VVJ-valjakkoajokilpailut

Kilpailupäivä: 09.05.2013
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 28.04.2013
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 29.04.2013, klo 07.58
Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille - 40/40 TT
Luokka 2: Vaativa yhdistetty yksiköille - 40/40 TT
Luokka 3: Vaikea yhdistetty yksiköille - 40/40 TT
Luokka 4: Noviisi yhdistetty parivaljakoille - 40/40 TT
Luokka 5: Vaativa yhdistetty parivaljakoille - 40/40 TT
Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille - 33/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Hevonen saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan
Ohjastaja saa tuoda neljä (4) valjakkoa yhteen luokkaan
Sama valjakko saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@poista.gmail.com otsikolla: Fiktio VVJ kutsun numero
(katso numero osoiteriviltä, esim. vvj013.php -> Fiktio VVJ 013)
Halutessasi osallistua kaikkiin samalla kokoonpanolla otsikoi: Fiktio VVJ 291-300
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

		Yksilöluokkaan:
		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
		
		Pariluokkaan:
		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
Seuraan on kuuluttava, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa!

Tulokset

Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. Tide (VRL-05877) - Varamarilla VH13-018-0405
2. suba (VRL-12468) - Selma S.H. Pearlie VH13-017-0129
3. Emmu (VRL-08154) - SS Jaywalker
4. Milja (VRL-00692) - Lakean Taika
5. jensi. (VRL-11758) - Dúbhshláine
6. Miia Maria (VRL-10382) - Joujanni ILO VH13-018-0026
7. apiljavanilja (VRL-02083) - Betsie Rolls CC
8. Sylvester (VRL-00483) - Peace Jubilee
9. Emmu (VRL-08154) - Daydream Droppie BL
10. Milja (VRL-00692) - Fiktion Velikulta VH12-018-0075
11. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Luoti VH12-018-0304
12. Latu (VRL-01436) - Breandan Féthnaid
13. Roo (VRL-12617) - Gold of Milano MET
14. Tide (VRL-05877) - Erikuva VH11-018-0664
15. Sylvester (VRL-00483) - Mulbery Swer VH13-028-0034
16. weelow (VRL-00563) - Sissel
17. Miia Maria (VRL-10382) - Huvin Eulalia VH13-017-0075
18. Tide (VRL-05877) - Aamor VH04-093-8840
19. Dani (VRL-03561) - Lady Luxury Dawn
20. Emmu (VRL-08154) - Catacomb Runaway
21. Pierre (VRL-10531) - Äs Äs ILO VH13-018-0287
22. Mariella (VRL-02189) - Diega's Casper VH12-028-0130
23. Miia Maria (VRL-10382) - Taavilan Ripsa VH12-018-1239
24. weelow (VRL-00563) - Jambolina
25. apiljavanilja (VRL-02083) - Moons Rowena
26. Dani (VRL-03561) - Riiviöiden Pisko
27. weelow (VRL-00563) - Mollemor
28. weelow (VRL-00563) - Askepott
29. Pierre (VRL-10531) - Kajon Vernissa VH13-018-0285
30. Tide (VRL-05877) - Rex Imperator VH13-062-0015
31. Roo (VRL-12617) - Welle Yozora
32. Milja (VRL-00692) - Jadelle VH13-017-0018
33. Sylvester (VRL-00483) - Fubrell Swer VH13-028-0033
34. apiljavanilja (VRL-02083) - Medina of Jewel
35. Pierre (VRL-10531) - Vesiperän Joanna VH12-018-0763
36. Miia Maria (VRL-10382) - Maxwell VH13-017-0010
37. Latu (VRL-01436) - Breandan Bradaigh
38. Roo (VRL-12617) - Rumour's Faith
39. Sylvester (VRL-00483) - Tuohimeän Meretic VH11-017-0069
40. Roo (VRL-12617) - Heston B VH13-017-0022

Luokka 2: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. Miia Maria (VRL-10382) - Huvin Lou Lilou VH13-017-0047
2. Huttis (VRL-03370) - Dunbrody PM VH13-046-0012
3. weelow (VRL-00563) - Derforgala
4. Milja (VRL-00692) - Iitan Askur
5. Dani (VRL-03561) - Elijah
6. Pierre (VRL-10531) - Koston Tahdonvoima VH11-018-0454
7. Miia Maria (VRL-10382) - Jaspar FK VH13-017-0042
8. Viivuska (VRL-00502) - Fake Einstein
9. Roo (VRL-12617) - Huvin Hailey
10. Miia Maria (VRL-10382) - Fiktion Kippari VH12-018-1134
11. Viivuska (VRL-00502) - Fake Paramour
12. apiljavanilja (VRL-02083) - Hiprakan Jerkko
13. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Raptori VH12-018-0494
14. Huttis (VRL-03370) - Mealla O'Brion VH11-046-0111
15. Dani (VRL-03561) - Lai'e Caledvwich Drych
16. Huttis (VRL-03370) - Celia v. LAC VH11-017-0886
17. Mariella (VRL-02189) - Levanya v.d. Duren VH12-040-0049
18. Latu (VRL-01436) - Terrwyn VEC
19. Miia Maria (VRL-10382) - Vuornan Effie VH12-017-0798
20. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Justus VH11-018-1669
21. Dani (VRL-03561) - Pencalow Nia Nerys
22. Pierre (VRL-10531) - Sirkkeen Kihistin VH13-018-0056
23. Ricky (VRL-10328) - Arokari TK
24. Milja (VRL-00692) - AH Turmio
25. Dani (VRL-03561) - Eileanor
26. Mariella (VRL-02189) - Vidar LAC VH12-053-0111
27. Roo (VRL-12617) - Ludolf VH11-017-0543
28. weelow (VRL-00563) - Jarmila
29. weelow (VRL-00563) - Durnin Banshee
30. Latu (VRL-01436) - Emily Yozora
31. Sylvester (VRL-00483) - Moon's Graveyard VH04-031-3576
32. Roo (VRL-12617) - Mehtän Nappo
33. weelow (VRL-00563) - Ludmila
34. Roo (VRL-12617) - Miss Rose RHK VH13-027-0056
35. Ricky (VRL-10328) - Viehättävän Ruhtinas
36. Latu (VRL-01436) - WND Fideline
37. apiljavanilja (VRL-02083) - Tiilikan Kaamos
38. Mariella (VRL-02189) - Ellie's Percival VH11-017-0743
39. Huttis (VRL-03370) - Adanna FK VH11-017-0811
40. apiljavanilja (VRL-02083) - Hywarrd Fairley

Luokka 3: Vaikea yhdistetty yksiköille

1. Pierre (VRL-10531) - Brighgaze VH13-044-0082
2. Joe (VRL-02528) - Tori VH11-018-0169
3. Nenna (VRL-02377) - Ethel of Radon VH05-089-2622
4. Roo (VRL-12617) - Keijuvalssi
5. Pierre (VRL-10531) - Berenike VH13-013-0032
6. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Ethelyn VH13-046-0003
7. Huttis (VRL-03370) - Forfølger NOR VH12-053-0112
8. Huttis (VRL-03370) - Blake v. Moons VH12-017-0595
9. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Sallie VH12-046-0092
10. Sani (VRL-10954) - Riiviöiden Turkanen
11. Nenna (VRL-02377) - Bending Dance VH12-089-0014
12. jensi. (VRL-11758) - Thjis van Nifterik
13. weelow (VRL-00563) - Beest v.d. Eendwelg
14. yersinio (VRL-06303) - Duren Wiini VH11-040-0209
15. Mari H (VRL-05704) - Sága of Picar VH11-053-0119
16. Mari H (VRL-05704) - Hjørdis v.d. Trondheim VH12-053-0118
17. Tahvonautti (VRL-07572) - Solnedgang VH12-053-0071
18. Roo (VRL-12617) - Peace r. Lion
19. Joe (VRL-02528) - BonBon von Vival D VH11-012-0128
20. Milja (VRL-00692) - Supreme Quassia
21. Milja (VRL-00692) - Brera
22. Dimma (VRL-08204) - Liona VR VH04-019-4341
23. Latu (VRL-01436) - Reusachtige Z4
24. rebely (VRL-09009) - Xanthine
25. weelow (VRL-00563) - Paladin Escapade
26. Mari H (VRL-05704) - Skinne Wanda VH12-053-0172
27. Roo (VRL-12617) - Louis Gassion
28. Mari H (VRL-05704) - Froder Gulltoppr VH11-053-0117
29. weelow (VRL-00563) - Slavomír
30. weelow (VRL-00563) - Oldrich
31. Pierre (VRL-10531) - Berkeley VH13-153-0003
32. Milja (VRL-00692) - Sikuriina
33. yersinio (VRL-06303) - Duren Rustin VH06-040-9246
34. yersinio (VRL-06303) - Duren Dalian VH11-040-0113
35. Roo (VRL-12617) - Adelle of Mystic
36. Tahvonautti (VRL-07572) - Liten Jente VH13-053-0002
37. Huttis (VRL-03370) - Drømmeverden LAC VH13-053-0041
38. yersinio (VRL-06303) - Duren Camee VH06-040-8728
39. Pierre (VRL-10531) - Westruby VH13-207-0001
40. Milja (VRL-00692) - Miura

Luokka 4: Noviisi yhdistetty parivaljakoille

1. jensi. (VRL-11758) - Royse of Dainty && Golda of Dainty
2. weelow (VRL-00563) - Lunar Annice && Betsy Mae
3. yersinio (VRL-06303) - Duren Dooris VH06-040-9251 && Duren Cicero VH06-040-8849
4. Suvi (VRL-01248) - Nereid SWE VH05-028-5839 && Cresendo's Skafloc VH12-028-0060
5. Tahvonautti (VRL-07572) - Džin Bljesak VH12-112-0002 && Revanche de Duán VH13-262-0002
6. yersinio (VRL-06303) - Duren Ninny VH06-040-7637 && Zabetta Rewa VH13-040-0283
7. weelow (VRL-00563) - Candlelight && Raggedy Rhia
8. Mette (VRL-05058) - Wyonn Penllyn VH12-024-0197 && Sady's Sicoura VH12-063-0004
9. Latu (VRL-01436) - Matryoshka && Ryzij Strast
10. Suvi (VRL-01248) - Lyaios VH05-099-5826 && Vasileios II VH13-181-0001
11. jensi. (VRL-11758) - Deimos of Dainty && Aurora of Dainty
12. jensi. (VRL-11758) - Sprita && Cinderella
13. yersinio (VRL-06303) - Duren Obeline VH07-040-0105 && Duren Beliana VH07-040-0186
14. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Eemil && Sarkasmi KAT
15. jensi. (VRL-11758) - Rubina && Fortunato
16. Milja (VRL-00692) - Apilarinteen Kerttu && Viretta
17. Mette (VRL-05058) - Wyonn Blodeuwedd VH13-024-0014 && Poniniemen Bébinn VH13-022-0039
18. Juli (VRL-07270) - Trôns && Gwalch Celine
19. Soneü (VRL-09386) - Alena of Five && Fake Eyes Quality
20. Milja (VRL-00692) - Meriel Siwan VH13-026-0015 && Fiktion Kunilla VH12-018-1313
21. Sylvester (VRL-00483) - Päivärinteen Piparminttu VH13-017-0132 && Amfibi KH VH13-017-0130
22. Viivuska (VRL-00502) - Tradewinds VH12-029-0037 && Mikayla Hexen
23. weelow (VRL-00563) - Alanna && Kilduff Chiara
24. Roo (VRL-12617) - Kuusiston Cinderella VH12-017-0185 && Taipaleen Vinnyvanilla VH11-017-05440
25. weelow (VRL-00563) - Nadezda && Kristýna
26. Sen (VRL-08368) - Bleddyn Dai && Cledwyn Aderyn
27. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Sotalotta VH12-018-0502 && Viehättävän Haipakka VH11-018-1180
28. Roo (VRL-12617) - Peace r. Beauty VH13-017-0105 && Harimbo VH13-017-0063
29. Viivuska (VRL-00502) - Fiktion Joonatan VH11-018-0474 && Taavilan Joakim
30. Pierre (VRL-10531) - SH Ilon-Tähti VH12-018-0507 && Taikakuun Helmikkä VH13-018-0174
31. Viivuska (VRL-00502) - Figaro v.d. B VH11-010-0005 && Juksulan Freesia VH12-010-0069
32. Viivuska (VRL-00502) - Runecaster Hexen VH11-010-0024 && Wubbels D'jeanine VH12-010-0005
33. Pierre (VRL-10531) - Helmen Vaaruma VH13-018-0359 && Sakastin Renium VH13-018-0066
34. Sylvester (VRL-00483) - Mulbery Swer VH13-028-0034 && Softgnu
35. yersinio (VRL-06303) - Duren Dvora VH12-040-0074 && Avaera v.d. Duren VH12-040-0065
36. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Tvilli VH13-018-0360 && Faaraottaren Kolli VH04-018-9276
37. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tähtitomu VH12-018-0542 && Sirkkeen Linnea VH12-018-1167
38. Juli (VRL-07270) - Gwalch Celwydd && Gwalch Brythonven
39. Suvi (VRL-01248) - Erna's Myrkrida VH05-099-9397 && Faunna's Leacy VH06-099-9483
40. Juli (VRL-07270) - Kaarnan Halla && Fiktion Hilma
41. Mette (VRL-05058) - Pompous Charmer VH11-024-0201 && Ruskilan Pipirel VH12-024-0161

Luokka 5: Vaativa yhdistetty parivaljakoille

1. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Cathryn VH13-046-0013 && Breandan Sondra VH13-046-0011
2. Sen (VRL-08368) - Cadair Bledri && Gwaun Addolgar
3. Sen (VRL-08368) - Pencalow Deryn && Pencalow Marged
4. Mari H (VRL-05704) - Remukylän Tiku VH11-017-0341 && Päivärinteen Wille VH11-017-0625
5. Pierre (VRL-10531) - Belvinen Rampula VH07-018-0278 && Rajattoman Topias VH13-018-0173
6. Pierre (VRL-10531) - Huvin Sotamies-Seeti VH12-018-1056 && Retku HUI VH11-018-1672
7. Milja (VRL-00692) - Vonka && Revontuli
8. Milja (VRL-00692) - Supreme Mint && Supreme Jasmine
9. Soneü (VRL-09386) - Flaming Hope VH05-046-7719 && Painkiller YAV
10. weelow (VRL-00563) - Wamora Maisie && Wamora Moonshine
11. yersinio (VRL-06303) - Alycia v.d. Duren VH12-040-0123 && Wiepkje VH04-040-8090
12. Tuire N. (VRL-00345) - Catharyn fan Lycan VH13-040-0174 && Domica fan Lycan VH13-040-0131
13. Juli (VRL-07270) - Mörkövaaran Muskotti && Riiviöiden Luukas
14. yersinio (VRL-06303) - Dur Afweer VH04-040-1089 && Dur Jagen VH04-040-0955
15. yersinio (VRL-06303) - Tjaard VH13-040-0277 && Dur Tumort VH04-040-4007
16. weelow (VRL-00563) - Abbervail Mustow && Silsbury Ichabod
17. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Keeleigh VH12-046-0146 && Breandan Queenie VH13-046-0009
18. weelow (VRL-00563) - Nimaway && Ravensdale Renegade
19. yersinio (VRL-06303) - Wullet VH12-040-0114 && Thoria van Zeld VH12-040-0037
20. Mari H (VRL-05704) - Grimmenland's Desuke VH12-071-0025 && WND Elyas VH12-046-0078
21. Roo (VRL-12617) - Vivi of Mystic && Willow of Mystic
22. Juli (VRL-07270) - Câriwr Dwr Snowdonia && Ferghus Dawn
23. Milja (VRL-00692) - Supreme Salt && Supreme Lime
24. Roo (VRL-12617) - Rienada v. Drymf && Zerrie Yozora
25. Juli (VRL-07270) - Delyth Tlws && Cwn Annwn Re
26. Soneü (VRL-09386) - Adrianna && Március Gatrina VH11-046-0056
27. Pierre (VRL-10531) - Kasinollan Risetti VH12-018-0500 && Steekin Arpatähti VH12-018-0755
28. weelow (VRL-00563) - Clayworth's Epona && Bluebell Peaches
29. Pierre (VRL-10531) - Arvolaakson Helminauha VH12-018-0593 && Rimerilla SOI VH12-018-0501
30. Juli (VRL-07270) - Sirun Salakavala && Gwalch Rosina
31. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Ruadhán VH12-046-0145 && Breandan Maeleachlainn VH12-046-0139
32. Mette (VRL-05058) - Wyonn Delano VH13-024-0039 && Dercy of Blackpool VH04-079-9938
33. Mette (VRL-05058) - Wyonn Viona VH13-024-0040 && Dresde's Allegra VH04-099-8718
34. Sen (VRL-08368) - Siors Machno && Wren Aranhrod
35. Mari H (VRL-05704) - Chroma Bianca VH12-089-0017 && Dafne v. Pijnboompit VH11-085-0020
36. Sen (VRL-08368) - Pencalow Alawn && Pencalow Sinnoch
37. Milja (VRL-00692) - Supreme Caramel && Supreme Vanilla
38. Mette (VRL-05058) - Wyonn Rheinallt VH11-022-0135 && Wyonn Geraint VH11-022-0134
39. Mette (VRL-05058) - June Dawn VH13-022-0038 && Vickan VH13-024-0013
40. Roo (VRL-12617) - Chewie v. Sevrus && Glowmoor Hercules

Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille

1. Mette (VRL-05058) - Waldör SWE VH06-024-6841 && Wyonn Wmffre VH12-024-0212
2. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Rellu && Hazyvale's Gweledydd
3. weelow (VRL-00563) - Pompadour v.d. Djoep && Eerlijk van Anker
4. Milja (VRL-00692) - Pumpkin && Cham
5. Nenna (VRL-02377) - Bending Dance VH12-089-0014 && Shamrock's Bessie VH13-089-0033
6. yersinio (VRL-06303) - Oester VH11-040-0219 && Duren Cailan VH11-040-0126
7. Roo (VRL-12617) - Berry Picker && Aidan Honey Bee
8. yersinio (VRL-06303) - Duren Cecilia VH06-040-1334 && Djurre Ye VH11-040-0007
9. Juli (VRL-07270) - Kewpie Pearl && Gwalch Celi
10. narri (VRL-06046) - Kieveli && Kehveli
11. Milja (VRL-00692) - Spyder && Gallardo
12. jensi. (VRL-11758) - Szépség && Szupernóva
13. jensi. (VRL-11758) - Vénusz && Táncosno
14. Sen (VRL-08368) - Cefin Geirionydd && Cych Ercwlff
15. weelow (VRL-00563) - Curran Barróg && Valragh Treasacha
16. Milja (VRL-00692) - Gaia && Saga
17. Sen (VRL-08368) - Pencalow Crystin && Pencalow Telen
18. weelow (VRL-00563) - Braden Síthmaith && Kilduff Doireann
19. Nenna (VRL-02377) - CHR Beyonce VH12-089-0013 && Brackwaith Noreen VH12-089-0011
20. Milja (VRL-00692) - Boxster && Cayman
21. Latu (VRL-01436) - Ánrothán VEC && Conan O'Flore
22. yersinio (VRL-06303) - Duren Opal && Jasper Ye VH11-040-0006
23. Sen (VRL-08368) - Pencalow Ermid && Pencalow Yale Rhodri
24. Nenna (VRL-02377) - Spin Bottle VH12-089-0015 && Brio Crownmaker VH12-089-0020
25. weelow (VRL-00563) - Eachmharcaigh && Deasmumhain
26. yersinio (VRL-06303) - Duren Oanna VH11-040-0111 && Duren Caspara VH06-040-9247
27. Pierre (VRL-10531) - Ashblace VH13-013-0022 && Northnova VH13-203-0001
28. Nenna (VRL-02377) - Shamrock's Sprinter VH13-089-0003 && Just Jo VH13-089-0004
29. Pierre (VRL-10531) - C'est Commage VH11-021-0240 && Southchief VH13-011-0130
30. Sen (VRL-08368) - Eoin Winifred && Halkyn Ysgawyn
31. Mette (VRL-05058) - Welc Ysbaddaden VH13-026-0083 && O'Bailey VH04-086-4487
32. Mette (VRL-05058) - Belinde de Risco VH12-029-0490 && Jademin II VH12-029-0472
33. Mette (VRL-05058) - Yrsa van de Wyonn VH12-029-0341 && Corvette ANW VH12-023-0099