VVJ-valjakkoajokilpailut

Kilpailupäivä: 05.03.2015
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 25.02.2015
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 26.02.2015, klo 17.44
Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille - 40/40 TT
Luokka 2: Vaativa yhdistetty yksiköille - 40/40 TT
Luokka 3: Vaikea yhdistetty yksiköille - 28/40 TT
Luokka 4: Noviisi yhdistetty parivaljakoille - 21/40 TT
Luokka 5: Vaativa yhdistetty parivaljakoille - 15/40 TT
Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille - 4/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ohjastaja saa tuoda neljä (4) valjakkoa yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan
Hevonen saa osallistua yhteen luokkaan vain kerran

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio VVJ 561-570
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

		Yksilöluokkaan:
		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
		
		Pariluokkaan:
		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armonaika VH14-018-1784
2. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Lounatuuli VH06-018-9693
3. Freetu (VRL-01534) - Mörkövaaran Viittaepeli
4. Miia Maria (VRL-10382) - Josefietje v.d. Zanneshof VH15-017-0027
5. Freetu (VRL-01534) - Kiikkerän Maestro
6. Pierre (VRL-10531) - Veela Dei VH15-017-0063
7. Ireth (VRL-03777) - Fiktion Proosa
8. Freetu (VRL-01534) - Jookopliiiis
9. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Kiela VH15-018-0180
10. Axel (VRL-13550) - Ulapan Uskomaton Uroteko VH14-018-1633
11. Zael (VRL-13888) - Barrfind Owen
12. Loci (VRL-12679) - Päivärinteen Lumia VH11-017-0513
13. Milja (VRL-00692) - Fiktion Pilvilinna VH14-018-1374
14. Anniina N. (VRL-09182) - Koidutko Kohtalokseni VH15-018-0265
15. namusetä (VRL-00801) - Taigan Regina VH15-028-0058
16. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armoton Aikamatka VH14-018-1165
17. namusetä (VRL-00801) - Divine Rikard VH15-028-0057
18. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Fairy Wind
19. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Riljantti VH15-018-0294
20. Zael (VRL-13888) - Caillteanas
21. Tiikeri (VRL-10741) - Stain Pot IT
22. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Rocky Roulette VH14-017-0225
23. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Kitkat Cupcake VH14-017-0751
24. Freetu (VRL-01534) - Takatukkajumala
25. tvisha (VRL-01671) - Ujo-Stella TK VH14-018-1878
26. Cynoria (VRL-11723) - Doef vom Liliebloom VH12-017-0066
27. Loci (VRL-12679) - Pretending Disaster VH14-017-0604
28. Pierre (VRL-10531) - Garon Gryffindor VH15-110-0002
29. Zael (VRL-13888) - Karabijn Gendt
30. Loci (VRL-12679) - Disaster v. Moons VH14-017-0600
31. Ireth (VRL-03777) - Mihkel Koit VH12-093-0008
32. Axel (VRL-13550) - Fiktion Ulriikka VH14-018-0921
33. Cynoria (VRL-11723) - Halsworth Casandra VH14-017-0288
34. Loci (VRL-12679) - Metsälammen Menninkäinen VH15-017-0045
35. Tiikeri (VRL-10741) - A.D. Little Squirrel
36. Cynoria (VRL-11723) - Roos v.d. Groenendijk VH14-017-0284
37. Cynoria (VRL-11723) - Vivieke v.d. Zanneshof VH15-017-0041
38. Pierre (VRL-10531) - Anvia Boom Beach VH15-046-0010
39. Ireth (VRL-03777) - Március Caroline VH06-017-4802
40. Tiikeri (VRL-10741) - Honest Rapscallion IT
41. Milja (VRL-00692) - Pirunkorven Tilkku VH14-018-1972

Luokka 2: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. honeythief (VRL-08852) - Prairie Lily Dei VH14-017-0197
2. Tiikeri (VRL-10741) - Swollen Flash RSE
3. Arnika (VRL-01371) - Chapman Bay VH02-005-0807
4. Arnika (VRL-01371) - Killyreagh Laddie VH02-036-4357
5. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kerttu VH14-018-1677
6. Arnika (VRL-01371) - Adelajda III VH02-099-2560
7. Cynoria (VRL-11723) - Reposaaren Fanni VH14-017-0442
8. Tiikeri (VRL-10741) - Hulivein Kontrolloija
9. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Jessamine VH14-017-0694
10. Pierre (VRL-10531) - Aviance Golda Bay VH14-104-0042
11. Cynoria (VRL-11723) - Skovbakken Brenda VH15-053-0047
12. Cynoria (VRL-11723) - Bitsie vom Bloemenburg VH14-017-0738
13. Tiikeri (VRL-10741) - Astan Hiljaisuus
14. Milja (VRL-00692) - Wister Amaryllis VH15-044-0020
15. Loci (VRL-12679) - Gwendella SVA VH14-017-0433
16. honeythief (VRL-08852) - Vaapukan Leena VH14-018-1377
17. felissa (VRL-04000) - Donovan VH15-046-0003
18. Sussu (VRL-12636) - GL Ebenezer VH13-040-0282
19. Ireth (VRL-03777) - Susikallion Helmi
20. Sussu (VRL-12636) - Derian Loki
21. Zael (VRL-13888) - Brechtje
22. Axel (VRL-13550) - Ulapan Huvitus VH15-018-0272
23. Zael (VRL-13888) - Eerlijk van Steenwijk
24. Pierre (VRL-10531) - Frieda VH14-153-0003
25. Axel (VRL-13550) - A.I. Pikkuhuvitutti VH14-018-1105
26. ksuvi (VRL-06542) - Tornado Tornadon't Dei VH15-017-0093
27. Loci (VRL-12679) - Katastrofin Leonard VH14-017-0474
28. felissa (VRL-04000) - Március Nighthawk VH11-046-0014
29. honeythief (VRL-08852) - Vappuhuiska VH14-018-1382
30. Milja (VRL-00692) - Tulistella TK VH14-018-1838
31. Cynoria (VRL-11723) - Pommelunds Sessan VH14-017-0745
32. Zael (VRL-13888) - Tighearnán
33. Axel (VRL-13550) - Ulapan Vajokki VH15-018-0271
34. Miia Maria (VRL-10382) - Päivärinteen Goldilocks VH14-017-0712
35. Pierre (VRL-10531) - Pirunkorven Konna VH15-018-0247
36. Pierre (VRL-10531) - Corinta VH14-057-0097
37. Zael (VRL-13888) - Bunreachtúla
38. Loci (VRL-12679) - Katastrofaalinen Katapultti MET VH14-017-0172
39. Arnika (VRL-01371) - Dorato III Radon VH04-064-6208
40. Loci (VRL-12679) - Secrets In The Dark Dei VH14-017-0405

Luokka 3: Vaikea yhdistetty yksiköille

1. honeythief (VRL-08852) - Clockwork Orange Vegas VH14-031-0877
2. Kiiu (VRL-12217) - Duren Opal
3. yaren (VRL-04468) - Nadia fan Lycan VH11-040-0251
4. felissa (VRL-04000) - Ionatan Rewa VH14-046-0117
5. Pierre (VRL-10531) - Where When Why VH15-153-0002
6. Zael (VRL-13888) - Schitterend
7. Loci (VRL-12679) - Waldina v. Sigma VH14-040-0062
8. Zael (VRL-13888) - Daantje v.d. Ant
9. Arnika (VRL-01371) - Amoricio Gaia II VH06-099-7357
10. Arnika (VRL-01371) - Harley of Radon VH12-047-0002
11. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Aindréas VH15-046-0004
12. felissa (VRL-04000) - Scamallach Spéir VH11-046-0102
13. Loci (VRL-12679) - Ryövärin Velhotar VH14-018-1087
14. Arnika (VRL-01371) - Carlotte VH12-201-0003
15. Zael (VRL-13888) - Maartje
16. Ireth (VRL-03777) - Espinette VH15-153-0001
17. Cynoria (VRL-11723) - Sir Cadogan VH15-046-0009
18. Tiikeri (VRL-10741) - Tigre Enchanteur
19. Kiiu (VRL-12217) - Bad Seed Dei
20. Tiikeri (VRL-10741) - Windwalker Hexen
21. Pierre (VRL-10531) - Zalmoxes
22. Arnika (VRL-01371) - Furio Dacia VH04-049-9050
23. Kiiu (VRL-12217) - Nigul 2782
24. Zael (VRL-13888) - Taekje v.d. Zaal
25. Pierre (VRL-10531) - Sevana von Lark VH14-230-0010
26. felissa (VRL-04000) - Iowa LAC VH12-026-0273
27. Tiikeri (VRL-10741) - Parent TI
28. Loci (VRL-12679) - Yökyöpelin Vauhtihirmu VH14-018-1096

Luokka 4: Noviisi yhdistetty parivaljakoille

1. Pierre (VRL-10531) - Exactly Inca VH13-144-0006 && Tinglev Mivir VH14-144-0003
2. Pierre (VRL-10531) - Joopajoo K VH13-018-1037 && Visterin Koherenttu VH14-018-0443
3. Miia Maria (VRL-10382) - Blue My Mind VH15-017-0048 && Coconut Kiss MO VH15-017-0072
4. honeythief (VRL-08852) - Wyat Chocolate Mocha VH14-017-0001 && Wyat Night Jazzy VH14-017-0476
5. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Aileen VH14-046-0026 && Caoileann Aideen VH15-046-0017
6. Ireth (VRL-03777) - Esplanada VH06-099-7502 && Estetica VH11-153-0004
7. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Onnenpäivä VH13-018-1283 && Viisikon Nuttu Nurin VH15-018-0201
8. felissa (VRL-04000) - Frozen Gold Rico VH13-177-0037 && Rainmaker Frozen Chelsea VH13-177-0001
9. Arnika (VRL-01371) - Merfyn BL VH02-099-9808 && Wilmod von Radon VH04-099-6229
10. Arnika (VRL-01371) - Grenadier VH06-099-7999 && Trollfager VH06-099-7984
11. Cynoria (VRL-11723) - Wyat Lavender Blush VH14-017-0747 && Daantje v.d. Zanneshof VH14-017-0734
12. Arnika (VRL-01371) - Rhaberber VH06-099-7998 && Olympe VH06-099-7983
13. Ireth (VRL-03777) - Estencia VH11-153-0005 && Escalda VH12-153-0001
14. Arnika (VRL-01371) - Mirielle VH06-099-8104 && Acorada VH06-099-5863
15. Ireth (VRL-03777) - Ulapan Suljettu Sydän && Viisikon Karkkipäivä VH04-018-9236
16. Cynoria (VRL-11723) - Edgar av Kleppur VH14-053-0155 && Ludvig av Kleppur VH14-053-0166
17. Cynoria (VRL-11723) - Freja av Kleppur VH14-053-0160 && Trude av Kleppur VH14-053-0218
18. Cynoria (VRL-11723) - Remukylän Vikke VH11-017-0519 && Grenlunds Rambo VH14-017-0351
19. Pierre (VRL-10531) - Milkan Kiipeli VH13-018-0057 && Vesililja VH13-018-1058
20. Pierre (VRL-10531) - Jäksteri VH13-018-0582 && Murkula VH13-018-0587
21. felissa (VRL-04000) - Feidhelm Edna VH15-046-0018 && Swenja Dora VH14-046-0113

Luokka 5: Vaativa yhdistetty parivaljakoille

1. Cynoria (VRL-11723) - Jannike v.d. Zanneshof VH14-017-0578 && Tjarko v.d. Zanneshof VH14-017-0617
2. Arnika (VRL-01371) - Holga VH12-201-0004 && Imelda VH06-099-6128
3. felissa (VRL-04000) - Március Celena VH11-046-0057 && Tuiskulan Síofra VH14-046-0118
4. Arnika (VRL-01371) - Amoricio Alyssa I VH12-201-0002 && Romano Ravenna I VH12-201-0013
5. Cynoria (VRL-11723) - Pembrokehill Sir Pancho VH14-017-0286 && Roelf v.d. Zanneshof
6. felissa (VRL-04000) - Murphy's Rowan VH14-046-0121 && Ramya Doireann VH15-046-0005
7. Pierre (VRL-10531) - Yötuulen Ruutitynnyri VH14-018-1125 && Pärren Panos VH15-018-0181
8. Pierre (VRL-10531) - Alfrida VH14-053-0214 && Frøya VH14-053-0216
9. Pierre (VRL-10531) - Brynhild Askøy VH14-053-0246 && Hónir VH14-053-0249
10. Cynoria (VRL-11723) - Pennydale Honeybee VH14-017-0281 && Hubert v.d. Zanneshof VH14-017-0733
11. Pierre (VRL-10531) - Hirttivaaran Velmu-Tähti VH12-018-1198 && Pärren Rito VH15-018-0248
12. Cynoria (VRL-11723) - Sjoerd v.d. Teuberhof VH14-017-0285 && Damiano v.d. Zanneshof
13. Ireth (VRL-03777) - Kekkuliisa && Seile
14. Arnika (VRL-01371) - Paloma v.d. Djoehem VH04-064-4154 && Iantha v.d. Djoehem VH04-064-4155
15. Arnika (VRL-01371) - Fabietna VH06-099-6092 && Alexia VH12-201-0001

Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille

1. Arnika (VRL-01371) - Sharon of Radon VH12-047-0003 && Rosette VH06-047-5586
2. Pierre (VRL-10531) - Rodumus Prime VH14-031-0621 && Cherokee Prime VH14-066-0028
3. Pierre (VRL-10531) - Justimus Snilli VH14-031-0376 && Baltazar O' Polo VH14-044-0346
4. Arnika (VRL-01371) - Impressivo VH06-099-9583 && Vargos Polyatisa II VH06-099-8083