VVJ-valjakkoajokilpailut

Kilpailupäivä: 17.07.2014
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 13.07.2014
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 14.07.2014, klo 19.28
Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille - 30/40 TT
Luokka 2: Vaativa yhdistetty yksiköille - 23/40 TT
Luokka 3: Vaikea yhdistetty yksiköille - 11/40 TT
Luokka 4: Noviisi yhdistetty parivaljakoille - 15/40 TT
Luokka 5: Vaativa yhdistetty parivaljakoille - 10/40 TT
Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille - 4/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ohjastaja saa tuoda neljä (4) valjakkoa yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan
Hevonen saa osallistua yhteen luokkaan vain kerran

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio VVJ 481-490
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

		Yksilöluokkaan:
		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
		
		Pariluokkaan:
		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. áreena (VRL-13610) - Fiktion Reima VH14-018-0831
2. Susi (VRL-00465) - Fiktion Remuri VH13-018-0855
3. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Vogue Me Crazy VH13-017-0633
4. Elsie (VRL-10986) - Snilli Tiffany
5. Dani (VRL-03561) - Drumford Sweet Dreams
6. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Helme VH14-018-0659
7. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sulho VH13-018-0346
8. Susi (VRL-00465) - Suhinan Taivaallinen VH13-018-0854
9. *lumienkuli* (VRL-03491) - Cerion Cardeiriol
10. Dani (VRL-03561) - Wyat Diva By Blood VH14-017-0371
11. Milja (VRL-00692) - Fiktion Veini VH14-018-0334
12. Susi (VRL-00465) - Maxmillian v. Moons VH14-017-0236
13. Miivi (VRL-13320) - Pannukakku
14. Miara (VRL-07325) - Garwood Cristal VH13-024-0036
15. Axel (VRL-13550) - Fiktion Ulriikka VH14-018-0921
16. Milja (VRL-00692) - Supremé Jaslyn VH14-031-0419
17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tuure VH14-018-0651
18. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Jazzy Jubilant VH14-017-0344
19. Pierre (VRL-10531) - O'Aingealag VH14-046-0060
20. Pierre (VRL-10531) - Eloisee VH14-041-0001
21. Miara (VRL-07325) - Gresham Wayne VH13-024-0035
22. Miivi (VRL-13320) - Kuiskeen Hattivatti
23. Dora (VRL-13090) - Visterin Rytinä
24. Miia Maria (VRL-10382) - Limelingo Swiffer VH14-017-0293
25. Elsie (VRL-10986) - Concetrate SIC
26. Miivi (VRL-13320) - Riiviöiden Mahtipila
27. Miia Maria (VRL-10382) - Tiilikan Hippiäinen VH14-017-0188
28. Miivi (VRL-13320) - Kuiskeen Onnetar
29. áreena (VRL-13610) - Kostonjanoinen VH14-018-0740
30. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Virna VH14-018-0714

Luokka 2: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. Tiikeri (VRL-10741) - Hulivein Kontrolloija
2. áreena (VRL-13610) - Metsäkartanon Tuure VH14-018-0867
3. Susi (VRL-00465) - Fluttershy Memo
4. áreena (VRL-13610) - Riimin Apassi VH14-018-0577
5. Elsie (VRL-10986) - Paddlington JAU VH14-057-0067
6. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Taikatuike VH13-018-0694
7. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mainio VH13-018-1349
8. narri (VRL-06046) - Hetken Viipeli
9. Susi (VRL-00465) - Rainbow Dash Memo
10. Susi (VRL-00465) - CRS Matilda
11. Pierre (VRL-10531) - Vaapukan Lumikeiju VH14-018-0152
12. Tiikeri (VRL-10741) - Astan Hiljaisuus
13. Susi (VRL-00465) - Apple Jack Memo
14. Pierre (VRL-10531) - Rimerilla SOI VH12-018-0501
15. Pierre (VRL-10531) - Yötuulen Ruutitynnyri
16. Milja (VRL-00692) - Mair Eboni VH14-026-0072
17. Miia Maria (VRL-10382) - Susie Snowflake Dei VH14-017-0014
18. Miara (VRL-07325) - Onllywyn WInding Wreath VH13-026-0118
19. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Shoogie Woogie VH14-017-0214
20. áreena (VRL-13610) - Ponipalleron Tosi-Julia VH14-018-0823
21. Elsie (VRL-10986) - Enchantment
22. Milja (VRL-00692) - Supremé Cream
23. areena (VRL-13610) - Rajaton Rallitus VH14-018-0833

Luokka 3: Vaikea yhdistetty yksiköille

1. Susi (VRL-00465) - Muiston Tähtiina VH14-018-0771
2. Pierre (VRL-10531) - Justimus Snilli VH14-031-0376
3. Susi (VRL-00465) - Muiston Myrskylintu VH13-018-0856
4. Miara (VRL-07325) - Zwart Odessa VH13-040-0274
5. Pierre (VRL-10531) - Jocelina Prime
6. Elsie (VRL-10986) - Kleine Circuits
7. Elsie (VRL-10986) - Velmuriina CENS VH14-018-0906
8. Pierre (VRL-10531) - Rodumus Prime
9. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Riikkari VH13-018-0531
10. Tiikeri (VRL-10741) - Windwalker Hexen
11. Susi (VRL-00465) - Muiston Baarikärpänen

Luokka 4: Noviisi yhdistetty parivaljakoille

1. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Helmi && Päivärinteen Selena
2. Milja (VRL-00692) - Fiktion Popliini VH14-018-0713 && Fiktion Selma VH14-018-0712
3. JP (VRL-01948) - A.D. Rosy Affair && Kullan Vernissa
4. Miia Maria (VRL-10382) - Applegarden's Kittykat VH14-017-0355 && Wyat Pink About It VH14-017-0368
5. Pierre (VRL-10531) - Pomeroy VH14-262-0001 && Tamarice VH14-262-0002
6. JP (VRL-01948) - Eros v. Wieskehof && Eknäs Tarantella
7. Milja (VRL-00692) - Riiviöiden Klaara VH13-018-1343 && Fiktion Marionetti VH13-018-1341
8. Pierre (VRL-10531) - Rémy Ion VH13-041-0012 && Duwayne VH14-041-0002
9. Dora (VRL-13090) - Henkiriepu && Hattarahurmos
10. Miia Maria (VRL-10382) - Rifion v. Hardell VH14-017-0277 && Casimir v. Hardell VH14-017-0278
11. Milja (VRL-00692) - Supremé Pepper VH14-031-0416 && Supremé Thiego
12. Milja (VRL-00692) - Supremé Bambi VH14-031-0417 && Supremé Chiffon VH14-031-0418
13. JP (VRL-01948) - Defying Gravity Dei && Acantha's Miss Serena
14. Pierre (VRL-10531) - Truksin UniHei VH14-018-0199 && Ventoksen Höpöttäjä VH14-018-0944
15. Pierre (VRL-10531) - Cyndara VH14-046-0058 && Abarrane VH14-046-0061

Luokka 5: Vaativa yhdistetty parivaljakoille

1. JP (VRL-01948) - Wyat Rebella && Glowmoor Felicia
2. Pierre (VRL-10531) - Kasinollan Risetti VH12-018-0500 && Steekin Arpatähti VH12-018-0755
3. Pierre (VRL-10531) - Rohmulan Reko VH11-018-1671 && Kaarnan Iltasoihtu VH11-018-1603
4. Tierra (VRL-02841) - Jingles Devilish VH12-017-0441 && Styling 224 VH11-017-0840
5. JP (VRL-01948) - Idya Icarus && Päivärinteen Gabriela
6. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Hilla && Päivärinteen Bonita
7. Pierre (VRL-10531) - Belvinen Rampula VH07-018-0278 && Rajattoman Topias VH13-018-0173
8. Milja (VRL-00692) - Melynwyn Eilir VH14-026-0074 && Difyr Liwsi VH14-026-0073
9. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Justus VH11-018-1669 && Kadotettu Raptori VH12-018-0494
10. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Miro && Je Suis Prest Dei

Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille

1. Pierre (VRL-10531) - Ce's Seneca VH14-011-0321 && Santa Colonna MET VH14-031-0281
2. Pierre (VRL-10531) - Forte VH14-087-0007 && Nescubrir KIT VH14-033-0040
3. Pierre (VRL-10531) - Supremé Quiana VH14-031-0610 && Proinnseas VH14-011-0329
4. Pierre (VRL-10531) - Crayon Torrence VH14-013-0098 VH14-013-0098 && Sentinel Prime