VVJ-valjakkoajokilpailut

Kilpailupäivä: 16.03.2015
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 11.03.2015
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 12.03.2015, klo 20.34
Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille - 40/40 TT
Luokka 2: Vaativa yhdistetty yksiköille - 40/40 TT
Luokka 3: Vaikea yhdistetty yksiköille - 19/40 TT
Luokka 4: Noviisi yhdistetty parivaljakoille - 22/40 TT
Luokka 5: Vaativa yhdistetty parivaljakoille - 14/40 TT
Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille - 3/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ohjastaja saa tuoda neljä (4) valjakkoa yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan
Hevonen saa osallistua yhteen luokkaan vain kerran

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio VVJ 571-580
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

		Yksilöluokkaan:
		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
		
		Pariluokkaan:
		Luokka 1
		Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armonaika VH14-018-1784
2. Cery (VRL-02116) - Kafliner Natal VH13-035-0156
3. Marle (VRL-04571) - Fiktion Veksetti VH15-018-0403
4. Dimma (VRL-08204) - Claridge Juliette VH14-053-0176
5. felissa (VRL-04000) - Rainmaker Frozen Chelsea VH13-177-0001
6. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Liittolainen VH14-018-1581
7. Ireth (VRL-03777) - Fiktion Proosa VH15-018-0374
8. yersinio (VRL-06303) - Roudan Gísla VH13-053-0144
9. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Rocky Roulette VH14-017-0225
10. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Kitkat Cupcake VH14-017-0751
11. krista (VRL-13773) - Pirunkorven Vihma VH14-018-1709
12. Susi (VRL-00465) - Muiston Ilomieli VH13-018-0816
13. Axel (VRL-13550) - Langennut Mieli VH14-018-0088
14. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Fairy Wind
15. Zael (VRL-13888) - Matrix Rewa
16. Susi (VRL-00465) - Muiston Uninalle VH15-018-0476
17. Marle (VRL-04571) - Fiktion Vampyyri VH15-018-0382
18. Zael (VRL-13888) - Caillteanas
19. Cery (VRL-02116) - Aidan Great Silver VH14-035-0223
20. Ireth (VRL-03777) - Escalda VH12-153-0001
21. Milja (VRL-00692) - Hercules F VH13-017-0457
22. Milja (VRL-00692) - Kelda v. Ahlstedt VH15-053-0070
23. Zael (VRL-13888) - Karabijn Gendt
24. Marle (VRL-04571) - Orilammen Vilhelmiina VH14-018-1845
25. yersinio (VRL-06303) - Caparice LAC VH13-026-0183
26. felissa (VRL-04000) - Frozen Gold Rico VH13-177-0037
27. Susi (VRL-00465) - Muiston Pahanilmanlintu VH15-018-0477
28. Ireth (VRL-03777) - Március Caroline VH06-017-4802
29. yersinio (VRL-06303) - Zafina v.d. Duren VH13-040-0366
30. Zael (VRL-13888) - Barrfind Owen
31. yersinio (VRL-06303) - Olivier v.d. Duren VH13-040-0361
32. Axel (VRL-13550) - Ulapan Uskomaton Uroteko VH14-018-1633
33. Cery (VRL-02116) - Cambriach Serine VH14-035-0227
34. Marle (VRL-04571) - Orilammen Renomilla VH14-018-1526
35. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armoton Aikamatka VH14-018-1165
36. Milja (VRL-00692) - Lochlainn VH15-046-0047
37. Cery (VRL-02116) - Clohernagh Barnaby VH14-035-0064
38. Miia Maria (VRL-10382) - Josefietje v.d. Zanneshof VH15-017-0027
39. Susi (VRL-00465) - Wendla VH13-018-0791
40. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Neidion VH14-025-0084

Luokka 2: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. Frida (VRL-05826) - Mollamaija
2. Zael (VRL-13888) - Brechtje
3. ksuvi (VRL-06542) - Tornado Tornadon't Dei VH15-017-0093
4. felissa (VRL-04000) - Donovan VH15-046-0003
5. Cynoria (VRL-11723) - Pennydale Honeybee VH14-017-0281
6. Zael (VRL-13888) - Tighearnán
7. Marle (VRL-04571) - Pirunkorven Lumililja VH14-018-1827
8. Axel (VRL-13550) - Ulapan Vajokki VH15-018-0271
9. Zael (VRL-13888) - Bunreachtúla
10. krista (VRL-13773) - Huoltopakkaus
11. Cery (VRL-02116) - Idya Sioux Ghost VH15-017-0098
12. Cery (VRL-02116) - Black Dahlia Dei VH15-017-0095
13. felissa (VRL-04000) - Supremé Chocomel VH15-031-0158
14. yersinio (VRL-06303) - Aartje v.d. Duren VH15-040-0002
15. Dimma (VRL-08204) - Liona VR VH04-019-4341
16. Milja (VRL-00692) - Snilli Queenie VH14-017-0212
17. Cery (VRL-02116) - Sandin Gingery VH14-035-0280
18. Dimma (VRL-08204) - Floveringin Nupinton
19. Dimma (VRL-08204) - Neste Stjerne VH14-053-0054
20. yersinio (VRL-06303) - Janta v.d. Duren VH12-040-0130
21. Marle (VRL-04571) - Lakean Virtaviiva VH12-018-0132
22. Cynoria (VRL-11723) - Glowmoor Neptuna VH15-017-0130
23. Susi (VRL-00465) - Muiston Valheenveli VH15-018-0452
24. Miia Maria (VRL-10382) - Päivärinteen Goldilocks VH14-017-0712
25. Frida (VRL-05826) - Chaos Nouveau F
26. Zael (VRL-13888) - Eerlijk van Steenwijk
27. Ireth (VRL-03777) - Catspeak Dei
28. Marle (VRL-04571) - Pirunkorven Vilhartti VH14-018-1132
29. krista (VRL-13773) - Jackaroo v. Moons VH14-017-0654
30. Frida (VRL-05826) - Spontaani Vintiö
31. Axel (VRL-13550) - Ulapan Huvitus VH15-018-0272
32. Cynoria (VRL-11723) - Pommelunds Sessan VH14-017-0745
33. Axel (VRL-13550) - A.I. Pikkuhuvitutti VH14-018-1105
34. Cery (VRL-02116) - Llygedyn Cadarn Ddu VH14-026-0217
35. yersinio (VRL-06303) - Duren Aarren VH11-040-0148
36. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Jessamine VH14-017-0694
37. felissa (VRL-04000) - Március Nighthawk VH11-046-0014
38. yersinio (VRL-06303) - Wiima v.d. Duren VH14-040-0059
39. Cynoria (VRL-11723) - Bitsie vom Bloemenburg VH14-017-0738
40. Dimma (VRL-08204) - Alegren Onnen-Poika VH13-018-0888

Luokka 3: Vaikea yhdistetty yksiköille

1. Zael (VRL-13888) - Schitterend
2. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Aindréas VH15-046-0004
3. Kiiskinen (VRL-01811) - Mahtiankan Vinkulelu
4. Susi (VRL-00465) - Muiston Hulilupteri VH15-018-0453
5. Kiiskinen (VRL-01811) - Supremé Cream
6. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Juksutus
7. Pierre (VRL-10531) - Where When Why VH15-153-0002
8. Susi (VRL-00465) - Muiston Mökyööli VH15-018-0044
9. taffel (VRL-08761) - Dødheims Ardek
10. Pierre (VRL-10531) - Solo Sniper HA
11. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Rajavartija VH14-018-0482
12. Dimma (VRL-08204) - Rosenheim's Nikita VH12-021-0176
13. Pierre (VRL-10531) - Nouvion Valentijn
14. felissa (VRL-04000) - Iowa LAC VH12-026-0273
15. Pierre (VRL-10531) - Duzedrawse VH14-013-0032
16. Antsu (VRL-09509) - Full Of Hope VH15-012-0028
17. yersinio (VRL-06303) - Von Freutico VH14-013-0153
18. Zael (VRL-13888) - Maartje
19. Ireth (VRL-03777) - Espinette VH15-153-0001

Luokka 4: Noviisi yhdistetty parivaljakoille

1. Ireth (VRL-03777) - Kadotettu Jessiina VH14-018-0658 && Ulapan Suljettu Sydän VH15-018-0160
2. Cynoria (VRL-11723) - Rhena v.d. Zanneshof VH14-017-0577 && Corine v.d. Zanneshof VH15-017-0129
3. Pierre (VRL-10531) - Jäksteri VH13-018-0582 && Murkula VH13-018-0587
4. felissa (VRL-04000) - Swenja Dora VH14-046-0113 && Feidhelm Edna VH15-046-0018
5. Cynoria (VRL-11723) - Remukylän Vikke VH11-017-0519 && Grenlunds Rambo VH14-017-0351
6. yersinio (VRL-06303) - Oistjaar v.d. Duren VH13-040-0300 && Luminous Intensity VH11-079-0003
7. Cynoria (VRL-11723) - Susikallion Julius VH15-017-0131 && Eamon v.d. Zanneshof VH15-017-0127
8. Cynoria (VRL-11723) - Wyat Lavender Blush VH14-017-0747 && Daantje v.d. Zanneshof VH14-017-0734
9. Kiiskinen (VRL-01811) - Penmayne Hurricane && Padstow Coconut Caramel
10. Pierre (VRL-10531) - Exactly Inca VH13-144-0006 && Tinglev Mivir VH14-144-0003
11. Pierre (VRL-10531) - Joopajoo K VH13-018-1037 && Visterin Koherenttu VH14-018-0443
12. Jasmin (VRL-12914) - Tirri && Mambo's Sandy VH12-007-0004
13. Jasmin (VRL-12914) - Lime Time && Alex
14. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Onnenpäivä VH13-018-1283 && Viisikon Nuttu Nurin VH15-018-0201
15. felissa (VRL-04000) - Caoileann Aideen VH15-046-0017 && Tuiskulan Aileen VH14-046-0026
16. Kiiskinen (VRL-01811) - Valdor && Gudrun
17. yersinio (VRL-06303) - Astraia v.d. Duren VH13-040-0671 && Duren Cicero VH06-040-8849
18. Pierre (VRL-10531) - Milkan Kiipeli VH13-018-0057 && Vesililja VH13-018-1058
19. yersinio (VRL-06303) - Noir Caspar Duren VH13-040-0670 && Klarina v.d. Duren VH13-040-0338
20. Miia Maria (VRL-10382) - Blue My Mind VH15-017-0048 && Coconut Kiss MO VH15-017-0072
21. Kiiskinen (VRL-01811) - Strömberg Moris && Lovas Minnie
22. Kiiskinen (VRL-01811) - Wiltshire Supreme && Old Grove Melody

Luokka 5: Vaativa yhdistetty parivaljakoille

1. Pierre (VRL-10531) - Savoy Affair Vegas VH15-044-0013 && Estelia Prime VH15-044-0073
2. felissa (VRL-04000) - Március Celena VH11-046-0057 && Ramya Doireann VH15-046-0005
3. Cynoria (VRL-11723) - Pembrokehill Sir Pancho VH14-017-0286 && Roelf v.d. Zanneshof VH15-017-0128
4. felissa (VRL-04000) - Murphy's Rowan VH14-046-0121 && Tuiskulan Síofra VH14-046-0118
5. Pierre (VRL-10531) - Brynhild Askøy VH14-053-0246 && Hónir VH14-053-0249
6. Ireth (VRL-03777) - Kekkuliisa && Seile
7. Cynoria (VRL-11723) - Sjoerd v.d. Teuberhof VH14-017-0285 && Damiano v.d. Zanneshof VH15-017-0126
8. Ireth (VRL-03777) - Susikallion Helmi VH15-018-0283 && Arvolaakson Sinituuli VH14-018-1109
9. Cynoria (VRL-11723) - Pennydale Honeybee VH14-017-0281 && Hubert v.d. Zanneshof VH14-017-0733
10. Cynoria (VRL-11723) - Jannike v.d. Zanneshof VH14-017-0578 && Tjarko v.d. Zanneshof VH14-017-0617
11. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Stark Amorina VH14-013-0077 && Tjaare v.d. Duren VH13-040-0342
12. Pierre (VRL-10531) - Yötuulen Ruutitynnyri VH14-018-1125 && Pärren Panos VH15-018-0181
13. Kiiskinen (VRL-01811) - Carpathia && Rolanda
14. Pierre (VRL-10531) - Hirttivaaran Velmu-Tähti VH12-018-1198 && Pärren Rito VH15-018-0248

Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille

1. felissa (VRL-04000) - Ionatan Rewa VH14-046-0117 && Scamallach Spéir VH11-046-0102
2. Pierre (VRL-10531) - Rodumus Prime VH14-031-0621 && Cherokee Prime VH14-066-0028
3. Pierre (VRL-10531) - Justimus Snilli VH14-031-0376 && Baltazar O' Polo VH14-044-0346