VVJ-valjakkoajokilpailut

Kilpailupäivä: 18.06.2013
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 07.06.2013
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 08.06.2013, klo 13.21
Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille - 29/40 TT
Luokka 2: Vaativa yhdistetty yksiköille - 39/40 TT
Luokka 3: Vaikea yhdistetty yksiköille - 22/40 TT
Luokka 4: Noviisi yhdistetty parivaljakoille - 14/40 TT
Luokka 5: Vaativa yhdistetty parivaljakoille - 17/40 TT
Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille - 13/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Hevonen saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan
Ohjastaja saa tuoda neljä (4) valjakkoa yhteen luokkaan
Sama valjakko saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@poista.gmail.com otsikolla: Fiktio VVJ kutsun numero
(katso numero osoiteriviltä, esim. vvj013.php -> Fiktio VVJ 013)
Halutessasi osallistua kaikkiin samalla kokoonpanolla otsikoi: Fiktio VVJ 311-320
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

		Yksilöluokkaan:
		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
		
		Pariluokkaan:
		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
Seuraan on kuuluttava, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa!

Tulokset

Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. Cannabia (VRL-00033) - Dahlgårds Joakim
2. Juli (VRL-07270) - Wuorelan Kornetti VH11-018-1364
3. Pierre (VRL-10531) - Perignon VH13-262-0003
4. Milja (VRL-00692) - AH Villitys
5. Jazzumi (VRL-09387) - Garnet Dagger
6. Juli (VRL-07270) - Sarkasmi KAT VH11-018-1104
7. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kunilla VH12-018-1313
8. Pierre (VRL-10531) - Tutankhamon VH13-108-0003
9. Viona (VRL-07600) - Susikallion Verraton
10. Viona (VRL-07600) - Susikallion Arolapsi
11. Pierre (VRL-10531) - Viehättävän Haipakka VH11-018-1180
12. Viona (VRL-07600) - Garibaldi
13. Jazzumi (VRL-09387) - Olcán VEC
14. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Eemil VH11-018-0285
15. Juli (VRL-07270) - Aavan Ernesti VH11-018-1261
16. Milja (VRL-00692) - Criallt Eneuawy VH13-026-0016
17. Iiskala (VRL-10388) - Aranmilla REC VH13-017-0373
18. Natalia (VRL-05175) - Want It Really
19. suba (VRL-12468) - Selma S.H. Pearlie VH13-017-0129
20. rebely (VRL-09009) - Myrmeli VH13-018-0347
21. Natalia (VRL-05175) - Solina
22. Amy (VRL-07659) - Dowton Amber
23. Viona (VRL-07600) - Varjon Rönsylilja
24. Miia Maria (VRL-10382) - Huvin Eulalia VH13-017-0075
25. rebely (VRL-09009) - Scarlet REB VH13-017-0361
26. feiarth (VRL-06389) - Ihantolan Vaina VH13-017-0389
27. rebely (VRL-09009) - Cythemeron
28. Jazzumi (VRL-09387) - Breandan Feidhelm
29. juco (VRL-10957) - Vit Pärla

Luokka 2: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. rebely (VRL-09009) - Huvin Sarah VH12-017-0534
2. rebely (VRL-09009) - Forgiven Forgotter NU VH12-017-0789
3. rebely (VRL-09009) - Helmen Myrskyherra VH06-018-9598
4. juco (VRL-10957) - Kattja Elisiv
5. Miia Maria (VRL-10382) - Jaspar FK VH13-017-0042
6. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Iltasoihtu VH11-018-1603
7. Viona (VRL-07600) - Meryel B
8. Pierre (VRL-10531) - Rohmulan Reko VH11-018-1671
9. Laura R. (VRL-00169) - Fiktion Sointu
10. Viona (VRL-07600) - Surmavan Pohtooja
11. Miia Maria (VRL-10382) - Huvin Lou Lilou VH13-017-0047
12. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Luukas VH11-018-1107
13. Milja (VRL-00692) - Viretta
14. Huttis (VRL-03370) - Adanna FK VH11-017-0811
15. Natalia (VRL-05175) - Terrwyn VEC
16. Laura R. (VRL-00169) - Liptessa
17. Dani (VRL-03561) - Pencalow Nia Nerys
18. Huttis (VRL-03370) - Dunbrody PM VH13-046-0012
19. Juli (VRL-07270) - Mörkövaaran Muskotti VH11-018-1148
20. Huttis (VRL-03370) - Mealla O'Brion VH11-046-0111
21. Susi (VRL-00465) - Hämypuron Veikari VH03-018-9169
22. Milja (VRL-00692) - Meriel Siwan VH13-026-0015
23. Natalia (VRL-05175) - Dahlselby Milø
24. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Miska VH11-018-1300
25. Hiisi (VRL-10640) - Peggy
26. Huttis (VRL-03370) - Celia v. LAC VH11-017-0886
27. Dani (VRL-03561) - Lai'e Caledvwich Drych
28. Laura R. (VRL-00169) - Viision Friia
29. narri (VRL-06046) - Lieto-Vehka
30. Pierre (VRL-10531) - Aavan Onerva VH12-018-0757
31. Milja (VRL-00692) - Sirkkeen Vili
32. Laura R. (VRL-00169) - Pyryttäjä
33. Susi (VRL-00465) - Steekin Neelia
34. Dani (VRL-03561) - Riiviöiden Pisko
35. Crimis (VRL-10480) - Ascari v.d. Duren VH12-040-0116
36. Natalia (VRL-05175) - Etupelko
37. Viona (VRL-07600) - Tuulen Pihlamarja
38. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Riikkari VH13-018-0531
39. Milja (VRL-00692) - Revontuli

Luokka 3: Vaikea yhdistetty yksiköille

1. Pierre (VRL-10531) - Berkeley VH13-153-0003
2. Susi (VRL-00465) - Ristin Almiina VH04-018-0523
3. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Rellu VH11-018-0594
4. Huttis (VRL-03370) - Blake v. Moons VH12-017-0595
5. Huttis (VRL-03370) - Charlene LAC VH13-046-0081
6. Juli (VRL-07270) - Sirun Salakavala VH11-018-0960
7. Natalia (VRL-05175) - Lakean Pikku Pelimanni
8. rebely (VRL-09009) - Eleanor REB VH13-085-0016
9. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre
10. Milja (VRL-00692) - Supreme Quassia
11. Juli (VRL-07270) - Gwalch Celi
12. Milja (VRL-00692) - Supreme Mint
13. Cannabia (VRL-00033) - Moon Aamutuima VH13-018-0566
14. rebely (VRL-09009) - Xanthine VH13-046-0078
15. Milja (VRL-00692) - Supreme Jasmine
16. Huttis (VRL-03370) - Forfølger NOR VH12-053-0112
17. Juli (VRL-07270) - Gwhanu v.d. Cymorth
18. Pierre (VRL-10531) - Berenike VH13-013-0032
19. rebely (VRL-09009) - Quotidian Oscillate VH13-024-0063
20. Natalia (VRL-05175) - Lakean Humus
21. Susi (VRL-00465) - Perjantain Laululintu VH03-018-9167
22. Huttis (VRL-03370) - Drømmeverden LAC VH13-053-0041

Luokka 4: Noviisi yhdistetty parivaljakoille

1. Pierre (VRL-10531) - Rammstein VH13-104-0012 && Blahawk VH13-129-0002
2. Pierre (VRL-10531) - Kelmikäs VH13-018-0462 && Semerkhet VH13-112-0002
3. narri (VRL-06046) - Hallanvaara VH13-018-0641 && Yötuulen Suonsilmä VH13-018-0474
4. Juli (VRL-07270) - Fiktion Hilma VH11-018-0319 && Riiviöiden Konsta VH13-018-0464
5. Takku (VRL-02782) - Jackie 2782 && Emerald 2782 VH04-029-5717
6. narri (VRL-06046) - Harhakuvitelma VH13-018-0273 && Mörkövaaran Lilja VH13-018-0367
7. Takku (VRL-02782) - Hapukapsas 2782 VH11-093-0018 && Messa 2782 VH13-093-0010
8. Juli (VRL-07270) - Gwalch Brythonven && Cymrod Mushroom Magic
9. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Luoti VH12-018-0304 && Äs Äs ILO VH13-018-0287
10. Takku (VRL-02782) - Solaug S.H. Praunjet VH13-053-0060 && Meddwl Darllenydd 2782 VH13-025-0031
11. Milja (VRL-00692) - Lakean Taika && AH Hippunen
12. Milja (VRL-00692) - Criallt Arthvawr VH13-026-0014 && Criallt Nid Nemor VH13-026-0017
13. Juli (VRL-07270) - Gwalch Celine && Gwalch Celwydd
14. Takku (VRL-02782) - Jack Sparrow 2782 && Ocaron Husaar VH12-093-0009

Luokka 5: Vaativa yhdistetty parivaljakoille

1. Pierre (VRL-10531) - Kasinollan Risetti VH12-018-0500 && Steekin Arpatähti VH12-018-0755
2. Milja (VRL-00692) - Boxster && Cayman
3. narri (VRL-06046) - Säkkijärvi VH13-018-0400 && Säkkikuvitelma
4. Milja (VRL-00692) - Gaia && Saga
5. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Heini && Sirkkeen Velmeri
6. Takku (VRL-02782) - Kelly Osbourne 2782 VH13-029-0034 && Ideal Funky-Monkey 2782
7. Takku (VRL-02782) - Humour Kabottzé 2782 VH11-029-0126 && Nicola 2782
8. Juli (VRL-07270) - Ferghus Dawn && Gwalch Dyllis
9. Laura R. (VRL-00169) - Aveelia && Sirkkeen Hurra
10. Takku (VRL-02782) - Lucky Luke 2782 && Lucky Baronia 2782
11. Laura R. (VRL-00169) - Koivukujan Wenla && Sirkkeen Weerti
12. Pierre (VRL-10531) - Huvin Sotamies-Seeti VH12-018-1056 && Retku HUI VH11-018-1672
13. Laura R. (VRL-00169) - Mörkövaaran Pyteri && Haavelaakson Vilkeri
14. Milja (VRL-00692) - Pumpkin && Cham
15. Juli (VRL-07270) - Gwalch Rosina &&Pencalow Mafon
16. Takku (VRL-02782) - Glamour of Garran 2782 && Idol 2782 VH11-029-0129
17. Pierre (VRL-10531) - Arvolaakson Helminauha VH12-018-0593 && Rimerilla SOI VH12-018-0501

Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille

1. Takku (VRL-02782) - Lustlik 2782 VH13-093-0015 && Jilohna 2782
2. Pierre (VRL-10531) - C'est Commage VH11-021-0240 && Southchief VH13-011-0130
3. Juli (VRL-07270) - Hazyvale's Gweledydd && Gwalch Lloyd
4. Pierre (VRL-10531) - Ashblace VH13-013-0022 && Northnova VH13-203-0001
5. Milja (VRL-00692) - Supreme Salt && Supreme Lime
6. narri (VRL-06046) - Kieveli && Kehveli
7. Takku (VRL-02782) - Nigul 2782 && Nele 2782
8. Milja (VRL-00692) - Spyder && Brera && Miura
9. Takku (VRL-02782) - Lagoolas 2782 VH13-093-0009 && Naima 2782
10. Takku (VRL-02782) - Kapral VH13-093-0012 && Lukasia 2782 VH13-093-0014
11. Juli (VRL-07270) - Mewian Beryglus && Gwalch Parry
12. Pierre (VRL-10531) - Westruby VH13-207-0001 && Brighgaze VH13-044-0082
13. Milja (VRL-00692) - Supreme Caramel && Supreme Vanilla