Welsh Show

Kilpailupäivä / VIP: 20.03.2013 / 15.03.2013
Kilpailupaikka: Fiktio
Järjestäjä: Milja, virtuaali@lasileija.net

»   Säännöt
»   Osallistumisrajoitukset
»   Kvaalilista

Luokat
Luokka 1. Driving Class I, kaikille sektioille
Luokka 2. Driving Class I, kaikille sektioille
Luokka 3. Driving Class II, kaikille sektioille
Luokka 4. Riding Class Working Hunter I, kaikille sektioille
Luokka 5. Riding Class Under Saddle I, kaikille sektioille
Luokka 6. Riding Class Under Saddle II, kaikille sektioille
Luokka 7. In-Hand I, kaikille sektioille
Luokka 8. In-Hand I, kaikille sektioille

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com, otsikolla Show 36-40

Luokka 
Ratsastaja/Ajaja/Esittäjä - <a href="http://">Ponin virallinen nimi</a> (sektio)

Osallistuneet ja tulokset

Overall Supreme Ridden Champion I: Wandsdyke Lady Corona (D)

Luokka 1. Driving Class I 16/16

1. Riella - Karma LBW (B) Driven Champion I
2. jensi. - Corwynt Llinell (C) Reserve Driven Champion I
3. Miia Maria - Bye September (D)
4. Milja - Arianell (A)
5. Liia - Bychan Aneira (B)
6. Takku - Tiffyl Shilona (D)
7. Sen - Pencalow Ermid (D)
8. Juli - Je Ne Regrette Rien (PB)
9. Milja - Pentrebach Neala (D)
10. Huttis - Llygedyn Eiriol (D)
11. Juli - Bizarre (PB)
12. Liia - Brynmor Idris (B)
13. Miia Maria - Bria Bye-Bye P (D)
14. Huttis - Danwhirl LAC (D)
15. Takku - Annwyl RAD (D)
16. Sen - Pencalow Telen (D)

Luokka 2. Driving Class I 14/16

1. Milja - Caradwg Eryr Aur (D) Driven Champion I
2. Takku - E During Drafly (D) Reserve Driven Champion I
3. Liia - Vanilla Teekie (B)
4. Sen - Pencalow Yale Rhodri (D)
5. Liia - Roscoff Français (B)
6. Sen - Pencalow Crystin (D)
7. Milja - Dwfncoed Twrgadarn (D)
8. Juli - Cymrod Mushroom Magic (D)
9. Chiara - Music's Difyr (B)
10. Huttis - Hywarrd Merwin (A)
11. Juli - Llygedyn Twls Telyneg (D)
12. Chiara - Cwmnantcol Adyna (C)
13. Meiju K. - Mairwen (D)
14. Huttis - Hampton Dawn (A)

Luokka 3. Driving Class II 3/16

Peruttu vähäisen osallistujämäärän vuoksi.

Milja - Criallt Sianwen (D)
Huttis - Gwalch Talfryn (C)
jensi. - Flower Midnight (B)

Luokka 4. Riding Class Working Hunter I 13/16

1. Juli - Ferghus Dawn (C) Ridden Champion I
2. Milja - Cedion Faery Princess (B) Reserve Ridden Champion I
3. Takku - Amélie's Raindancer (D)
4. taffel - Night Crawler (B)
5. jensi. - Valentine's Mrs Frosty (C)
6. taffel - More Than Ever (B)
7. Sen - Pencalow Sawyl (D)
8. Juli - Cwmnantcol Tadd (C)
9. Huttis - Llygedyn Pennaeth (D)
10. Huttis - Druantia Dee (PB)
11. Takku - Cedion Seren Aeryn (C)
12. Sen - Pencalow Folant (D)
13. jensi. - Marilyn LAC (A)

Luokka 5. Riding Class Under Saddle I 16/16

1. Takku - Wandsdyke Lady Corona (D) Ridden Champion I
2. Miia Maria - Pencalow Anchoret (C) Reserve Ridden Champion I
3. taffel - Ha-Ha Funny (B)
4. Juli - Mewian Enfys (D)
5. Huttis - Aelwyd Dawn (A)
6. Chiara - Wiikunan Suklaarae (A)
7. jensi. - Cryff Disgleirio (A)
8. Milja - Baloo Dawn (B)
9. Sen - Pencalow Floyd (D)
10. Sen - Pencalow Uwain (D)
11. Huttis - Weatherlady LAC (D)
12. taffel - Dam-Di-Daa (B)
13. Juli - Llygedyn Herlodes (D)
14. Chiara - Letizia (PB)
15. Takku - Joyfull Dash 2782 (PB)
16. jensi. - Gwych Diemwnt (A)

Luokka 6. Riding Class Under Saddle II 4/16

1. Milja - Lawrence Dawn (B) Ridden Champion II
2. Milja - Cedion Siarad Dwli (A) Reserve Ridden Champion II
3. taffel - Wia Caden (A)
4. Huttis - Adwr Rhyawdd (A)

Luokka 7. In-Hand I 16/16

1. taffel - Climbing Towards Stars Ni (A) In-Hand Champion I
2. Huttis - Sían S.H. Prion (A) Reserve In-Hand Champion I
3. Huttis - Rhown Mabyn (D)
4. Milja - Caradwg Eryr Aur (D)
5. Liia - Bychan Aneira (B)
6. Liia - Brynmor Idris (B)
7. Juli - Cedion Llassar (C)
8. Takku - Sharon S.H. Padriga (D)
9. Juli - Cedion Cadomedd (C)
10. Sen - Pencalow Hafren (C)
11. Milja - Criallt Sianwen (D)
12. jensi. - Gwych Diemwnt (A)
13. jensi. - Cryff Disgleirio (A)
14. taffel - Woppadoo (A)
15. Takku - Don Boreal (C)
16. Sen - Pencalow Ceiriog (C)

Luokka 8. In-Hand I 16/16

1. Takku - Gliarny's Flicka (D) In-Hand Champion I
2. elen - Puisto's Bravery (D) Reserve In-Hand Champion I
3. Juli - Harailt Dawn (A)
4. Milja - Meriel Siwan (D)
5. Juli - Cedion Seiniad (A)
6. taffel - Run MF Run (B)
7. elen - Penrhyn Blaidd Awel (D)
8. Liia - Vanilla Teekie (B)
9. Takku - Taraco Lydleld (D)
10. taffel - One More (PB)
11. Sen - Pencalow Floyd (D)
12. jensi. - Valentine's Mrs Frosty (C)
13. Sen - Pencalow Folant (D)
14. Milja - Afal Cerys (D)
15. jensi. - Flower Midnight (B)
16. Liia - Roscoff Français (B)