VVJ-valjakkoajokilpailut

Kilpailupäivä: 01.02.2015
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 18.01.2015
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 19.01.2015, klo 07.43
Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille - 31/40 TT
Luokka 2: Vaativa yhdistetty yksiköille - 34/40 TT
Luokka 3: Vaikea yhdistetty yksiköille - 26/40 TT
Luokka 4: Noviisi yhdistetty parivaljakoille - 16/40 TT
Luokka 5: Vaativa yhdistetty parivaljakoille - 13/40 TT
Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille - 2/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ohjastaja saa tuoda neljä (4) valjakkoa yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan
Hevonen saa osallistua yhteen luokkaan vain kerran

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio VVJ 521-530
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

		Yksilöluokkaan:
		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
		
		Pariluokkaan:
		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. Sani (VRL-10954) - Trze Luna VH14-191-0009
2. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armonaika VH14-018-1784
3. Susi (VRL-00465) - Maxmillian v. Moons VH14-017-0236
4. Pierre (VRL-10531) - Milkan Kiipeli VH13-018-0057
5. Axel (VRL-13550) - Fiktion Ulriikka VH14-018-0921
6. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Rocky Roulette VH14-017-0225
7. Pierre (VRL-10531) - Staccato VH14-057-0098
8. Cynoria (VRL-11723) - Ebba av Bøgesdal VH14-053-0100
9. tvisha (VRL-01671) - Ujo-Stella TK VH14-018-1878
10. felissa (VRL-04000) - Swenja Dora VH14-046-0113
11. Laura (VRL-11124) - Inkkarikesä
12. Ireth (VRL-03777) - Mihkel Koit VH12-093-0008
13. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armoton Aikamatka VH14-018-1165
14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Pilvilinna VH14-018-1374
15. Ireth (VRL-03777) - Március Caroline VH06-017-4802
16. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Fairy Wind
17. Susi (VRL-00465) - Fiktion Remuri VH13-018-0855
18. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Kitkat Cupcake VH14-017-0751
19. Sani (VRL-10954) - Derian Greyfell
20. Cynoria (VRL-11723) - Doef vom Liliebloom VH12-017-0066
21. Pierre (VRL-10531) - Rellan Rallatus VH13-018-1205
22. Milja (VRL-00692) - Wister Amaryllis VH15-044-0020
23. Pierre (VRL-10531) - Duwayne VH14-041-0002
24. felissa (VRL-04000) - Frozen Gold Rico VH13-177-0037
25. Cynoria (VRL-11723) - Alvgårds Moa VH14-053-0081
26. Axel (VRL-13550) - Ulapan Uskomaton Uroteko VH14-018-1633
27. felissa (VRL-04000) - Delicate Brianna VH13-046-0164
28. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Neidion VH14-025-0084
29. Susi (VRL-00465) - Suhinan Taivaallinen VH13-018-0854
30. Cynoria (VRL-11723) - Rävbergs Wilma VH14-017-0292
31. Miia Maria (VRL-10382) - Josefietje v.d. Zanneshof

Luokka 2: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. Zael (VRL-13888) - Labhaoise
2. Isis (VRL-11247) - Sointuvan Chadwick
3. yaren (VRL-04468) - Ashburn Fireflies VH11-059-0040
4. Miia Maria (VRL-10382) - Rosebud Dei VH14-017-0475
5. felissa (VRL-04000) - Donovan VH15-046-0003
6. Pierre (VRL-10531) - Corinta VH14-057-0097
7. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Jessamine VH14-017-0694
8. Cynoria (VRL-11723) - Bitsie vom Bloemenburg VH14-017-0738
9. Isis (VRL-11247) - Reposaaren Chelsea
10. felissa (VRL-04000) - Murphy's Rowan VH14-046-0121
11. Ireth (VRL-03777) - Lyyra VH01-046-6747
12. felissa (VRL-04000) - Hallon Amór VH01-025-7545
13. Axel (VRL-13550) - A.I. Pikkuhuvitutti VH14-018-1105
14. Cery (VRL-02116) - Aidan Great Silver VH14-035-0223
15. Pierre (VRL-10531) - Hirttivaaran Velmu-Tähti VH12-018-1198
16. Cynoria (VRL-11723) - Päivärinteen Mimi VH14-017-0280
17. yaren (VRL-04468) - Arcadia Sergeant Stiglitz VH12-059-0094
18. Miia Maria (VRL-10382) - Päivärinteen Goldilocks VH14-017-0712
19. Cynoria (VRL-11723) - Pommelunds Sessan VH14-017-0745
20. Isis (VRL-11247) - Layalai F
21. Pierre (VRL-10531) - Breandan Weylyn VH14-046-0106
22. Cery (VRL-02116) - Clohernagh Barnaby VH14-035-0064
23. yaren (VRL-04468) - Harhaluulo VH14-018-1384
24. Susi (VRL-00465) - Fluttershy Memo VH15-017-0002
25. Cery (VRL-02116) - Sandin Gingery VH14-035-0280
26. Pierre (VRL-10531) - Aviance Golda Bay VH14-104-0042
27. Susi (VRL-00465) - CRS Matilda VH00-017-3191
28. Susi (VRL-00465) - Rainbow Dash Memo VH15-017-0003
29. Cynoria (VRL-11723) - Pennydale Honeybee VH14-017-0281
30. felissa (VRL-04000) - Március Nighthawk VH11-046-0014
31. Isis (VRL-11247) - Graceland F
32. Susi (VRL-00465) - Apple Jack Memo VH15-017-0004
33. Cery (VRL-02116) - Llygedyn Cadarn Ddu VH14-026-0217
34. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Black Phoenix VH14-017-0595

Luokka 3: Vaikea yhdistetty yksiköille

1. Milja (VRL-00692) - Supremé Chicoo
2. Sani (VRL-10954) - Simmor's Invite Vandy VH14-016-0063
3. Isis (VRL-11247) - Acacia v. Moons
4. Pierre (VRL-10531) - Sevana von Lark VH14-230-0010
5. felissa (VRL-04000) - Ionatan Rewa VH14-046-0117
6. Susi (VRL-00465) - Muiston Tähtiina VH14-018-0771
7. Milja (VRL-00692) - Berryqueen Dei VH14-017-0395
8. Zael (VRL-13888) - Daantje v.d. Ant
9. felissa (VRL-04000) - Scamallach Spéir VH11-046-0102
10. Pierre (VRL-10531) - Zalmoxes
11. Milja (VRL-00692) - Supremé Brock
12. Sani (VRL-10954) - Sueno's Belagua VH14-200-0005
13. Zael (VRL-13888) - Wijd v.d. Kwaad
14. Isis (VRL-11247) - Päivärinteen Helmiina
15. Isis (VRL-11247) - Wyat Crackback Block
16. Isis (VRL-11247) - Päivärinteen Eemeli
17. felissa (VRL-04000) - Delicate Warden VH13-031-0450
18. Pierre (VRL-10531) - Rodumus Prime VH14-031-0621
19. Susi (VRL-00465) - Muiston Baarikärpänen
20. Zael (VRL-13888) - Taekje v.d. Zaal
21. yaren (VRL-04468) - Cubix van Zeld VH11-040-0231
22. Sani (VRL-10954) - Brynhild Lovinda VH14-053-0215
23. Pierre (VRL-10531) - Cherokee Prime VH14-066-0028
24. Sani (VRL-10954) - Trze Maxym VH14-191-0010
25. Milja (VRL-00692) - Supremé Glory
26. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Brayan VH14-046-0010

Luokka 4: Noviisi yhdistetty parivaljakoille

1. Sani (VRL-10954) - Ässän Bonusrundi VH14-017-0737 && Teddy v.d. Zanneshof
2. Sani (VRL-10954) - Draconfly VH14-089-0014 && Triggerflash VH14-089-0018
3. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Onnenpäivä VH13-018-1283 && Viisikon Karkkipäivä VH04-018-9236
4. Ireth (VRL-03777) - Esplanada VH06-099-7502 && Estetica VH11-153-0004
5. Cynoria (VRL-11723) - Remukylän Vikke VH11-017-0519 && Grenlunds Rambo VH14-017-0351
6. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Pekuri VH13-018-0696 && Kadotettu Tentetti VH14-018-1967
7. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sirkku VH14-018-1229 && Fiktion Harmonia VH14-018-0881
8. Pierre (VRL-10531) - Derian Gemma VH14-053-0120 && Frynda VH14-053-0250
9. Cynoria (VRL-11723) - Calvin v.d. Graafkamp VH14-017-0294 && Nelson v. Moons VH14-017-0334
10. Milja (VRL-00692) - Tulistella TK VH14-018-1838 && Fiktion Kerttu VH14-018-1677
11. Cynoria (VRL-11723) - Edgar av Kleppur VH14-053-0155 && Ludvig av Kleppur VH14-053-0166
12. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pohjoistuuli VH06-018-7667 && Viisikon Lounatuuli VH06-018-9693
13. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Vierre VH13-018-0461 && Fiktion Tulimarja VH14-018-1731
14. Cynoria (VRL-11723) - Freja av Kleppur VH14-053-0160 && Trude av Kleppur VH14-053-0218
15. Pierre (VRL-10531) - Huikauhia VH14-018-1730 && Hirttivaaran Perttuli VH14-018-1144
16. Ireth (VRL-03777) - Estencia VH11-153-0005 && Escalda VH12-153-0001

Luokka 5: Vaativa yhdistetty parivaljakoille

1. Cynoria (VRL-11723) - Ares v.d. Graafkamp VH14-017-0748 && Beardonwood Don Juan VH14-017-0750
2. Sani (VRL-10954) - Maple Syrup VH15-073-0002 && Jack Frost VH15-073-0001
3. Pierre (VRL-10531) - Brynhild Askøy VH14-053-0246 && Hónir VH14-053-0249
4. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Síofra VH14-046-0118 && Március Celena VH11-046-0057
5. Sani (VRL-10954) - Shikora VH14-200-0004 && The Wow Factor VH14-200-0003
6. Pierre (VRL-10531) - Frieda VH14-153-0003 && Savoy Affair Vegas VH15-044-0013
7. Pierre (VRL-10531) - Alfrida VH14-053-0214 && Frøya VH14-053-0216
8. Sani (VRL-10954) - Anaiha Shadow VH14-071-0022 && Lil Shocker VH14-071-0021
9. Ireth (VRL-03777) - AGH Tuulenpuuska VH02-018-0913 && Aikalisä RHK
10. Ireth (VRL-03777) - BT Vastatuuli VH04-018-5997 && BT Myötätuuli VH04-018-5996
11. Pierre (VRL-10531) - Yalissa VH14-066-0031 && Hépatique VH14-121-0036
12. Cynoria (VRL-11723) - Sølvgårds Viking VH14-053-0179 && Gaute NOR VH14-053-0217
13. yaren (VRL-04468) - Breandan Cuinn VH13-046-0178 && Galahad v.d. Ravenwood VH12-040-0118

Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille

1. Pierre (VRL-10531) - Justimus Snilli VH14-031-0376 && Baltazar O' Polo VH14-044-0346
2. Pierre (VRL-10531) - Rodumus Prime VH14-031-0621 && Cherokee Prime VH14-066-0028