VVJ-valjakkoajokilpailut

Kilpailupäivä: 06.09.2013
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 27.08.2013
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 28.08.2013, klo 18.44
Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille - 40/40 TT
Luokka 2: Vaativa yhdistetty yksiköille - 34/40 TT
Luokka 3: Vaikea yhdistetty yksiköille - 27/40 TT
Luokka 4: Noviisi yhdistetty parivaljakoille - 19/40 TT
Luokka 5: Vaativa yhdistetty parivaljakoille - 12/40 TT
Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille - 10/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Hevonen saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan
Ohjastaja saa tuoda neljä (4) valjakkoa yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua yhteen luokkaan vain kerran

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@poista.gmail.com otsikolla: Fiktio VVJ kutsun numero
(katso numero osoiteriviltä, esim. vvj013.php -> Fiktio VVJ 013)
Halutessasi osallistua kaikkiin samalla kokoonpanolla otsikoi: Fiktio VVJ 351-360
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

		Yksilöluokkaan:
		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
		
		Pariluokkaan:
		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
VRL:n alaiseen seuraan on kuuluttava, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa!

Tulokset

Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. Sani (VRL-10954) - Purple Tempation VH13-156-0001
2. Jonna (VRL-00350) - Cinnamon SVA VH11-017-0682
3. Latu (VRL-01436) - Breandan Féthnaid
4. suba (VRL-12468) - Selma S.H. Pearlie VH13-017-0129
5. juco (VRL-10957) - Priya Rohana VH13-050-0023
6. Sorel (VRL-00884) - Synd Verizon VH06-017-4119
7. Sani (VRL-10954) - Older's Cackroach
8. juco (VRL-10957) - Vit Pärla
9. Susi (VRL-00465) - Suhinan Taivaallinen VH13-018-0854
10. alhippa (VRL-00064) - Lakean Lilja VH12-018-0347
11. Miia Maria (VRL-10382) - Conway's Eloise VH13-017-0495
12. Ciaré (VRL-12161) - PS. Zigurette
13. Susi (VRL-00465) - Viuha L VH13-018-0857
14. Susi (VRL-00465) - Winka KAT VH04-018-5503
15. Odelie (VRL-08973) - Alimna De Serein
16. Ciaré (VRL-12161) - Neonilla
17. Jonna (VRL-00350) - Faytrian Hardell VH13-017-0410
18. Odelie (VRL-08973) - Ariia
19. Veera R. (VRL-10735) - Angelina v.d. Shontelle
20. Jonna (VRL-00350) - Vanity Twist VH06-017-4996
21. Jonna (VRL-00350) - Leave Me Alone VH11-017-0089
22. Sorel (VRL-00884) - Souris S.H. Pele VH12-017-0517
23. alhippa (VRL-00064) - Taikakuun Aino VH12-018-0473
24. Miia Maria (VRL-10382) - Shade of Mystic VH13-017-0428
25. Miia Maria (VRL-10382) - Breezy Jamming VH13-017-0471
26. felissa (VRL-04000) - Rainmaker Frozen Chelsea VH13-177-0001
27. Sorel (VRL-00884) - Maurice VH04-017-5512
28. Dani (VRL-03561) - Tywysoges Bonnibel Dawn
29. juco (VRL-10957) - Ludwig XIV
30. Susi (VRL-00465) - Fiktion Remuri VH13-018-0855
31. Odelie (VRL-08973) - Cirisi Nerih
32. Sorel (VRL-00884) - Wyat Iced Freddo
33. Milja (VRL-00692) - Gwalch Dear Merch VH13-026-0121
34. alhippa (VRL-00064) - Uusikuu TK VH12-018-0915
35. alhippa (VRL-00064) - Ossian B VH12-028-0084
36. Sani (VRL-10954) - Stromlund Duran Duran
37. juco (VRL-10957) - Asta
38. Ciaré (VRL-12161) - PS. Lil' Pelgrem
39. Odelie (VRL-08973) - Danrad
40. Miia Maria (VRL-10382) - Kamomilla VH13-018-0850

Luokka 2: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. Sen (VRL-08368) - Bleddyn Dai
2. Susi (VRL-00465) - Ruiskukan Dina VH04-017-5477
3. Latu (VRL-01436) - Emily Yozora
4. Sen (VRL-08368) - Cledwyn Aderyn
5. Sani (VRL-10954) - Rosalinde B
6. Dani (VRL-03561) - Riiviöiden Pisko
7. Sorel (VRL-00884) - Huvin Tazannah VH12-017-0630
8. Thep (VRL-07777) - Shut up Ackachskel VH13-177-0038
9. Sen (VRL-08368) - Ystwyth Nia
10. Latu (VRL-01436) - Crowell Radon
11. Sorel (VRL-00884) - Huvin Jaenna VH12-017-0629
12. Milja (VRL-00692) - Styrtregn
13. Dani (VRL-03561) - Lai'e Caledvwich Drych
14. Sorel (VRL-00884) - Samuel VH11-017-0328
15. felissa (VRL-04000) - Dyantha's Kiara VH13-046-0095
16. Jonna (VRL-00350) - Kunz Joel SVA VH11-017-0680
17. Susi (VRL-00465) - Edenelle Patchouli VH03-017-1412
18. Suska (VRL-10235) - Hakalehdon Gradaigh
19. Sen (VRL-08368) - Torfaen Mared
20. Jonna (VRL-00350) - Kunz Kiara SVA VH11-017-0681
21. Milja (VRL-00692) - Kjellfrid
22. Thep (VRL-07777) - Heart of Liad VH13-177-0040
23. Susi (VRL-00465) - Muiston Hujjari VH13-018-0808
24. Jonna (VRL-00350) - Aspbackas Cecilia VH13-017-0425
25. Dani (VRL-03561) - Pencalow Nia Nerys
26. Suska (VRL-10235) - Hakalehdon Siscrath
27. Miia Maria (VRL-10382) - Honey Boo SVA VH13-017-0401
28. Sorel (VRL-00884) - Mehtälän Daniela VH12-017-0520
29. Suska (VRL-10235) - Breandan Darrion
30. Thep (VRL-07777) - Lilisbur Tiaiti VH13-177-0039
31. suba (VRL-12468) - Breandan Séaghdha VH13-046-0016
32. Jonna (VRL-00350) - Kunz Gattung VH05-017-1165
33. Latu (VRL-01436) - Breandan Bradaigh
34. Thep (VRL-07777) - Liuf Flame Heart VH13-177-0041

Luokka 3: Vaikea yhdistetty yksiköille

1. Jonna (VRL-00350) - Kunz Salida SVA VH11-017-0083
2. Sorel (VRL-00884) - Malcolm B
3. Ciaré (VRL-12161) - MCF's Goldfrey
4. Susi (VRL-00465) - Purppuran Kuuveli VH04-018-5501
5. Odelie (VRL-08973) - Onbelubelu
6. Susi (VRL-00465) - Satakieli VH13-018-0786
7. Sani (VRL-10954) - Riiviöiden Turkanen
8. Sani (VRL-10954) - Triple Peacock
9. Thep (VRL-07777) - Ekliptika SOL VH13-177-0044
10. Jonna (VRL-00350) - Clayhill Aidan VH13-017-0426
11. Jonna (VRL-00350) - Remukylän Riina VH13-017-0409
12. Jonna (VRL-00350) - Linda SVA VH11-017-0099
13. Latu (VRL-01436) - Reusachtige Z4
14. Veera R. (VRL-10735) - Joakim SVA
15. Susi (VRL-00465) - Muiston Aatamiina VH13-018-0809
16. Thep (VRL-07777) - Desertum L VH13-177-0043
17. Sorel (VRL-00884) - Diega's Brisca VH12-028-0099
18. Veera R. (VRL-10735) - Sointuvan Bao
19. Odelie (VRL-08973) - Imxler
20. Thep (VRL-07777) - Touch Me VH13-177-0042
21. Susi (VRL-00465) - Muiston Myrskylintu VH13-018-0856
22. Odelie (VRL-08973) - Thrur Nahev
23. Odelie (VRL-08973) - Belkal Hinhat
24. Sorel (VRL-00884) - Diega's Brandon VH12-028-0065
25. Ciaré (VRL-12161) - Sniper Lanselot
26. Latu (VRL-01436) - Ánrothán VEC
27. Sen (VRL-08368) - Mair Rhondda

Luokka 4: Noviisi yhdistetty parivaljakoille

1. Latu (VRL-01436) - Ryzij Strast && Matryoshka
2. Sorel (VRL-00884) - Porthos DEM VH04-017-1246 && Huvin Raclaw VH12-017-0513
3. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tähtivälke VH13-018-0323 && AH Hippunen
4. Soneü (VRL-09386) - Highland Méadaithe VH13-046-0130 && Madeleine O'Grove VH13-046-0129
5. Sorel (VRL-00884) - Daybreak Sonata VH12-017-0226 && Xenan Bree VH03-017-9591
6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Peppi VH13-018-0628 && Fiktion Silvia VH13-018-0615
7. Odelie (VRL-08973) - Joighia Aloru && Ettai Konkon
8. Soneü (VRL-09386) - Conqueror an Domhain VH13-046-0132 && Breandan Daphne VH13-046-0135
9. Sen (VRL-08368) - Glowmoor Hamlet && Jamiroquai
10. Odelie (VRL-08973) - Tasust && Isskalsay Oisis
11. Milja (VRL-00692) - Fiktion Priima VH13-018-0322 && Fiktion Linta VH13-018-0620
12. Sorel (VRL-00884) - Velvet Requiren VH02-017-6025 && Cynton Desperado VH02-017-6024
13. Suska (VRL-10235) - Hakalehdon Lavena && Hakalehdon Natheria
14. Soneü (VRL-09386) - Fake Eyes Quality VH13-046-0136 && Alena of Five VH13-046-0138
15. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kaiho VH13-018-0330 && Fiktion Vieteri VH13-018-0898
16. Suska (VRL-10235) - Breandan Samarie && GP Isleen
17. Sen (VRL-08368) - Wyat Lili Lullaby && Päivärinteen Mimi
18. Sen (VRL-08368) - Päivärinteen Lumia && Hwai Malibou Dream
19. Sen (VRL-08368) - Wyat Paul && Abracadabra REC

Luokka 5: Vaativa yhdistetty parivaljakoille

1. Soneü (VRL-09386) - Flaming Hope VH05-046-7719 && Painkiller YAV VH13-046-0134
2. Sen (VRL-08368) - Siors Machno && Wren Aranhrod
3. Sorel (VRL-00884) - Odette Odile Dei VH12-017-0515 && Cecam Taz Mania VH12-017-0512
4. Sen (VRL-08368) - Pencalow Deryn && Pencalow Marged
5. Sorel (VRL-00884) - Jawell v. Hardell VH12-017-0505 && Leif's Emilia VH12-017-0224
6. Soneü (VRL-09386) - Fake Comely Blame VH13-046-0139 && Cadwalader d' Levefre VH13-046-0133
7. Sen (VRL-08368) - Cadair Bledri && Gwaun Addolgar
8. Sen (VRL-08368) - Pencalow Alawn && Pencalow Sinnoch
9. Milja (VRL-00692) - Vilpas && Menoveli
10. Soneü (VRL-09386) - Adrianna VH13-046-0137 && Március Gatrina VH11-046-0056
11. Sorel (VRL-00884) - Florencia IV VH03-017-2799 && Huvin Lequiné VH12-017-0225
12. Sorel (VRL-00884) - Amber Claudine VH02-017-7467 && Rayen Sarpedo VH02-017-8459

Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille

1. Sen (VRL-08368) - Pencalow Ermid && Pencalow Yale Rhodri
2. Sen (VRL-08368) - Halkyn Ysgawyn && Heulwen Teifi
3. Sorel (VRL-00884) - Krämertsskog Ellinor VH13-028-0055 && Blendie B VH13-028-0056
4. Sorel (VRL-00884) - Chanell B VH12-028-0029 && Hulters Kamolina VH12-028-0028
5. Odelie (VRL-08973) - Femyk && Achoph Ess
6. Sen (VRL-08368) - Pencalow Crystin && Pencalow Telen
7. Sorel (VRL-00884) - Amaethon VI VH12-028-0022 && Sanning Sonic VH12-028-0023
8. Sen (VRL-08368) - Cych Ercwlff && Eoin Winifred
9. Odelie (VRL-08973) - Sapiyu && Kuvaly
10. Sorel (VRL-00884) - Ödalas Rimfrost VH12-028-0024 && Diega's Galino VH12-028-0025