VVJ-valjakkoajokilpailut

Kilpailupäivä: 11.03.2014
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 02.03.2014
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 04.03.2014, klo 08.05
Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille - 32/40 TT
Luokka 2: Vaativa yhdistetty yksiköille - 34/40 TT
Luokka 3: Vaikea yhdistetty yksiköille - 08/40 TT
Luokka 4: Noviisi yhdistetty parivaljakoille - 19/40 TT
Luokka 5: Vaativa yhdistetty parivaljakoille - 12/40 TT
Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille - 08/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ohjastaja saa tuoda neljä (4) valjakkoa yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan
Hevonen saa osallistua yhteen luokkaan vain kerran

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio VVJ 431-440
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

		Yksilöluokkaan:
		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
		
		Pariluokkaan:
		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. Miivi (VRL-13320) - Pannukakku
2. Nintsu (VRL-01851) - Chwa o Rydych VH12-025-0072
3. Ricky (VRL-10328) - Aaveen Kyynelvirta
4. Ricky (VRL-10328) - Wyat Paul
5. Miia Maria (VRL-10382) - Kayleigh's Curley Pemble VH13-017-0506
6. Miia Maria (VRL-10382) - Conway's Eloise VH13-017-0495
7. Nintsu (VRL-01851) - Sunny Burprisp VH12-024-0164
8. Soarin (VRL-10086) - Toftum Åshild
9. Pierre (VRL-10531) - Enlazar
10. Milja (VRL-00692) - Unia Dei VH05-017-0035
11. Heini H. (VRL-00595) - CW Suzie Q
12. Lamia (VRL-13332) - Shamaanimorsian VH13-018-1332
13. Pierre (VRL-10531) - Crocuzula
14. Lamia (VRL-13332) - Kwaherin Latilaa VH13-018-1251
15. Ricky (VRL-10328) - Päivärinteen Mikki
16. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Honey Brianna VH12-024-0163
17. Pierre (VRL-10531) - Kelmikäs VH13-018-0462
18. honeythief (VRL-08852) - Væring Trond VH13-053-0115
19. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Euphoria VH13-017-0486
20. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kepponen VH13-018-1337
21. Miia Maria (VRL-10382) - Serenity v. Sevrus VH13-017-0547
22. Heini H. (VRL-00595) - Electric Spark SIN
23. honeythief (VRL-08852) - Nattsynet VH13-053-0116
24. honeythief (VRL-08852) - Fritjof Geir VH12-053-0100
25. Ricky (VRL-10328) - Riiviöiden Tyrni
26. Tierra (VRL-02841) - Boom Boom VH11-017-0545
27. suba (VRL-12468) - Roudan Sander VH13-053-0035
28. Pierre (VRL-10531) - Acomodao
29. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mainio VH13-018-1349
30. Soarin (VRL-10086) - Svendborg Myrna
31. Rea (VRL-10658) - Breandan Aleesha VH14-046-0022
32. Milja (VRL-00692) - Fiktion Lispetti VH13-018-1339

Luokka 2: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. Ricky (VRL-10328) - Viehättävän Ruhtinas
2. Pierre (VRL-10531) - Vaapukan Lumikeiju VH14-018-0152
3. Miia Maria (VRL-10382) - Susie Snowflake Dei VH14-017-0014
4. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kamomilla VH13-018-0894
5. Tiina L. (VRL-01319) - Tiikeriina
6. Tiina L. (VRL-01319) - Den Glider In Dei
7. Pierre (VRL-10531) - Sirkkeen Kihistin VH13-018-0056
8. Tuulia T. (VRL-00084) - FS Uniikki VH06-018-5427
9. honeythief (VRL-08852) - Romeo v.d. Ravenhook VH13-017-0589
10. Ricky (VRL-10328) - Kuvakessu
11. honeythief (VRL-08852) - Satellite vom Liliebloom VH14-017-0095
12. suba (VRL-12468) - GL Paranoid
13. Laura K. (VRL-03745) - Koistilan Viimos VH14-018-0134
14. Satu (VRL-12808) - My Edward
15. Nintsu (VRL-01851) - Disco's Coming VH13-024-0169
16. Nintsu (VRL-01851) - Dowton Amber VH14-024-0003
17. Laura K. (VRL-03745) - Breandan Alec VH14-046-0009
18. Ricky (VRL-10328) - Zukunft Aeon
19. Tuulia T. (VRL-00084) - ILO Katrilli VH14-018-0242
20. suba (VRL-12468) - Idunn Siv VH13-053-0080
21. Heini H. (VRL-00595) - Miss Fieldmouse
22. Miia Maria (VRL-10382) - Takamaiden Nuutti VH13-018-1021
23. Tiina L. (VRL-01319) - Trequartista Dei
24. Ricky (VRL-10328) - Arokari TK
25. Satu (VRL-12808) - Kukkiksen Velmu-Kaveri VH12-018-0415
26. suba (VRL-12468) - Tiilikan Rulf
27. Pierre (VRL-10531) - Aavan Onerva VH12-018-0757
28. Heini H. (VRL-00595) - Marydenes King's Ransom
29. honeythief (VRL-08852) - Chennye's Polly VH13-053-0194
30. Nintsu (VRL-01851) - Mynd dyn yn Mynd VH12-025-0074
31. Heini H. (VRL-00595) - Nerian King's Shadow
32. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Taikatuike VH13-018-0694
33. Nintsu (VRL-01851) - Marshmallow Man MPB VH13-023-0042
34. Pöpi (VRL-10625) - Grand Illusionist

Luokka 3: Vaikea yhdistetty yksiköille

1. Ljusia (VRL-02751) - Doublecode F VH13-031-0482
2. Pierre (VRL-10531) - Hämminki VH14-018-0153
3. suba (VRL-12468) - Päivärinteen Jokeri
4. Pierre (VRL-10531) - Moon Iltarusko VH13-018-0723
5. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Riikkari VH13-018-0531
6. Nintsu (VRL-01851) - Anfarwol Terrwyn VH14-022-0016
7. Nintsu (VRL-01851) - Aneurin Brin
8. Rea (VRL-10658) - Áedán REA

Luokka 4: Noviisi yhdistetty parivaljakoille

1. HM (VRL-00096) - Ramya Goliath && Grannus RH
2. Tierra (VRL-02841) - Buffery Mic VH11-017-0556 && Huvin Amanda VH14-017-0078
3. honeythief (VRL-08852) - Sabina v. Moons VH13-017-0515 && Hestia NU VH13-017-0535
4. Pierre (VRL-10531) - Helmen Vaaruma VH13-018-0359 && Sakastin Renium VH13-018-0066
5. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Sotalotta VH12-018-0502 && Viehättävän Haipakka VH11-018-1180
6. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Luoti VH12-018-0304 && Äs Äs ILO VH13-018-0287
7. HM (VRL-00096) - Venetia RH && Fake Quena
8. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tähtisade VH13-018-1338 && Fiktion Saaga VH13-018-1342
9. Milja (VRL-00692) - Fiktion Urhokas VH13-018-0897 && Fiktion Mysteeri VH13-018-1140
10. honeythief (VRL-08852) - Tollak EC VH11-053-0014 && Chennye's Stråmann VH13-053-0195
11. HM (VRL-00096) - Vivace v. RVN && Mystery's Glorious
12. Lamia (VRL-13332) - Moon Ikaros VH13-018-1398 && Hetken Herttajätkä VH14-018-0126
13. HM (VRL-00096) - Ve'Nedra Dei && KF Renégat
14. Lamia (VRL-13332) - Mäkisuon Helinä VH13-018-1302 && Satulinnan Ninariina VH13-018-1351
15. Tierra (VRL-02841) - Carimba's Vegas VH11-022-0094 && Chill Out VH12-024-0175
16. Tierra (VRL-02841) - Vanessa VH05-017-5727 && Samantha VH11-017-0692
17. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Bianca VH14-053-0015 && Anni-Frid VH13-053-0152
18. Pierre (VRL-10531) - Rammstein VH13-104-0012 && Blahawk VH13-129-0002
19. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Ivar VH13-053-0154 && Brynhild Skodde VH13-053-0153

Luokka 5: Vaativa yhdistetty parivaljakoille

1. HM (VRL-00096) - Fake Castellio && Hallapuron Rafael
2. Carolina (VRL-10356) - Fiktion Valtti VH12-018-0014 && Fiktion Voitto VH12-018-0015
3. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Tordenvær VH13-053-0182 && Brynhild Andøya VH13-053-0180
4. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Gleidr VH13-053-0120 && Snøfnugg VH13-053-0191
5. Pierre (VRL-10531) - Viehättävän Antton VH11-018-1151 && Hallelujaa VH12-018-0498
6. Pierre (VRL-10531) - Aavan Aulikki VH11-018-1150 && Kadotettu Annikki VH13-018-0058
7. suba (VRL-12468) - Breandan Séaghdha VH13-046-0016 && Breandan Edric VH13-046-0017
8. Pierre (VRL-10531) - Rohmulan Reko VH11-018-1671 && Kaarnan Iltasoihtu VH11-018-1603
9. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Justus VH11-018-1669 && Kadotettu Raptori VH12-018-0494
10. HM (VRL-00096) - Basriye BE && VF Smaragd
11. HM (VRL-00096) - Ramya Alnair && Auroran Crystal Hallow
12. HM (VRL-00096) - Caitlyn O'Conley && Grå Jonatan

Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille

1. HM (VRL-00096) - Yesenia RH && Ramya Colorado
2. Pierre (VRL-10531) - Berkeley VH13-153-0003 && Northnova VH13-203-0001
3. HM (VRL-00096) - Aberama RH && Ramya Constance
4. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Glittriga VH13-053-0192 && Brynhild Smilla VH13-053-0181
5. Pierre (VRL-10531) - Westruby VH13-207-0001 && Brighgaze VH13-044-0082
6. HM (VRL-00096) - Angada RH && Pharoah Nino
7. HM (VRL-00096) - Cosima RH && Ramya Abel
8. Pierre (VRL-10531) - C'est Commage VH11-021-0240 && Southchief VH13-011-0130