VVJ-valjakkoajokilpailut

Kilpailupäivä: 12.03.2015
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 11.03.2015
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 12.03.2015, klo 20.34
Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille - 40/40 TT
Luokka 2: Vaativa yhdistetty yksiköille - 40/40 TT
Luokka 3: Vaikea yhdistetty yksiköille - 19/40 TT
Luokka 4: Noviisi yhdistetty parivaljakoille - 22/40 TT
Luokka 5: Vaativa yhdistetty parivaljakoille - 14/40 TT
Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille - 3/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ohjastaja saa tuoda neljä (4) valjakkoa yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan
Hevonen saa osallistua yhteen luokkaan vain kerran

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio VVJ 571-580
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

		Yksilöluokkaan:
		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
		
		Pariluokkaan:
		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. Marle (VRL-04571) - Orilammen Vilhelmiina VH14-018-1845
2. krista (VRL-13773) - Pirunkorven Vihma VH14-018-1709
3. Susi (VRL-00465) - Muiston Uninalle VH15-018-0476
4. Cery (VRL-02116) - Kafliner Natal VH13-035-0156
5. Ireth (VRL-03777) - Március Caroline VH06-017-4802
6. Axel (VRL-13550) - Langennut Mieli VH14-018-0088
7. yersinio (VRL-06303) - Caparice LAC VH13-026-0183
8. Dimma (VRL-08204) - Claridge Juliette VH14-053-0176
9. Axel (VRL-13550) - Ulapan Uskomaton Uroteko VH14-018-1633
10. Cery (VRL-02116) - Aidan Great Silver VH14-035-0223
11. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Fairy Wind
12. Susi (VRL-00465) - Wendla VH13-018-0791
13. Susi (VRL-00465) - Muiston Pahanilmanlintu VH15-018-0477
14. Zael (VRL-13888) - Karabijn Gendt
15. Zael (VRL-13888) - Matrix Rewa
16. Marle (VRL-04571) - Orilammen Renomilla VH14-018-1526
17. Cery (VRL-02116) - Cambriach Serine VH14-035-0227
18. Ireth (VRL-03777) - Escalda VH12-153-0001
19. Milja (VRL-00692) - Kelda v. Ahlstedt VH15-053-0070
20. Susi (VRL-00465) - Muiston Ilomieli VH13-018-0816
21. Marle (VRL-04571) - Fiktion Veksetti VH15-018-0403
22. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Liittolainen VH14-018-1581
23. yersinio (VRL-06303) - Olivier v.d. Duren VH13-040-0361
24. Cery (VRL-02116) - Clohernagh Barnaby VH14-035-0064
25. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Neidion VH14-025-0084
26. felissa (VRL-04000) - Frozen Gold Rico VH13-177-0037
27. Marle (VRL-04571) - Fiktion Vampyyri VH15-018-0382
28. felissa (VRL-04000) - Rainmaker Frozen Chelsea VH13-177-0001
29. Zael (VRL-13888) - Barrfind Owen
30. Zael (VRL-13888) - Caillteanas
31. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armonaika VH14-018-1784
32. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Rocky Roulette VH14-017-0225
33. Milja (VRL-00692) - Hercules F VH13-017-0457
34. Miia Maria (VRL-10382) - Josefietje v.d. Zanneshof VH15-017-0027
35. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armoton Aikamatka VH14-018-1165
36. Ireth (VRL-03777) - Fiktion Proosa VH15-018-0374
37. yersinio (VRL-06303) - Zafina v.d. Duren VH13-040-0366
38. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Kitkat Cupcake VH14-017-0751
39. Milja (VRL-00692) - Lochlainn VH15-046-0047
40. yersinio (VRL-06303) - Roudan Gísla VH13-053-0144

Luokka 2: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. yersinio (VRL-06303) - Wiima v.d. Duren VH14-040-0059
2. Dimma (VRL-08204) - Alegren Onnen-Poika VH13-018-0888
3. Zael (VRL-13888) - Tighearnán
4. Dimma (VRL-08204) - Floveringin Nupinton
5. Ireth (VRL-03777) - Catspeak Dei
6. Cynoria (VRL-11723) - Pennydale Honeybee VH14-017-0281
7. Dimma (VRL-08204) - Liona VR VH04-019-4341
8. Axel (VRL-13550) - Ulapan Vajokki VH15-018-0271
9. Cery (VRL-02116) - Black Dahlia Dei VH15-017-0095
10. yersinio (VRL-06303) - Janta v.d. Duren VH12-040-0130
11. Frida (VRL-05826) - Mollamaija
12. Cynoria (VRL-11723) - Bitsie vom Bloemenburg VH14-017-0738
13. yersinio (VRL-06303) - Duren Aarren VH11-040-0148
14. Cynoria (VRL-11723) - Glowmoor Neptuna VH15-017-0130
15. Cery (VRL-02116) - Idya Sioux Ghost VH15-017-0098
16. Miia Maria (VRL-10382) - Päivärinteen Goldilocks VH14-017-0712
17. Axel (VRL-13550) - A.I. Pikkuhuvitutti VH14-018-1105
18. Cery (VRL-02116) - Sandin Gingery VH14-035-0280
19. felissa (VRL-04000) - Március Nighthawk VH11-046-0014
20. Frida (VRL-05826) - Spontaani Vintiö
21. Zael (VRL-13888) - Eerlijk van Steenwijk
22. krista (VRL-13773) - Huoltopakkaus
23. Dimma (VRL-08204) - Neste Stjerne VH14-053-0054
24. felissa (VRL-04000) - Donovan VH15-046-0003
25. Marle (VRL-04571) - Pirunkorven Vilhartti VH14-018-1132
26. Cynoria (VRL-11723) - Pommelunds Sessan VH14-017-0745
27. Axel (VRL-13550) - Ulapan Huvitus VH15-018-0272
28. Frida (VRL-05826) - Chaos Nouveau F
29. yersinio (VRL-06303) - Aartje v.d. Duren VH15-040-0002
30. Marle (VRL-04571) - Lakean Virtaviiva VH12-018-0132
31. krista (VRL-13773) - Jackaroo v. Moons VH14-017-0654
32. Zael (VRL-13888) - Bunreachtúla
33. Susi (VRL-00465) - Muiston Valheenveli VH15-018-0452
34. Zael (VRL-13888) - Brechtje
35. Milja (VRL-00692) - Snilli Queenie VH14-017-0212
36. ksuvi (VRL-06542) - Tornado Tornadon't Dei VH15-017-0093
37. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Jessamine VH14-017-0694
38. Cery (VRL-02116) - Llygedyn Cadarn Ddu VH14-026-0217
39. Marle (VRL-04571) - Pirunkorven Lumililja VH14-018-1827
40. felissa (VRL-04000) - Supremé Chocomel VH15-031-0158

Luokka 3: Vaikea yhdistetty yksiköille

1. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Juksutus
2. taffel (VRL-08761) - Dødheims Ardek
3. Antsu (VRL-09509) - Full Of Hope VH15-012-0028
4. Pierre (VRL-10531) - Duzedrawse VH14-013-0032
5. Dimma (VRL-08204) - Rosenheim's Nikita VH12-021-0176
6. Pierre (VRL-10531) - Solo Sniper HA
7. Pierre (VRL-10531) - Where When Why VH15-153-0002
8. Kiiskinen (VRL-01811) - Mahtiankan Vinkulelu
9. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Aindréas VH15-046-0004
10. yersinio (VRL-06303) - Von Freutico VH14-013-0153
11. Susi (VRL-00465) - Muiston Hulilupteri VH15-018-0453
12. felissa (VRL-04000) - Iowa LAC VH12-026-0273
13. Susi (VRL-00465) - Muiston Mökyööli VH15-018-0044
14. Kiiskinen (VRL-01811) - Supremé Cream
15. Ireth (VRL-03777) - Espinette VH15-153-0001
16. Zael (VRL-13888) - Maartje
17. Pierre (VRL-10531) - Nouvion Valentijn
18. Zael (VRL-13888) - Schitterend
19. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Rajavartija VH14-018-0482

Luokka 4: Noviisi yhdistetty parivaljakoille

1. felissa (VRL-04000) - Caoileann Aideen VH15-046-0017 && Tuiskulan Aileen VH14-046-0026
2. Kiiskinen (VRL-01811) - Wiltshire Supreme && Old Grove Melody
3. felissa (VRL-04000) - Swenja Dora VH14-046-0113 && Feidhelm Edna VH15-046-0018
4. Kiiskinen (VRL-01811) - Valdor && Gudrun
5. Jasmin (VRL-12914) - Lime Time && Alex
6. Miia Maria (VRL-10382) - Blue My Mind VH15-017-0048 && Coconut Kiss MO VH15-017-0072
7. Cynoria (VRL-11723) - Remukylän Vikke VH11-017-0519 && Grenlunds Rambo VH14-017-0351
8. yersinio (VRL-06303) - Astraia v.d. Duren VH13-040-0671 && Duren Cicero VH06-040-8849
9. Ireth (VRL-03777) - Kadotettu Jessiina VH14-018-0658 && Ulapan Suljettu Sydän VH15-018-0160
10. Jasmin (VRL-12914) - Tirri && Mambo's Sandy VH12-007-0004
11. yersinio (VRL-06303) - Noir Caspar Duren VH13-040-0670 && Klarina v.d. Duren VH13-040-0338
12. Cynoria (VRL-11723) - Susikallion Julius VH15-017-0131 && Eamon v.d. Zanneshof VH15-017-0127
13. yersinio (VRL-06303) - Oistjaar v.d. Duren VH13-040-0300 && Luminous Intensity VH11-079-0003
14. Pierre (VRL-10531) - Milkan Kiipeli VH13-018-0057 && Vesililja VH13-018-1058
15. Kiiskinen (VRL-01811) - Penmayne Hurricane && Padstow Coconut Caramel
16. Pierre (VRL-10531) - Exactly Inca VH13-144-0006 && Tinglev Mivir VH14-144-0003
17. Pierre (VRL-10531) - Joopajoo K VH13-018-1037 && Visterin Koherenttu VH14-018-0443
18. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Onnenpäivä VH13-018-1283 && Viisikon Nuttu Nurin VH15-018-0201
19. Cynoria (VRL-11723) - Rhena v.d. Zanneshof VH14-017-0577 && Corine v.d. Zanneshof VH15-017-0129
20. Cynoria (VRL-11723) - Wyat Lavender Blush VH14-017-0747 && Daantje v.d. Zanneshof VH14-017-0734
21. Kiiskinen (VRL-01811) - Strömberg Moris && Lovas Minnie
22. Pierre (VRL-10531) - Jäksteri VH13-018-0582 && Murkula VH13-018-0587

Luokka 5: Vaativa yhdistetty parivaljakoille

1. Cynoria (VRL-11723) - Sjoerd v.d. Teuberhof VH14-017-0285 && Damiano v.d. Zanneshof VH15-017-0126
2. Pierre (VRL-10531) - Savoy Affair Vegas VH15-044-0013 && Estelia Prime VH15-044-0073
3. Ireth (VRL-03777) - Kekkuliisa && Seile
4. Pierre (VRL-10531) - Hirttivaaran Velmu-Tähti VH12-018-1198 && Pärren Rito VH15-018-0248
5. Kiiskinen (VRL-01811) - Carpathia && Rolanda
6. Cynoria (VRL-11723) - Pembrokehill Sir Pancho VH14-017-0286 && Roelf v.d. Zanneshof VH15-017-0128
7. felissa (VRL-04000) - Murphy's Rowan VH14-046-0121 && Tuiskulan Síofra VH14-046-0118
8. Pierre (VRL-10531) - Yötuulen Ruutitynnyri VH14-018-1125 && Pärren Panos VH15-018-0181
9. Cynoria (VRL-11723) - Pennydale Honeybee VH14-017-0281 && Hubert v.d. Zanneshof VH14-017-0733
10. Pierre (VRL-10531) - Brynhild Askøy VH14-053-0246 && Hónir VH14-053-0249
11. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Stark Amorina VH14-013-0077 && Tjaare v.d. Duren VH13-040-0342
12. Ireth (VRL-03777) - Susikallion Helmi VH15-018-0283 && Arvolaakson Sinituuli VH14-018-1109
13. Cynoria (VRL-11723) - Jannike v.d. Zanneshof VH14-017-0578 && Tjarko v.d. Zanneshof VH14-017-0617
14. felissa (VRL-04000) - Március Celena VH11-046-0057 && Ramya Doireann VH15-046-0005

Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille

1. Pierre (VRL-10531) - Rodumus Prime VH14-031-0621 && Cherokee Prime VH14-066-0028
2. felissa (VRL-04000) - Ionatan Rewa VH14-046-0117 && Scamallach Spéir VH11-046-0102
3. Pierre (VRL-10531) - Justimus Snilli VH14-031-0376 && Baltazar O' Polo VH14-044-0346