VVJ-valjakkoajokilpailut

Kilpailupäivä: 10.04.2013
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 07.04.2013
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 13.03.2013, klo 07.47
Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille - 30/30 TT
Luokka 2: Noviisi yhdistetty yksiköille - 30/30 TT
Luokka 3: Vaativa yhdistetty yksiköille - 30/30 TT
Luokka 4: Vaativa yhdistetty yksiköille - 30/30 TT

Luokkiin otetaan neljäkymmentä (30) osallistujaa
Hevonen saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan
Ohjastaja saa tuoda kolme (3) valjakkoa yhteen luokkaan
Sama valjakko saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@poista.gmail.com otsikolla: Fiktio VVJ kutsun numero
(katso numero osoiteriviltä, esim. vvj013.php -> Fiktio VVJ 013)
Halutessasi osallistua kaikkiin samalla kokoonpanolla otsikoi: Fiktio VVJ 241-250
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
Seuraan on kuuluttava, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa!

Tulokset

Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. Tahvonautti (VRL-07572) - Eksinud REC VH13-227-0001
2. Lissu T. (VRL-12701) - Harhakuvitelma
3. Pierre (VRL-10531) - Sakastin Renium VH13-018-0066
4. Cery (VRL-02116) - Runotyttö
5. Chiara (VRL-01123) - WF Carola VH00-053-4911
6. Sylvester (VRL-00483) - Tuohimeän Meretic VH11-017-0069
7. Sylvester (VRL-00483) - Amfibi KH VH13-017-0130
8. Sylvester (VRL-00483) - Päivärinteen Piparminttu VH13-017-0132
9. suba (VRL-12468) - Selma S.H. Pearlie VH13-017-0129
10. Sorel (VRL-00884) - Xenan Bree VH03-017-9591
11. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Tvilli VH13-018-0360
12. Pierre (VRL-10531) - Äs Äs ILO VH13-018-0287
13. Tahvonautti (VRL-07572) - Revanche de Duán VH13-262-0002
14. Lissu T. (VRL-12701) - Säkkijärvi
15. Milja (VRL-00692) - Jadelle VH13-017-0018
16. weelow (VRL-00563) - Fudgeboy
17. Tahvonautti (VRL-07572) - Džin Bljesak VH12-112-0002
18. Chiara (VRL-01123) - Wiikunan Suklaarae VH13-024-0024
19. Cery (VRL-02116) - Metsäkartanon Adele
20. jensi. (VRL-11758) - Aurora of Dainty
21. weelow (VRL-00563) - Edita
22. Milja (VRL-00692) - Priska VH12-017-0523
23. Sorel (VRL-00884) - Leonty Jaida J VH12-017-0516
24. weelow (VRL-00563) - Drahoslav
25. Milja (VRL-00692) - Fiktion Karma VH12-018-0191
26. Sorel (VRL-00884) - Sagremor S.H. Phelot VH12-017-0511
27. jensi. (VRL-11758) - Golda of Dainty
28. jensi. (VRL-11758) - Royse of Dainty
29. Cery (VRL-02116) - Derbyn Jadetar
30. Chiara (VRL-01123) - AF Benjamin VH13-046-0049

Luokka 2: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Lilja
2. Milja (VRL-00692) - Fiktion Velikulta VH12-018-0075
3. jensi. (VRL-11758) - Deimos of Dainty
4. Milja (VRL-00692) - Sirkkeen Linnea VH12-018-1167
5. jensi. (VRL-11758) - Sprita
6. Sylvester (VRL-00483) - Mulbery Swer VH13-028-0034
7. JP (VRL-01948) - Serene Grace
8. Huttis (VRL-03370) - Dunbrody PM VH13-046-0012
9. Chiara (VRL-01123) - Ferdinand de Joya VH06-057-7573
10. jensi. (VRL-11758) - Cinderella
11. Sorel (VRL-00884) - Huvin Radazon VH03-017-2909
12. Cery (VRL-02116) - Moon Taika
13. Cery (VRL-02116) - Koston Jasliina
14. weelow (VRL-00563) - Avrik Adelgunda
15. Sylvester (VRL-00483) - Softgnu
16. Chiara (VRL-01123) - Richardo Elenyá VH13-053-0019
17. Sylvester (VRL-00483) - Fubrell Swer VH13-028-0033
18. Chiara (VRL-01123) - Music's Difyr VH12-022-0084
19. Pierre (VRL-10531) - Viehättävän Haipakka VH11-018-1180
20. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tähtitomu VH12-018-0542
21. weelow (VRL-00563) - Nadezda
22. Pierre (VRL-10531) - Helmen Vaaruma VH13-018-0359
23. Sorel (VRL-00884) - Daybreak Sonata VH12-017-0226
24. JP (VRL-01948) - Glowmoor Felicia
25. JP (VRL-01948) - Wyat Rebella
26. Lissu T. (VRL-12701) - Tohiseva Yötuuli
27. Pierre (VRL-10531) - Kajon Vernissa VH13-018-0285
28. weelow (VRL-00563) - Pippilotta Puff
29. Sorel (VRL-00884) - Huvin Costantino VH04-017-1291
30. Cery (VRL-02116) - Aavan Ikirouta

Luokka 3: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. weelow (VRL-00563) - Leviticus
2. JP (VRL-01948) - A.D. August Rose
3. Sorel (VRL-00884) - Florencia IV VH03-017-2799
4. Ricky (VRL-10328) - Viehättävän Ruhtinas
5. Sorel (VRL-00884) - Huvin Lequiné VH12-017-0225
6. Milja (VRL-00692) - Pentrebach Neala VH12-026-0342
7. Juli (VRL-07270) - Gwalch Rosina
8. Juli (VRL-07270) - Delyth Dawn
9. Milja (VRL-00692) - Tydiwyfn Hael Milod
10. jensi. (VRL-11758) - Szépség
11. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Zara
12. Sylvester (VRL-00483) - Moon's Graveyard VH04-031-3576
13. Milja (VRL-00692) - Dwfncoed Twrgadarn VH12-026-0343
14. Huttis (VRL-03370) - Mealla O'Brion VH11-046-0111
15. mystic (VRL-11734) - Wiepkje v.d. Duren VH12-040-0115
16. Ricky (VRL-10328) - Arokari TK
17. Sorel (VRL-00884) - Leif's Emilia VH12-017-0224
18. Pierre (VRL-10531) - Aavan Onerva VH12-018-0757
19. Tahvonautti (VRL-07572) - Liten Jente VH13-053-0002
20. Huttis (VRL-03370) - Celia v. LAC VH11-017-0886
21. weelow (VRL-00563) - Yaward Annalte
22. Pierre (VRL-10531) - Hallelujaa VH12-018-0498
23. jensi. (VRL-11758) - Thjis van Nifterik
24. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Reniro
25. Juli (VRL-07270) - Gwalch Dyllis
26. Pierre (VRL-10531) - Viehättävän Antton VH11-018-1151
27. Huttis (VRL-03370) - Adanna FK VH11-017-0811
28. jensi. (VRL-11758) - Corwynt Llinell
29. Tahvonautti (VRL-07572) - Solnedgang VH12-053-0071
30. weelow (VRL-00563) - Hammerback's Ollivander

Luokka 4: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. rebely (VRL-09009) - Huvin Sarah VH12-017-0534
2. Huttis (VRL-03370) - Forfølger NOR VH12-053-0112
3. Milja (VRL-00692) - Tosi-Myrsky
4. jensi. (VRL-11758) - Vénusz
5. mystic (VRL-11734) - CHR Baron Blood VH12-177-0040
6. Pierre (VRL-10531) - Northnova
7. weelow (VRL-00563) - Jarmila
8. Juli (VRL-07270) - Ferghus Dawn
9. JP (VRL-01948) - Edenelle Humphrey
10. weelow (VRL-00563) - Roodkapje v.d. Vijver
11. weelow (VRL-00563) - Ludmila
12. mystic (VRL-11734) - Caesar LAC VH12-017-0666
13. Milja (VRL-00692) - Revontuli
14. Huttis (VRL-03370) - Drømmeverden LAC VH13-053-0041
15. Juli (VRL-07270) - Câriwr Dwr Snowdonia
16. Pierre (VRL-10531) - Ashblace
17. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Roi
18. JP (VRL-01948) - Idya Shy Bonnie
19. Sorel (VRL-00884) - Laila v. Moons VH12-017-0518
20. Huttis (VRL-03370) - Blake v. Moons VH12-017-0595
21. rebely (VRL-09009) - Forgiven Forgotter NU VH12-017-0789
22. jensi. (VRL-11758) - Táncosnõ
23. rebely (VRL-09009) - Helmen Myrskyherra VH06-018-9598
24. Juli (VRL-07270) - Cwn Annwn Re
25. Sorel (VRL-00884) - Huvin Braxton VH12-017-0631
26. mystic (VRL-11734) - ROJJ Papagaio VH04-087-5244
27. Milja (VRL-00692) - AH Turmio
28. jensi. (VRL-11758) - Szupernóva
29. Pierre (VRL-10531) - Brighgaze
30. Sorel (VRL-00884) - Crewan's Redia VH12-017-0514