL-00692) - Fiktion Karma VH12-018-0191
13. weelow (VRL-00563) - Aubreyburn
14. weelow (VRL-00563) - Kristýna
15. Milja (VRL-00692) - Sirkkeen Linnea VH12-018-1167
16. Pierre (VRL-10531) - Sakastin Renium VH13-018-0066
17. Snifffe (VRL-02070) - Harlow
18. Pierre (VRL-10531) - Kajon Vernissa VH13-018-0285
19. weelow (VRL-00563) - Valkyria
20. Cery (VRL-02116) - Harharetken Viivi
21. Sorel (VRL-00884) - Sagremor S.H. Phelot VH12-017-0511
22. Wolf (VRL-06256) - Mic Tyler VH12-017-0785
23. yersinio (VRL-06303) - Duren Dvora VH12-040-0074
24. rebely (VRL-09009) - Alger Will VH12-085-0015
25. Pierre (VRL-10531) - Viehättävän Haipakka VH11-018-1180
26. rebely (VRL-09009) - Kierstein Maud VH12-085-0014
27. Sorel (VRL-00884) - Leonty Jaida J VH12-017-0516
28. Wolf (VRL-06256) - Rhowynn LAC
29. Milja (VRL-00692) - Fiktion Vilhelmi VH12-018-0540
30. rebely (VRL-09009) - Myrmeli VH13-018-0347

Luokka 3: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Driscoll VH12-046-0116
2. rebely (VRL-09009) - Huvin Sarah VH12-017-0534
3. Dani (VRL-03561) - Eileanor
4. Milja (VRL-00692) - Pentrebach Neala VH12-026-0342
5. Sorel (VRL-00884) - Florencia IV VH03-017-2799
6. Sorel (VRL-00884) - Leif's Emilia VH12-017-0224
7. Dani (VRL-03561) - Elijah
8. apiljavanilja (VRL-02083) - Tiilikan Kaamos
9. weelow (VRL-00563) - Yaward Annalte
10. Snifffe (VRL-02070) - Spumador S.H. Peredur
11. apiljavanilja (VRL-02083) - Hywarrd Fairley
12. Wolf (VRL-06256) - Turerth v.d. Duren VH12-040-0093
13. Snifffe (VRL-02070) - Darsingham Pembroke
14. Latu (VRL-01436) - Reusachtige Z4
15. rebely (VRL-09009) - Helmen Myrskyherra VH06-018-9598
16. Dani (VRL-03561) - Lai'e Caledvwich Drych
17. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Keeleigh VH12-046-0146
18. Wolf (VRL-06256) - Khosrau v.d. Duren VH12-040-0092
19. rebely (VRL-09009) - Forgiven Forgotter NU VH12-017-0789
20. Pierre (VRL-10531) - Viehättävän Antton VH11-018-1151
21. weelow (VRL-00563) - Leviticus
22. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Justus VH11-018-1669
23. Snifffe (VRL-02070) - Sammytoe Edgar
24. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Iltasoihtu VH11-018-1603
25. Latu (VRL-01436) - WND Fideline
26. Latu (VRL-01436) - Ánrothán VEC
27. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Ethelyn VH13-046-0003
28. Milja (VRL-00692) - Tydiwyfn Hael Milod
29. Sorel (VRL-00884) - Huvin Lequiné VH12-017-0225
30. weelow (VRL-00563) - Hammerback's Ollivander

Luokka 4: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. Qem (VRL-05226) - Roudan Greta
2. Qem (VRL-05226) - Nylo's Justeen
3. Sorel (VRL-00884) - Remukylän Iines VH12-017-0519
4. Miara (VRL-07325) - Cha Cha Annie VH13-044-0010
5. Sorel (VRL-00884) - Odette Odile Dei VH12-017-0515
6. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Ruadhán VH12-046-0145
7. yersinio (VRL-06303) - Alycia v.d. Duren VH12-040-0123
8. weelow (VRL-00563) - Bettina v.d. Djoep
9. Sorel (VRL-00884) - Cecam Taz Mania VH12-017-0512
10. yersinio (VRL-06303) - Dur Afweer VH04-040-1089
11. rebely (VRL-09009) - Forgiven Forgotter NU VH12-017-0789
12. rebely (VRL-09009) - Helmen Myrskyherra VH06-018-9598
13. rebely (VRL-09009) - Huvin Sarah VH12-017-0534
14. yersinio (VRL-06303) - Wullet VH12-040-0114
15. Miara (VRL-07325) - TL Find You VH13-044-0009
16. Snifffe (VRL-02070) - Texas Hunter
17. Snifffe (VRL-02070) - Huvin Decon Xaxs
18. Hansku (VRL-08391) - Wacholderbaum VH13-013-0007
19. Pierre (VRL-10531) - Sirkkeen Kihistin VH13-018-0056
20. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Queenie VH13-046-0009
21. Milja (VRL-00692) - Tosi-Myrsky
22. Milja (VRL-00692) - AH Turmio
23. weelow (VRL-00563) - Downpour
24. Snifffe (VRL-02070) - X Marks the Spot
25. weelow (VRL-00563) - Svanbys Ulrika
26. Miara (VRL-07325) - Vähäpätö VH11-018-1652
27. Tuire N. (VRL-00345) - Snowface Nathan VH12-046-0144
28. Pierre (VRL-10531) - Aavan Aulikki VH11-018-1150
29. Sylvester (VRL-00483) - Moon's Graveyard VH04-031-3576
30. Pierre (VRL-10531) - Rohmulan Reko VH11-018-1671

Luokka 5: Vaikea yhdistetty yksiköille

1. Milja (VRL-00692) - Sikuriina
2. Mei Shiratori (VRL-00003) - Ceridwyn Supreme VH06-026-9931
3. Qem (VRL-05226) - Dazzling v. Pijnboompit
4. Wolf (VRL-06256) - Iowa LAC VH12-026-0273
5. Mette (VRL-05058) - Welc Ysbaddaden VH13-026-0083
6. Wolf (VRL-06256) - Cochwydd Dawn VH12-025-0048
7. mystic (VRL-11734) - Calf's Blackbird VH12-177-0043
8. Wolf (VRL-06256) - Brio Thronestealer VH12-025-0071
9. yersinio (VRL-06303) - Duren Camee VH06-040-8728
10. weelow (VRL-00563) - Oldrich
11. Mette (VRL-05058) - Corvette ANW VH12-023-0099
12. Miara (VRL-07325) - Ärripurri VH11-018-0906
13. Mei Shiratori (VRL-00003) - Heinämäen Lohtu VH11-018-1536
14. mystic (VRL-11734) - Spøkefull Herre HIP VH11-053-0013
15. Tuire N. (VRL-00345) - Casper fan Lycan VH13-040-0165
16. yersinio (VRL-06303) - Duren Dalian VH11-040-0113
17. Milja (VRL-00692) - Viretta
18. weelow (VRL-00563) - Paladin Escapade
19. Sorel (VRL-00884) - Diega's Galino VH12-028-0025
20. Miara (VRL-07325) - Cornewell IV VH13-040-0272
21. Latu (VRL-01436) - Conan O'Flore
22. Tuire N. (VRL-00345) - Jonquil of Caelan VH12-046-0059
23. Milja (VRL-00692) - Apilarinteen Kerttu
24. mystic (VRL-11734) - Cornflower's Fabiola VH05-053-7399
25. Tuire N. (VRL-00345) - Dyantha's Caitria VH12-046-0065
26. weelow (VRL-00563) - Slavomír
27. yersinio (VRL-06303) - Duren Wiini VH11-040-0209
28. Mette (VRL-05058) - Yrsa van de Wyonn VH12-029-0341
29. Sorel (VRL-00884) - Ödalas Rimfrost VH12-028-0024
30. Sorel (VRL-00884) - Diega's Brandon VH12-028-0065