VVJ-valjakkoajokilpailut

Kilpailupäivä: 06.04.2013
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 29.03.2013
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 18.03.2013, klo 20.40
Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille - 30/30 TT
Luokka 2: Noviisi yhdistetty yksiköille - 30/30 TT
Luokka 3: Vaativa yhdistetty yksiköille - 30/30 TT
Luokka 4: Vaativa yhdistetty yksiköille - 30/30 TT
Luokka 5: Vaikea yhdistetty yksiköille - 30/30 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan kolmekymmentä (30) osallistujaa
Hevonen saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan
Ohjastaja saa tuoda kolme (3) valjakkoa yhteen luokkaan
Sama valjakko saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@poista.gmail.com otsikolla: Fiktio VVJ kutsun numero
(katso numero osoiteriviltä, esim. vvj013.php -> Fiktio VVJ 013)
Halutessasi osallistua kaikkiin samalla kokoonpanolla otsikoi: Fiktio VVJ 251-260
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
Seuraan on kuuluttava, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa!

Tulokset

Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. rebely (VRL-09009) - Myrmeli VH13-018-0347
2. Roo (VRL-12617) - Peace r. Beauty VH13-017-0105
3. Pierre (VRL-10531) - Äs Äs ILO VH13-018-0287
4. Roo (VRL-12617) - Harimbo VH13-017-0063
5. Chiara (VRL-01123) - Ferdinand de Joya VH06-057-7573
6. JP (VRL-01948) - Wyat Rebella
7. Sylvester (VRL-00483) - Amfibi KH VH13-017-0130
8. Susanna (VRL-03881) - Glowmoor Manique
9. Mette (VRL-05058) - Ruskilan Pipirel VH12-024-0161
10. Susanna (VRL-03881) - Ponderosa
11. Mette (VRL-05058) - Pompous Charmer VH11-024-0201
12. Roo (VRL-12617) - Chameleon Sultan VH13-017-0104
13. Wolf (VRL-06256) - Aderyn wyn Blodwen VH12-024-0224
14. JP (VRL-01948) - Castwood's Misty May
15. Susanna (VRL-03881) - Glace au chocolt
16. JP (VRL-01948) - Glowmoor Felicia
17. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Luoti VH12-018-0304
18. Mette (VRL-05058) - Wyonn Penllyn VH12-024-0197
19. Milja (VRL-00692) - Loisto-Nils
20. Wolf (VRL-06256) - Mihan Merrion VH12-024-0225
21. rebely (VRL-09009) - Kierstein Maud VH12-085-0014
22. Chiara (VRL-01123) - Cwmnantcol Adyna VH12-025-0057
23. Milja (VRL-00692) - Jadelle VH13-017-0018
24. rebely (VRL-09009) - Alger Will VH12-085-0015
25. Sylvester (VRL-00483) - Päivärinteen Piparminttu VH13-017-0132
26. Sylvester (VRL-00483) - Tuohimeän Meretic VH11-017-0069
27. suba (VRL-12468) - Selma S.H. Pearlie VH13-017-0129
28. Pierre (VRL-10531) - Viehättävän Haipakka VH11-018-1180
29. Milja (VRL-00692) - Aavan Unkka
30. Chiara (VRL-01123) - Music's Difyr VH12-022-0084

Luokka 2: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. Pierre (VRL-10531) - Faaraottaren Kolli VH04-018-9276
2. Sylvester (VRL-00483) - Mulbery Swer VH13-028-0034
3. Roo (VRL-12617) - Saffron v. Moons VH13-017-0064
4. Oona (VRL-11983) - Karkurannan Shuriken
5. Mette (VRL-05058) - Wyonn Blodeuwedd VH13-024-0014
6. Chiara (VRL-01123) - AF Benjamin VH13-046-0049
7. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Cathryn VH13-046-0013
8. Chiara (VRL-01123) - WF Carola VH00-053-4911
9. Chiara (VRL-01123) - Richardo Elenyá VH13-053-0019
10. Sylvester (VRL-00483) - Softgnu
11. Mette (VRL-05058) - Sady's Sicoura VH12-063-0004
12. Milja (VRL-00692) - Fiktion Vilhelmi VH12-018-0540
13. Wolf (VRL-06256) - Rhowynn LAC
14. Oona (VRL-11983) - Hester Rock
15. Latu (VRL-01436) - Breandan Bradaigh
16. Roo (VRL-12617) - Heston B VH13-017-0022
17. Oona (VRL-11983) - Rumour's Ingela
18. Pierre (VRL-10531) - Helmen Vaaruma VH13-018-0359
19. Latu (VRL-01436) - Breandan Féthnaid
20. Wolf (VRL-06256) - Mic Tyler VH12-017-0785
21. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kultipoju VH11-018-0231
22. Latu (VRL-01436) - Terrwyn VEC
23. Tuire N. (VRL-00345) - Malcolm HE VH13-046-0052
24. Pierre (VRL-10531) - Sakastin Renium VH13-018-0066
25. Milja (VRL-00692) - Fiktion Karma VH12-018-0191
26. Hanne (VRL-03518) - Fringilla VH11-017-0195
27. Mette (VRL-05058) - Poniniemen Bébinn VH13-022-0039
28. Roo (VRL-12617) - Tif Tindy Tiftif
29. Sylvester (VRL-00483) - Fubrell Swer VH13-028-0033
30. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Francene VH13-046-0015

Luokka 3: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. Wolf (VRL-06256) - Khosrau v.d. Duren VH12-040-0092
2. Mette (VRL-05058) - Wyonn Delano VH13-024-0039
3. Sussu (VRL-12636) - Huvin Gremlin VH13-017-0208
4. Pierre (VRL-10531) - Hallelujaa VH12-018-0498
5. Latu (VRL-01436) - Emily Yozora
6. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Ruadhán VH12-046-0145
7. Huttis (VRL-03370) - Adanna FK VH11-017-0811
8. Wolf (VRL-06256) - Turerth v.d. Duren VH12-040-0093
9. Huttis (VRL-03370) - Celia v. LAC VH11-017-0886
10. Mette (VRL-05058) - Wyonn Viona VH13-024-0040
11. Milja (VRL-00692) - Tydiwyfn Hael Milod
12. Roo (VRL-12617) - Chewie v. Sevrus
13. Milja (VRL-00692) - Dwfncoed Twrgadarn VH12-026-0343
14. Roo (VRL-12617) - Rienada v. Drymf
15. Milja (VRL-00692) - Pentrebach Neala VH12-026-0342
16. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Muiris VH12-046-0094
17. Ricky (VRL-10328) - Viehättävän Ruhtinas
18. Sylvester (VRL-00483) - Moon's Graveyard VH04-031-3576
19. rebely (VRL-09009) - Forgiven Forgotter NU VH12-017-0789
20. JP (VRL-01948) - A.D. August Rose
21. Roo (VRL-12617) - Zerrie Yozora
22. Huttis (VRL-03370) - Dunbrody PM VH13-046-0012
23. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Zara
24. rebely (VRL-09009) - Huvin Sarah VH12-017-0534
25. Pierre (VRL-10531) - Arvolaakson Helminauha VH12-018-0593
26. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Reniro
27. Pierre (VRL-10531) - Viehättävän Antton VH11-018-1151
28. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Queenie VH13-046-0009
29. Mette (VRL-05058) - Belinde de Risco VH12-029-0490
30. rebely (VRL-09009) - Helmen Myrskyherra VH06-018-9598

Luokka 4: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. Milja (VRL-00692) - Tosi-Myrsky
2. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Ethelyn VH13-046-0003
3. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Keeleigh VH12-046-0146
4. Mette (VRL-05058) - Wyonn Geraint VH11-022-0134
5. Milja (VRL-00692) - Sikuriina
6. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Maeleachlainn VH12-046-0139
7. Frida (VRL-05826) - Päivärinteen Adrianna
8. JP (VRL-01948) - Edenelle Tootsie
9. Ricky (VRL-10328) - Arokari TK
10. Latu (VRL-01436) - Reusachtige Z4
11. JP (VRL-01948) - Hwai Sweet Sacrifice
12. Mei Shiratori (VRL-00003) - Cymrod Show Mouse VH13-026-0053
13. Mei Shiratori (VRL-00003) - Penrhyn Blaidd Callahan VH13-026-0054
14. Pierre (VRL-10531) - Steekin Arpatähti VH12-018-0755
15. Pierre (VRL-10531) - Kasinollan Risetti VH12-018-0500
16. JP (VRL-01948) - Serene Grace
17. Pierre (VRL-10531) - Aavan Onerva VH12-018-0757
18. Roo (VRL-12617) - Huvin Hailey
19. weelow (VRL-00563) - Hammerback's Ollivander
20. Latu (VRL-01436) - WND Fideline
21. Latu (VRL-01436) - Ánrothán VEC
22. Hanne (VRL-03518) - Kalevan Ujo-Lemminkäinen VH11-018-03327
23. Frida (VRL-05826) - Varjomäen Mirella
24. Roo (VRL-12617) - Miss Rose RHK VH13-027-0056
25. Mette (VRL-05058) - June Dawn VH13-022-0038
26. Huttis (VRL-03370) - Mealla O'Brion VH11-046-0111
27. Milja (VRL-00692) - AH Turmio
28. Mette (VRL-05058) - Wyonn Rheinallt VH11-022-0135
29. Roo (VRL-12617) - Glowmoor Hercules
30. Hanne (VRL-03518) - KA Leigesoldat VH11-053-0097

Luokka 5: Vaikea yhdistetty yksiköille

1. Milja (VRL-00692) - Brera
2. Pierre (VRL-10531) - Brighgaze VH13-044-0082
3. Mette (VRL-05058) - Welc Ysbaddaden VH13-026-0083
4. weelow (VRL-00563) - Paladin Escapade
5. Roo (VRL-12617) - Aidan Honey Bee
6. Sussu (VRL-12636) - Brendan Riordan
7. weelow (VRL-00563) - Slavomír
8. Mette (VRL-05058) - Corvette ANW VH12-023-0099
9. JP (VRL-01948) - Edenelle Humphrey
10. Wolf (VRL-06256) - Cochwydd Dawn VH12-025-0048
11. Mei Shiratori (VRL-00003) - Ceridwyn Supreme VH06-026-9931
12. Mette (VRL-05058) - Yrsa van de Wyonn VH12-029-0341
13. Latu (VRL-01436) - Conan O'Flore
14. Tuire N. (VRL-00345) - Casper fan Lycan VH13-040-0165
15. Pierre (VRL-10531) - Northnova VH13-203-0001
16. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Izabelle VH12-046-0140
17. weelow (VRL-00563) - Oldrich
18. Roo (VRL-12617) - Berry Picker
19. Huttis (VRL-03370) - Forfølger NOR VH12-053-0112
20. Wolf (VRL-06256) - Brio Thronestealer VH12-025-0071
21. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Roi
22. Milja (VRL-00692) - Miura
23. Huttis (VRL-03370) - Drømmeverden LAC VH13-053-0041
24. Mei Shiratori (VRL-00003) - Heinämäen Lohtu VH11-018-1536
25. Pierre (VRL-10531) - Westruby VH13-207-0001
26. Wolf (VRL-06256) - Iowa LAC VH12-026-0273
27. Milja (VRL-00692) - Gallardo
28. JP (VRL-01948) - Idya Shy Bonnie
29. Huttis (VRL-03370) - Blake v. Moons VH12-017-0595
30. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Ciardha K VH12-046-0093