VVJ-valjakkoajokilpailut

Kilpailupäivä: 27.04.2013
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 17.04.2013
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 18.04.2013, klo 22.53
Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille - 30/30 TT
Luokka 2: Noviisi yhdistetty yksiköille - 30/30 TT
Luokka 3: Vaativa yhdistetty yksiköille - 30/30 TT
Luokka 4: Vaativa yhdistetty yksiköille - 30/30 TT
Luokka 5: Vaikea yhdistetty yksiköille - 28/30 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan kolmekymmentä (30) osallistujaa
Hevonen saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan
Ohjastaja saa tuoda kolme (3) valjakkoa yhteen luokkaan
Sama valjakko saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@poista.gmail.com otsikolla: Fiktio VVJ kutsun numero
(katso numero osoiteriviltä, esim. vvj013.php -> Fiktio VVJ 013)
Halutessasi osallistua kaikkiin samalla kokoonpanolla otsikoi: Fiktio VVJ 281-290
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
Seuraan on kuuluttava, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa!

Tulokset

Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. weelow (VRL-00563) - Edita
2. Miia Maria (VRL-10382) - Phoenix v. Moons VH12-017-0683
3. Emmu (VRL-08154) - Daydream Droppie BL
4. Sylvester (VRL-00483) - Amfibi KH VH13-017-0130
5. Sani (VRL-10954) - Trustworthy 4U
6. Christa (VRL-11299) - Dairbhre Mien Meike VH13-198-0007
7. Emmu (VRL-08154) - SS Jaywalker
8. rebely (VRL-09009) - Myrmeli VH13-018-0347
9. Pierre (VRL-10531) - Vesiperän Joanna VH12-018-0763
10. rebely (VRL-09009) - Kierstein Maud VH12-085-0014
11. Roo (VRL-12617) - Heston B VH13-017-0022
12. Christa (VRL-11299) - Dairbhre Andries VH13-198-0002
13. Sylvester (VRL-00483) - Päivärinteen Piparminttu VH13-017-0132
14. Emmu (VRL-08154) - Catacomb Runaway
15. Christa (VRL-11299) - Cecilia LAC VH12-017-0810
16. weelow (VRL-00563) - Yernfall's Yamelia
17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tähtitomu VH12-018-0542
18. Milja (VRL-00692) - Fiktion Velikulta VH12-018-0075
19. rebely (VRL-09009) - Alger Will VH12-085-0015
20. Miia Maria (VRL-10382) - Huvin Eulalia VH13-017-0075
21. Pierre (VRL-10531) - Kelmikäs VH13-018-0462
22. Milja (VRL-00692) - Sirkkeen Linnea VH12-018-1167
23. Miia Maria (VRL-10382) - Maxwell VH13-017-0010
24. Roo (VRL-12617) - Kuusiston Cinderella VH12-017-0185
25. Sani (VRL-10954) - Tif Tindy Tiftif
26. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Luoti VH12-018-0304
27. Roo (VRL-12617) - Gold of Milano MET
28. weelow (VRL-00563) - Drahoslav
29. Sylvester (VRL-00483) - Tuohimeän Meretic VH11-017-0069
30. Sani (VRL-10954) - Older's Cackroach

Luokka 2: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. lumiere (VRL-00764) - Mustalahden Virtuoosi VH13-017-0223
2. yersinio (VRL-06303) - Duren Dooris VH06-040-9251
3. weelow (VRL-00563) - Valkyria
4. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kunilla VH12-018-1313
5. Sylvester (VRL-00483) - Mulbery Swer VH13-028-0034
6. Sylvester (VRL-00483) - Softgnu
7. Pierre (VRL-10531) - Sakastin Renium VH13-018-0066
8. Pierre (VRL-10531) - Viehättävän Haipakka VH11-018-1180
9. Miia Maria (VRL-10382) - Taavilan Ripsa VH12-018-1239
10. Christa (VRL-11299) - Milenka B
11. Miia Maria (VRL-10382) - Joujanni ILO VH13-018-0026
12. Sylvester (VRL-00483) - Fubrell Swer VH13-028-0033
13. Milja (VRL-00692) - Lakean Taika
14. lumiere (VRL-00764) - Bridlewood's Brianna VH13-017-0241
15. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Barney VH13-046-0053
16. Christa (VRL-11299) - Aznevour PM
17. weelow (VRL-00563) - Nadezda
18. Viivuska (VRL-00502) - Juksulan Freesia VH12-010-0069
19. Milja (VRL-00692) - Meriel Siwan VH13-026-0015
20. Viivuska (VRL-00502) - Figaro v.d. B VH11-010-0005
21. yersinio (VRL-06303) - Duren Dvora VH12-040-0074
22. Roo (VRL-12617) - Welle Yozora
23. weelow (VRL-00563) - Kristýna
24. Roo (VRL-12617) - Veronita VH12-017-0188
25. lumiere (VRL-00764) - Schwarzkopft van de Blomdalen VH13-017-0224
26. yersinio (VRL-06303) - Duren Obeline VH07-040-0105
27. Christa (VRL-11299) - Skylar Tamara
28. Pierre (VRL-10531) - Faaraottaren Kolli VH04-018-9276
29. Viivuska (VRL-00502) - Wubbels D'jeanine VH12-010-0005
30. Roo (VRL-12617) - Rumour's Faith

Luokka 3: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. Roo (VRL-12617) - Vivi of Mystic
2. Ricky (VRL-10328) - Arokari TK
3. weelow (VRL-00563) - Scissorhands
4. rebely (VRL-09009) - Forgiven Forgotter NU VH12-017-0789
5. rebely (VRL-09009) - Huvin Sarah VH12-017-0534
6. Roo (VRL-12617) - Rienada v. Drymf
7. weelow (VRL-00563) - Roodkapje v.d. Vijver
8. Sylvester (VRL-00483) - Vaapukan Unia
9. Kics (VRL-05293) - Knight for the Ladies AET VH01-015-6399
10. Pierre (VRL-10531) - Aavan Onerva VH12-018-0757
11. Procella (VRL-05332) - Adelman Xerxes VH12-017-0482
12. Roo (VRL-12617) - Willow of Mystic
13. Ricky (VRL-10328) - Viehättävän Ruhtinas
14. Pierre (VRL-10531) - Viehättävän Antton VH11-018-1151
15. Miia Maria (VRL-10382) - Vuornan Effie VH12-017-0798
16. Miia Maria (VRL-10382) - Huvin Lou Lilou VH13-017-0047
17. rebely (VRL-09009) - Helmen Myrskyherra VH06-018-9598
18. Procella (VRL-05332) - Pentagon VH12-053-0052
19. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Justus VH11-018-1669
20. Sylvester (VRL-00483) - Edenelle Puckzilla
21. Christa (VRL-11299) - Tineke van Zefbracht VH13-198-0009
22. Sylvester (VRL-00483) - Moon's Graveyard VH04-031-3576
23. Christa (VRL-11299) - Mees Michaël VH13-198-0003
24. Christa (VRL-11299) - Hendrike VH13-198-0008
25. Miia Maria (VRL-10382) - Fiktion Kippari VH12-018-1134
26. yersinio (VRL-06303) - Dur Tumort VH04-040-4007
27. weelow (VRL-00563) - Grietje van de Klaawf
28. Milja (VRL-00692) - AH Turmio
29. Milja (VRL-00692) - Apilarinteen Kerttu
30. Milja (VRL-00692) - Sikuriina

Luokka 4: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. Tuire N. (VRL-00345) - Domica fan Lycan VH13-040-0131
2. weelow (VRL-00563) - Derforgala
3. Christa (VRL-11299) - Dux of Glenwood VH12-085-0011
4. Roo (VRL-12617) - Mehtän Nappo
5. Viivuska (VRL-00502) - Fake Paramour
6. weelow (VRL-00563) - Jarmila
7. Kics (VRL-05293) - Knight for the Ladies AET VH01-015-6399
8. Frida (VRL-05826) - Varjomäen Mirella
9. Mari H (VRL-05704) - Nabisco REB
10. Miia Maria (VRL-10382) - Jaspar FK VH13-017-0042
11. yersinio (VRL-06303) - Wiepkje VH04-040-8090
12. Pierre (VRL-10531) - Rimerilla SOI VH12-018-0501
13. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Wallis VH13-046-0034
14. yersinio (VRL-06303) - Duren Toby VH06-040-1263
15. Viivuska (VRL-00502) - Fake Einstein
16. Milja (VRL-00692) - Iitan Askur
17. yersinio (VRL-06303) - Duren Amandel VH04-040-2893
18. Frida (VRL-05826) - Päivärinteen Adrianna
19. Christa (VRL-11299) - Maddox v. Moons
20. Roo (VRL-12617) - Huvin Hailey
21. Milja (VRL-00692) - Viretta
22. Tuire N. (VRL-00345) - Catharyn fan Lycan VH13-040-0174
23. narri (VRL-06046) - Kieveli
24. Christa (VRL-11299) - Alanna F
25. Pierre (VRL-10531) - Arvolaakson Helminauha VH12-018-0593
26. Milja (VRL-00692) - Vonka
27. Pierre (VRL-10531) - Rajattoman Topias VH13-018-0173
28. weelow (VRL-00563) - Ludmila
29. Roo (VRL-12617) - Chewie v. Sevrus
30. narri (VRL-06046) - Kehveli

Luokka 5: Vaikea yhdistetty yksiköille

1. Roo (VRL-12617) - Peace r. Lion
2. yersinio (VRL-06303) - Duren Dalian VH11-040-0113
3. Christa (VRL-11299) - Triesta Paradijs VH13-198-0010
4. Christa (VRL-11299) - Rik Robrecht IZ VH13-198-0004
5. yersinio (VRL-06303) - Duren Wiini VH11-040-0209
6. weelow (VRL-00563) - Curran Barróg
7. Roo (VRL-12617) - Keijuvalssi
8. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Ethelyn VH13-046-0003
9. Pierre (VRL-10531) - Ashblace VH13-013-0022
10. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Keeleigh VH12-046-0146
11. weelow (VRL-00563) - Eachmharcaigh
12. Mari H (VRL-05704) - Sága of Picar VH11-053-0119
13. weelow (VRL-00563) - Deasmumhain
14. Joe (VRL-02528) - BonBon von Vival D VH11-012-0128
15. Sani (VRL-10954) - Riiviöiden Turkanen
16. Milja (VRL-00692) - Gaia
17. Milja (VRL-00692) - Pumpkin
18. Joe (VRL-02528) - Tori VH11-018-0169
19. Meiju K. (VRL-12530) - Amorosa van de Geer VH06-099-5420
20. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Maeleachlainn VH12-046-0139
21. Milja (VRL-00692) - Cham
22. Roo (VRL-12617) - Adelle of Mystic
23. Pierre (VRL-10531) - Westruby VH13-207-0001
24. Christa (VRL-11299) - Zilversohn VH13-198-0005
25. Mari H (VRL-05704) - Froder Gulltoppr VH11-053-0117
26. Pierre (VRL-10531) - Berkeley VH13-153-0003
27. Mari H (VRL-05704) - Hjørdis v.d. Trondheim VH12-053-0118
28. yersinio (VRL-06303) - Duren Camee VH06-040-8728