VVJ-valjakkoajokilpailut

Kilpailupäivä: 12.04.2013
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 07.04.2013
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 13.03.2013, klo 07.47
Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille - 30/30 TT
Luokka 2: Noviisi yhdistetty yksiköille - 30/30 TT
Luokka 3: Vaativa yhdistetty yksiköille - 30/30 TT
Luokka 4: Vaativa yhdistetty yksiköille - 30/30 TT

Luokkiin otetaan neljäkymmentä (30) osallistujaa
Hevonen saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan
Ohjastaja saa tuoda kolme (3) valjakkoa yhteen luokkaan
Sama valjakko saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@poista.gmail.com otsikolla: Fiktio VVJ kutsun numero
(katso numero osoiteriviltä, esim. vvj013.php -> Fiktio VVJ 013)
Halutessasi osallistua kaikkiin samalla kokoonpanolla otsikoi: Fiktio VVJ 241-250
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
Seuraan on kuuluttava, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa!

Tulokset

Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. Cery (VRL-02116) - Runotyttö
2. Milja (VRL-00692) - Priska VH12-017-0523
3. Sorel (VRL-00884) - Xenan Bree VH03-017-9591
4. jensi. (VRL-11758) - Golda of Dainty
5. Pierre (VRL-10531) - Äs Äs ILO VH13-018-0287
6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Karma VH12-018-0191
7. suba (VRL-12468) - Selma S.H. Pearlie VH13-017-0129
8. Lissu T. (VRL-12701) - Säkkijärvi
9. jensi. (VRL-11758) - Royse of Dainty
10. Sorel (VRL-00884) - Sagremor S.H. Phelot VH12-017-0511
11. Chiara (VRL-01123) - WF Carola VH00-053-4911
12. Sylvester (VRL-00483) - Tuohimeän Meretic VH11-017-0069
13. Lissu T. (VRL-12701) - Harhakuvitelma
14. Cery (VRL-02116) - Metsäkartanon Adele
15. Tahvonautti (VRL-07572) - Džin Bljesak VH12-112-0002
16. Chiara (VRL-01123) - Wiikunan Suklaarae VH13-024-0024
17. Sylvester (VRL-00483) - Amfibi KH VH13-017-0130
18. Sylvester (VRL-00483) - Päivärinteen Piparminttu VH13-017-0132
19. jensi. (VRL-11758) - Aurora of Dainty
20. Chiara (VRL-01123) - AF Benjamin VH13-046-0049
21. Tahvonautti (VRL-07572) - Eksinud REC VH13-227-0001
22. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Tvilli VH13-018-0360
23. Milja (VRL-00692) - Jadelle VH13-017-0018
24. Cery (VRL-02116) - Derbyn Jadetar
25. weelow (VRL-00563) - Drahoslav
26. Sorel (VRL-00884) - Leonty Jaida J VH12-017-0516
27. weelow (VRL-00563) - Edita
28. Tahvonautti (VRL-07572) - Revanche de Duán VH13-262-0002
29. weelow (VRL-00563) - Fudgeboy
30. Pierre (VRL-10531) - Sakastin Renium VH13-018-0066

Luokka 2: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. Lissu T. (VRL-12701) - Tohiseva Yötuuli
2. JP (VRL-01948) - Serene Grace
3. Huttis (VRL-03370) - Dunbrody PM VH13-046-0012
4. Cery (VRL-02116) - Koston Jasliina
5. weelow (VRL-00563) - Avrik Adelgunda
6. Sorel (VRL-00884) - Daybreak Sonata VH12-017-0226
7. weelow (VRL-00563) - Nadezda
8. Milja (VRL-00692) - Fiktion Velikulta VH12-018-0075
9. Sorel (VRL-00884) - Huvin Radazon VH03-017-2909
10. Chiara (VRL-01123) - Music's Difyr VH12-022-0084
11. jensi. (VRL-11758) - Sprita
12. Sorel (VRL-00884) - Huvin Costantino VH04-017-1291
13. JP (VRL-01948) - Glowmoor Felicia
14. jensi. (VRL-11758) - Cinderella
15. Sylvester (VRL-00483) - Mulbery Swer VH13-028-0034
16. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Lilja
17. Milja (VRL-00692) - Sirkkeen Linnea VH12-018-1167
18. Pierre (VRL-10531) - Viehättävän Haipakka VH11-018-1180
19. Sylvester (VRL-00483) - Softgnu
20. weelow (VRL-00563) - Pippilotta Puff
21. Cery (VRL-02116) - Moon Taika
22. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tähtitomu VH12-018-0542
23. jensi. (VRL-11758) - Deimos of Dainty
24. Chiara (VRL-01123) - Richardo Elenyá VH13-053-0019
25. Pierre (VRL-10531) - Kajon Vernissa VH13-018-0285
26. JP (VRL-01948) - Wyat Rebella
27. Pierre (VRL-10531) - Helmen Vaaruma VH13-018-0359
28. Sylvester (VRL-00483) - Fubrell Swer VH13-028-0033
29. Cery (VRL-02116) - Aavan Ikirouta
30. Chiara (VRL-01123) - Ferdinand de Joya VH06-057-7573

Luokka 3: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. Ricky (VRL-10328) - Arokari TK
2. Huttis (VRL-03370) - Celia v. LAC VH11-017-0886
3. Ricky (VRL-10328) - Viehättävän Ruhtinas
4. JP (VRL-01948) - A.D. August Rose
5. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Reniro
6. Sylvester (VRL-00483) - Moon's Graveyard VH04-031-3576
7. weelow (VRL-00563) - Leviticus
8. weelow (VRL-00563) - Yaward Annalte
9. jensi. (VRL-11758) - Szépség
10. Juli (VRL-07270) - Delyth Dawn
11. mystic (VRL-11734) - Wiepkje v.d. Duren VH12-040-0115
12. Milja (VRL-00692) - Tydiwyfn Hael Milod
13. jensi. (VRL-11758) - Corwynt Llinell
14. Sorel (VRL-00884) - Florencia IV VH03-017-2799
15. Juli (VRL-07270) - Gwalch Dyllis
16. Pierre (VRL-10531) - Aavan Onerva VH12-018-0757
17. Pierre (VRL-10531) - Hallelujaa VH12-018-0498
18. Huttis (VRL-03370) - Mealla O'Brion VH11-046-0111
19. Huttis (VRL-03370) - Adanna FK VH11-017-0811
20. Milja (VRL-00692) - Dwfncoed Twrgadarn VH12-026-0343
21. Sorel (VRL-00884) - Leif's Emilia VH12-017-0224
22. Tahvonautti (VRL-07572) - Liten Jente VH13-053-0002
23. Tahvonautti (VRL-07572) - Solnedgang VH12-053-0071
24. Juli (VRL-07270) - Gwalch Rosina
25. jensi. (VRL-11758) - Thjis van Nifterik
26. Milja (VRL-00692) - Pentrebach Neala VH12-026-0342
27. Sorel (VRL-00884) - Huvin Lequiné VH12-017-0225
28. Pierre (VRL-10531) - Viehättävän Antton VH11-018-1151
29. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Zara
30. weelow (VRL-00563) - Hammerback's Ollivander

Luokka 4: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. Pierre (VRL-10531) - Northnova
2. Huttis (VRL-03370) - Forfølger NOR VH12-053-0112
3. Juli (VRL-07270) - Ferghus Dawn
4. Juli (VRL-07270) - Cwn Annwn Re
5. Juli (VRL-07270) - Câriwr Dwr Snowdonia
6. jensi. (VRL-11758) - Szupernóva
7. mystic (VRL-11734) - CHR Baron Blood VH12-177-0040
8. mystic (VRL-11734) - ROJJ Papagaio VH04-087-5244
9. JP (VRL-01948) - Idya Shy Bonnie
10. Pierre (VRL-10531) - Brighgaze
11. Pierre (VRL-10531) - Ashblace
12. JP (VRL-01948) - Edenelle Humphrey
13. jensi. (VRL-11758) - Vénusz
14. rebely (VRL-09009) - Helmen Myrskyherra VH06-018-9598
15. Sorel (VRL-00884) - Laila v. Moons VH12-017-0518
16. Sorel (VRL-00884) - Crewan's Redia VH12-017-0514
17. rebely (VRL-09009) - Forgiven Forgotter NU VH12-017-0789
18. Huttis (VRL-03370) - Drømmeverden LAC VH13-053-0041
19. Milja (VRL-00692) - Tosi-Myrsky
20. weelow (VRL-00563) - Jarmila
21. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Roi
22. mystic (VRL-11734) - Caesar LAC VH12-017-0666
23. Milja (VRL-00692) - Revontuli
24. rebely (VRL-09009) - Huvin Sarah VH12-017-0534
25. Huttis (VRL-03370) - Blake v. Moons VH12-017-0595
26. jensi. (VRL-11758) - Táncosnõ
27. Milja (VRL-00692) - AH Turmio
28. weelow (VRL-00563) - Roodkapje v.d. Vijver
29. Sorel (VRL-00884) - Huvin Braxton VH12-017-0631
30. weelow (VRL-00563) - Ludmila