VVJ-valjakkoajokilpailut

Kilpailupäivä: 07.04.2013
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 29.03.2013
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 18.03.2013, klo 20.40
Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille - 30/30 TT
Luokka 2: Noviisi yhdistetty yksiköille - 30/30 TT
Luokka 3: Vaativa yhdistetty yksiköille - 30/30 TT
Luokka 4: Vaativa yhdistetty yksiköille - 30/30 TT
Luokka 5: Vaikea yhdistetty yksiköille - 30/30 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan kolmekymmentä (30) osallistujaa
Hevonen saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan
Ohjastaja saa tuoda kolme (3) valjakkoa yhteen luokkaan
Sama valjakko saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@poista.gmail.com otsikolla: Fiktio VVJ kutsun numero
(katso numero osoiteriviltä, esim. vvj013.php -> Fiktio VVJ 013)
Halutessasi osallistua kaikkiin samalla kokoonpanolla otsikoi: Fiktio VVJ 251-260
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
Seuraan on kuuluttava, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa!

Tulokset

Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. Milja (VRL-00692) - Aavan Unkka
2. Chiara (VRL-01123) - Music's Difyr VH12-022-0084
3. Wolf (VRL-06256) - Mihan Merrion VH12-024-0225
4. rebely (VRL-09009) - Myrmeli VH13-018-0347
5. Roo (VRL-12617) - Peace r. Beauty VH13-017-0105
6. suba (VRL-12468) - Selma S.H. Pearlie VH13-017-0129
7. JP (VRL-01948) - Glowmoor Felicia
8. Susanna (VRL-03881) - Glowmoor Manique
9. Wolf (VRL-06256) - Aderyn wyn Blodwen VH12-024-0224
10. Mette (VRL-05058) - Pompous Charmer VH11-024-0201
11. Sylvester (VRL-00483) - Päivärinteen Piparminttu VH13-017-0132
12. rebely (VRL-09009) - Alger Will VH12-085-0015
13. Pierre (VRL-10531) - Äs Äs ILO VH13-018-0287
14. Sylvester (VRL-00483) - Tuohimeän Meretic VH11-017-0069
15. Chiara (VRL-01123) - Ferdinand de Joya VH06-057-7573
16. Milja (VRL-00692) - Loisto-Nils
17. Sylvester (VRL-00483) - Amfibi KH VH13-017-0130
18. JP (VRL-01948) - Wyat Rebella
19. Mette (VRL-05058) - Ruskilan Pipirel VH12-024-0161
20. Milja (VRL-00692) - Jadelle VH13-017-0018
21. Chiara (VRL-01123) - Cwmnantcol Adyna VH12-025-0057
22. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Luoti VH12-018-0304
23. Mette (VRL-05058) - Wyonn Penllyn VH12-024-0197
24. Pierre (VRL-10531) - Viehättävän Haipakka VH11-018-1180
25. Susanna (VRL-03881) - Glace au chocolt
26. Roo (VRL-12617) - Harimbo VH13-017-0063
27. JP (VRL-01948) - Castwood's Misty May
28. Roo (VRL-12617) - Chameleon Sultan VH13-017-0104
29. rebely (VRL-09009) - Kierstein Maud VH12-085-0014
30. Susanna (VRL-03881) - Ponderosa

Luokka 2: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. Oona (VRL-11983) - Karkurannan Shuriken
2. Roo (VRL-12617) - Tif Tindy Tiftif
3. Roo (VRL-12617) - Heston B VH13-017-0022
4. Wolf (VRL-06256) - Rhowynn LAC
5. Oona (VRL-11983) - Hester Rock
6. Tuire N. (VRL-00345) - Malcolm HE VH13-046-0052
7. Milja (VRL-00692) - Fiktion Karma VH12-018-0191
8. Roo (VRL-12617) - Saffron v. Moons VH13-017-0064
9. Pierre (VRL-10531) - Faaraottaren Kolli VH04-018-9276
10. Mette (VRL-05058) - Poniniemen Bébinn VH13-022-0039
11. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kultipoju VH11-018-0231
12. Oona (VRL-11983) - Rumour's Ingela
13. Milja (VRL-00692) - Fiktion Vilhelmi VH12-018-0540
14. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Cathryn VH13-046-0013
15. Mette (VRL-05058) - Sady's Sicoura VH12-063-0004
16. Pierre (VRL-10531) - Sakastin Renium VH13-018-0066
17. Latu (VRL-01436) - Breandan Féthnaid
18. Chiara (VRL-01123) - WF Carola VH00-053-4911
19. Wolf (VRL-06256) - Mic Tyler VH12-017-0785
20. Pierre (VRL-10531) - Helmen Vaaruma VH13-018-0359
21. Latu (VRL-01436) - Breandan Bradaigh
22. Hanne (VRL-03518) - Fringilla VH11-017-0195
23. Sylvester (VRL-00483) - Mulbery Swer VH13-028-0034
24. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Francene VH13-046-0015
25. Chiara (VRL-01123) - Richardo Elenyá VH13-053-0019
26. Mette (VRL-05058) - Wyonn Blodeuwedd VH13-024-0014
27. Sylvester (VRL-00483) - Softgnu
28. Chiara (VRL-01123) - AF Benjamin VH13-046-0049
29. Latu (VRL-01436) - Terrwyn VEC
30. Sylvester (VRL-00483) - Fubrell Swer VH13-028-0033

Luokka 3: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. Mette (VRL-05058) - Wyonn Delano VH13-024-0039
2. rebely (VRL-09009) - Forgiven Forgotter NU VH12-017-0789
3. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Reniro
4. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Ruadhán VH12-046-0145
5. Mette (VRL-05058) - Wyonn Viona VH13-024-0040
6. Wolf (VRL-06256) - Khosrau v.d. Duren VH12-040-0092
7. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Queenie VH13-046-0009
8. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Zara
9. Latu (VRL-01436) - Emily Yozora
10. Huttis (VRL-03370) - Celia v. LAC VH11-017-0886
11. Pierre (VRL-10531) - Hallelujaa VH12-018-0498
12. rebely (VRL-09009) - Huvin Sarah VH12-017-0534
13. Mette (VRL-05058) - Belinde de Risco VH12-029-0490
14. Pierre (VRL-10531) - Viehättävän Antton VH11-018-1151
15. Huttis (VRL-03370) - Dunbrody PM VH13-046-0012
16. Sylvester (VRL-00483) - Moon's Graveyard VH04-031-3576
17. rebely (VRL-09009) - Helmen Myrskyherra VH06-018-9598
18. Roo (VRL-12617) - Zerrie Yozora
19. Roo (VRL-12617) - Chewie v. Sevrus
20. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Muiris VH12-046-0094
21. Ricky (VRL-10328) - Viehättävän Ruhtinas
22. Wolf (VRL-06256) - Turerth v.d. Duren VH12-040-0093
23. Milja (VRL-00692) - Tydiwyfn Hael Milod
24. Milja (VRL-00692) - Dwfncoed Twrgadarn VH12-026-0343
25. JP (VRL-01948) - A.D. August Rose
26. Huttis (VRL-03370) - Adanna FK VH11-017-0811
27. Milja (VRL-00692) - Pentrebach Neala VH12-026-0342
28. Sussu (VRL-12636) - Huvin Gremlin VH13-017-0208
29. Roo (VRL-12617) - Rienada v. Drymf
30. Pierre (VRL-10531) - Arvolaakson Helminauha VH12-018-0593

Luokka 4: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Maeleachlainn VH12-046-0139
2. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Ethelyn VH13-046-0003
3. Hanne (VRL-03518) - Kalevan Ujo-Lemminkäinen VH11-018-03327
4. Roo (VRL-12617) - Huvin Hailey
5. Mei Shiratori (VRL-00003) - Penrhyn Blaidd Callahan VH13-026-0054
6. JP (VRL-01948) - Serene Grace
7. Mette (VRL-05058) - June Dawn VH13-022-0038
8. Huttis (VRL-03370) - Mealla O'Brion VH11-046-0111
9. Milja (VRL-00692) - AH Turmio
10. Pierre (VRL-10531) - Aavan Onerva VH12-018-0757
11. Latu (VRL-01436) - WND Fideline
12. Milja (VRL-00692) - Tosi-Myrsky
13. Pierre (VRL-10531) - Steekin Arpatähti VH12-018-0755
14. Mette (VRL-05058) - Wyonn Rheinallt VH11-022-0135
15. JP (VRL-01948) - Hwai Sweet Sacrifice
16. Mette (VRL-05058) - Wyonn Geraint VH11-022-0134
17. Roo (VRL-12617) - Miss Rose RHK VH13-027-0056
18. Hanne (VRL-03518) - KA Leigesoldat VH11-053-0097
19. Latu (VRL-01436) - Reusachtige Z4
20. Pierre (VRL-10531) - Kasinollan Risetti VH12-018-0500
21. JP (VRL-01948) - Edenelle Tootsie
22. Frida (VRL-05826) - Varjomäen Mirella
23. weelow (VRL-00563) - Hammerback's Ollivander
24. Latu (VRL-01436) - Ánrothán VEC
25. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Keeleigh VH12-046-0146
26. Milja (VRL-00692) - Sikuriina
27. Roo (VRL-12617) - Glowmoor Hercules
28. Mei Shiratori (VRL-00003) - Cymrod Show Mouse VH13-026-0053
29. Ricky (VRL-10328) - Arokari TK
30. Frida (VRL-05826) - Päivärinteen Adrianna

Luokka 5: Vaikea yhdistetty yksiköille

1. Wolf (VRL-06256) - Brio Thronestealer VH12-025-0071
2. Milja (VRL-00692) - Brera
3. Tuire N. (VRL-00345) - Casper fan Lycan VH13-040-0165
4. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Ciardha K VH12-046-0093
5. Huttis (VRL-03370) - Forfølger NOR VH12-053-0112
6. JP (VRL-01948) - Edenelle Humphrey
7. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Izabelle VH12-046-0140
8. Mette (VRL-05058) - Corvette ANW VH12-023-0099
9. Latu (VRL-01436) - Conan O'Flore
10. Pierre (VRL-10531) - Westruby VH13-207-0001
11. weelow (VRL-00563) - Oldrich
12. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Roi
13. JP (VRL-01948) - Idya Shy Bonnie
14. Milja (VRL-00692) - Miura
15. Pierre (VRL-10531) - Northnova VH13-203-0001
16. Mei Shiratori (VRL-00003) - Ceridwyn Supreme VH06-026-9931
17. Roo (VRL-12617) - Berry Picker
18. Sussu (VRL-12636) - Brendan Riordan
19. Huttis (VRL-03370) - Drømmeverden LAC VH13-053-0041
20. Roo (VRL-12617) - Aidan Honey Bee
21. Milja (VRL-00692) - Gallardo
22. Pierre (VRL-10531) - Brighgaze VH13-044-0082
23. weelow (VRL-00563) - Paladin Escapade
24. Huttis (VRL-03370) - Blake v. Moons VH12-017-0595
25. Wolf (VRL-06256) - Iowa LAC VH12-026-0273
26. weelow (VRL-00563) - Slavomír
27. Mette (VRL-05058) - Welc Ysbaddaden VH13-026-0083
28. Wolf (VRL-06256) - Cochwydd Dawn VH12-025-0048
29. Mette (VRL-05058) - Yrsa van de Wyonn VH12-029-0341
30. Mei Shiratori (VRL-00003) - Heinämäen Lohtu VH11-018-1536